TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:00 Mentalista III. 9-10/24 [i] 14:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 Problémy v raji [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i] 01:45 Mentalista III. 9-10/24 [i] 04:00 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Údolie rieky Ubaye [i] 09:00 Zátoka nádejí 11/14 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Nijaká ľútosť 88 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 13/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Úžasné krajiny: Vulkány v regióne Auvergne [i] 17:00 Zátoka nádejí 12/14 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Schindlerov zoznam [i] 23:25 Policajné oddelenie: Nijaká ľútosť 88 [i] 00:20 Správna Agáta I. 13/15 [i] 01:05 Komisár Montalbano: Vôňa noci [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Jánošíkove dni v Terchovej [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Rajské záhrady: Podzámocká záhrada v Kroměříži [i] 06:25 Zlatá brána [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:20 Černicový živý plot [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRAVÝ ĽAVÁK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Lavína [i] 10:45 Kytica pre Marínu [i] 11:30 Obedníček: Pod zelenou horičkou [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Slová, ktoré zmenili svet: Jásir Arafat a Jicchak Rabin [i] 13:25 Ľudskosť: Na rázcestiach [i] 14:30 Moja diagnóza: Navrátenie zraku v zrelom veku je dar [i] 15:00 Mojich sedem divov: Jan Žďárek [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Rajské záhrady: Veltrusy a Kačina [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Cinobaňa [i] 16:30 Jeden deň: Železní muži [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Castel del Monte-kamenná koruna Apálie, Taliansko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRAVÝ ĽAVÁK [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Život zvierat: Klamať pre život [i] 21:00 Reč tela [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Noc v archíve: Julo Satinský v archíve [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Dôkaz lásky 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše II 6,7 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY: Operácia: Mobily 2 [i] 21:40 Kameňák 3 [i] 00:05 Agentka bez minulosti IV. 5 [i] 00:55 Zločin IV. 2 [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zákon gangu VI. 10 [i] 05:55 Štyri svadby III. 11 [i] 06:40 Štyri svadby III. 12 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 12 [i] 10:10 Agentka bez minulosti IV. 4 [i] 11:05 Áno, šéfe! USA VII. 1/10 [i] 12:20 Kutyil s.r.o. II. 11 [i] 13:20 Profesionáli 10 [i] 14:20 Simpsonovci X. 23/23 [i] 14:50 Futurama VII. 4 [i] 15:20 Ninja Factor III. 19,20 [i] 16:20 Kutyil s.r.o. II. 12 [i] 17:20 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 17:50 Futurama VII. 5 [i] 18:20 JAG 13 [i] 19:20 ŽREBOVANIE 19:25 Profesionáli 11 [i] 20:35 Kuriér II. 9,10 [i] 22:25 Vikingovia III. 3,4 [i] 00:30 Hviezdna brána: Atlantída 1/20 [i] 01:30 Zákon gangu VI. 11 [i] 02:35 Profesionáli 11 [i] 03:10 Vikingovia III. 3,4 [i] 04:45 Zákon gangu VI. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 15 [i] 08:15 Vlčí mládě V. 5 [i] 09:10 Medium Ii. 7 [i] 10:10 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 11:10 Doktorka podsvětí I. 5 [i] 12:10 Vlčí mládě V. 5 [i] 13:05 Jak prosté IV. 15 [i] 14:05 Medium Ii. 7 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 6 [i] 17:00 Jak prosté IV. 16 [i] 18:00 Medium Ii. 8 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 6 [i] 21:00 Witnesses I. 2 [i] 22:10 Myšlenky zločince X. 4 [i] 23:10 Myšlenky zločince X. 5 [i] 00:10 Myšlenky zločince X. 6 [i] 01:10 Maximální riziko 1 [i] 02:55 Witnesses I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Dřevěná okna a kašmír 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Drcení cisterny 239 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Kufříky, zahradní skřítkové 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Pódiová světla LED, jablečný mošt, cisterny na chemikálie, kamenné podlahy 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 22 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Neporažen 18 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pryč z oblaků 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Blázinec s motorkami/Příprava Packardu - část 1. 25 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Selhání je nepřípustné 240 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Chevy pickup, 2 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Prorezlé Camaro, 1 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zrezivělé Camaro z roku 1967, 2. část 12 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 22 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Neporažen 18 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Kufříky, zahradní skřítkové 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (23. Řada): Pódiová světla LED, jablečný mošt, cisterny na chemikálie, kamenné podlahy 2 [i] 20:00 Kšefty a kola (1. Řada) 1 [i] 20:30 Kšefty a kola (1. Řada) 2 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 4 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 6 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): Houstone, máme tady problém 4 [i] 00:00 Superjachty (1. Řada): Icon 2 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 5 [i] 01:50 Kšefty a kola (1. Řada) 1 [i] 02:15 Kšefty a kola (1. Řada) 2 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada) 4 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Švédsko 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 10:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:45 Kojak [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Přítelkyně z domu smutku: Helga 3/4 [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 Legendy kriminalistiky: DNA: Odložená spravedlnost [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Himálajská království [i] 09:55 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 10:35 Narkoman Hitler [i] 11:20 Egyptská záhada [i] 12:10 Náš venkov: Toť můj sad! [i] 12:35 Ta naša kapela [i] 13:05 Folklorika [i] 13:30 Poutní místa: Svatý Hostýn [i] 13:50 S gurmánem na cestách I.: Haiti [i] 14:35 Evropa dnes [i] 15:05 Upadni a choď [i] 15:35 Tajemství ukrytá pod hladinou I. [i] 16:00 Televizní klub neslyšících [i] 16:30 Děti Antonína Kaliny [i] 17:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 17:30 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Krajem čapích hnízd: Tam, kde vládne suchopár 1/3 [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kapverdy, kreolské souostroví [i] 21:00 Na cestě po jihu Argentiny [i] 21:30 Letem světem: Barma [i] 22:00 Nádraží: Návštěva prezidenta 4/6 [i] 22:30 Černé zrcadlo II: Přijdu hned [i] 23:20 Tajné životy 3/13 [i] 00:20 Okupace: Srpen 5/10 [i] 01:05 Okupace: Září 6/10 [i] 01:50 Století kobry [i] 02:20 Ediční projekty Etnologického ústavu AVČR, Janáček - Černík [i] 02:45 Různé cesty, jeden cíl [i] 03:05 Cesty [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:50 Na moll... [i] 04:30 Pémci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3172 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Poněkud větší rajón 705 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Dva a půl chlapa XI 9 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Chci s tebou žít 78 [i] 14:05 Mentalista IV: Krvavý Valentýn 12 [i] 15:05 Mentalista IV: Rudá je nová černá 13 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Den matek 16 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3173 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VII [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba XII: Za dobrý skutek 20 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Pro slávu a pro peníze 11 [i] 00:25 Mentalista IV: Krvavý Valentýn 12 [i] 01:15 Mentalista IV: Rudá je nová černá 13 [i] 01:55 Dva a půl chlapa XI 9 [i] 02:15 Áčko [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Chci s tebou žít 78 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel I: Piráti 11 [i] 06:55 Friends: Plavba za delfíny [i] 07:40 M*A*S*H 66 [i] 08:35 M*A*S*H 67 [i] 09:15 Castle na zabití II: Rána pod pás 13 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Jake a tlusťoch I: Laura 4 [i] 13:20 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 14:20 Castle na zabití II: Ten třetí 14 [i] 15:15 Hádej, kdo jsem! [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Bývalá byla magor [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Cena fair play! 76 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Pekelná kuchyně XI 11 [i] 23:35 Soudní síň: Bývalá byla magor [i] 00:30 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 02:20 Jake a tlusťoch I: Laura 4 [i] 03:10 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 03:55 Pekelná kuchyně XI 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života 60-62 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 104/158 [i] 12:10 Vymenené životy 177-178 [i] 14:30 Priatelia [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:30 Skrytá vášeň 5-6/188 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života 63-66 [i] 20:30 Vymenené životy 179-180 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 11/21 [i] 23:25 Upírske denníky V. 11-12/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 24 [i] 06:00 Kluci v mém životě [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:05 Kevin ze severu [i] 13:50 Bláznivý příběh Robina Hooda