TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 12:55 Mentalista II. 16-17/23 [i] 14:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Prenasledovaná [i] 22:35 CHART SHOW [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 01:30 Mentalista II. 16-17/23 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 04:30 Koleso šťastia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Baskicko [i] 09:00 Zátoka nádejí 3/14 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Pochybnosti 80 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 5/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Arcachonská zátoka [i] 16:55 Zátoka nádejí 4/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Krakov [i] 22:20 Večerné správy RTVS [i] 22:35 9. rota [i] 00:50 Nikto nie je dokonalý [i] 02:00 9. rota [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Rajské záhrady: Jaroměřice nad Rokytnou [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Máša a medveď II [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Americká tragédia 3/3 [i] 11:15 Na ľudovú nôtu [i] 11:30 Obedníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 11:40 Chalúpka na vŕšku [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIŽELÉ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Spomíname na pátra Mikuláša: Páter Mikuláš [i] 13:25 Veľké presuny: Veľký vlakový výlet [i] 14:10 Technické pamiatky: Konská železnica [i] 14:30 VAT: Automobilová mechatronika [i] 15:00 Mojich sedem divov: Rastislav Dzúrik [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Z mesta do mesta: Košice [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Solovecké ostrovy, Rusko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:35 Chalúpka na vŕšku [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MECHÚRIK KOŠČÚRIK [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família: Família - Nič neľutujeme [i] 20:35 Útek zo zlatej krajiny 1/7 [i] 21:35 Dýchaj [i] 23:05 Odboj 1/6 [i] 00:00 Rallye DAKAR 2017 [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy RTVS z regiónov [i] 01:30 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:25 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánska fašírka [i] 10:35 DEDIČSTVO: Rande 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše 13 [i] 13:40 Klamári 5 [i] 14:30 Kutyil s.r.o.: Celibát [i] 15:15 Dovidenia, stará mama! [i] 15:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Rubínovo červená [i] 23:35 12 kôl [i] 01:40 Bláznivá služobka [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:40 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby II. 4 [i] 06:40 Štyri svadby II. 5 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 JAG 5,6 [i] 10:55 Bostonské zločiny V. 11 [i] 11:40 Neviditeľní 8 [i] 12:55 Faktor strachu 10/10 [i] 13:50 Profesionáli: Semafor 2 [i] 14:30 Simpsonovci X. 13 [i] 15:00 Faktor strachu 1/21 [i] 16:00 Hviezdna brána III. 15 [i] 16:50 Futurama VI. 11 [i] 17:15 Simpsonovci X. 14 [i] 17:45 Hawaii 5.0 V. 12,13 [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 20:35 Ťažko zamilovaný [i] 22:40 Nahí v raji II. 1,2/8 [i] 00:40 Hviezdna brána III. 15 [i] 01:30 Liga snov V. 4,5 [i] 02:15 Wall Street [i] 04:15 Liga snov V. 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 7 [i] 08:15 Vlčí mládě IV. 9 [i] 09:10 Medium I. 12 [i] 10:10 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 11:10 Prozíravost I. 7 [i] 12:10 Vlčí mládě IV. 9 [i] 13:05 Jak prosté IV. 7 [i] 14:05 Medium I. 12 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 10 [i] 17:05 Jak prosté IV. 8 [i] 18:00 Medium I. 13 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 20:00 Prozíravost I. 8 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 9 [i] 22:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 10 [i] 22:55 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu II. 1 [i] 00:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 9 [i] 01:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 10 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Kožené kombinézy, dřevěné houpací křeslo 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie 9 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Lety za fantazií 231 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Diamanty, obklady, plechovky na sušenky 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Dřevěná okna a kašmír 20 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 14 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Velký obchod 10 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Každý sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 1. část 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): BMW 2002tii ? Kalifornie 4 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Nebezpečné řízení 232 [i] 13:30 Aljašská železnice (1. Řada): Katastrofická cesta 4 [i] 14:25 Aljašská železnice (1. Řada): Ledová dýka 5 [i] 15:20 Aljašská železnice (1. Řada): Jaro útočí 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Vydělávat není snadné 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 14 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Velký obchod 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): BMW 2002tii ? Kalifornie 4 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Diamanty, obklady, plechovky na sušenky 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Dřevěná okna a kašmír 20 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (2. Řada): Sesuv 5 [i] 21:00 Muži Yukonu (5. Řada): Země nikoho 3 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zničený přístřešek 2 [i] 23:00 Záhadná Země (1. Řada): Ztracené zlaté město 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (4. Řada): Muž vs. příroda 3 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): Úžasné schopnosti 4 [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (2. Řada): Sesuv 5 [i] 02:40 Muži Yukonu (5. Řada): Země nikoho 3 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zničený přístřešek 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Willys Jeep - USA 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Jana Nedvěda [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:45 Chlap na toboganu [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Krabička [i] 15:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:10 Reportéři ČT [i] 16:55 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Četníci z Luhačovic: Baron Kafr [i] 21:30 13. komnata Václava Neckáře [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Silvestrovský koktejl [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Bolkoviny [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Příběhy předmětů [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Guyana - zelené peklo [i] 09:55 Letem světem: Brazílie [i] 10:25 S gurmánem na cestách I.: Nikaragua [i] 11:05 Afghánská Šangrila - Pan doktor a jeho král [i] 12:00 Postřehy odjinud [i] 12:05 S kuchařem kolem světa: Čína [i] 13:00 Divoká Brazílie: Nebezpečný svět [i] 13:55 Chcete mě? [i] 14:20 Poutní místa: Stará Boleslav [i] 14:40 Ztraceni v Česku: Expozice 1/6 [i] 15:20 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 15:40 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická Siegfriedova linie [i] 16:25 Propaganda za 2. světové války: Jak se prodává válka [i] 17:10 Šanghaj, město kontrastů [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:10 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Tučňáci 1/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - artróza II. [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Návrat lvího zabijáka [i] 21:00 10 vrcholných egyptologických objevů 2/2 [i] 21:50 Maltézský sokol [i] 23:30 Sherlock IV: Skomírající detektiv 2/3 [i] 01:00 Chcete je? [i] 01:05 Náš venkov: Co by se kovbojkám stávat nemělo? [i] 01:30 Kde se mloví hanácke? [i] 01:55 Farnost uprostřed města [i] 02:15 Žijeme s vírou [i] 03:15 Hajda domů [i] 03:40 Sázky na život [i] 04:10 Na moll [i] 04:50 Runway 06-24 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3164 [i] 09:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Vyhlášení války 702 [i] 11:05 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa XI 1 [i] 12:55 Krok za krokem VI 10 [i] 13:15 Ordinace v růžové zahradě: Chci, abys mě chtěl 70 [i] 14:20 Mentalista III: Zredigováno 20 [i] 15:10 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VII: Bez proudu 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3165 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Velký Gatsby [i] 22:45 Drive Angry [i] 00:35 Mentalista III: Zredigováno 20 [i] 01:20 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 02:00 Dva a půl chlapa XI 1 [i] 02:25 Prásk [i] 03:15 Krok za krokem VI 10 [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě: Chci, abys mě chtěl 70 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Pomsta 11 [i] 06:35 Nexo Knights: Moc a magie [i] 07:05 Nexo Knights: Zpátky do školy [i] 07:50 M*A*S*H 56 [i] 08:45 M*A*S*H 57 [i] 09:20 Castle na zabití II: Příběh Elišky z Čech 5 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Siska VII: Nenáviděný otčím 5 [i] 13:35 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 14:35 Castle na zabití II: Upíří víkend 6 [i] 15:35 Hádej, kdo jsem! [i] 16:40 Odpolední zprávy [i] 16:55 Soudní síň: Vždyť syn vydělává [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Hospoda u herce 2 [i] 21:35 Rudý labyrint [i] 00:05 Soudní síň: Vždyť syn vydělává [i] 00:55 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 02:40 Siska VII: Nenáviděný otčím 5 [i] 03:40 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života 28-31 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:55 Zakázaná láska 96/158 [i] 12:10 Vymenené životy 165-166 [i] 14:35 Priatelia [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:35 Keď budeš moja 227-228/238 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života 32-35 [i] 20:30 Keď láska chutí [i] 22:15 Sherlock a Watsonová III. 19-20/24 [i] 00:05 Zradná myseľ [i] 01:55 Priatelia [i] 02:40 Sherlock a Watsonová III. 19-20/24 [i] 04:00 Zradná myseľ [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:30 Andy Summers - Autobiografie [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 15 [i] 11:20 Novodobí Robinsoni [i] 13:05 7 trpaslíků [i] 14:35 Tygr a drak [i] 16:35 Ruka mrtvého muže [i] 18:05 Kapitán Alatriste: Kapitán Alatriste [i] 20:30 Spirit [i] 22:10 U-Turn [i] 00:20 Solo [i] 02:05 Oběť: Lovec krve [i] 03:40 Zachraňte generála Yanga [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 08:00 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 12:30 Severská kombinace [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:45 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:45 Biatlon [i] 21:45 Tenis [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Tenis [i] 02:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Severská kombinace [i] 04:00 Biatlon [i] 04:45 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum