TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Šťastný domov [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Susedské prípady [i] 12:50 Mentalista III. 11-12/24 [i] 14:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Hviezdna párty [i] 22:40 Susedské prípady [i] 23:40 Dva a pol chlapa V. [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 8/25 [i] 01:35 Mentalista III. 11-12/24 [i] 04:10 Šťastný domov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Vulkány v regióne Auvergne [i] 09:05 Zátoka nádejí 12/14 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Zmiznutie 89 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 14/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Oblasť Salzkammergut [i] 16:55 Zátoka nádejí 13/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Manželstvo s prestávkou [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Krajina zázrakov 5/24 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Októbrové prekvapenie 6/24 [i] 23:25 Policajné oddelenie: Zmiznutie 89 [i] 00:10 Správna Agáta I. 14/15 [i] 00:55 Manželstvo s prestávkou [i] 02:25 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Životodarné tepny Zeme [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Rajské záhrady: Veltrusy a Kačina [i] 06:25 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Malý rytier Trenk [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - LEFT AND RICHT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Matúš [i] 11:15 Huncúti a veseličky [i] 11:30 Obedníček: Pod zelenou horičkou [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince. [i] 12:40 Život zvierat: Klamať pre život [i] 13:25 Reč tela [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Mojich sedem divov: Zdeněk Horský [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Rajské záhrady: Nové Hrady [i] 16:20 Test magazín: Test magazín: Denné hydratačné krémy [i] 16:30 Tempo [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Cinque terre-domov medzi skalou a morom, Taliansko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - LEFT AND RICHT [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Krasokorčuľovanie - ME 2017 [i] 22:15 VAT [i] 22:45 Generácia beatnikov [i] 23:40 Polícia [i] 23:50 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neprimeraná jazda [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Národnostné správy [i] 00:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Každý kope za seba 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše II 8 [i] 13:55 Tru Calling 1/26 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:30 Vtierka Castle VIII.: FINÁLE SERIÁLU 22/22 [i] 00:30 Agentka bez minulosti IV. 6 [i] 01:30 Zločin IV. 3 [i] 02:20 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 TOP STAR [i] 05:55 Štyri svadby III. 12 [i] 06:40 Štyri svadby III. 13 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 13 [i] 10:10 Agentka bez minulosti IV. 5 [i] 11:05 Áno, šéfe! USA VII. 2 [i] 12:20 Kutyil s.r.o. II. 12 [i] 13:30 Profesionáli 11 [i] 14:30 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 14:55 Futurama VII. 5 [i] 15:20 Ninja Factor III. 21,22 [i] 16:20 Kutyil s.r.o. II. 13 [i] 17:20 Simpsonovci XI. 2 [i] 17:50 Futurama VII. 6 [i] 18:20 JAG 14 [i] 19:20 ŽREBOVANIE 19:25 Profesionáli 12 [i] 20:30 TIPOS INFO [i] 20:35 Wall Street: Peniaze nikdy nespia [i] 23:15 Najväčšie a ešte väčšie 3,4 [i] 01:15 Hviezdna brána: Atlantída 2 [i] 02:15 Zákon gangu VI. 12 [i] 03:15 Profesionáli 12 [i] 04:00 Najväčšie a ešte väčšie 4 [i] 04:40 Zákon gangu VI. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:20 Jak prosté IV. 16 [i] 08:20 Vlčí mládě V. 6 [i] 09:15 Medium Ii. 8 [i] 10:15 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 11:15 Doktorka podsvětí I. 6 [i] 12:15 Vlčí mládě V. 6 [i] 13:10 Jak prosté IV. 16 [i] 14:10 Medium Ii. 8 [i] 15:10 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 7 [i] 17:00 Jak prosté IV. 17 [i] 18:00 Medium Ii. 9 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 5 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Selhání je nepřípustné 240 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Vlasce, komerční mixery, přírodní jedlá soda, odtahové vozy 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 23 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Překročit hranici 19 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pohřbeni zaživa 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závody motocyklů/vytuněný Packard na závody v Pebble - 2. část 26 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Caterham 7 13 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na tipy z Redditu 241 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (1. Řada): Mayské utrpení 3 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (1. Řada): Izgubljeni raj 4 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (1. Řada): Zhroucení v Bolívii 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 23 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Překročit hranici 19 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Caterham 7 13 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (23. Řada): Vlasce, komerční mixery, přírodní jedlá soda, odtahové vozy 3 [i] 20:00 Lovci odpadu (8. Řada) 10 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 4 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 5 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - varovné znamení 33 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - Taková malá výstřednost 34 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Připravit, pozor, teď 11 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 01:50 Lovci odpadu (8. Řada) 10 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 4 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 5 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Japonsko 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Malostranské palácové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:55 Kufr [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 Viktorka [i] 15:00 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak [i] 16:45 Cestománie: Indonésie: Malé Sundy - Ostrovy ještěrů [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 22:55 Na stopě [i] 23:20 Taggart [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Objektiv [i] 01:15 Toulavá kamera [i] 01:45 Legendy kriminalistiky: DNA: Odložená spravedlnost [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Za kmenem [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství: Dhaulagiri, Nanga Parbat [i] 10:00 Cestománie [i] 10:30 Neznámá válka 4/5 [i] 11:20 Válečné epizody z archivů: Spojenci dobývají Řím [i] 11:30 Válečné epizody z archivů: Bitva o [i] 11:50 Mlčeti zlato [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:20 Na pomoc životu - rakovina v rodině [i] 13:40 Chcete je? [i] 13:45 Upadni a choď [i] 14:20 Propaganda za 2. světové války: Pravda a totální válka [i] 15:05 Zapomenuté výpravy: Plavba voru [i] 15:30 Obří větrná turbína [i] 16:30 Neznámá Indonésie [i] 17:20 Do neznáma: Kamarád taky rád 6/39 [i] 17:40 Do neznáma: Pod kůží 7/39 [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Letem světem: Barma [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Mauricius [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Modrá krev: Kolowratové [i] 22:30 Žena v černém [i] 00:00 Queer: Hranice tolerance [i] 00:30 Město žen VI: Ples 7/13 [i] 00:50 Babylon [i] 01:15 Uchem jehly [i] 01:45 Laco Garaj [i] 02:05 Chválabohu, že sem sa narodil [i] 02:25 Manželství v proměnách doby [i] 02:45 Žijeme s vírou [i] 03:45 Na moll... [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Nádraží: Návštěva prezidenta 4/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3173 [i] 09:45 Výměna manželek VII [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 10 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Fobie z manžela 79 [i] 14:05 Mentalista IV: Na první pohled 14 [i] 15:00 Mentalista IV: Válka růží 15 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Dvojí identita 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3174 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořádný stroj pro pořádnýho chlapa 706 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 XXX: Nová dimenze [i] 00:05 Mentalista IV: Na první pohled 14 [i] 00:55 Mentalista IV: Válka růží 15 [i] 01:35 Dva a půl chlapa XI 10 [i] 01:55 Robinsonův ostrov [i] 02:40 Prásk [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Fobie z manžela 79 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel I: Pokračovatel 12 [i] 06:55 Friends: Holky z venkova [i] 07:40 M*A*S*H 67 [i] 08:35 M*A*S*H 68 [i] 09:15 Castle na zabití II: Ten třetí 14 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Cesty lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Jake a tlusťoch I: Muž, který unikal spravedlnosti 5 [i] 13:20 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 14:20 Castle na zabití II: Cuba Libre 15 [i] 15:15 Hádej, kdo jsem! [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Sousedé na nože [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Pekelná kuchyně XI 12 [i] 23:20 Soudní síň: Sousedé na nože [i] 00:10 Rosamunde Pilcher: Cesty lásky [i] 02:05 Jake a tlusťoch I: Muž, který unikal spravedlnosti 5 [i] 02:55 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 03:45 Pekelná kuchyně XI 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života 63-66 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 105/158 [i] 12:10 Vymenené životy 179-180 [i] 14:35 Priatelia [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 7-8/188 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života 67-70 [i] 20:30 Vymenené životy 181-182 [i] 22:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 12/21 [i] 23:15 Upírske denníky V. 13-14/22 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:40 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:00 Big Screen 2 23 [i] 06:15 Bláznivý příběh Robina Hooda