Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista III. 15-16/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Hodinový manžel [i] 00:00 Tesne vedľa [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 10/25 [i] 02:50 Mentalista III. 15-16/24 [i] 03:30 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Údolie Rýnu [i] 09:00 Zátoka nádejí 14/14 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Posledná rozlúčka 91 [i] 10:45 Slovenské hrady objektívom: Kežmarský hrad objektívom Milana Kapustu [i] 11:00 Posledná rozlúčka so Zdenou Gruberovou [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta II. 1/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Kantón Valais [i] 16:55 Zátoka nádejí II. 1/12 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kohút na víne 2 [i] 22:20 Reportéri [i] 22:50 Takí sme boli: Zdena Gruberová [i] 23:55 Sanitka II. 4/13 [i] 00:50 Správna Agáta II. 1/13 [i] 01:30 Kohút na víne 2 [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Príroda: Kde sa končí les [i] 06:25 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Malý rytier Trenk [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - AGENT EMO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Tempo [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi hlavou [i] 10:15 Spomíname na Jaroslava Vrzalu: Nočná eskorta [i] 11:30 Obedníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky [i] 12:40 Spomíname na Zdenu Gruberovú: Básnik a žena [i] 12:55 Letná noc na vode;Padajú listy [i] 13:15 Básnik a žena: Po desiatich rokoch [i] 13:30 Zaostrené na herečku [i] 14:00 Generácia [i] 14:35 Cesta [i] 15:05 Orientácie [i] 15:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:00 Rajské záhrady: Průhonice [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Tajov [i] 16:30 Jeden deň: Novousadlíci [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Cesta sv. Jakuba-putovanie do Santiago de Compostella, Taliansko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - AGENT EMO [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Príbeh v tretej osobe [i] 21:25 Spravodliví [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Kráľ krysa [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Pravda o mame 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše II. 10 [i] 13:55 Tru Calling 3 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:20 SVET POD HLAVOU: "Závadová mládež" 5 [i] 00:30 Agentka bez minulosti IV. 7 [i] 01:30 Zločin IV. 4 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Obézni tínedžeri [i] 05:55 Štyri svadby III. 17,18 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Jedinečné letisko v Dubaji 4 [i] 10:05 Vraždy v Midsomeri XII. 7/7 [i] 12:05 Prvé oddelenie 1/80 [i] 12:55 Nové bývanie [i] 13:40 Profesionáli 13 [i] 14:25 Simpsonovci XI. 4 [i] 14:50 Futurama VII. 9 [i] 15:20 Kutyil s.r.o. II. 15 [i] 16:20 Ninja Factor III. 25/25 [i] 16:50 Ninja Factor II. 1/94 [i] 17:15 Simpsonovci XI. 5 [i] 17:40 Futurama VII. 10,11 [i] 18:30 JAG 15 [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Profesionáli 14 [i] 20:35 SVET POD HLAVOU: "Závadová mládež" 5 [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Spáč 2 [i] 22:30 Pomsta zabijaka [i] 00:25 Hviezdna brána: Atlantída 4 [i] 01:25 Profesionáli 14 [i] 02:45 Futurama VII. 9,10 [i] 03:25 Prvé oddelenie 1/80 [i] 03:45 Môj neobyčajný príbeh V. 4 [i] 04:30 Štyri svadby III. 18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:25 Jak prosté IV. 18 [i] 08:20 Vlčí mládě V. 8 [i] 09:15 Medium Ii. 10 [i] 10:15 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 11:15 Doktorka podsvětí I. 8 [i] 12:15 Vlčí mládě V. 8 [i] 13:10 Jak prosté IV. 18 [i] 14:05 Medium Ii. 10 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 9 [i] 17:00 Jak prosté IV. 19 [i] 18:00 Medium Ii. 15 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 9 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 23 [i] 22:00 Tým Škorpion II. 24 [i] 22:55 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 23:50 The Amazing Spider-man 1 [i] 02:20 Tým Škorpion II. 23 [i] 03:05 Tým Škorpion II. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Noah 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Bořiči mýtů odhaleni: ze zákulisí, první díl řady 242 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Židle, květináče a gramofony 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Betonové zdi, 3D tiskárny, teleskopické jeřáby a petrolejové lampy 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 25 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Aukce v Orangeville 2 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Cíl: prodat 21 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Unášeni mořem 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 28 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Messerschmitt KR200 15 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Cesta ke zkáze 243 [i] 13:30 Zlatá horečka (6. Řada): Posádka válčí 12 [i] 14:25 Zlatá horečka (6. Řada): Godzillí zlato 13 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Hora za milion dolarů 14 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 25 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Aukce v Orangeville 2 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Cíl: prodat 21 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Messerschmitt KR200 15 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Židle, květináče a gramofony 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (23. Řada): Betonové zdi, 3D tiskárny, teleskopické jeřáby a petrolejové lampy 5 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 6 [i] 21:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Billy 5 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): V oblacích 2 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Jízda za přežitím 5 [i] 00:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Vyzrazená tajemství 5 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Terno 16 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 6 [i] 02:40 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Billy 5 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): V oblacích 2 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Blízký východ 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Laciná zábava je drahá [i] 10:00 168 hodin [i] 10:35 Četníci z Luhačovic: Tabačka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:45 Kojak [i] 16:40 Cestománie: Kyrgyzstán: Mezi nebem a zemí [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Svět pod hlavou: Závadová mládež 5/10 [i] 21:00 Trpaslík 5/6 [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Legendy kriminalistiky: Já, nebohý vrah [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Kriminalista [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kalendárium [i] 01:00 GEN - Galerie elity národa [i] 01:15 Sváteční slovo pedagoga a teologa Aleše Rolečka [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Modrá krev: Kolowratové [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kapverdy, kreolské souostroví [i] 09:55 Obří větrná turbína [i] 10:55 Ztraceni v Česku: Peripetie 4/6 [i] 11:35 Babylon [i] 12:05 Na pomoc životu - rakovina v rodině [i] 12:25 Jasoň červenooký [i] 12:40 Cesty víry: Shirim Ashirim - Písně mesiánských židů [i] 13:05 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1967 1132/2379 [i] 13:45 Zapomenuté výpravy: Plavba voru [i] 14:10 Osvětim - Březinka. Oldřich [i] 14:35 Upadni a choď [i] 15:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Palawan, království perel [i] 16:30 Letecké katastrofy: Šokující odhalení [i] 17:15 Neznámá válka 5/5 [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy předmětů [i] 19:25 Poutní místa: Svatý Hostýn [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bitva o Británii - ozvěny roku 1940 [i] 21:10 Velké stroje zblízka: Superrolba [i] 22:00 Apač [i] 23:25 Le Mans [i] 01:10 Helga -520 [i] 01:30 Queer: Hranice tolerance [i] 01:55 Měšťanský dům v Olomouci [i] 02:15 Beskydské studánky [i] 02:30 Někdo to rád hloupé [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Babylon [i] 04:05 Ze ZOO do ZOO [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Děti Antonína Kaliny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Ulice 3175 [i] 09:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:35 Střepiny [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 12, 13 [i] 13:15 Ordinace v růžové zahradě: Naděje pro Marcelu 81 [i] 14:20 Mentalista IV: Zdravé tváře 18 [i] 15:10 Mentalista IV: Růžové šampaňské na ledu 19 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VII: Hříšné potěšení [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3176 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Temné touhy 3 [i] 21:15 Robinsonův ostrov [i] 22:10 Stalker: V lesích 18 [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Otec má vždycky pravdu 12 [i] 23:50 Mentalista IV: Zdravé tváře 18 [i] 00:35 Mentalista IV: Růžové šampaňské na ledu 19 [i] 01:15 Dva a půl chlapa XI 12, 13 [i] 02:00 Áčko: Nevidím, neslyším, nemluvím. [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Naděje pro Marcelu 81 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel II: Pralesy 3 [i] 06:55 Friends: Táborový ostrov [i] 07:35 M*A*S*H 70 [i] 08:30 M*A*S*H 71 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Tělo a duše 8 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Jake a tlusťoch I: Ten, koho ráda mám 9 [i] 13:15 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i] 14:25 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i] 15:35 Castle na zabití II: Nikki bude hořet 17 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Paroháč [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Hra o jablka 77 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Castle na zabití II: Nikki bude hořet 17 [i] 23:45 Soudní síň: Paroháč [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 02:25 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i] 03:15 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 107/158 [i] 12:10 Katie Ffordová: Nezábudka [i] 14:25 Priatelia [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:30 Skrytá vášeň 11-12/188 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 183-184 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 13/21 [i] 23:20 Upírske denníky V. 15-16/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 26 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:00 Mr. Jones [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 12:05 Obviněn [i] 14:05 Dobrodružství Poseidonu [i] 15:40 Dobrodružství Poseidonu [i] 17:15 Velký den slečny Pettigrewové [i] 18:50 O smyslu života