TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Šťastný domov [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 12:55 Mentalista III. 1-2/24 [i] 14:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Hviezdna párty [i] 22:40 Susedské prípady [i] 23:45 Dva a pol chlapa V. [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 3/25 [i] 01:35 Mentalista III. 1-2/24 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 3/25 [i] 04:10 Koleso šťastia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Zlaté ostrovy [i] 09:05 Zátoka nádejí 7/14 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Boj s časom 84 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 9/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Sorentský polostrov [i] 16:55 Zátoka nádejí 8/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nevolaj ma dedko [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Americká tragédia 3/24 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Inšpekcia 4/24 [i] 23:25 Policajné oddelenie: Boj s časom 84 [i] 00:10 Správna Agáta I. 9/15 [i] 00:55 Nevolaj ma dedko [i] 02:25 Slovensko v obrazoch [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Rajské záhrady: Vlašim [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Poštár Pat I [i] 07:35 Malý rytier Trenk [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Puto najsilnejšie 2/2 [i] 11:15 Na ľudovú nôtu [i] 11:30 Obedníček: Pod zelenou horičkou [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Život zvierat: Milovanie pre život [i] 13:25 Budeme jesť umelé mäso? [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Mojich sedem divov: Bohumil Škárka [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Rajské záhrady: Vrchotovy Janovice [i] 16:15 Necelebrity: Ján Petrík [i] 16:25 Poklady.sk: Vesmírna misia Štefánik [i] 16:35 Separé [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Krakov-tajné hlavné mesto, Poľsko [i] 17:30 Basketbal - Good Angels Košice [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: "Okuliare" ukryté v očiach [i] 20:35 VAT: Prvý slovenský elektrický skúter [i] 21:05 Veľké presuny: Plávajjúce pevnosti [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Marie Curie - za hranicami mýtu [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neohľaduplné parkovanie [i] 23:40 Sensei Rusko [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Národnostné správy [i] 01:30 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:25 POLICAJTI V AKCII [i] 10:30 DEDIČSTVO: Verejný nepriateľ 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše 20,21 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Anderssonovci na cestách [i] 22:50 Vtierka Castle VIII. 20 [i] 23:50 Agentka bez minulosti IV. 2 [i] 00:45 Poručík Backstrom 12 [i] 01:45 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 02:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Štyri svadby III. 3 [i] 05:55 Štyri svadby III. 4,5 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 9 [i] 10:10 Agentka bez minulosti IV. 1/16 [i] 11:05 Neviditeľní 11 [i] 12:35 Kutyil s.r.o. II. 7 [i] 13:35 Profesionáli 6 [i] 14:30 Simpsonovci X. 18 [i] 15:00 Futurama VI. 15 [i] 15:25 Ninja Factor III. [i] 16:30 Kutyil s.r.o. II. 8 [i] 17:25 Simpsonovci X. 19 [i] 17:55 Futurama VI. 16/16 [i] 18:20 JAG 10 [i] 19:20 ŽREBOVANIE 19:30 Profesionáli 7 [i] 20:30 TIPOS INFO [i] 20:35 Námorná akadémia [i] 22:30 Najväčšie a ešte väčšie 1,2/6 [i] 00:25 Hviezdna brána III. 19 [i] 01:25 Zákon gangu VI. 9 [i] 02:30 Profesionáli 7 [i] 03:10 Najväčšie a ešte väčšie 1,2/6 [i] 04:40 Zákon gangu VI. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Jak prosté IV. 11 [i] 08:00 Vlčí mládě V. 1 [i] 09:00 Medium Ii. 2 [i] 10:00 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 11:00 Doktorka podsvětí I. 1 [i] 12:00 Vlčí mládě V. 1 [i] 13:00 Jak prosté IV. 11 [i] 14:00 Medium Ii. 2 [i] 15:00 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 16:00 Vlčí mládě V. 2 [i] 17:00 Jak prosté IV. 12 [i] 18:00 Medium Ii. 3 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 01:50 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve 13 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Chaos v kuchyni 235 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Nože, tašky na surfboardy a ploty 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 18 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 14 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): V nesnázích 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 1. část 21 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Desoto Firedome 8 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na exploze 236 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (1. Řada): Ze zákulisí 7 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (1. Řada): Člověk versus Amazonie 1 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (1. Řada): Zatraceni v Africe 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Úplně bez sebe 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 18 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada) 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Desoto Firedome 8 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Nože, tašky na surfboardy a ploty 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 20:00 Lovci odpadu (8. Řada) 9 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 3 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - starožitné nářadí 31 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - José v akci 32 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Zpět za volantem? 10 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 01:50 Lovci odpadu (8. Řada) 9 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 3 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Ford Mustang Fastback - USA 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Pomeranč [i] 10:45 Tichý komediant [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Revizoři [i] 15:00 Táta kolonády [i] 15:55 Kojak [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 22:55 Na stopě [i] 23:20 Taggart [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:50 Objektiv [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:50 Legendy kriminalistiky: Stodolovi II [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 13. komnata Václava Neckáře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Cesta do Amry [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství: Gašerbrum I., Gašerbrum II. [i] 10:00 Cestománie [i] 10:30 Neznámá válka 3/5 [i] 11:20 Bulungan: předběžná zpráva o konci světa [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:50 Na pomoc životu - trombóza [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Miluju cizince [i] 14:10 Propaganda za 2. světové války: Odhalení nepřítele [i] 14:55 Zapomenuté výpravy: Za kmenem [i] 15:20 Světová náboženství: Islám [i] 16:20 Češi na pólech [i] 17:15 Do neznáma: Poprvé 4/39 [i] 17:40 Do neznáma: Jak holky chodí s holkama 5/39 [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Letem světem: Argentina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 21:00 Poselství Jana Palacha [i] 22:05 Pouta [i] 00:25 Queer: Růžový prachy [i] 00:55 Město žen VI: Takhle ne 6/13 [i] 01:15 Babylon [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:05 Když památky žalují [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:45 Ze ZOO do ZOO [i] 03:15 Gajdoši a gajdy [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:55 Nádraží: To je bomba 3/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3168 [i] 09:45 Výměna manželek VII [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 5 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Láska na druhý pohled 74 [i] 14:05 Mentalista IV: Kolo kolo mlýnský 4 [i] 15:00 Mentalista IV: Krev a písek 5 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Rodina 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3169 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zrzavý kocourek 704 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Konec světa [i] 00:20 Mentalista IV: Kolo kolo mlýnský 4 [i] 01:10 Mentalista IV: Krev a písek 5 [i] 01:45 Dva a půl chlapa XI 5 [i] 02:10 Robinsonův ostrov [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Láska na druhý pohled 74 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel I: Seraf 5 [i] 06:55 Nexo Knights: Horečka rytířské noci [i] 07:40 M*A*S*H 61 [i] 08:35 M*A*S*H 62 [i] 09:15 Castle na zabití II: Miluj mě k smrti 9 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VII: Bez milosti 11 [i] 13:30 Komisař Rex II: Ve znamení Satana 9 [i] 14:30 Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 10 [i] 15:25 Hádej, kdo jsem! [i] 16:30 Odpolední zprávy [i] 16:50 Soudní síň: Všechno je jen moje [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 davinci [i] 22:30 Pekelná kuchyně XI 8 [i] 23:20 Soudní síň: Všechno je jen moje [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 02:10 Siska VII: Bez milosti 11 [i] 03:10 Komisař Rex II: Ve znamení Satana 9 [i] 03:55 Pekelná kuchyně XI 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života 44-47 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 100/158 [i] 12:10 Vymenené životy 171-172 [i] 14:35 Priatelia [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Keď budeš moja 235-236/238 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života 48-51 [i] 20:30 Vymenené životy 173-174 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 8/21 [i] 23:30 Upírske denníky V. 5-6/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Big Screen 2 24 [i] 05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 05:45 Big Screen 2 18 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:30 Počátek Země Nezemě [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 17 [i] 11:20 Ptačí zpěv 1 1 [i] 12:55 Ptačí zpěv 1 2 [i] 14:30 Atentát v Ambassadoru [i] 16:25 Bílá hraběnka [i] 18:40 Temné vzpomínky [i]