TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Susedské prípady [i] 13:05 Mentalista III. 5-6/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Babovřesky 3 [i] 23:55 Magor v podnájme [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 5/25 [i] 02:40 Mentalista III. 5-6/24 [i] 03:25 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Slovensko chutí [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Extremadura [i] 09:00 Zátoka nádejí 9/14 [i] 10:00 Policajné oddelenie: V mútnych vodách 86 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 11/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Oblasť Waddensee [i] 17:00 Zátoka nádejí 10/14 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kohút na víne [i] 22:20 Reportéri [i] 22:55 Sanitka II. 3/13 [i] 23:50 Policajné oddelenie: V mútnych vodách 86 [i] 00:40 Správna Agáta I. 11/15 [i] 01:30 Kohút na víne [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Nízke Tatry [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Fidlibum [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRAVÁ SMAJLIMISS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Separé [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: SMS [i] 10:15 Poklady.sk: Príbehy z Kraskova - stredoveké nástenné maľby [i] 10:30 Dráma [i] 11:05 Muzicy, muzicy [i] 11:30 Obedníček: Pod zelenou horičkou [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Generácia [i] 13:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:10 PARK [i] 14:55 ZvedaVEC: Biopalivá [i] 15:00 Mojich sedem divov: Ján Štohl [i] 15:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:00 Rajské záhrady: Krásný Dvůr [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Gánovce [i] 16:30 Jeden deň: Nočná služba [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Semmering-železnica a čarovný vrch, Rakúsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRAVÁ SMAJLIMISS [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí II. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Duch štyridsiatehopiateho [i] 21:40 Spravodliví [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Jakob klamár [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 POLICAJTI V AKCII [i] 10:50 DEDIČSTVO: Kocky sú hodené 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše II 2,3 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:20 SVET POD HLAVOU: Orchidea na smetisku 4 [i] 00:35 Agentka bez minulosti IV. 3 [i] 01:25 Poručík Backstrom 13/13 [i] 02:10 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Štyri svadby III. 8 [i] 05:55 Štyri svadby III. 9,10 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Jedinečné letisko v Dubaji 3 [i] 09:50 Zúfalí šoféri 4 [i] 11:05 Vraždy v Midsomeri XII. 6 [i] 13:25 Profesionáli 8 [i] 14:25 Simpsonovci X. 21 [i] 14:55 Futurama VII. 2 [i] 15:20 Ninja Factor III. 15,16 [i] 16:20 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 17:20 Simpsonovci X. 22 [i] 17:50 Futurama VII. 3 [i] 18:20 JAG 11 [i] 19:20 ŽREBOVANIE 19:25 Profesionáli 9 [i] 20:35 SVET POD HLAVOU: Orchidea na smetisku 4 [i] 21:30 Jazda 3 [i] 22:00 Sezóna zabíjania [i] 23:55 Hviezdna brána III. 21 [i] 00:50 Profesionáli 9 [i] 01:50 Štyri svadby III. 9,10 [i] 03:15 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 13 [i] 08:15 Vlčí mládě V. 3 [i] 09:10 Medium Ii. 4 [i] 10:10 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 11:10 Doktorka podsvětí I. 3 [i] 12:10 Vlčí mládě V. 3 [i] 13:05 Jak prosté IV. 13 [i] 14:05 Medium Ii. 4 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 4 [i] 17:00 Jak prosté IV. 14 [i] 18:00 Medium Ii. 6 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 4 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 21 [i] 21:55 Tým Škorpion II. 22 [i] 22:55 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 23:55 Sniper 4 1 [i] 01:35 Tým Škorpion II. 21 [i] 02:25 Tým Škorpion II. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bear 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Dobrovolnický speciál 237 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Ozdoby, pohledy 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 20 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Vůně peněz 16 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Jíst prach 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závodní Dodge Dart z roku 1967 - 1. část 23 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Rover P5 B 10 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Raketový muž 238 [i] 13:30 Zlatá horečka (6. Řada): Mamutí zlato 9 [i] 14:25 Zlatá horečka (6. Řada): Parker má 21 10 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Kapitánka Monica 11 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 20 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Vůně peněz 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Rover P5 B 10 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Ozdoby, pohledy 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 5 [i] 21:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bird 4 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Hazardní hráč 2 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Zoufalá opatření 4 [i] 00:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Přečkání bouřky 4 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hotovo 15 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 5 [i] 02:40 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bird 4 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Hazardní hráč 2 [i] 04:20 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Indie 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Divadlo jednoho diváka [i] 10:00 168 hodin [i] 10:30 Četníci z Luhačovic: Rodokaps [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Carmen [i] 15:00 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:55 Kojak [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Svět pod hlavou: Orchidej na smetišti 4/10 [i] 21:00 Trpaslík 4/6 [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Legendy kriminalistiky: DNA: Odložená spravedlnost [i] 22:55 Na stopě [i] 23:25 Kriminalista [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo evangelické farářky Ewy Jelinek [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Střepy ráje 3/3 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Malajsie, perla jihovýchodní Asie [i] 09:55 Neznámá Indonésie [i] 10:45 Ztraceni v Česku: Krize 3/6 [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 12:10 Na pomoc životu - trombóza [i] 12:30 Cesty víry: Dar všech darů [i] 13:00 Klíč [i] 13:25 Československý filmový týdeník 1967 1131/2379 [i] 13:40 Zapomenuté výpravy: Za kmenem [i] 14:05 Miluju cizince [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:30 Sibiřští bojovníci s ohněm [i] 16:25 Letecké katastrofy: S tajfunem v patách [i] 17:15 Neznámá válka 4/5 [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy předmětů [i] 19:25 Poutní místa: Radhošť [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Narkoman Hitler [i] 20:55 Obří větrná turbína [i] 21:55 Mzda strachu [i] 23:55 Černý rytíř [i] 01:25 Queer: Růžový prachy [i] 01:55 Laurel a Hardy: Rodinné filmy [i] 02:25 Nositelé tradic [i] 02:50 Život mezi černými kuličkami [i] 03:15 Čas výročí a bilancování [i] 03:35 Milovaná samota [i] 04:00 Na moll [i] 04:35 Případ pro ombudsmana [i] 04:55 Anticharta, mechanismus loajality [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3170 [i] 09:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:35 Střepiny [i] 11:05 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa XI 7 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Motýli už spí 76 [i] 14:00 Mentalista IV: Růžové šaty 8 [i] 15:00 Mentalista IV: Rudé tričko 9 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Maškaráda 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3171 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Vražda taxikáře 2 [i] 21:15 Robinsonův ostrov [i] 22:15 Stalker: Spasení 16 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Vzorec sedmnáct 9 [i] 00:00 Mentalista IV: Růžové šaty 8 [i] 00:45 Mentalista IV: Rudé tričko 9 [i] 01:25 Dva a půl chlapa XI 7 [i] 01:50 Áčko: Odpusť, svatba nebude! [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Motýli už spí 76 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel I: Kolize 9 [i] 06:50 Friends [i] 07:35 M*A*S*H 64 [i] 08:30 M*A*S*H 65 [i] 09:10 Castle na zabití II: Pátá kulka 11 [i] 10:05 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Jake a tlusťoch I: Osudová přitažlivost 2/2 [i] 13:20 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i] 14:20 Castle na zabití II: Navěky družičkou 12 [i] 15:15 Hádej, kdo jsem! [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:40 Soudní síň: Když ty, já také [i] 17:35 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Bratrská láska 75 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Pekelná kuchyně XI 9 [i] 23:45 Soudní síň: Když ty, já také [i] 00:40 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 02:30 Jake a tlusťoch I: Osudová přitažlivost 2/2 [i] 03:25 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i] 04:10 Pekelná kuchyně XI 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života 52-55 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Zakázaná láska 102/158 [i] 11:50 Takmer vydaté [i] 14:00 Priatelia [i] 14:55 Chlapi neplačú [i] 16:00 Skrytá vášeň 1-2/188 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života 56-59 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 175-176 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 9/21 [i] 23:30 Upírske denníky V. 7-8/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:00 Zrozeni z moře [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 11:35 Kluci v mém životě [i] 13:45 (Ne)úspěšný Bill [i] 15:20 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 17:15 Kevin ze severu [i] 19:00 Včera v noci [i] 20:35 Velký Buck Howard [i] 22:00 Dom Hemingway [i] 23:40 Agent z vesmíru [i] 01:15 Pravidla [i] 02:55 Hranice lásky