Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:00 Mentalista II. 22-23/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Ide len o sex [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i] 01:45 Mentalista II. 22-23/23 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i] 04:10 Koleso šťastia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Kraj Aix [i] 09:00 Zátoka nádejí 6/14 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Zločinecký zákon 83 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Správna Agáta I. 8/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Zlaté ostrovy [i] 16:55 Zátoka nádejí 7/14 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Wyatt Earp [i] 23:25 Vražda bez dôkazov [i] 00:55 Policajné oddelenie: Zločinecký zákon 83 [i] 01:50 Správna Agáta I. 8/15 [i] 02:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozvod [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Rajské záhrady: Český Krumlov [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Malý rytier Trenk [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PREDŠKOLÁCI - ZÁŠKOLÁCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Puto najsilnejšie 1/2 [i] 11:10 Čepce,kápky za dve zlatky [i] 11:30 Obedníček: Pod zelenou horičkou [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - FAREBNÉ SMAJLIVAJÍČKA. [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Moderato [i] 13:25 Ľudskosť: Dve stránky života [i] 14:30 Moja diagnóza: Keď bolia kosti, buďte pozorní [i] 15:00 Mojich sedem divov: Svetozár Stračina [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Rajské záhrady: Vlašim [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vrbov [i] 16:30 Jeden deň: Viva káva ! [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Olinda-mesto kláštorov, Brazília [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PREDŠKOLÁCI - ZÁŠKOLÁCI [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Život zvierat: Milovanie pre život [i] 21:00 Budeme jesť umelé mäso? [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Novoročný koncert Viedenských filharmonikov [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:30 DEDIČSTVO: Dožinky 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše 18,19 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY: Ide sa na chalupu! 1/10 [i] 21:40 Kameňák [i] 00:05 Agentka bez minulosti IV. 1/16 [i] 01:00 Poručík Backstrom 11 [i] 01:45 KRIMI 02:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Zákon gangu VI. 7 [i] 05:55 Štyri svadby III. 2 [i] 06:40 Štyri svadby III. 3 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 8 [i] 10:10 Bostonské zločiny V. 13/13 [i] 11:05 Neviditeľní 10 [i] 12:35 Kutyil s.r.o. II. 6 [i] 13:35 Profesionáli 5 [i] 14:30 Simpsonovci X. 17 [i] 15:00 Futurama VI. 14 [i] 15:25 Ninja Factor III. [i] 16:30 Hviezdna brána III. 18 [i] 17:25 Simpsonovci X. 18 [i] 17:55 Futurama VI. 15 [i] 18:20 JAG 9 [i] 19:20 ŽREBOVANIE 19:30 Profesionáli 6 [i] 20:35 Kuriér II. 7,8 [i] 22:20 Vikingovia III.: Žoldnieri, Pútnik 1,2/10 [i] 00:20 Hviezdna brána III. 18 [i] 01:20 Zákon gangu VI. 8 [i] 02:15 Profesionáli 6 [i] 02:50 Vikingovia III. 1,2/10 [i] 04:20 Zákon gangu VI. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Jak prosté IV. 10 [i] 08:00 Vlčí mládě IV. 12 [i] 09:00 Medium Ii. 1 [i] 10:00 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 11:00 Prozíravost I. 10 [i] 12:00 Vlčí mládě IV. 12 [i] 13:00 Jak prosté IV. 10 [i] 14:00 Medium Ii. 1 [i] 15:00 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 16:00 Vlčí mládě V. 1 [i] 17:00 Jak prosté IV. 11 [i] 18:00 Medium Ii. 2 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 20:00 Doktorka podsvětí I. 1 [i] 21:00 Witnesses I. 1 [i] 22:10 Myšlenky zločince X. 1 [i] 23:10 Myšlenky zločince X. 2 [i] 00:05 Myšlenky zločince X. 3 [i] 01:00 Against The Dark 1 [i] 02:40 Witnesses I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Pianino, vlajka 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy 12 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Lepicí páska: Návrat 234 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné hrnce, šaty a silnice 8 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 17 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Večírek jednoho muže 30 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Vydělává těžkou prací 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Po bouři 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Nadupaný Super Ford GT - 2. část 20 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Chaos v kuchyni 235 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ošklivá Nova, 1. část 7 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Posedlí Chevy Shortbed z roku 1969, 1. část 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Ceněné zbraně 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 17 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Večírek jednoho muže 30 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Vydělává těžkou prací 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné hrnce, šaty a silnice 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 23 [i] 20:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 24 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (4. Řada) 7 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 5 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): Panna vyhrávám, orel prohráváš 3 [i] 00:00 Superjachty (1. Řada): Hakvoort 1 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 4 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 23 [i] 02:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 24 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (4. Řada) 7 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): BMW Isetta 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Humoriády Felixe Holzmanna [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Deštník [i] 15:00 Pomeranč [i] 15:50 Kojak [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Přítelkyně z domu smutku: Andy 2/4 [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 Legendy kriminalistiky: Stodolovi II [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:10 Kde bydlely princezny [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Babylon [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Peking, město proměn [i] 09:55 Lusitania: 18 minut, které otřásly světem [i] 10:45 10 vrcholných egyptologických objevů 2/2 [i] 11:35 Most mezi kýčem a mystikou [i] 12:15 Náš venkov: Pozemní let [i] 12:45 Ta naša kapela [i] 13:10 Folklorika: Dřevo a včely [i] 13:40 Poutní místa: Radhošť [i] 13:55 S gurmánem na cestách I.: Kambodža [i] 14:40 Kvarteto [i] 15:05 Miluju cizince [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 Anticharta, mechanismus loajality [i] 17:20 Postřehy Karla Kyncla [i] 17:30 S kuchařem kolem světa: Čína [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Čolek [i] 19:00 Střepy ráje 3/3 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Malajsie, perla jihovýchodní Asie [i] 21:00 Na cestě po Calvadosu [i] 21:30 Letem světem: Argentina [i] 22:00 Nádraží: To je bomba 3/6 [i] 22:30 Černé zrcadlo: Celá tvá minulost [i] 23:20 Tajné životy 2/13 [i] 00:20 Okupace: Červen 3/10 [i] 01:05 Okupace: Červenec 4/10 [i] 01:50 Nositelé tradic [i] 02:20 Ztroskotanci a samozvanci po třiceti letech [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Stopy, fakta, tajemství "Che" v Praze [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Babylon [i] 04:15 Maryška [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3167 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Kmotr popleta 703 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 4 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Už nepláču 73 [i] 14:05 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2 [i] 15:00 Mentalista IV: Rudé balónky 3 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Zážeh 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3168 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VII [i] 21:35 Robinsonův ostrov [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba XII: Trpělivost 19 [i] 23:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Výsada manželů 8 [i] 00:25 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2 [i] 01:15 Mentalista IV: Rudé balónky 3 [i] 01:55 Dva a půl chlapa XI 4 [i] 02:15 Áčko [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Už nepláču 73 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel I: Sportovci 4 [i] 06:50 Nexo Knights: Dovolená [i] 07:35 M*A*S*H 60 [i] 08:35 M*A*S*H 61 [i] 09:15 Castle na zabití II: Poslíček smrti 8 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VII: Vražda v laboratoři 10 [i] 13:30 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 14:30 Castle na zabití II: Miluj mě k smrti 9 [i] 15:25 Hádej, kdo jsem! [i] 16:30 Odpolední zprávy [i] 16:50 Soudní síň: Mámě asi přeskočilo [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Smutná nevěsta 74 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Pekelná kuchyně XI 7 [i] 23:40 Soudní síň: Mámě asi přeskočilo [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 02:25 Siska VII: Vražda v laboratoři 10 [i] 03:25 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 04:15 Pekelná kuchyně XI 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sandhya - svetlo môjho života 40-43 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 99/158 [i] 12:15 Vymenené životy 169-170 [i] 14:25 Priatelia [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:30 Keď budeš moja 233-234/238 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života 44-47 [i] 20:30 Vymenené životy 171-172 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 7/21 [i] 23:35 Upírske denníky V. 3-4/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 21 [i] 06:00 Big Screen 2 16 [i] 06:15 A tak jsem si vzal řeznici [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 11:35 Horší to už nebude [i] 13:25 Počátek Země Nezemě [i] 15:00 Počátek Země Nezemě [i] 16:35 Volání o pomoc [i] 18:45 Není úniku [i] 20:35 Horší to už nebude [i] 22:25 Gangy New Yorku