TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:45 Hotel pre psov [i] 09:50 Teória veľkého tresku VIII. [i] 11:00 Pozri, kto to hovorí [i] 13:05 Poliš z obchoďáku [i] 15:05 Harry Potter a Tajomná komnata [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 V oku tornáda [i] 22:15 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 00:30 Colombiana [i] 02:25 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 04:05 Teória veľkého tresku VIII. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Lilin ostrov pokladov [i] 06:25 Poštár Pat I [i] 06:40 Kniha džunglí I. [i] 06:55 Malý rytier Trenk [i] 07:20 Levík Raa Raa: Raa Raa a jeho skupina [i] 07:30 Požiarnik Sam VIII.: Stratená Lily [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: Hviezdy [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Ockove narodeniny [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov: Kto verí drakom [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:55 Arabela sa vracia: Osudové jablko 6/26 [i] 10:25 Robin Hood III: Príčina a následok 2/13 [i] 11:10 PARK [i] 12:00 On air [i] 12:30 Na krok od neba II. 1/16 [i] 13:25 Na krok od neba II. 2/16 [i] 14:30 Matka, pomôž mi 3/4 [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Cestou necestou: Island [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Výmena [i] 22:40 Matka, pomôž mi 3/4 [i] 00:25 Na krok od neba II. 1/16 [i] 01:20 Na krok od neba II. 2/16 [i] 02:15 Výmena [i] 04:30 Robin Hood III: Príčina a následok 2/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Vládcovia výšin [i] 06:25 Život v bielom rúchu [i] 06:55 Technické pamiatky: Čaro pary sa vracia [i] 07:10 Polícia [i] 07:20 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 07:25 Poklady.sk: Vesmírna misia Štefánik [i] 07:40 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince. [i] 09:05 Bežkopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Julo Satinský v archíve [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Moja diagnóza: "Okuliare" ukryté v očiach [i] 11:45 VAT: Prvý slovenský elektrický skúter [i] 12:15 Nové technológie : Vzorka č.82 [i] 12:25 ZvedaVEC: Biopalivá [i] 12:40 JE BLAHO TU? [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:30 Krajina bez tieňa [i] 15:00 Test magazín: Test magazín: Denné hydratačné krémy [i] 15:15 Kvarteto [i] 15:40 EURO 2016 - Zvuky leta [i] 16:40 Herecké legendy: Magda Vášáryová [i] 16:55 Netrpezlivosť srdca [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:40 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISMOOTHIE [i] 18:50 Poštár Pat I [i] 19:05 Kniha džunglí II. [i] 19:15 Malý rytier Trenk [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni paralympionika Jozefa Metelku [i] 20:35 Iba deň [i] 22:00 Domček z karát 3 [i] 23:00 Domček z karát 4 [i] 23:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Sedem rokov nestačilo [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 SÚDNA SIEŇ [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:00 Zabi nudu! [i] 08:15 Káčerovo [i] 09:05 Simpsonovci XVIII.: (21.22/22) [i] 10:05 NAŠI [i] 10:50 Dr. Dolittle 4 [i] 12:40 Hooten a Lady: Lovci pokladov 3,4 [i] 14:40 Anderssonovci na cestách [i] 16:50 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 18:00 PRÁZDNINY: Ide sa na chalupu! 1/10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hooten a Lady: Lovci pokladov 5,6 [i] 22:50 Sezóna zabíjania [i] 00:40 Hrôzostrašná noc 2 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 03:55 PRÁZDNINY: Ide sa na chalupu! 1/10 [i] 04:40 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Liga snov V. 7 [i] 05:40 TOP STAR [i] 05:55 Štyri svadby III. 6 [i] 06:40 Štyri svadby III. 7 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:10 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 12:15 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 13:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 14:00 Prázdna kolíska [i] 16:15 Ako porodiť a nezblázniť sa [i] 18:35 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 4 [i] 19:40 ŽREBOVANIE 19:50 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 20:35 Kameňák [i] 22:45 Letecké katastrofy XII. 3 [i] 23:50 Jedinečné letisko v Dubaji 3 [i] 00:50 Šokujúce rodinné tajomstvá 4 [i] 01:50 Zúfalí šoféri 4 [i] 02:30 30 nocí paranormálnych javov [i] 03:50 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 04:25 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tým Škorpion II. 15 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 16 [i] 09:05 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 10:05 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 11:05 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 12:05 Medium Ii. 16 [i] 13:00 Medium Ii. 20 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 18:00 Medium Ii. 21 [i] 19:00 Medium Ii. 22 [i] 20:00 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 21:00 Sniper 4 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince XI. 1 [i] 23:45 Myšlenky zločince XI. 2 [i] 00:45 Sniper 4 1 [i] 02:25 Medium Ii. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hotovo 15 [i] 07:15 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Duchové z dob minulých 3 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (3. Řada): Nový Kilcher je na světě 13 [i] 09:05 Války kontejnerů (3. Řada): S větrem o závod 5 [i] 09:30 Války kontejnerů (3. Řada): Zimní hry 6 [i] 09:55 Boj o nemovitosti (1. Řada): Překvapení ve sklepě 23 [i] 10:20 Boj o nemovitosti (1. Řada): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 10:50 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 11:15 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Křest ohněm 2 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Krev, pot a zlato 1 [i] 17:10 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Duchové z dob minulých 3 [i] 18:05 Nazí a vystrašení (2. Řada): Strach z neznáma 9 [i] 19:00 Největší loďaři světa (1. Řada): Spuštění 5 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada): Super Impala 2 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada) 19 [i] 23:00 Souboje robotů (1. Řada) 6 [i] 00:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Kola v ohni 9 [i] 00:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Nebezpečné silnice 10 [i] 01:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Nelze ovlivnit 11 [i] 01:25 Kola, která zklamou (1. Řada): Jen o vlásek 12 [i] 01:50 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada): Super Impala 2 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada) 19 [i] 04:20 Souboje robotů (1. Řada) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Cesta na Borneo [i] 07:05 Sedmero krkavců [i] 08:05 Začalo to karafiátem [i] 09:30 Gejzír [i] 10:00 Všechnopárty [i] 10:55 Hříchy pro pátera Knoxe: Otázka alibi 3/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O labuti [i] 14:05 Dům U tří vlaštoviček [i] 14:55 Divá Bára [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Návrat sedmé roty [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:40 Komisař Montalbano [i] 00:25 DoktorKA [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 02:00 Bydlení je hra [i] 02:25 Sama doma [i] 03:55 Chalupa je hra [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Toť můj sad! [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Letecké katastrofy: S tajfunem v patách [i] 11:10 Lusitania: 18 minut, které otřásly světem [i] 12:00 Neznámá Indonésie [i] 12:50 Vláda - první část: Co ztratíš uvnitř, získej navenek 17/30 [i] 13:50 Babylon [i] 14:20 Tři mušketýři [i] 16:05 Divoká Brazílie: Období sucha [i] 16:55 Kamera na cestách: Malajsie, perla jihovýchodní Asie [i] 17:50 Zázračná planeta: Rybařící levharti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Vyhnáni po Chartě: Jan Bednář 5/5 [i] 19:20 Istrijské variace [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vinnetou - Poslední bitva [i] 22:10 Okupace: Srpen 5/10 [i] 22:55 Okupace: Září 6/10 [i] 23:45 Batesův motel III: Jáma 8/10 [i] 00:25 Černé zrcadlo: Celá tvá minulost [i] 01:15 Cestománie [i] 01:45 Cesty víry: Duchovní doteky Ladi [i] 02:10 Nenasytný národ [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:05 Maršov [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:05 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 5 [i] 06:35 Monstra vs. Vetřelci 11 [i] 06:55 Myšák Stuart Little 10 [i] 07:20 Show Toma a Jerryho 18 [i] 07:45 Lví hlídka 23 [i] 08:10 Krok za krokem VI 11 [i] 08:30 Neuvěřitelná cesta [i] 10:00 Modrý blesk [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:25 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček? [i] 14:25 Výměna manželek II [i] 15:50 Dům u jezera [i] 17:45 Malá mořská víla [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Iron Man 2 [i] 22:35 Boj o přežití [i] 00:15 Vražda v Bílém domě [i] 02:05 Krok za krokem VI 11 [i] 02:30 Volejte Novu [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Lavina 7 [i] 06:45 Nexo Knights: Klub komiků [i] 07:15 Nexo Knights: Fortrex a Frmol [i] 07:45 M*A*S*H [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Ohnivý kuře: Pokaždý se to zvrtne! 73 [i] 10:50 Přístav II: Sexuální harašení 3 [i] 12:10 davinci [i] 13:10 Víkend plný zmatků [i] 15:10 Siska VII: Rodinný trojúhelník 13 [i] 16:30 Komisař Rex II: Únos 11 [i] 17:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Koupili jsme zoo [i] 22:55 Únos z vězení [i] 00:55 Doupě vlků [i] 02:45 Siska VII: Rodinný trojúhelník 13 [i] 03:45 Komisař Rex II: Únos 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka III. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka III. [i] 11:50 Doktorka Zoe III. 21-22/22 [i] 14:00 Bolesti slávnych V. 9-10/13 [i] 15:50 Inga Lindströmová: Oslava [i] 17:50 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 20:00 Inga Lindströmová: Korenie lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Šípy vášne [i] 00:00 Barbara Woodová: Hra osudu [i] 01:55 Inga Lindströmová: Korenie lásky [i] 03:20 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 04:50 Bolesti slávnych V. 9/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:30 Suprhrdina [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Antboy [i] 12:20 Arsen Lupin - zloděj gentleman [i] 14:50 Bílá hraběnka [i] 17:00 (Ne)úspěšný Bill [i] 18:35 Angelika [i] 20:30 Pokrevní pouto