Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:00 Mentalista II. 18-19/23 [i] 14:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Babovřesky 2 [i] 00:05 Kung-fu frajer [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 02:55 Mentalista II. 18/23 [i] 03:50 Koleso šťastia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Duel [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Slovensko chutí [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Arcachonská zátoka [i] 09:00 Zátoka nádejí 4/14 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Vražedné šialenstvo 81 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 6/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Normandská krajina Bocage [i] 16:55 Zátoka nádejí 5/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Legenda 17 [i] 22:30 Reportéri [i] 23:00 Sanitka II. 2/13 [i] 00:00 Policajné oddelenie: Vražedné šialenstvo 81 [i] 00:55 Správna Agáta I. 6/15 [i] 01:35 Legenda 17 [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Sága rodu sokolieho [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Fidlibum [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIVEDA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 10:15 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 10:25 Jubileum [i] 11:30 Obedníček: Pod zelenou horičkou [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HUBOVÉ SMAJLIMUFFINKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bežkopotulky [i] 12:40 Televízny posol [i] 13:05 Generácia [i] 13:30 Cesta [i] 14:10 PARK [i] 14:55 ZvedaVEC: Biotechnológie - 3D tlač [i] 15:00 Mojich sedem divov: Václav Pačes [i] 15:30 Národnostný magazín: Ruský [i] 16:00 Rajské záhrady: Konopiště [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Osturňa [i] 16:30 Jeden deň: Motormánia [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Poklady sveta II.: Vladimír, Suzdaľ-kolíska Ruska [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIVEDA [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Zlatá horúčka - ako rozpredať krajinu [i] 21:45 GEN.sk: Peter Danišovič [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Nahý medzi vlkmi [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 DEDIČSTVO: Nová cesta 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Stratené duše 14,15 [i] 15:15 POLICAJTI V AKCII [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:15 SVET POD HLAVOU 3 [i] 00:35 Bostonské zločiny V. 12 [i] 01:30 Poručík Backstrom 9 [i] 02:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Štyri svadby II. 7 [i] 05:55 Štyri svadby II. 8/8 [i] 06:35 Štyri svadby III. 1/31 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Jedinečné letisko v Dubaji 2 [i] 09:50 Zúfalí šoféri 3 [i] 11:05 Vraždy v Midsomeri XII. 5 [i] 13:35 Profesionáli 3 [i] 14:30 Simpsonovci X. 15 [i] 15:00 Futurama VI. 12 [i] 15:25 Ninja Factor III. 5,6 [i] 16:30 Hviezdna brána III. 16 [i] 17:25 Simpsonovci X. 16 [i] 17:55 Futurama VI. 13 [i] 18:20 JAG 7 [i] 19:25 ŽREBOVANIE 19:30 Profesionáli 4 [i] 20:35 SVET POD HLAVOU: Mŕtvi ľudia 3 [i] 21:35 Jazda 2 [i] 22:05 Loft [i] 00:25 Hviezdna brána III. 16 [i] 01:20 Profesionáli 4 [i] 02:05 Štyri svadby II. 8/8 [i] 02:50 Štyri svadby III. 1/31 [i] 03:35 INKOGNITO [i] 04:30 Simpsonovci X. 15 [i] 04:50 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 8 [i] 08:10 Vlčí mládě IV. 10 [i] 09:10 Medium I. 13 [i] 10:10 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 11:10 Prozíravost I. 8 [i] 12:10 Vlčí mládě IV. 10 [i] 13:10 Jak prosté IV. 8 [i] 14:05 Medium I. 13 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 11 [i] 17:00 Jak prosté IV. 9 [i] 18:00 Medium I. 16 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 20:00 Prozíravost I. 9 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 19 [i] 22:00 Tým Škorpion II. 20 [i] 22:55 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 23:55 Expresní zásilka 1 [i] 01:40 Tým Škorpion II. 19 [i] 02:25 Tým Škorpion II. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Gabe 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Nebezpečné řízení 232 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Trofeje, kytary 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 15 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): V čem je problém? 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Ztraceni v bažinách 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 2. část 18 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): AMC Pacer ? Kalifornie 5 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Vymrštit něco z vody 233 [i] 13:30 Zlatá horečka (6. Řada): Ostrov pokladů 6 [i] 14:25 Zlatá horečka (6. Řada): Sen o eldorádu 7 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Gigantický kanál 8 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Drahý dinosaurus 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 15 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): V čem je problém? 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): AMC Pacer ? Kalifornie 5 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Trofeje, kytary 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 4 [i] 21:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Noah 3 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): V oblacích [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Země nikoho 3 [i] 00:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Duchové z dob minulých 3 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Boj o území 14 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 4 [i] 02:40 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Noah 3 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): V oblacích [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Nissan Skyline 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Valdštejnův manýrismus [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Brigádnická hodinka [i] 10:00 168 hodin [i] 10:35 Četníci z Luhačovic: Baron Kafr [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Dcera [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Svět pod hlavou: Mrtvý lidi 3/10 [i] 21:00 Trpaslík 3/6 [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Legendy kriminalistiky: Stodolovi II [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Kriminalista [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:05 GEN - Galerie elity národa [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo brněnského pomocného biskupa Pavla Konzbula [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Střepy ráje 2/3 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tokio, město superlativů [i] 09:55 Světová náboženství: Islám [i] 10:50 Ztraceni v Česku: Kolize 2/6 [i] 11:30 Babylon [i] 12:00 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 12:20 Cesty víry: Duchovní doteky Ladi [i] 12:45 Deset století architektury: Hradčanské bašty [i] 13:05 Televizní klub neslyšících [i] 13:30 Československý filmový týdeník 1967 1130/2379 [i] 13:45 Zapomenuté výpravy: Cesta do Amry [i] 14:10 Kuba před revolucí - ráj mafie [i] 15:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Guyana - zelené peklo [i] 16:30 Letecké katastrofy: Požár v nákladovém prostoru [i] 17:15 Neznámá válka 3/5 [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy předmětů [i] 19:25 Poutní místa: Stará Boleslav [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Adolf Eichmann [i] 21:45 Prokletý ostrov [i] 00:00 Pro každého něco [i] 01:55 Válečné epizody z archivů: San [i] 02:35 Queer: Ruské otevřené hry [i] 03:00 Rasismus je, když... [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Babylon [i] 04:15 Naši bratři v Zelowě [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3165 [i] 09:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:35 Střepiny [i] 11:05 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Dva a půl chlapa XI 2 [i] 13:05 Ordinace v růžové zahradě: Nečekám gratulaci 71 [i] 14:10 Mentalista III: Rapsodie v rudém 22 [i] 15:05 Mentalista III: Jahody se smetanou (1. část) 23 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Dětská hra 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3166 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Útěk podle jízdního řádu 1 [i] 21:15 Robinsonův ostrov [i] 22:15 Stalker: Moje hrdinka 14 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Glasgowmanův hněv 6 [i] 00:00 Mentalista III: Rapsodie v rudém 22 [i] 00:45 Mentalista III: Jahody se smetanou (1. část) 23 [i] 01:25 Dva a půl chlapa XI 2 [i] 01:45 Áčko: Rozbilas mi rodinu, přesto jsme přítelkyně [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Nečekám gratulaci 71 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel I: Oběti 2 [i] 06:50 Nexo Knights: Královský turnaj [i] 07:35 M*A*S*H 58 [i] 08:30 M*A*S*H 59 [i] 09:10 Castle na zabití II: Upíří víkend 6 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VII: Ani jeden z nás 8 [i] 13:30 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 14:30 Castle na zabití II: Labutí píseň 7 [i] 15:25 Hádej, kdo jsem! [i] 16:30 Odpolední zprávy [i] 16:50 Soudní síň: Sex za práci [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Pokaždý se to zvrtne! 73 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Pekelná kuchyně XI 5 [i] 23:45 Soudní síň: Sex za práci [i] 00:40 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 02:30 Siska VII: Ani jeden z nás 8 [i] 03:30 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 04:20 Pekelná kuchyně XI 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života 32-35 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:55 Zakázaná láska 97/158 [i] 12:15 Katie Ffordová: Budem pri tebe stáť [i] 14:30 Priatelia [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Keď budeš moja 229-230/238 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života 36-39 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 167-168 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 5/21 [i] 23:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 9-10/10 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:05 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 25 [i] 06:15 Vdáš se, a basta! [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 26 [i] 11:20 Big Screen 2 17 [i] 11:35 Malcolm X [i] 14:55 Ptačí zpěv 1 1 [i] 16:35 Ptačí zpěv 1 2 [i] 18:10 Osudové setkání [i] 20:30 Bernie [i] 22:00 Sbal prachy a vypadni [i] 23:55 Travička zelená [i] 01:55 Příběh mého syna [i] 03:55 Sex Drive [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:45 Jezdectví [i] 16:40 Fotbal [i] 16:45 Tenis [i]