TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 O 10 rokov mladší [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:05 Mentalista II. 20-21/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 O 10 rokov mladší [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 23:40 Dva a pol chlapa V. [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 01:30 Mentalista II. 20-21/23 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 04:10 Koleso šťastia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Duel [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Normandská krajina Bocage [i] 09:00 Zátoka nádejí 5/14 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Kickbox 82 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Správna Agáta I. 7/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Kraj Aix [i] 16:55 Zátoka nádejí 6/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Jimmyho šanca 2/3 [i] 22:55 Murdochove záhady I.: Aké jednoduché, milý Murdoch 2/13 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Kickbox 82 [i] 00:35 Správna Agáta I. 7/15 [i] 01:15 Jimmyho šanca 2/3 [i] 02:00 Murdochove záhady I.: Aké jednoduché, milý Murdoch 2/13 [i] 02:50 Občan za dverami [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Rajské záhrady: Konopiště [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Malý rytier Trenk [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ZÁKLADNÁ ŠKOLA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Ruský [i] 10:00 Snopy z piesku [i] 11:00 Fašiangy v Rajeckej doline [i] 11:30 Obedníček: Pod zelenou horičkou [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - QUINOA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky [i] 12:40 Zlatá horúčka - ako rozpredať krajinu [i] 14:30 Ambulancia: Pán doktor mám kyselinu, čo mám robiť? [i] 15:00 Mojich sedem divov: Jiří Grygar [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Rajské záhrady: Český Krumlov [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Livov [i] 16:30 Jeden deň: Jeden deň - 90 minút [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Ouro Pretto-čierne zlato, Brazília [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ZÁKLADNÁ ŠKOLA [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 V mene rasy a vedy, Strasbourg 1941 - 1944 [i] 21:05 Ľudskosť: Dve stránky života [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Úspešní Rómovia o Rómoch [i] 23:40 E.A.Cernan doma [i] 00:05 Slová, ktoré zmenili svet: Michail Gorbačov [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:15 Správy- Hírek [i] 02:20 V mene rasy a vedy, Strasbourg 1941 - 1944 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ [i] 09:25 POLICAJTI V AKCII [i] 10:30 DEDIČSTVO: Dom snov 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Stratené duše 16,17 [i] 14:35 POLICAJTI V AKCII [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 22:45 Vtierka Castle VIII. 19 [i] 23:45 Bostonské zločiny V. 13/13 [i] 00:45 Poručík Backstrom 10 [i] 01:40 KRIMI 02:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Vraždy v Midsomeri XII. 5 [i] 06:40 Štyri svadby III. 2 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 JAG 7 [i] 10:10 Bostonské zločiny V. 12 [i] 11:05 Neviditeľní 9 [i] 12:35 Kutyil s.r.o. II. 5 [i] 13:35 Profesionáli 4 [i] 14:30 Simpsonovci X. 16 [i] 15:00 Futurama VI. 13 [i] 15:25 Ninja Factor III. [i] 16:30 Hviezdna brána III. 17 [i] 17:25 Simpsonovci X. 17 [i] 17:55 Futurama VI. 14 [i] 18:20 JAG 8 [i] 19:20 ŽREBOVANIE 19:30 Profesionáli 5 [i] 20:30 TIPOS INFO [i] 20:35 22 výstrelov [i] 22:55 Fakty a fikcie 1,2/12 [i] 01:00 Hviezdna brána III. 17 [i] 01:55 Zákon gangu VI. 7 [i] 02:45 Profesionáli 5 [i] 03:30 Fakty a fikcie 1,2/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 9 [i] 08:15 Vlčí mládě IV. 11 [i] 09:10 Medium I. 16 [i] 10:10 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 11:10 Prozíravost I. 9 [i] 12:05 Vlčí mládě IV. 11 [i] 13:00 Jak prosté IV. 9 [i] 14:00 Medium I. 16 [i] 15:00 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 16:00 Vlčí mládě IV. 12 [i] 17:00 Jak prosté IV. 10 [i] 18:00 Medium Ii. 1 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 20:00 Prozíravost I. 10 [i] 21:00 S.W.A.T.: Pod palbou 1 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 23:35 Against The Dark 1 [i] 01:20 S.W.A.T.: Pod palbou 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna 11 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Vymrštit něco z vody 233 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Rámy na obrazy, prsteny a lodě 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 16 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Zavolej kamarádovi 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Promočeni na kost 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 19 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Datsun 240Z ? Kalifornie 6 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Lepicí páska: Návrat 234 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hazard 7 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Tlak 8 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sny o zlatě 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Profit za Big Boye 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 16 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Zavolej kamarádovi 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Datsun 240Z ? Kalifornie 6 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Rámy na obrazy, prsteny a lodě 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 20:00 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Poslední plavba 6 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 24 [i] 22:00 Stále naživu (1. Řada): Vylézt nebo zemřít 3 [i] 23:00 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 00:00 Muži Yukonu (5. Řada): Z popela 2 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 2 [i] 01:50 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Poslední plavba 6 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 24 [i] 03:30 Stále naživu (1. Řada): Vylézt nebo zemřít 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Triumph TR6 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:45 Silvestrovský koktejl [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Párek [i] 14:55 Humoriády Felixe Holzmanna [i] 15:50 Kojak [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:50 Hercule Poirot [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:35 Motiv IV [i] 23:20 Místo činu - Schimanski [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hon na císařské křižníky: Poslední loď [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Návrat lvího zabijáka [i] 09:55 Divoká Brazílie: Povodeň [i] 10:45 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Medvědi 2/12 [i] 11:20 Nedej se [i] 12:10 Chcete je? [i] 12:20 Město mého srdce [i] 12:55 Příběhy předmětů [i] 13:25 Neznámá válka 3/5 [i] 14:15 Vyhnáni po Chartě: Jefim Fištejn 3/5 [i] 14:40 Vyhnáni po Chartě: Ondřej Kohout 4/5 [i] 15:10 Propaganda za 2. světové války: Odhalení nepřítele [i] 15:55 Heydrich - konečné řešení: Je nutné mluvit německy 20/44 [i] 16:20 Hlas Ameriky [i] 17:15 Sibiřští bojovníci s ohněm [i] 18:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Na cestě po východní Jávě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Dámy v bílém [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Hitlerovo vlčí doupě [i] 20:50 Anticharta, mechanismus loajality [i] 21:50 Vyhnáni po Chartě: Jan Bednář 5/5 [i] 22:15 Vláda - první část: Co ztratíš uvnitř, získej navenek 17/30 [i] 23:15 Letecké katastrofy: Požár v nákladovém prostoru [i] 00:00 Město žen VI: Takhle ne 6/13 [i] 00:25 Zvuky mučení [i] 01:25 Nádraží: Levně, levněji, nejlevněji 2/6 [i] 01:50 Plevel v české krajině [i] 02:25 Život z druhé ruky [i] 02:50 Příběh Lázní Čeladná [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Babylon [i] 03:55 V zajetí železné opony [i] 04:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Ulice 3166 [i] 10:00 Specialisté: Útěk podle jízdního řádu 1 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 3 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Pleteš mi hlavu 72 [i] 14:05 Mentalista III: Jahody se smetanou (2. část) 24 [i] 15:00 Mentalista IV: Šarlatové stuhy 1 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Víra 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3167 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kmotr popleta 703 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Stalker: Ztracená a nalezená 15 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Zlo hledej v Chicagu 7 [i] 00:15 Mentalista III: Jahody se smetanou (2. část) 24 [i] 01:00 Mentalista IV: Šarlatové stuhy 1 [i] 01:40 Dva a půl chlapa XI 3 [i] 02:00 Robinsonův ostrov [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Pleteš mi hlavu 72 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel I: Stíny 3 [i] 06:50 Nexo Knights: Monster šéf [i] 07:35 M*A*S*H 59 [i] 08:30 M*A*S*H 60 [i] 09:10 Castle na zabití II: Labutí píseň 7 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VII: Konkurenti 9 [i] 13:30 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 14:30 Castle na zabití II: Poslíček smrti 8 [i] 15:25 Hádej, kdo jsem! [i] 16:30 Odpolední zprávy [i] 16:50 Soudní síň: Veterinář [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Nad propastí 1 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:35 Pekelná kuchyně XI 6 [i] 23:25 Soudní síň: Veterinář [i] 00:20 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 02:20 Siska VII: Konkurenti 9 [i] 03:20 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 04:10 Pekelná kuchyně XI 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života 36-39 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Zakázaná láska 98/158 [i] 12:15 Vymenené životy 167-168 [i] 14:40 Priatelia [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:55 Keď budeš moja 231-232/238 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života 40-43 [i] 20:30 Vymenené životy 169-170 [i] 22:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 6/21 [i] 23:15 Upírske denníky V. 1-2/22 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:40 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 15 [i] 06:00 Big Screen 2 16 [i] 06:15 Big Screen 2 18 [i] 06:30 Rošťák Benny [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Teorie chaosu [i] 12:40 A tak jsem si vzal řeznici [i] 14:20 Kundo: Čas pomsty [i] 16:45 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 18:35 Atentát v Ambassadoru [i] 20:30 Blázni ve vězení [i] 22:25 Příběh mého syna [i] 00:35 Sbal prachy a vypadni