Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 07:05 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:15 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru 14/16 [i] 08:00 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 11:05 Babovřesky [i] 13:50 CHART SHOW [i] 15:55 Dobre vedieť! [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jack Ryan: V utajení [i] 22:40 Utečenec [i] 01:20 Jack Ryan: V utajení [i] 03:00 Gravitácia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Poštár Pat I [i] 06:35 Kniha džunglí I. [i] 06:50 Malý rytier Trenk [i] 07:15 Levík Raa Raa: Hry vo dvojici [i] 07:25 Požiarnik Sam VIII.: Prefíkaní líška [i] 07:35 Prasiatko Peppa II: Výpadok elektriny [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: Vlastný gól [i] 07:45 Garfield III. [i] 08:00 Ako si vycvičiť drakov: Desivá dvojica [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Nech žije deduško: Nehody [i] 09:25 Nech žije deduško: Čakanie [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Nízke ranné teploty [i] 10:05 Alpy zhora: Švajčiarske hory [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút dvanásť [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Greenshawsov prepych [i] 15:20 Smrť prichádza v daždi [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Sváko Ragan 2/3 [i] 21:25 Traja mušketieri: Kráľovnine prívesky 1/2 [i] 23:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Greenshawsov prepych [i] 00:35 Smrť prichádza v daždi [i] 02:10 O 5 minút dvanásť [i] 03:15 Traja mušketieri: Kráľovnine prívesky 1/2 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Vihorlatská vrchovina [i] 06:35 Bežkopotulky [i] 06:45 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 06:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Turčianske Teplice. [i] 07:05 Televíkend [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmarská revue [i] 09:45 Test magazín [i] 10:00 Bohoslužba ekumenická [i] 11:30 Família: Família - Nič neľutujeme [i] 12:00 Za mestskými múrmi: Spravodlivosť [i] 13:05 Televízny posol [i] 13:45 Dary vám nesieme... [i] 15:10 Ktosi je za dverami [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:30 Pod zelenou horičkou [i] 19:35 Lilin ostrov pokladov [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - MALÍ CESTOVATELIA [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 V koži Hercula Poirota [i] 21:05 Vojna a mier 4/6 [i] 22:10 Sherlock IV.: Konečný problém 3/3 [i] 23:40 V prístave [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:50 Dr. Dolittle 3 [i] 09:35 NAŠI: Závislosti [i] 10:40 DVOJIČKY [i] 11:20 INKOGNITO [i] 12:20 Rubínovo červená [i] 15:10 Malé klamstvá na podmienku [i] 17:20 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 22 výstrelov [i] 23:10 Malé klamstvá na podmienku [i] 01:10 NAŠI: Závislosti [i] 02:10 DVOJIČKY [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:55 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 05:55 Štyri svadby II. 6 [i] 06:40 Štyri svadby II. 7 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Simpsonovci X. 14 [i] 09:10 Ninja Factor III. 3,4 [i] 10:10 Faktor strachu II. 1/21 [i] 11:15 Kde je moje dieťa? [i] 13:05 Jazda 2 [i] 13:40 Sekundy pred katastrofou IV. 2 [i] 14:40 Letecké katastrofy XII. 2 [i] 15:35 Zálesák [i] 17:35 Tanec na vlnách [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:40 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 20:35 Bláznivá služobka [i] 22:10 Bastard [i] 23:55 Zálesák [i] 01:50 Germinal [i] 04:40 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 04:50 Fórky, vtipky XXIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 09:25 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 10:25 Tým Škorpion II. 13 [i] 11:20 Tým Škorpion II. 14 [i] 12:20 Medium Ii. 15 [i] 13:20 Medium Ii. 16 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 16:10 Jak prosté IV. 7 [i] 17:10 Jak prosté IV. 8 [i] 18:05 Vzpomínky IV. 8 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 13 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 8 [i] 23:05 International 1 [i] 01:15 2 zbraně 1 [i] 03:05 Profil zločinu VI. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Největší loďaři světa (1. Řada): Vlečná loď 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford 1956 na zakázku, 2. část 24 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super dodávka G10 z roku 1976 14 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Nejlepší z 20 [i] 09:05 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (1. Řada): Vozy Fairlane a Firebird 7 [i] 09:55 Zlatá horečka (6. Řada): Krev, pot a zlato 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Hotovost nade vše 6 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Brnění a Drákula 7 [i] 13:30 Likvidátor (2. Řada): Inkasovat 5 [i] 13:55 Likvidátor (2. Řada): Prostředník 6 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Prominentní vozy 22 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Wayne lyžuje 23 [i] 15:20 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Globální letiště 4 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 5 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Tříkolka Morgan 5 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Ginetta G41 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 19:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Gabe 1 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): James Marsden 6 [i] 21:00 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 22:00 Alcatraz: Útěk ze skály [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Další ztracená duše 5 [i] 00:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 4 [i] 00:55 Říční monstra (8. Řada): Vnitřní příšery 7 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): James Marsden 6 [i] 02:40 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 03:30 Alcatraz: Útěk ze skály [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Další ztracená duše 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Počestné paní pardubické [i] 08:10 Úsměvy Oldřicha Daňka [i] 08:50 Cesta na Borneo [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vápenička [i] 14:00 Kryštof a Kristina [i] 14:55 Tichý komediant [i] 15:50 Začalo to karafiátem [i] 17:15 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 2/5 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Bohéma 1/6 [i] 21:30 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Milenci a vrazi [i] 23:50 Místo činu - Schimanski [i] 01:25 Legendy kriminalistiky [i] 02:00 Manéž Bolka Polívky [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:40 13. komnata Václava Neckáře [i] 04:05 Sváteční slovo brněnského pomocného biskupa Pavla Konzbula [i] 04:15 Hobby naší doby [i] 04:40 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Do neznáma: Přátelé, milenci, bratři a ostatní 2/39 [i] 05:30 Do neznáma: Dej nebo padej 3/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1130/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: O tom zimním sportování [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Je nutné mluvit německy 20/44 [i] 10:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická Siegfriedova linie [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? [i] 12:10 Sváteční slovo brněnského pomocného biskupa Pavla Konzbula [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:40 Uchem jehly [i] 13:10 Cesty víry: Duchovní doteky Ladi [i] 13:40 Kočka není pes [i] 14:10 Na plovárně s Andrewem Feustelem [i] 14:40 S gurmánem na cestách I.: Kambodža [i] 15:20 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Medvědi 2/12 [i] 15:55 Na cestě po východní Jávě [i] 16:20 10 vrcholných egyptologických objevů 2/2 [i] 17:10 Peking, město proměn [i] 18:05 Ztraceni v Česku: Kolize 2/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Cesta do Amry [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Synové Katie Elderové [i] 22:05 Sherlock IV: Poslední případ 3/3 [i] 23:35 Zvuky mučení [i] 00:35 Batesův motel III: Poslední večeře 7/10 [i] 01:20 Folklorika [i] 01:45 Joža Uprka - barvy a písně [i] 02:25 Tváře času [i] 03:00 Žijeme s vírou [i] 04:00 Na moll [i] 04:50 K poctě zbraň [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 4 [i] 06:55 Monstra vs. Vetřelci 10 [i] 07:15 Myšák Stuart Little 9 [i] 07:40 Show Toma a Jerryho 17 [i] 08:00 Lví hlídka 22 [i] 08:25 Krok za krokem VI 10 [i] 08:45 Víkend [i] 09:40 První krok: Rajské ovace 12 [i] 11:00 Hannah Montana [i] 12:45 V zajetí ráje [i] 14:30 Chyť mě, když to dokážeš [i] 17:15 Zimní příběh [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno, jahody [i] 21:40 Střepiny [i] 22:15 Šerifové [i] 00:30 Chyť mě, když to dokážeš [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 03:55 První krok: Rajské ovace 12 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Max Steel I 1 [i] 07:10 Nexo Knights: Chamtivost je fajn [i] 07:40 Nexo Knights: Kniha posedlosti [i] 08:05 M*A*S*H 57 [i] 08:40 M*A*S*H 58 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Z víly bojovnice 72 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:25 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:10 Božské dorty od Markéty [i] 13:40 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 15:45 Siska VII: Neznámý nepřítel 7 [i] 16:55 Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5 [i] 18:05 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 TEMNÝ KRAJ: Čarodějnice 1/2 [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:20 Očima Josefa Klímy [i] 23:10 Druhý muž [i] 00:55 Tři mušketýři I: Dokonalý trik 2 [i] 02:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! [i] 02:30 Očima Josefa Klímy: Publicistická show [i] 03:10 Siska VII: Neznámý nepřítel 7 [i] 04:05 Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 08:25 Taká obyčajná rodinka III. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka III. [i] 12:05 Druhá šanca I. 2-3/12 [i] 14:10 Bolesti slávnych V. 7-8/13 [i] 16:10 Rosamunde Pilcherová: Láska jej života [i] 18:00 Keď láska chutí [i] 20:00 Skutočný príbeh: Dokonalý manžel [i] 21:45 Moja dcéra nie je vrah [i] 23:40 Skutočný príbeh: Dokonalý manžel [i] 01:35 Moja dcéra nie je vrah [i] 03:05 Zradná myseľ [i] 04:35 Bolesti slávnych V. 7/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 17 [i] 06:15 Dobrodružství Hucka Finna [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Vdáš se, a basta! [i] 12:45 Osudové setkání [i] 15:00 Kapitán Alatriste: Kapitán Alatriste [i] 17:20 Temný bojovník [i] 19:00 Teorie chaosu [i] 20:30 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 22:20 Travička zelená [i] 00:15 Bernie [i] 02:00 Zbožňuju prachy! [i] 03:25 Casanova [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Saně [i] 05:30 Skoky na lyžích [i] 06:30 Biatlon [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Běžecké lyžování [i] 18:30 Biatlon [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Zimní sporty [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Rallye [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Srí Lanka 6 [i] 06:00 Příběhy hraček Jamese Maye: Action Man [i] 07:05 Nejúspěšnější projekty 1 2 [i] 08:00 Divoké Německo 1 2 [i] 09:00 Přírodní ostrovy pokladů 1 4 [i] 10:00 Příběh života 1: Domov 3 [i] 11:00 Kdo se stane miliardářem? 1 6 [i] 12:00 Exkurze po továrně 2 1 [i] 13:00 Objevujeme Ameriky 1 4 [i] 14:00 Ötziho pitva [i] 15:00 Dějiny vědy 1 4 [i] 16:00 Jak jsme vymysleli svět 1 4 [i] 17:00 Ledové kamiony 5 7 [i] 17:55 Ledové kamiony 5 8