Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:00 Mentalista III. 3-4/24 [i] 14:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Colombiana [i] 22:35 CHART SHOW [i] 00:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 01:40 Mentalista III. 3-4/24 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 04:00 Koleso šťastia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Sorentský polostrov [i] 09:00 Zátoka nádejí 8/14 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Strach v škôlke 85 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Slovensko chutí [i] 14:35 Správna Agáta I. 10/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Extremadura [i] 16:55 Zátoka nádejí 9/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Island [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Mariňák [i] 00:35 Nikto nie je dokonalý [i] 01:45 Mariňák [i] 03:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Rajské záhrady: Vrchotovy Janovice [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Malý rytier Trenk [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŠKOLA PO ŠKOLE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ja som baník... [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:50 Štefan Nosáľ jubiluje: Lúčnica - 60 rokov krásy [i] 11:15 Môj vienok zelený [i] 11:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:35 Štefan Nosáľ jubiluje: Keď si ja zaspievam [i] 13:00 Štefan Nosáľ [i] 13:45 Veľké presuny: Plávajjúce pevnosti [i] 14:30 VAT: Prvý slovenský elektrický skúter [i] 15:05 Mojich sedem divov: Štefan Nosáľ [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Z mesta do mesta: Dolný Kubín [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Hrad Malbork-Marienbur, sídlo nemeckého rádu, Poľsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŠKOLA PO ŠKOLE [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 GEN.sk: Štefan Nosáľ [i] 20:25 Família: Família - Nové srdce [i] 20:50 Útek zo zlatej krajiny 2/7 [i] 21:55 Florida [i] 23:40 Odboj 2/6 [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy RTVS z regiónov [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 10:35 DEDIČSTVO: Všetko je inak 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše 22/22 [i] 13:35 Stratené duše II. 1/22 [i] 14:30 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Iron Man 2 [i] 23:20 Kick-Ass [i] 01:40 Chcem ťa, chceš ma ? [i] 03:05 KRIMI 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 TOP STAR [i] 05:55 Štyri svadby III. 5 [i] 06:40 Štyri svadby III. 6 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 10 [i] 10:10 Agentka bez minulosti IV. 2 [i] 11:05 Neviditeľní 12 [i] 12:35 Kutyil s.r.o. II. 8 [i] 13:35 Profesionáli 7 [i] 14:30 Simpsonovci X. 19 [i] 15:00 Futurama VI. 16/16 [i] 15:25 Ninja Factor III. [i] 16:30 Kutyil s.r.o. II. 9 [i] 17:25 Simpsonovci X. 20 [i] 17:55 Futurama VII. 1/13 [i] 18:20 Hawaii 5.0 V. 14 [i] 19:20 ŽREBOVANIE 19:30 Profesionáli 8 [i] 20:35 Ako porodiť a nezblázniť sa [i] 22:35 Nahí v raji II. 3,4 [i] 00:35 Hviezdna brána III. 20 [i] 01:30 Liga snov V. 6,7 [i] 02:20 Profesionáli 8 [i] 03:05 Rola vrahyne [i] 04:30 Nahí v raji II. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Jak prosté IV. 12 [i] 08:05 Vlčí mládě V. 2 [i] 09:05 Medium Ii. 3 [i] 10:05 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 11:05 Doktorka podsvětí I. 2 [i] 12:05 Vlčí mládě V. 2 [i] 13:05 Jak prosté IV. 12 [i] 14:05 Medium Ii. 3 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 3 [i] 17:00 Jak prosté IV. 13 [i] 18:00 Medium Ii. 4 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 3 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 11 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 12 [i] 22:50 Witnesses I. 1 [i] 00:00 Od soumraku do úsvitu II. 2 [i] 01:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 11 [i] 01:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 12 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na exploze 236 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Víka na kanály, sněžítka 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 19 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Rakev za peníze 15 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Uvíznout v blátě 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 2. část 22 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): To nejlepší z USA 9 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Dobrovolnický speciál 237 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 14:25 Aljašská železnice (2. Řada): Horské nebezpečí 2 [i] 15:20 Aljašská železnice (2. Řada): Na kolizní dráze 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nákup na safari 13 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 19 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Rakev za peníze 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): To nejlepší z USA 9 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Víka na kanály, sněžítka 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 6 [i] 21:00 Muži Yukonu (5. Řada): Zoufalá opatření 4 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Odříznuti 3 [i] 23:00 Záhadná Země (1. Řada): Tajemství Sahary 3 [i] 00:00 Berte to jako varování (4. Řada): Domácí esa 5 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): Divoká jízda 6 [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 6 [i] 02:40 Muži Yukonu (5. Řada): Zoufalá opatření 4 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Odříznuti 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Mercedes SLK 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo brněnského pomocného biskupa Pavla Konzbula [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Táta kolonády [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Tornádo [i] 15:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:10 Reportéři ČT [i] 16:55 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četníci z Luhačovic: Rodokaps [i] 21:30 13. komnata Filipa Tomsy [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Silvestrovský koktejl [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Podzámecká zahrada v Kroměříži [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Příběhy předmětů [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sibiřští bojovníci s ohněm [i] 09:55 Letem světem: Argentina [i] 10:25 S gurmánem na cestách I.: Kambodža [i] 11:05 Postřehy odjinud [i] 11:15 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 12:10 Divoká Brazílie: Povodeň [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:30 Most mezi kýčem a mystikou [i] 14:10 GEN - Galerie elity národa [i] 14:25 Poutní místa: Radhošť [i] 14:45 Ztraceni v Česku: Kolize 2/6 [i] 15:25 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 15:40 Válečné projekty Třetí říše II.: Hitlerovo vlčí doupě [i] 16:25 Propaganda za 2. světové války: Odhalení nepřítele [i] 17:10 Peking, město proměn [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:10 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Medvědi 2/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - trombóza [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Rybařící levharti [i] 21:00 Egyptská záhada [i] 21:45 Hluboký spánek [i] 23:40 Sherlock IV: Poslední případ 3/3 [i] 01:10 Chcete je? [i] 01:15 Náš venkov: Pozemní let [i] 01:40 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:10 Lidé na obtíž [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:05 V Beskydách straší [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Světová náboženství: Islám [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3169 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zrzavý kocourek 704 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Dva a půl chlapa XI 6 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: To bude tanec! 75 [i] 14:10 Mentalista IV: Kde jen může být Carmine O´Brien 6 [i] 15:00 Mentalista IV: Rudé probleskující světlo 7 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Let z Paříže 13 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3170 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň [i] 22:55 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 01:05 Mentalista IV: Kde jen může být Carmine O´Brien 6 [i] 01:55 Mentalista IV: Rudé probleskující světlo 7 [i] 02:35 Dva a půl chlapa XI 6 [i] 02:55 Prásk [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: To bude tanec! 75 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel I: Poskok 6 [i] 06:55 Nexo Knights: Klub komiků [i] 07:40 M*A*S*H 62 [i] 08:35 M*A*S*H 63 [i] 09:15 Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 10 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VII: Všechno se dá koupit 12 [i] 13:30 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i] 14:30 Castle na zabití II: Pátá kulka 11 [i] 15:30 Hádej, kdo jsem! [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Soudní síň: Podvedla a okradla mě 15 [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Sexuální harašení 3 [i] 21:35 Mezi vlky [i] 00:10 Soudní síň: Podvedla a okradla mě 15 [i] 01:05 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 02:55 Siska VII: Všechno se dá koupit 12 [i] 03:55 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života 48-51 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:30 Zakázaná láska 101/158 [i] 11:55 Vymenené životy 173-174 [i] 14:25 Priatelia [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:30 Keď budeš moja 237-238/238 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života 52-55 [i] 20:30 Protiklady sa priťahujú [i] 22:15 Sherlock a Watsonová III. 21-22/24 [i] 00:00 Osudná chyba [i] 01:55 Sklenený dom [i] 03:35 Priatelia [i] 04:20 Sherlock a Watsonová III. 21-22/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 19 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:30 Počátek Země Nezemě [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 19 [i] 11:20 Temné vzpomínky [i] 13:10 Bláznivá škola [i] 14:40 Suprhrdina [i] 16:10 Země naděje [i] 18:00 Arsen Lupin - zloděj gentleman [i] 20:30 Jerry Maguire [i] 22:50 Hannibal - Zrození [i] 00:50 Americké psycho [i] 02:25 Dokonalý únik [i] 04:00 7 pod nulou [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Tenis [i] 16:45 Alpské lyžování [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Athlete Story [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:15 Alpské lyžování [i] 00:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 9 [i] 05:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 10 [i] 06:00 HungaRock z prvni ruky 1 23 [i] 07:10 Nové okno do vesmíru [i] 07:40 Projekt Helicon Life 1 2