TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista III. 13-14/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Nič ma nezastaví [i] 22:35 CHART SHOW [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9/25 [i] 01:30 Mentalista III. 13-14/24 [i] 04:05 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Oblasť Salzkammergut [i] 09:00 Zátoka nádejí 13/14 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Rozlúčka so slobodou 90 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Slovensko chutí [i] 14:30 Správna Agáta I. 15/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie Rýnu [i] 16:55 Zátoka nádejí 14/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Londýn [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Sliedič [i] 00:30 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 Sliedič [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Rajské záhrady: Nové Hrady [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Malý rytier Trenk [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Záhrada plná plienok [i] 11:00 Marián Varga jubiluje: Marián Varga a jeho hostia [i] 11:30 Obedníček: Pod zelenou horičkou [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHRANOLČEKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Bežkopotulky [i] 12:45 Voda čistá ako krištáľ [i] 13:10 Malé tajomstvo krovín [i] 13:45 Cestou k smrtonosnej [i] 14:05 Cesty, kam vediete..? [i] 14:40 VAT [i] 15:10 Mojich sedem divov: Eva Hajičová [i] 15:40 Tvárou v tvár [i] 16:05 Z mesta do mesta: Martin [i] 16:30 Extrémne v horách [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Katedrála v Santiago de Compostella-na konci cesty s. Jakuba, Španielsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PAPUČKY [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Krasokorčuľovanie - ME 2017 [i] 22:10 Trochu inak s Adelou Banášovou [i] 23:25 Odboj 3/6 [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy RTVS z regiónov [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 10:50 DEDIČSTVO: Dieťa 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše II. 9 [i] 13:50 Tru Calling 2 [i] 14:50 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Stratené dievča [i] 00:05 Zradiť brata [i] 02:20 Resident Evil [i] 03:50 KRIMI 04:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 TOP STAR [i] 06:00 Štyri svadby III. 13 [i] 06:40 Štyri svadby III. 14 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 14 [i] 10:10 Agentka bez minulosti IV. 6 [i] 11:05 Áno, šéfe! USA VII. 3 [i] 12:20 Kutyil s.r.o. II. 13 [i] 13:15 Profesionáli 12 [i] 14:15 Simpsonovci XI. 2 [i] 14:40 Futurama VII. 6,7 [i] 15:20 Ninja Factor III. 23,24 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. II. 14 [i] 17:25 Simpsonovci XI. 3 [i] 18:00 Futurama VII. 8 [i] 18:25 Hawaii 5.0 V. 15 [i] 19:25 ŽREBOVANIE 19:27 Profesionáli 13 [i] 20:35 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 22:10 Nahí v raji II. 5,6 [i] 00:00 Hviezdna brána: Atlantída 3 [i] 01:00 Liga snov V. 8,9 [i] 02:00 Profesionáli 13 [i] 02:35 Wall Street: Peniaze nikdy nespia [i] 04:45 Liga snov V. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:20 Jak prosté IV. 17 [i] 08:20 Vlčí mládě V. 7 [i] 09:15 Medium Ii. 9 [i] 10:15 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 11:15 Doktorka podsvětí I. 7 [i] 12:15 Vlčí mládě V. 7 [i] 13:10 Jak prosté IV. 17 [i] 14:10 Medium Ii. 9 [i] 15:10 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 8 [i] 17:05 Jak prosté IV. 18 [i] 18:00 Medium Ii. 10 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 8 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 13 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 14 [i] 22:50 Witnesses I. 2 [i] 00:00 Od soumraku do úsvitu II. 3 [i] 01:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 13 [i] 01:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 14 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 6 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na tipy z Redditu 241 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Zahradní domky, komerční ventilátory, voskový papír, lezecké zdi 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 24 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 20 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Zamrzlé pláně 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Vytuněná Riviera 1969 27 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Bořiči mýtů odhaleni: ze zákulisí, první díl řady 242 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 14:25 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 15:20 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 24 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada) 20 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (23. Řada): Zahradní domky, komerční ventilátory, voskový papír, lezecké zdi 4 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 7 [i] 21:00 Muži Yukonu (5. Řada): Jízda za přežitím 5 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Velká oprava 4 [i] 23:00 Záhadná Země (1. Řada): Severní Korea hoří 4 [i] 00:00 Berte to jako varování (4. Řada): Mozek vs. svaly 7 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): Vražedné stavby 8 [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 7 [i] 02:40 Muži Yukonu (5. Řada): Jízda za přežitím 5 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Velká oprava 4 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Mexiko a USA 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Filipa Tomsy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 10:05 Kufr [i] 10:50 Otisky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četníci z Luhačovic: Tabačka [i] 21:25 13. komnata Jana Slabáka [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Silvestrovský koktejl [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Příběhy předmětů [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Palawan, království perel [i] 09:55 S gurmánem na cestách I.: Haiti [i] 10:35 Postřehy odjinud [i] 10:45 S kuchařem kolem světa: Mauricius [i] 11:40 Divoká Brazílie: Období sucha [i] 12:35 Chcete mě? [i] 13:00 Krajem čapích hnízd: Tam, kde vládne suchopár 1/3 [i] 13:30 GEN - Galerie elity národa [i] 13:45 Ztraceni v Česku: Krize 3/6 [i] 14:30 Válečné projekty Třetí říše II.: Himmlerovy oddíly SS [i] 15:15 Propaganda za 2. světové války: Pravda a totální válka [i] 16:00 Deset století architektury: Plzeňská synagoga [i] 16:15 Osvětim - Březinka. Oldřich [i] 16:35 Po holocaustu [i] 17:30 Helga -520 [i] 17:55 Krasobruslení: ME 2017 Česko [i] 22:10 Key Largo [i] 23:55 Noční vlaky z Košic [i] 00:45 Vrtěti ženou [i] 02:25 Chcete je? [i] 02:30 Náš venkov: Toť můj sad! [i] 02:55 Případ pro ombudsmana [i] 03:10 Zázrak [i] 03:30 Na moll... [i] 04:15 Evropa dnes [i] 04:40 České himálajské dobrodružství: Dhaulagiri, Nanga Parbat [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3174 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořádný stroj pro pořádnýho chlapa 706 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 11 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Pošťácká pusa 80 [i] 14:05 Mentalista IV: Jeho myšlenky byly rudé 16 [i] 15:00 Mentalista IV: Levné burgundské 17 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Střet kompetencí 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3175 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 23:05 Demolition Man [i] 01:20 Mentalista IV: Jeho myšlenky byly rudé 16 [i] 02:05 Mentalista IV: Levné burgundské 17 [i] 02:50 Dva a půl chlapa XI 11 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Pošťácká pusa 80 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel I: Zdrcení 13 [i] 06:55 Friends: Emma má dilema [i] 07:35 M*A*S*H 68 [i] 08:35 M*A*S*H 69 [i] 09:15 Castle na zabití II: Cuba Libre 15 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Jake a tlusťoch I: Láska na prodej 6 [i] 13:20 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i] 14:20 Castle na zabití II: Domina vždy plácne dvakrát 16 [i] 15:15 Hádej, kdo jsem! [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Má či nemá milence? [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Pátkův syn 4 [i] 21:35 Sejmi prezidenta [i] 23:35 Soudní síň: Má či nemá milence? [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 02:20 Jake a tlusťoch I: Láska na prodej 6 [i] 03:10 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života 67-70 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:55 Zakázaná láska 106/158 [i] 12:15 Vymenené životy 181-182 [i] 14:35 Priatelia [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 9-10/188 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života 71-74 [i] 20:30 Svadobná kaplnka [i] 22:30 Sherlock a Watsonová III. 23-24/24 [i] 00:20 Znásilnená [i] 02:10 Sklenený dom 2 [i] 03:40 Sherlock a Watsonová III. 23-24/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Obviněn [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dohola [i] 12:40 Rivalové [i] 14:40 Pan Pip [i] 16:35 Muž ve stínu [i] 18:45 Daleko do nebe [i] 20:35 Král rybář [i] 22:55 Na pokraji slávy [i] 01:00 Resident Evil: Zánik [i] 02:25 La Bamba [i] 04:05 Amorův úlet [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis [i] 06:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Saně [i] 14:00 Severská kombinace [i] 15:00 Saně [i] 15:45 Severská kombinace [i] 16:30 Tenis [i] 17:40 Zprávy [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Krasobruslení [i] 22:00 Tenis [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Tenis [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Krasobruslení [i] 03:00 Tenis