TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 O 10 rokov mladší [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 12:00 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista III. 7-8/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 O 10 rokov mladší [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 23:40 Dva a pol chlapa V. [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6/25 [i] 01:35 Mentalista III. 7-8/24 [i] 04:00 O 10 rokov mladší [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Oblasť Waddensee [i] 09:00 Zátoka nádejí 10/14 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Na plný plyn 87 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 12/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie rieky Ubaye [i] 16:55 Zátoka nádejí 11/14 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Jimmyho šanca 3/3 [i] 22:55 Murdochove záhady I.: Vypustite psy 3/13 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Na plný plyn 87 [i] 00:35 Správna Agáta I. 12/15 [i] 01:20 Jimmyho šanca 3/3 [i] 02:05 Murdochove záhady I.: Vypustite psy 3/13 [i] 02:50 Občan za dverami [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Rajské záhrady: Krásný Dvůr [i] 06:25 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Malý rytier Trenk [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SMERY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 10:00 Posledná zastávka [i] 11:10 Na ľudovú nôtu [i] 11:30 Obedníček: Pod zelenou horičkou [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPIZZA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky [i] 12:40 Zima v Poloninách [i] 12:50 Slovensko - prírodný klenot [i] 13:20 Profily: Vincent Šikula [i] 14:00 MUDr.Jozef Mašura [i] 14:30 Ambulancia: Šanca pre srdce (cievne výstuže) [i] 15:00 Mojich sedem divov: Juraj Tölgyessy [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Rajské záhrady: Podzámocká záhrada v Kroměříži [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Súľov - Hradná [i] 16:30 Jeden deň: Svetlý svet [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Osvienčim, Poľsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SMERY [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 32 utajovaných strán - správa z pekla [i] 21:05 Ľudskosť: Na rázcestiach [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Večera s Havranom: Ako pracujeme so slovenskými tradíciami [i] 23:45 Slová, ktoré zmenili svet: Jásir Arafat a Jicchak Rabin [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Stratená šanca 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše II 4,5 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČERT NIKDY NESPÍ: Vypadni, miláčik! [i] 22:00 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 23:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 00:05 Vtierka Castle VIII. 21 [i] 01:05 Agentka bez minulosti IV. 4 [i] 01:50 Zločin IV. 1/6 [i] 02:45 KRIMI 03:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Vraždy v Midsomeri XII. 6 [i] 06:40 Štyri svadby III. 11 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 11 [i] 10:10 Agentka bez minulosti IV. 3 [i] 11:05 Neviditeľní 13/13 [i] 12:35 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 13:35 Profesionáli 9 [i] 14:30 Simpsonovci X. 22 [i] 14:55 Futurama VII. 3 [i] 15:20 Ninja Factor III. [i] 16:20 Kutyil s.r.o. II. 11 [i] 17:20 Simpsonovci X. 23/23 [i] 17:50 Futurama VII. 4 [i] 18:20 JAG 12 [i] 19:20 ŽREBOVANIE 19:25 Profesionáli 10 [i] 20:30 TIPOS INFO [i] 20:35 Pretekárska akadémia [i] 22:30 Fakty a fikcie 3,4 [i] 00:40 Hviezdna brána III. 22/22 [i] 01:35 Zákon gangu VI. 10 [i] 02:45 Profesionáli 10 [i] 03:25 Fakty a fikcie 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 14 [i] 08:15 Vlčí mládě V. 4 [i] 09:10 Medium Ii. 6 [i] 10:10 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 11:10 Doktorka podsvětí I. 4 [i] 12:10 Vlčí mládě V. 4 [i] 13:05 Jak prosté IV. 14 [i] 14:05 Medium Ii. 6 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 5 [i] 17:00 Jak prosté IV. 15 [i] 18:00 Medium Ii. 7 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 5 [i] 21:00 Total Recall 1 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 00:10 Maximální riziko 1 [i] 02:00 Total Recall 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Raketový muž 238 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Lahve na vodu, tácky 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Ceny Grammy, cyklistická světla, nadzemní bazény, skládací solární panely 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 21 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Kalifornské obchody 17 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Ošetření rány 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závod v Dodge Dart 1967 - 2. část 24 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Fiat Panda 4x4 11 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Drcení cisterny 239 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Den otců 10 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Úplné dno 11 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Bod zlomu 12 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 21 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Kalifornské obchody 17 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Fiat Panda 4x4 11 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Lahve na vodu, tácky 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (23. Řada): Ceny Grammy, cyklistická světla, nadzemní bazény, skládací solární panely 1 [i] 20:00 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 22:00 Stále naživu (1. Řada): Ať se stane cokoliv 4 [i] 23:00 Průkopníci (1. Řada): Ztraceni v džungli 4 [i] 00:00 Muži Yukonu (5. Řada): Země nikoho 3 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 3 [i] 01:50 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 03:30 Stále naživu (1. Řada): Ať se stane cokoliv 4 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Velká Británie 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 10:05 Kufr [i] 10:50 Silvestrovský koktejl [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:50 Kojak [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 21:45 Hercule Poirot [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:25 Motiv IV [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:15 Sváteční slovo evangelické farářky Ewy Jelinek [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Rybařící levharti [i] 09:55 Divoká Brazílie: Období sucha [i] 10:45 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Delfíni 3/12 [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Istrijské variace [i] 12:50 Krajem čapích hnízd: Tam, kde vládne suchopár 1/3 [i] 13:15 Příběhy předmětů [i] 13:45 Neznámá válka 4/5 [i] 14:40 Vyhnáni po Chartě: Jan Bednář 5/5 [i] 15:05 Bulungan: předběžná zpráva o konci světa [i] 16:05 Propaganda za 2. světové války: Pravda a totální válka [i] 16:45 Heydrich - konečné řešení: Dopadení zrádce X 21/44 [i] 17:15 Palawan, království perel [i] 18:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Na cestě po Calvadosu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Divnopis [i] 19:00 Ztraceni v Česku: Krize 3/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Himmlerovy oddíly SS [i] 20:55 Děti Antonína Kaliny [i] 21:50 Vláda - druhá část: Co ztratíš uvnitř, získej navenek 18/30 [i] 22:50 Letecké katastrofy: S tajfunem v patách [i] 23:35 Město žen VI: Ples 7/13 [i] 23:55 Miluj mě [i] 00:50 Nádraží: To je bomba 3/6 [i] 01:15 Neznámá Indonésie [i] 02:05 Zámek Jana Šembery v Bučovicích [i] 02:20 Děcka ve Skorovicích [i] 02:45 Zrození strašidla [i] 03:10 Církev ve svobodě [i] 03:30 Veřejný prostor - místo k obývání [i] 03:55 Na moll... [i] 04:40 Případ pro ombudsmana [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3171 [i] 10:00 Specialisté: Vražda taxikáře 2 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 8 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Děti nade vše 77 [i] 14:05 Mentalista IV: Fuga v rudém 10 [i] 15:05 Mentalista IV: Vždy sázej na rudou 11 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Zavírací nůž 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3172 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Poněkud větší rajón 705 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Stalker: Nebezpečná hra 17 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Odpuštění 10 [i] 00:25 Mentalista IV: Fuga v rudém 10 [i] 01:10 Mentalista IV: Vždy sázej na rudou 11 [i] 01:50 Dva a půl chlapa XI 8 [i] 02:10 Robinsonův ostrov [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Děti nade vše 77 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel I: Sfinga 10 [i] 06:55 Friends: Utajená oslava [i] 07:40 M*A*S*H 65 [i] 08:35 M*A*S*H 66 [i] 09:15 Castle na zabití II: Navěky družičkou 12 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Dokud jsi tady [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Jake a tlusťoch I: Znovu se vrátí šťastné dny 3 [i] 13:20 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 14:20 Castle na zabití II: Rána pod pás 13 [i] 15:15 Hádej, kdo jsem! [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Ukradla mi kocoura [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Mimo realitu 2 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Pekelná kuchyně XI 10 [i] 23:25 Soudní síň: Ukradla mi kocoura [i] 00:20 Rosamunde Pilcher: Dokud jsi tady [i] 02:10 Jake a tlusťoch I: Znovu se vrátí šťastné dny 3 [i] 03:00 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 03:45 Pekelná kuchyně XI 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života 56-59 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:55 Zakázaná láska 103/158 [i] 12:10 Vymenené životy 175-176 [i] 14:35 Priatelia [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Skrytá vášeň 3-4/188 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života 60-62 [i] 20:30 Vymenené životy 177-178 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 10/21 [i] 23:25 Upírske denníky V. 9-10/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 23 [i] 06:15 Detektivem nanečisto [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 D'Artagnanova dcera [i] 12:35 D'Artagnanova dcera [i] 14:10 Červený stan 1 1 [i] 15:40 Červený stan 1 2 [i] 17:15 Včera v noci [i] 18:50 Po přečtení spalte [i] 20:30 Agent z vesmíru [i] 22:05 Pouta války [i] 00:40 Dom Hemingway [i] 02:15 Superbad [i] 04:05 Pravidla