TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista III. 19-20/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Pritiahni si šťastie [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 12/25 [i] 01:35 Mentalista III. 19-20/24 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 12/25 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Duel [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Ostrov Brač [i] 09:00 Zátoka nádejí II. 2/12 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Pod paľbou 93 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Správna Agáta II. 3/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Kotorská boka [i] 17:00 Zátoka nádejí II. 3/12 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Skutočná guráž [i] 22:10 Paolo Borsellino: 57 dní [i] 23:50 Policajné oddelenie: Pod paľbou 93 [i] 00:40 Správna Agáta II. 3/13 [i] 01:25 Skutočná guráž [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tradičná medicína vo svete II.: Filipíny - Siquijor- liečivý ostrov [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí II. [i] 07:35 Poštár Pat I [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Boli sme na priadkach [i] 09:25 Kvarteto [i] 09:55 Oči plné snehu [i] 11:30 Obedníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie -SMAJLILIMONÁDY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Svadba, alebo blízke stretnutia rómskeho druhu [i] 13:25 Slová, ktoré zmenili svet: Barack Obama [i] 14:30 Moja diagnóza: Predčasne narodené deti (venované Emme) [i] 15:00 Mojich sedem divov: Soňa Štrbáňová [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Kamerun - strom proti bolesti [i] 16:25 Žena a srdce [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Káthmándu-kráľovské mestá na úpätí Himalájí, Nepál [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - KOLOTOČ SEN [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Život zvierat: Priatelia pre život [i] 21:00 Zachráňte potraviny [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Kinorama [i] 23:25 Film o seriáli Tajné životy II [i] 23:50 Pred rokmi... [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Bez domova 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:15 Stratené duše II. 12 [i] 13:55 Tru Calling 5 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY: Výstup na vyhliadku 3 [i] 21:40 Dovidenia, stará mama! [i] 22:30 KUKÁTKO [i] 23:30 Agentka bez minulosti IV. 9 [i] 00:25 Zločin IV. 6/6 [i] 01:45 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 02:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Áno, šéfe! USA VII. 4 [i] 05:45 Štyri svadby III. 19 [i] 06:40 Štyri svadby III. 20 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 16 [i] 09:50 Agentka bez minulosti IV. 8 [i] 11:00 Prvé oddelenie 3 [i] 11:25 Áno, šéfe! USA VII. 5 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:25 Profesionáli 15 [i] 14:15 Simpsonovci XI. 6 [i] 14:45 Futurama VII. 12 [i] 15:15 Kutyil s.r.o. II. 17 [i] 16:10 Ninja Factor II. 4,5 [i] 17:15 Simpsonovci XI. 7 [i] 17:40 Futurama VII. 13/13 [i] 18:10 JAG 17 [i] 19:10 ŽREBOVANIE 19:25 Profesionáli 16/16 [i] 20:35 Kuriér II. 11,12/12 [i] 22:25 Vikingovia III. 5,6 [i] 00:25 Hviezdna brána: Atlantída 6 [i] 01:20 Zákon gangu VII. 1/17 [i] 02:40 Vikingovia III. 5,6 [i] 04:05 Zákon gangu VII. 1/17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Jak prosté IV. 20 [i] 08:25 Vlčí mládě V. 10 [i] 09:20 Medium Ii. 16 [i] 10:15 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 11:15 Doktorka podsvětí I. 10 [i] 12:15 Vlčí mládě V. 10 [i] 13:10 Jak prosté IV. 20 [i] 14:10 Medium Ii. 16 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 11 [i] 17:00 Jak prosté IV. 21 [i] 18:00 Medium Ii. 20 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 11 [i] 21:00 Vzkazy mrtvých I. 3 [i] 22:10 Myšlenky zločince X. 7 [i] 23:05 Myšlenky zločince X. 8 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 9 [i] 01:00 Vzkazy mrtvých I. 3 [i] 02:10 Myšlenky zločince X. 7 [i] 02:50 Myšlenky zločince X. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 9 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Velké finále 244 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Diamanty, obklady, plechovky na sušenky 5 [i] 07:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Alpha Romeo 4C 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (1. Díl) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 08:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Za dveřmi 1 [i] 09:05 Zlatá horečka (6. Řada): Krev, pot a zlato 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): VW mikrobus 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Prvi dio 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - Drugi dio 6 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada): (1. Díl) 1 [i] 13:30 Říční monstra (7. Řada): Mekongská nestvůra 1 [i] 14:25 Říční monstra (7. Řada): Nejnebezpečnější ryby Afriky 2 [i] 15:20 Říční monstra (7. Řada): Zabiják v chladných vodách Aljašky 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Alpha Romeo 4C 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada): (1. Díl) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 17:40 Boj o nemovitosti (1. Řada): Za dveřmi 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Prvi dio 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche - Drugi dio 2 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Diamanty, obklady, plechovky na sušenky 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (16. Řada): (1. Díl) 1 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 22:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): New Orleans: The Shocker Shakeup 5 [i] 00:00 Superjachty (1. Řada): Vripack 3 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada): (6. Díl) 6 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 03:30 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Velká Británie 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 10:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:45 Kojak [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Přítelkyně z domu smutku 4/4 [i] 23:05 Kriminalista [i] 00:05 Legendy kriminalistiky: Já, nebohý vrah [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Sváteční slovo pedagoga a teologa Aleše Rolečka [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Do země lovců lebek [i] 09:55 Bitva o Británii - ozvěny roku 1940 [i] 10:55 Po holocaustu [i] 11:55 Náš venkov: Letovický Havel - danajský dar [i] 12:20 Ta naša kapela [i] 12:50 Folklorika [i] 13:15 S gurmánem na cestách I.: Vídeň [i] 14:00 Evropa dnes [i] 14:25 Aquanauté [i] 15:20 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 15:50 Klíč [i] 16:20 Ukrajino, nezlob se [i] 17:20 Postřehy Karla Kyncla [i] 17:30 S kuchařem kolem světa: Mauricius [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá krev: Kolowratové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Las Vegas, přelud nebo skutečnost? [i] 21:00 Na cestě po východě Burgundska [i] 21:30 Letem světem: Afrika I. [i] 22:00 Nádraží: Měsíc bezpečnosti 5/6 [i] 22:30 Černé zrcadlo II: Lovná zvěř [i] 23:15 Tajné životy 4/13 [i] 00:15 Okupace: Říjen 7/10 [i] 01:00 Okupace: Listopad 8/10 [i] 01:45 Zmije není nepřítel [i] 02:10 Divnopis [i] 02:15 Ať žije průměrnost! [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 02:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:20 Babylon [i] 03:50 Ze ZOO do ZOO [i] 04:15 Písnička o Ondrášovi [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Ulice 3177 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Operace za zásluhy 707 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 16 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Až po svatbě! 83 [i] 14:05 Mentalista IV: Sbohem a díky za šrámy 22 [i] 15:00 Mentalista IV: Piki, piki na hlavu 23 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Posedlost [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3178 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba XII: Ztraceno v překladu 21 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI 14 [i] 00:25 Mentalista IV: Sbohem a díky za šrámy 22 [i] 01:20 Mentalista IV: Piki, piki na hlavu 23 [i] 02:00 Dva a půl chlapa XI 16 [i] 02:20 Áčko: Do svatby to klapalo... [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Až po svatbě! 83 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel II: Oheň a led 5 [i] 06:30 Friends: Grandhotel [i] 06:55 Elfové [i] 07:40 M*A*S*H 72 [i] 08:35 M*A*S*H 73 [i] 09:10 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 11:10 Jake a tlusťoch I: Kouř mi stoupá do očí 11 [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 13:20 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i] 15:35 Castle na zabití II: Prastará kletba 19 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Nepřibližuj se k mým dětem! [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Konec starých časů 78 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Castle na zabití II: Prastará kletba 19 [i] 23:35 Soudní síň: Nepřibližuj se k mým dětem! [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 02:20 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 03:10 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 109/158 [i] 12:15 Vymenené životy 185-186 [i] 14:30 Priatelia [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:30 Skrytá vášeň 15-16/188 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 20:30 Vymenené životy 187-188 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 15/21 [i] 23:25 Upírske denníky V. 19-20/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i]