Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:55 O 10 rokov mladší [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista III. 17-18/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 O 10 rokov mladší [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 Dva a pol chlapa V. [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 01:30 Mentalista III. 17-18/24 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 04:00 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Kantón Valais [i] 09:00 Zátoka nádejí II. 1/12 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Chatovanie 92 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta II. 2/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Brač [i] 16:55 Zátoka nádejí II. 2/12 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Doktorka Fosterová 1/5 [i] 23:00 Murdochove záhady I.: Rozhodujúci úder 4/13 [i] 23:50 Policajné oddelenie: Chatovanie 92 [i] 00:45 Správna Agáta II. 2/13 [i] 01:30 Doktorka Fosterová 1/5 [i] 02:25 Murdochove záhady I.: Rozhodujúci úder 4/13 [i] 03:10 Občan za dverami [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Rajské záhrady: Průhonice [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Malý rytier Trenk [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SNY A SPÁNOK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:00 Štyria [i] 11:30 Obedníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GRANÁTOVÉ JABLKO [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky [i] 12:30 Príbeh v tretej osobe [i] 13:45 Dejiny bezcharakternosti [i] 14:35 Závislí od jedla [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Filipíny - Siquijor- liečivý ostrov [i] 16:25 Encyklopédia slovenských obcí: Málinec [i] 16:45 Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien [i] 19:00 Večerníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 19:05 Lilin ostrov pokladov [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SNY A SPÁNOK [i] 19:20 Poštár Pat I [i] 19:35 Kniha džunglí II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Vojna v Iraku: Zmena režimu [i] 21:05 Ľudskosť: Hľadanie miesta [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Slová, ktoré zmenili svet: Barack Obama [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Biologický otec 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Stratené duše II. 11 [i] 13:35 Tru Calling 4 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Okrsok 13: Ultimátum [i] 22:45 Spackané plastické operácie 1/10 [i] 23:45 Agentka bez minulosti IV. 8 [i] 00:40 Zločin IV. 5 [i] 01:55 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 03:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Vraždy v Midsomeri XII. 7/7 [i] 06:40 Štyri svadby III. 19 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 15 [i] 09:50 Agentka bez minulosti IV. 7 [i] 11:00 Prvé oddelenie 2 [i] 11:25 Áno, šéfe! USA VII. 4 [i] 12:40 Nové bývanie [i] 13:25 Profesionáli 14 [i] 14:15 Simpsonovci XI. 5 [i] 14:50 Futurama VII. 11 [i] 15:20 Kutyil s.r.o. II. 16 [i] 16:20 Ninja Factor II. 2,3 [i] 17:15 Simpsonovci XI. 6 [i] 17:40 Futurama VII. 12 [i] 18:15 JAG 16 [i] 19:15 ŽREBOVANIE 19:20 TIPOS INFO [i] 19:25 Profesionáli 15 [i] 20:35 Do hlbiny 2 [i] 22:25 Fakty a fikcie 5,6 [i] 00:30 Hviezdna brána: Atlantída 5 [i] 01:25 Zákon gangu VI. 13/13 [i] 02:50 Profesionáli 15 [i] 03:35 Fakty a fikcie 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:20 Jak prosté IV. 19 [i] 08:20 Vlčí mládě V. 9 [i] 09:15 Medium Ii. 15 [i] 10:15 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 11:15 Doktorka podsvětí I. 9 [i] 12:15 Vlčí mládě V. 9 [i] 13:10 Jak prosté IV. 19 [i] 14:10 Medium Ii. 15 [i] 15:10 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 10 [i] 17:05 Jak prosté IV. 20 [i] 18:05 Medium Ii. 16 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 10 [i] 21:00 7 vteřin 1 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 23:50 Umění války 3: Odplata 1 [i] 01:30 7 vteřin 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Cesta ke zkáze 243 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Mince, reproduktory a závodní auta 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Reflektory, směrové vrtačky, hřebeny pro zvířata a restaurované barevné sklo 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 26 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Hulvátský Roy 3 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Poklad nebo harampádí? 22 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pokousání 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada) 28 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Citroën HY Van 16 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Velké finále 244 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Týmová práce 13 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Boj o území 14 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hotovo 15 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 26 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Hulvátský Roy 3 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Poklad nebo harampádí? 22 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Citroën HY Van 16 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Mince, reproduktory a závodní auta 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (23. Řada): Reflektory, směrové vrtačky, hřebeny pro zvířata a restaurované barevné sklo 6 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): V oblacích 2 [i] 21:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Pod povrchem 1 [i] 22:00 Stále naživu (1. Řada): Zřícení letadla 5 [i] 23:00 Průkopníci (1. Řada) 5 [i] 00:00 Muži Yukonu (5. Řada): Zoufalá opatření 4 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (2. Řada): Obleva a pořádek 4 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): V oblacích 2 [i] 02:40 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (1. Řada): Pod povrchem 1 [i] 03:30 Stále naživu (1. Řada): Zřícení letadla 5 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Austrálie 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 10:05 Kufr [i] 10:50 Silvestrovský koktejl [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Klec [i] 14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 21:40 Hercule Poirot [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:25 Motiv IV [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dálnice [i] 09:55 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Lidoopi 4/12 [i] 10:25 Vláda - druhá část: Co ztratíš uvnitř, získej navenek 18/30 [i] 11:25 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:25 Krajem čapích hnízd: Tam, v království lesa 2/3 [i] 12:50 Příběhy předmětů [i] 13:20 Neznámá válka 5/5 [i] 14:10 Mlčeti zlato [i] 15:10 Propaganda za 2. světové války: Zatajování hrůz [i] 15:55 Heydrich - konečné řešení: Východní vítr 22/44 [i] 16:20 Modrá krev: Kolowratové [i] 17:15 Divocí koně v dunajské deltě [i] 18:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Na cestě po jihu Argentiny [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Rak [i] 19:00 Ztraceni v Česku: Peripetie 4/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistické bitevní lodě [i] 20:55 Ukrajino, nezlob se [i] 22:00 Vláda: Právo na soukromí 19/30 [i] 23:00 Letecké katastrofy: Šokující odhalení [i] 23:45 Město žen VI: Sladká tajemství 8/13 [i] 00:10 Impotence je tabu aneb O drsných mužích a jiné báchorky [i] 01:05 Nádraží: Návštěva prezidenta 4/6 [i] 01:30 Tajemství ukrytá pod hladinou I. [i] 01:55 Biokoridory Hornolidečska [i] 02:10 Řemeslo už nemá zlaté dno? [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:10 Život je pes [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 3176 [i] 10:00 Specialisté: Temné touhy 3 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 14, 15 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Ohňostroj bude 82 [i] 14:05 Mentalista IV: Je něco shnilého v Redmundu 20 [i] 15:00 Mentalista IV: Rubínové střevíčky 21 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Bokovka [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3177 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Operace za zásluhy 707 [i] 21:30 Víkend [i] 22:25 Stalker: Láska zraňuje 19 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Prohnilá morálka 13 [i] 00:05 Mentalista IV: Je něco shnilého v Redmundu 20 [i] 00:55 Mentalista IV: Rubínové střevíčky 21 [i] 01:30 Dva a půl chlapa XI 14, 15 [i] 02:15 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Ohňostroj bude 82 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel II: Když blesk uhodí dvakrát 4 [i] 06:50 Friends: Grandhotel [i] 07:35 M*A*S*H 71 [i] 08:30 M*A*S*H 72 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Ten, koho ráda mám 9 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:20 Jake a tlusťoch I: Miluj mě, nebo mě opusť 10 [i] 13:20 Komisař Rex III: Vražda v hypnóze 7 [i] 14:25 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i] 15:35 Castle na zabití II: Vražda jako předloha 18 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Zoufalá manželka [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Muž, který se vypařil 3 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití II: Vražda jako předloha 18 [i] 23:25 Soudní síň: Zoufalá manželka [i] 00:20 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 02:10 Komisař Rex III: Vražda v hypnóze 7 [i] 03:00 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 108/158 [i] 12:10 Vymenené životy 183-184 [i] 14:35 Priatelia [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 13-14/188 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 20:30 Vymenené životy 185-186 [i] 22:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 14/21 [i] 23:15 Upírske denníky V. 17-18/22 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:40 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Bratři Warnerové [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:30 Dobrodružství Poseidonu [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Velký den slečny Pettigrewové [i] 12:40 Láska přichází zvolna [i] 14:15 Mr. Jones [i] 16:10 Kóma 1 1 [i] 17:30 Kóma 1 2 [i] 19:00 Dohola [i] 20:35 Arthur Newman [i] 22:10 Šestý den [i] 00:15 Rumový deník [i] 02:15 Stínu neutečeš [i] 04:00 Arthur Newman [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Krasobruslení [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:00 Běžecké lyžování [i] 09:15 Biatlon [i] 10:45 Cyklistika [i]