TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:05 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru 15/16 [i] 07:50 Harry Potter a Tajomná komnata [i] 11:05 Babovřesky 2 [i] 13:20 CHART SHOW [i] 15:25 Dobre vedieť! [i] 16:40 Hviezdna párty [i] 17:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 G. I. Joe 2: Odveta [i] 22:35 Pod paľbou [i] 01:00 V oku tornáda [i] 02:30 G. I. Joe 2: Odveta [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Počasie [i] 06:15 Lilin ostrov pokladov [i] 06:20 Poštár Pat I [i] 06:35 Kniha džunglí II. [i] 06:50 Malý rytier Trenk [i] 07:15 Levík Raa Raa: Raa Raa a obľúbené veci [i] 07:25 Požiarnik Sam VIII.: Lampióny šťastia [i] 07:35 Prasiatko Peppa II: Pyžamový večierok [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Chladný zimný deň [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov: Alvin a Vyvrheli [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Nech žije deduško: Prieskum [i] 09:25 Nech žije deduško: Prípravy [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 10:05 Ostrovy na konci sveta 1/4 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút dvanásť [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nekonečná noc [i] 15:15 Vrah zo záhrobia [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Sváko Ragan 3/3 [i] 21:25 Traja mušketieri: Pomsta Milady de Winter 2/2 [i] 23:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nekonečná noc [i] 00:30 Vrah zo záhrobia [i] 02:05 O 5 minút dvanásť [i] 03:10 Traja mušketieri: Pomsta Milady de Winter 2/2 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Nezvyčajné priateľstvo [i] 06:35 Tranzit sever-juh [i] 07:00 Bežkopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince. [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:50 Hlavátka podunajská [i] 10:20 Test magazín: Test magazín: Denné hydratačné krémy [i] 10:35 Slečna z Maxima [i] 12:05 Família: Família - Nové srdce [i] 12:35 Čierna pani [i] 14:10 Orientácie [i] 14:35 Krištáľové krídlo [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:30 Pod zelenou horičkou [i] 19:40 Lilin ostrov pokladov [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - PREČO SA UČÍME [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vojna a mier 5/6 [i] 21:10 Dobrodružstvá baróna Prášila [i] 23:05 Čo mi otec narozprával [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 Dr. Dolittle 4 [i] 09:20 NAŠI [i] 10:30 INKOGNITO [i] 11:50 Námorná akadémia [i] 14:00 Iron Man 2 [i] 16:50 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 23:00 Chcem ťa, chceš ma? [i] 01:00 30 nocí paranormálnych javov [i] 02:40 NOVINY TV JOJ 03:25 NAŠI [i] 03:50 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Šokujúce rodinné tajomstvá 4 [i] 05:55 Štyri svadby III. 7 [i] 06:40 Štyri svadby III. 8 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Simpsonovci X. 20 [i] 09:10 Ninja Factor III. 5,6 [i] 10:30 Prázdna kolíska [i] 12:45 Jazda 3 [i] 13:15 Sekundy pred katastrofou IV. 3 [i] 14:15 Letecké katastrofy XII. 3 [i] 15:20 Martin a Venuše [i] 17:30 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:30 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 20:35 Kick-Ass [i] 22:55 Hrôzostrašná noc 2 [i] 01:05 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 02:50 Černobyľské denníky [i] 04:15 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 04:45 Fórky, vtipky XXIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 09:00 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 10:00 Tým Škorpion II. 15 [i] 11:00 Tým Škorpion II. 16 [i] 12:00 Medium Ii. 21 [i] 13:00 Medium Ii. 22 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 16:00 Jak prosté IV. 9 [i] 17:00 Jak prosté IV. 10 [i] 18:00 Vzpomínky IV. 9 [i] 19:00 Tým Škorpion II. 15 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 16 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 9 [i] 22:20 Profil zločinu VI. 10 [i] 23:35 Myšlenky zločince XI. 3 [i] 00:35 Myšlenky zločince XI. 4 [i] 01:30 Profil zločinu VI. 9 [i] 02:40 Profil zločinu VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Největší loďaři světa (1. Řada): Spuštění 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford z roku 1956 a červená Galaxie, 1. část 25 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 08:10 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i] 09:05 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (1. Řada): Král vozů Camaro 8 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Loď se zlatem 2 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Odpočítávání do zlata 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Poklady v bednách 8 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Kalifornské pikle 9 [i] 13:30 Likvidátor (2. Řada): Nelehký obchod 7 [i] 13:55 Likvidátor (2. Řada): Pomoc 8 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Políbit několik žab 24 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Přihořívá 25 [i] 15:20 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Selhání je nepřijatelné 5 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 6 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Lucra LC470 7 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Chevrolet Corvette Stingray 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 19:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bear 2 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michelle Rodriguezová 5 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 22:00 Nebezpečný úlovek: legendární loď Wizard [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Poslední plavba 6 [i] 00:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 5 [i] 00:55 Říční monstra (8. Řada): Ďábel z hlubin 3 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michelle Rodriguezová 5 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 03:30 Nebezpečný úlovek: legendární loď Wizard [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Poslední plavba 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zkus mít vkus [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Divá Bára [i] 07:45 Lakovka [i] 08:15 Úsměvy Jaroslava Dudka [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kdo probudí Pindruše? [i] 14:05 Dvanáct měsíčků [i] 14:35 Otisky [i] 15:30 V zámku a podzámčí [i] 17:15 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 3/5 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Bohéma 2/6 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Smrt pedofila [i] 23:35 Místo činu - Schimanski [i] 01:10 Legendy kriminalistiky: Stodolovi II [i] 01:40 Bolkoviny [i] 02:25 13. komnata Filipa Tomsy [i] 02:50 Sváteční slovo evangelické farářky Ewy Jelinek [i] 03:00 Hobby naší doby [i] 03:25 Žiješ jenom 2x [i] 03:55 Bydlení je hra [i] 04:15 Chalupa je hra [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Do neznáma: Poprvé 4/39 [i] 05:30 Do neznáma: Jak holky chodí s holkama 5/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1131/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: U českých osobností [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Dopadení zrádce X 21/44 [i] 10:05 Válečné projekty Třetí říše II.: Hitlerovo vlčí doupě [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:10 Sváteční slovo evangelické farářky Ewy Jelinek [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:45 Uchem jehly [i] 13:10 Cesty víry: Dar všech darů [i] 13:40 Kočka není pes [i] 14:10 Na plovárně s Charliem Kaufmanem [i] 14:40 S gurmánem na cestách I.: Haiti [i] 15:20 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Delfíni 3/12 [i] 15:50 Na cestě po Calvadosu [i] 16:20 Egyptská záhada [i] 17:05 Himálajská království [i] 18:00 Ztraceni v Česku: Krize 3/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Za kmenem [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hodina pušek [i] 21:45 Rváčův deník [i] 23:25 Miluj mě [i] 00:20 Batesův motel III: Jáma 8/10 [i] 01:00 Folklorika [i] 01:30 Charlie Chaplin [i] 02:00 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 02:20 Vesnicopis [i] 02:40 Veteráni, druh na vymření? [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Babylon [i] 04:05 Ze ZOO do ZOO [i] 04:30 Přesídlená vesnice [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 6 [i] 06:50 Monstra vs. Vetřelci 12 [i] 07:15 Myšák Stuart Little 11 [i] 07:40 Show Toma a Jerryho 19 [i] 08:05 Lví hlídka 24 [i] 08:30 Krok za krokem VI 12 [i] 08:50 Víkend [i] 09:50 První krok: O krok vpředu 13 [i] 11:05 Ledové ostří 4: Oheň a led [i] 12:50 Moje falešná svatba [i] 14:30 Dokonalá bouře [i] 17:00 Rabín, kněz a krásná blondýna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno a pár facek [i] 22:25 Střepiny [i] 22:55 Sběratel kostí [i] 01:10 Dokonalá bouře [i] 03:05 Krok za krokem VI 12 [i] 03:55 První krok: O krok vpředu 13 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Max Steel I: Žraloci 8 [i] 07:05 Nexo Knights: Fortrex a Frmol [i] 07:35 Nexo Knights: Království hrdinů [i] 08:05 M*A*S*H 63 [i] 08:35 M*A*S*H 64 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:40 Ohnivý kuře: Smutná nevěsta 74 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:15 Božské dorty od Markéty [i] 13:50 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 15:55 Jake a tlusťoch I 1 [i] 16:55 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 TEMNÝ KRAJ: Čarodějnice 2/2 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Show Jana Krause [i] 23:35 Tajemné okno [i] 01:40 Tři mušketýři I: Výhodný obchod 3 [i] 02:45 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 03:20 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:55 Jake a tlusťoch I 1 [i] 04:40 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Inga Lindströmová: Oslava [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka III. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka III. [i] 11:50 Druhá šanca I. 4-5/12 [i] 14:05 Bolesti slávnych V. 11-12/13 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 18:00 Protiklady sa priťahujú [i] 20:00 Skutočný príbeh: Únos Natasche Kampuschovej [i] 22:20 Zneužívaná [i] 00:05 Skutočný príbeh: Únos Natasche Kampuschovej [i] 02:15 Zneužívaná [i] 03:40 Osudná chyba [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 20 [i] 06:00 Angelika [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Antboy: Pomsta rudé fúrie [i] 12:25 Není úniku [i] 14:10 Pokrevní pouto [i] 16:15 Jerry Maguire [i] 18:35 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 20:30 Po přečtení spalte [i] 22:05 Americké psycho [i] 23:50 Velký Buck Howard [i] 01:25 Pouta války [i] 03:50 Piková trojka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:45 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:15 Biatlon [i] 18:45 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Zimní sporty [i] 00:00 Biatlon [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot 4: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 06:00 Ohromné stroje 1 3 [i] 06:30 Ohromné stroje 1 4 [i] 06:55 Nejúspěšnější projekty 1 4 [i] 07:55 Divoké Německo 1 4 [i] 09:00 Ochočené bestie 1: Lední medvěd 2