TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 07:25 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:50 Tučniaky z Madagaskaru 13/16 [i] 08:15 Piráti! [i] 09:55 Teória veľkého tresku VIII. [i] 11:15 Super 8 [i] 13:30 Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore [i] 15:10 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 18:20 To najlepšie z Plesu v opere [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Gravitácia [i] 22:20 Kuriér 3 [i] 00:25 Prenasledovaná [i] 02:10 Kuriér 3 [i] 03:45 Teória veľkého tresku VIII. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Poštár Pat I [i] 06:55 Malý rytier Trenk [i] 07:20 Levík Raa Raa: Raa Raa a daždivý deň [i] 07:30 Požiarnik Sam VIII.: Dámsky večierok [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: Školský tábor [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Kapitán ocko [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov: Zvieratá [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 10:00 Arabela sa vracia 5/26 [i] 10:30 Robin Hood III: Úplné zatmenie 1/13 [i] 11:25 PARK [i] 12:10 On air [i] 12:40 Matka, pomôž mi 1/4 [i] 14:25 Matka, pomôž mi 2/4 [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Cestou necestou: Krakov [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Anglický pacient [i] 22:55 Matka, pomôž mi 1/4 [i] 00:40 Matka, pomôž mi 2/4 [i] 02:30 Anglický pacient [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Vodou tvorená, suchom morená [i] 06:30 Technické pamiatky: Električky [i] 06:50 Polícia [i] 07:00 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neprimeraná jazda [i] 07:05 Profesionál [i] 07:20 Energetika [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Turčianske Teplice. [i] 09:05 Bežkopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Pred rokmi... [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Československý filmový týždenník [i] 10:20 Generácia [i] 10:45 Cesta [i] 11:10 Moja diagnóza: Keď bolia kosti, buďte pozorní [i] 11:40 VAT: Automobilová mechatronika [i] 12:05 Spektrum vedy: Moderné využitie fluoridových tavenín [i] 12:30 ZvedaVEC: Biotechnológie - 3D tlač [i] 12:35 V zakázanom kráľovstve [i] 13:15 Kapura [i] 14:00 Farmarská revue [i] 14:30 Vo vetre kopýt [i] 15:00 Test magazín [i] 15:10 Poklady.sk: Slovenské tango [i] 15:25 Spoločenské tance [i] 16:55 Herecké legendy: Magda Vášáryová [i] 17:10 Krotká [i] 18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHUŤOVKA [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Evy Kušíkovej [i] 20:40 Uhol pohľadu [i] 21:55 Domček z karát 1 [i] 22:50 Domček z karát 2 [i] 23:50 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Odsúdení na smrť [i] 00:15 Rallye DAKAR 2017 [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 SÚDNA SIEŇ [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:50 Zabi nudu! [i] 08:00 Káčerovo II. [i] 08:50 Simpsonovci XVIII. 19,20,21 [i] 10:00 Ninja Factor III. [i] 10:55 Dr. Dolittle 3 [i] 12:40 Hooten a Lady: Lovci pokladov 1,2/8 [i] 14:40 Anderssonovci v Grécku [i] 16:45 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hooten a Lady: Lovci pokladov 3,4 [i] 22:45 Loft [i] 01:15 Bastard [i] 02:45 KRIMI 03:10 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 04:55 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Neviditeľní 8 [i] 05:55 Štyri svadby II. 5 [i] 06:40 Štyri svadby II. 6 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 09:40 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:25 NOVÉ BÝVANIE 2 [i] 11:10 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 11:50 Hotelové Áno, šéfe! II. 3 [i] 12:50 Tanec na vlnách [i] 15:00 Kde je moje dieťa? [i] 16:45 Copak je to za vojáka [i] 18:40 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 3 [i] 19:40 ŽREBOVANIE 19:45 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 20:35 12 kôl [i] 22:40 Letecké katastrofy XII. 2 [i] 23:40 Jedinečné letisko v Dubaji 2 [i] 00:30 Šokujúce rodinné tajomstvá 3 [i] 01:25 Zúfalí šoféri 3 [i] 02:10 Vojnové hry [i] 03:55 Hotelové Áno, šéfe! II. 3 [i] 04:40 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Tým Škorpion II. 13 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 14 [i] 09:05 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 10:05 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 11:05 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 12:05 Medium Ii. 9 [i] 13:05 Medium Ii. 10 [i] 14:05 Kráska a zvíře III. 13 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 20:00 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 21:00 International 1 [i] 23:10 2 zbraně 1 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 02:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Horské kolo, puška 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Boj o území 14 [i] 07:15 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Mimozemšťané na Terrarose 2 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (3. Řada): Cyklus života 12 [i] 09:05 Války kontejnerů (3. Řada): New York 3 [i] 09:30 Války kontejnerů (3. Řada): Osm tun zábavy 4 [i] 09:55 Boj o nemovitosti (1. Řada): Christinin svět 21 [i] 10:20 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 10:50 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 11:15 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Do nebezpečného neznáma 1 [i] 15:20 Dvojí přežití (6. Řada): Nedostatek vzduchu 7 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 17:10 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Mimozemšťané na Terrarose 2 [i] 18:05 Nazí a vystrašení (2. Řada): To se snadno řekne 8 [i] 19:00 Největší loďaři světa (1. Řada): Vlečná loď 4 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada): Krátký VW Bus 1 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada) 18 [i] 23:00 Souboje robotů (1. Řada) 5 [i] 00:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Dálniční bojovníci 5 [i] 00:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Ošklivé smyky 6 [i] 01:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Nahá kola 7 [i] 01:25 Kola, která zklamou (1. Řada): Podivné záliby 8 [i] 01:50 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada): Krátký VW Bus 1 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada) 18 [i] 04:20 Souboje robotů (1. Řada) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Až já budu velká [i] 07:15 Měsíční kámen [i] 08:30 Úsměvy Josefa Škvoreckého [i] 09:05 Sázka pro dva [i] 10:05 Všechnopárty [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Omyl v lázních 2/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pastýřská pohádka [i] 13:50 Jak se mele babí hněv [i] 14:35 Počestné paní pardubické [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Kam se poděla sedmá rota? [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:40 Komisař Montalbano [i] 00:35 DoktorKA [i] 01:30 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:10 Sama doma [i] 04:45 Padající květináč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Pozemní let [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Letecké katastrofy: Požár v nákladovém prostoru [i] 11:10 Hon na císařské křižníky: Poslední loď [i] 12:05 Češi na pólech [i] 13:05 Vláda: Oni a my 16/30 [i] 14:05 Babylon [i] 14:30 Krysy z temnot [i] 16:05 Divoká Brazílie: Povodeň [i] 17:00 Kamera na cestách: Tokio, město superlativů [i] 17:50 Zázračná planeta: Návrat lvího zabijáka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vyhnáni po Chartě: Jefim Fištejn 3/5 [i] 19:20 Vyhnáni po Chartě: Ondřej Kohout 4/5 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vinnetou - Tajemství Stříbrného jezera [i] 21:40 Okupace: Červen 3/10 [i] 22:25 Okupace: Červenec 4/10 [i] 23:15 Batesův motel III: Poslední večeře 7/10 [i] 23:55 Černé zrcadlo: Patnáct milionů meritů [i] 01:00 Cestománie [i] 01:30 Cesty víry: Ztracený hlas Karlova [i] 01:55 Bangladéšská ohlédnutí [i] 02:15 Dvě církve - jeden kostel [i] 02:45 Žijeme s vírou [i] 03:45 Na moll [i] 04:25 Brno Open 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 3 [i] 06:40 Monstra vs. Vetřelci 9 [i] 07:00 Myšák Stuart Little 8 [i] 07:25 Show Toma a Jerryho 16 [i] 07:50 Lví hlídka 21 [i] 08:10 Krok za krokem VI 9 [i] 08:30 Prezidentův syn [i] 10:15 Rodinný kšeft [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Hlava rodiny [i] 14:30 Výměna manželek II [i] 15:50 Jak ukrást nevěstu [i] 17:45 Lví král [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Iron Man [i] 22:30 Špionáž [i] 00:25 Kazatel Kalašnikov [i] 02:40 Volejte Novu [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 X-Men: Osud 12 [i] 06:45 Nexo Knights: Zpátky do školy [i] 07:15 Nexo Knights: Chamtivost je fajn [i] 07:45 Autosalon [i] 08:50 Ohnivý kuře: Velký podvod 71 [i] 10:10 Přístav II: Hospoda u herce 2 [i] 11:30 Inga Lindström: Hvězdy nad Ölandem [i] 13:25 Kluk od vedle [i] 15:25 Siska VII: Smrt v tvém náručí 6 [i] 16:35 Komisař Rex II: Vražedné léto 4 [i] 17:35 Ano, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jedna za všechny [i] 22:30 Brána temnoty [i] 00:25 Temná zákoutí [i] 02:10 Siska VII: Smrt v tvém náručí 6 [i] 03:10 Komisař Rex II: Vražedné léto 4 [i] 03:55 Kluk od vedle [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 08:25 Taká obyčajná rodinka III. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka III. [i] 11:40 Doktorka Zoe III. 19-20/22 [i] 13:45 Bolesti slávnych V. 5-6/13 [i] 15:35 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 17:40 Horúčka sobotňajšej noci [i] 20:00 Katie Ffordová: Budem pri tebe stáť [i] 22:00 Slobodné srdce [i] 00:00 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 01:55 Katie Ffordová: Budem pri tebe stáť [i] 03:25 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 04:50 Bolesti slávnych V. 5/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 16 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:30 7 trpaslíků [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Ruka mrtvého muže [i] 12:35 Dobrodružství Hucka Finna [i] 14:25 Cadillac Records [i] 16:15 Tygrova brigáda [i] 18:30 Tygr a drak [i] 20:30 Temný bojovník [i] 22:10 Duchové Marsu [i] 23:50 Gangy New Yorku