TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:05 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:50 Rango [i] 10:00 Teória veľkého tresku VIII. [i] 11:20 Pozri, kto to hovorí 2 [i] 12:55 Foter je lotor [i] 15:15 Harry Potter a väzeň z Azkabanu [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Skús ma rozosmiať [i] 23:00 RED 2 [i] 01:20 Nič ma nezastaví [i] 03:00 Skús ma rozosmiať [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Lilin ostrov pokladov [i] 05:55 Poštár Pat I [i] 06:10 Malý rytier Trenk [i] 06:35 Kniha džunglí II. [i] 06:50 Levík Raa Raa: Zábava v džungli [i] 07:00 Požiarnik Sam IX [i] 07:10 Malý Mikuláš: Nevydarený darček [i] 07:25 Garfield III. [i] 07:35 Ako si vycvičiť drakov: Ako si vybrať draka [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:55 Daj si čas [i] 09:30 Arabela sa vracia 7/26 [i] 10:00 Robin Hood III: Stratená v preklade 3/13 [i] 10:45 Park [i] 11:30 On air [i] 11:55 Slovensko chutí [i] 12:35 Na krok od neba II. 3/16 [i] 13:35 Na krok od neba II. 4/16 [i] 14:35 Matka, pomôž mi 4/4 [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Cestou necestou: Londýn [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zem spieva [i] 22:05 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 23:00 Matka, pomôž mi 4/4 [i] 00:35 Na krok od neba II. 3/16 [i] 01:35 Na krok od neba II. 4/16 [i] 02:25 Zem spieva [i] 04:10 Robin Hood III: Stratená v preklade 3/13 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Horná Orava [i] 06:45 V zátoke čajok [i] 07:15 Polícia [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Technický stav vozidla [i] 07:30 Poklady.sk: Keď tradície hrajú [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bardejov. [i] 09:05 Bežkopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Pred rokmi... [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Generácia [i] 10:45 Cesta [i] 11:10 Paralympijský magazín [i] 11:35 VAT [i] 12:05 Spektrum vedy: Strach z rádioaktívneho žiarenia [i] 12:30 ZvedaVEC: Biotechnológie pre domácnosť [i] 12:45 Kapura [i] 13:25 Farmárska revue [i] 13:55 Vo vetre kopýt II. [i] 15:00 Krasokorčuľovanie - ME 2017 [i] 17:05 Herecké legendy: Magda Vášáryová [i] 17:20 Ťaví zadok [i] 18:30 Večerníček: Sedem výmyselných budíkov [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIZÁVITKY [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Krasokorčuľovanie - ME 2017 [i] 22:10 Domček z karát: Ťah kráľom [i] 23:05 Domček z karát: Ťah kráľom [i] 23:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nenapraviteľný [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 Zabi nudu! [i] 08:05 Káčerovo II. [i] 08:55 Simpsonovci XIX. 1,2 [i] 09:50 NAŠI [i] 11:00 Dr. Dolittle 5 [i] 12:45 Hooten a Lady: Lovci pokladov 5,6 [i] 14:45 Anderssonovci na horách [i] 16:50 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 18:00 PRÁZDNINY: Operácia: Mobily 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hooten a Lady: Lovci pokladov 7,8/8 [i] 22:40 Do hlbiny 2 [i] 00:40 Pomsta zabijaka [i] 02:20 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 04:05 PRÁZDNINY: Operácia: Mobily 2 [i] 04:50 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Môj neobyčajný príbeh V. 1/6 [i] 05:50 Štyri svadby III. 14 [i] 06:40 Štyri svadby III. 15 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:15 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 12:10 Báječný deň [i] 14:30 Mavericks: Na divokej vlne [i] 17:00 V SIEDMOM NEBI [i] 19:20 ŽREBOVANIE 19:30 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 20:35 Kameňák 3 [i] 22:45 Letecké katastrofy XII. 4 [i] 23:50 Jedinečné letisko v Dubaji 4 [i] 00:50 Šokujúce rodinné tajomstvá 5 [i] 01:50 Zúfalí šoféri 5 [i] 02:35 Vycucaj ma! [i] 04:05 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 04:40 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tým Škorpion II. 17 [i] 08:15 Tým Škorpion II. 18 [i] 09:10 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 10:10 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 11:10 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 12:05 Medium Iii. 1 [i] 13:05 Medium Iii. 2 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 18:05 Medium Iii. 3 [i] 19:05 Medium Iii. 5 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 21:00 Exmanželka za odměnu 1 [i] 23:05 Myšlenky zločince XI. 5 [i] 00:00 Myšlenky zločince XI. 6 [i] 00:55 Medium Iii. 1 [i] 01:50 Medium Iii. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Terno 16 [i] 07:15 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Přečkání bouřky 4 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (3. Řada): Díkůvzdání 14 [i] 09:05 Války kontejnerů (3. Řada): Divoké vlny 7 [i] 09:30 Války kontejnerů (3. Řada): Nelehké časy 8 [i] 09:55 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 10:20 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 10:50 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 11:15 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Loď se zlatem 2 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Odpočítávání do zlata 1 [i] 17:10 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Přečkání bouřky 4 [i] 18:05 Nazí a vystrašení (2. Řada): Roj 10 [i] 19:00 Největší loďaři světa (1. Řada): První platba 6 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: To nejlepší (3. Řada): Zpátky na začátek s GMG 2 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada) 20 [i] 23:00 Pod palbou (1. Řada) 1 [i] 00:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Zátah 13 [i] 00:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Nezvyklá silnice 14 [i] 01:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Připravuje se 15 [i] 01:25 Kola, která zklamou (1. Řada): Zločinci za volantem 16 [i] 01:50 Rychle a hlasitě: To nejlepší (3. Řada): Zpátky na začátek s GMG 2 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada) 20 [i] 04:20 Pod palbou (1. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Alladinova kouzelná lampa [i] 07:45 V zámku a podzámčí [i] 09:35 Gejzír [i] 10:05 Všechnopárty [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Justiční omyl 4/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vojáček a dračí princezna [i] 13:55 O princi Bečkovi [i] 14:40 C. a k. polní maršálek [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Sedmá rota za úplňku [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:35 Komisař Montalbano [i] 00:20 DoktorKA [i] 01:15 Bolkoviny [i] 02:10 Brno Open 2009 [i] 02:50 Sama doma [i] 04:25 Malá farma [i] 04:45 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Letovický Havel - danajský dar [i] 09:30 Letecké katastrofy: Šokující odhalení [i] 10:15 Narkoman Hitler [i] 11:00 Babylon [i] 11:30 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 11:40 Tři mušketýři 2 [i] 13:25 Krasobruslení: ME 2017 Česko [i] 17:05 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 17:45 Kamera na cestách: Kapverdy, kreolské souostroví [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kytlice, Zimmer Frei [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tutanchamon 1/3 [i] 21:30 Okupace: Říjen 7/10 [i] 22:15 Okupace: Listopad 8/10 [i] 23:05 Batesův motel III: Šílenství 9/10 [i] 23:45 Černé zrcadlo II: Přijdu hned [i] 00:35 Cestománie [i] 01:05 Cesty víry: Dar všech darů [i] 01:30 Po stopách patriarchů a proroků [i] 02:00 Jaroslav Staněk [i] 02:25 Dědictví Anny Kománkové [i] 02:45 Znak a svědectví [i] 03:10 Stará dobrá módní garda [i] 03:35 Na moll... [i] 04:15 Ecce homo lohas [i] 04:40 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě IV: Soška opičáren_Jakeův ledový kamarád 7 [i] 06:20 Monstra vs. Vetřelci 13 [i] 06:45 Myšák Stuart Little 12 [i] 07:10 Show Toma a Jerryho 20 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru 1 [i] 08:00 Krok za krokem VI 13 [i] 08:20 Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku [i] 09:55 Tlouštík z Beverly Hills [i] 11:35 Volejte Novu [i] 12:15 Na křídlech vážky [i] 14:15 Výměna manželek II [i] 15:40 Divoké kočky [i] 17:35 Aladin [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Iron Man 3 [i] 22:40 Tváří v tvář [i] 01:15 Tlouštík z Beverly Hills [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 03:55 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel II: Návrat 1 [i] 06:40 Friends: Emma má dilema [i] 07:10 Friends: Přátelé džungle [i] 07:40 M*A*S*H [i] 08:10 Autosalon [i] 09:20 Ohnivý kuře: Bratrská láska 75 [i] 10:40 Přístav II: Pátkův syn 4 [i] 11:50 davinci [i] 12:50 Vrať se mi [i] 15:20 Jake a tlusťoch I: Bráško, dej mi šesťák 7 [i] 16:30 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 17:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Angelika [i] 22:40 Hodný, zlý a mrtvý [i] 00:35 Identita [i] 02:25 Jake a tlusťoch I: Bráško, dej mi šesťák 7 [i] 03:15 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Priatelia [i] 06:10 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 08:25 Taká obyčajná rodinka III. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka III. [i] 11:40 Doktorka Zoe IV. - NOVÁ SÉRIA 1-2/10 [i] 13:45 Bolesti slávnych [i] 15:25 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 17:30 Tanec ulice [i] 20:00 Katie Ffordová: Nezábudka [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva [i] 00:00 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 02:00 Svadobná kaplnka [i] 03:30 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:00 Pan Pip [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Daleko do nebe [i] 12:50 Muži, co zírají na kozy [i] 14:30 Muž ve stínu [i] 16:35 Králova přízeň [i] 18:30 Na pokraji slávy [i] 20:30 3 dny na zabití [i] 22:25 Resident Evil: Zánik [i] 00:00 Mafiánovi [i] 01:55 Amorův úlet [i] 03:20 Mořská bestie [i] 04:45 Big Screen 2 23 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport