TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Šťastný domov [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Mentalista II. 14-15/23 [i] 14:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Hviezdna párty [i] 22:40 Susedské prípady [i] 23:40 Dva a pol chlapa V. [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17/19 [i] 01:35 Mentalista II. 14-15/23 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17/19 [i] 04:10 Koleso šťastia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Región Agrigento [i] 09:00 Zátoka nádejí 2/14 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Strach na ceste 79 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 4/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Baskicko [i] 16:55 Zátoka nádejí 3/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Prečo som uniesla šéfa [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Unesená 1/24 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Uväznení 2/24 [i] 23:25 Policajné oddelenie: Strach na ceste 79 [i] 00:15 Správna Agáta I. 4/15 [i] 01:00 Prečo som uniesla šéfa [i] 02:30 Šport v roku 2016 [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Rajské záhrady: Slavkov [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Máša a medveď II [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 ArtSpektrum [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Americká tragédia 2/3 [i] 11:20 Na ľudovú nôtu [i] 11:35 Obedníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 11:40 Chalúpka na vŕšku [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - MIKULÁŚ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Život zvierat: Jesť pre život [i] 13:25 Kontra história internetu [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Mojich sedem divov: Július Krempaský [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Rajské záhrady: Jaroměřice nad Rokytnou [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Podproč [i] 16:35 Energetika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Kiži Pogost- teplé drevo, Rusko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:35 Chalúpka na vŕšku [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HOME [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Keď bolia kosti, buďte pozorní [i] 20:35 VAT: Automobilová mechatronika [i] 21:05 Veľké presuny: Veľký vlakový výlet [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Liečba pôstom [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Vidieť a byť videný [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Rallye DAKAR 2017 [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Národnostné správy [i] 01:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 POLICAJTI V AKCII [i] 10:40 DEDIČSTVO: Vyjednávanie 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše 12 [i] 13:40 Klamári 4 [i] 14:30 Kutyil s.r.o.: Veštica [i] 15:15 Dovidenia, stará mama! [i] 15:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Anderssonovci v Grécku [i] 22:45 Vtierka Castle VIII. 18 [i] 23:45 Bostonské zločiny V. 11 [i] 00:40 Poručík Backstrom 8 [i] 01:30 NOVINY TV JOJ 02:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Štyri svadby II. 3 [i] 06:40 Štyri svadby II. 4 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 JAG 3,4 [i] 10:55 Bostonské zločiny V. 10 [i] 11:40 Neviditeľní 7 [i] 12:55 Faktor strachu 9 [i] 13:50 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 14:30 Simpsonovci X. 12 [i] 15:00 Faktor strachu 10/10 [i] 16:00 Hviezdna brána III. 14 [i] 16:50 Futurama VI. 10 [i] 17:15 Simpsonovci X. 13 [i] 17:45 JAG 5,6 [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Profesionáli: Semafor 2 [i] 20:30 TIPOS INFO 20:35 Wall Street [i] 23:00 Zločin IV. 5,6/6 [i] 01:10 Hviezdna brána III. 14 [i] 02:00 Zákon gangu VI. 6 [i] 03:00 Zločin IV. 5,6/6 [i] 04:55 Zákon gangu VI. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 6 [i] 08:15 Vlčí mládě IV. 8 [i] 09:10 Medium I. 11 [i] 10:10 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 11:10 Prozíravost I. 6 [i] 12:10 Vlčí mládě IV. 8 [i] 13:05 Jak prosté IV. 6 [i] 14:05 Medium I. 11 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 9 [i] 17:00 Jak prosté IV. 7 [i] 18:00 Medium I. 12 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 20:00 Prozíravost I. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 01:50 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Břidlicové tašky, stánky s hot dogy 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Meče, pontony, skříňové pendlovky 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Nevyřízené záležitosti 230 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Mince, reproduktory a závodní auta 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Krátká setkání 9 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Porucha v poušti 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): MGA - Kalifornie 3 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Lety za fantazií 231 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (1. Řada): Prokletí džungle 4 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (1. Řada): Zdolání Bornea 5 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (1. Řada): Pozor na bažinaté rameno 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Odsouzen k záhubě 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Krátká setkání 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): MGA - Kalifornie 3 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Mince, reproduktory a závodní auta 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 20:00 Lovci odpadu (8. Řada) 8 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 13 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 22:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? prudká změna 29 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? příliš snadný obchod 30 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Vrána také vychází 9 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 01:50 Lovci odpadu (8. Řada) 8 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 13 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 03:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Jaguar Mark 2 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:40 Pošta pro tebe [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Kytice [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Taggart [i] 23:05 A ještě jednou Sešlost [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Objektiv [i] 00:55 Toulavá kamera [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 01:55 Legendy kriminalistiky [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České himálajské dobrodružství: Annapurna, Manaslu [i] 10:00 Cestománie [i] 10:25 Krásy evropského pobřeží: Vzpomínka na Normandii [i] 10:35 Neznámá válka 2/5 [i] 11:30 Dámy v bílém [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Na pomoc životu - artróza II. [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:20 Kuba před revolucí - ráj mafie [i] 14:10 Propaganda za 2. světové války: Jak se prodává válka [i] 14:55 Zapomenuté výpravy: Cesta do Amry [i] 15:20 Runway 06-24 [i] 16:20 To byl Karel Kyncl [i] 17:20 Do neznáma: Přátelé, milenci, bratři a ostatní 2/39 [i] 17:40 Do neznáma: Dej nebo padej 3/39 [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Letem světem: Brazílie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Obrázky z Francie: Provence [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Čína [i] 21:05 Hlas Ameriky [i] 22:00 Vyhnáni po Chartě: Ondřej Kohout 4/5 [i] 22:25 Irská odplata [i] 23:55 Queer: Ruské otevřené hry [i] 00:20 Město žen VI: Každý má šanci 5/13 [i] 00:40 Babylon [i] 01:05 Uchem jehly [i] 01:35 Malířky vesnického života [i] 02:00 Víno bílé, víno bílé, vínko naše červené [i] 02:35 Žijeme s vírou [i] 03:35 Slované v Německu [i] 03:55 Na moll... [i] 04:35 Sportoviště [i] 04:55 Nádraží: Levně, levněji, nejlevněji 2/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3163 [i] 09:55 Výměna manželek VII [i] 11:05 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa X 23 [i] 12:55 Krok za krokem VI 9 [i] 13:15 Ordinace v růžové zahradě: Nechci být potmě sám 69 [i] 14:20 Mentalista III: Rudá míle 18 [i] 15:10 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VII: Konec hry 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3164 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vyhlášení války 702 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Nico - víc než zákon [i] 23:55 Mentalista III: Rudá míle 18 [i] 00:40 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 01:20 Dva a půl chlapa X 23 [i] 01:45 DO-RE-MI [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 Krok za krokem VI 9 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Nechci být potmě sám 69 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men: Začátek konce 10 [i] 06:40 Nexo Knights: Kniha naprostého zla [i] 07:10 Nexo Knights: Moc a magie [i] 07:55 M*A*S*H 55 [i] 08:50 M*A*S*H 56 [i] 09:25 Castle na zabití II: Nekonečná identita 4 [i] 10:20 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Siska VII: Buď zticha a zemři 4 [i] 13:35 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 14:35 Castle na zabití II: Příběh Elišky z Čech 5 [i] 15:35 Hádej, kdo jsem! [i] 16:40 Odpolední zprávy [i] 16:55 Soudní síň: Unesl mi děti [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Deset malých černoušků 2/2 [i] 22:05 Pekelná kuchyně XI 4 [i] 23:00 Soudní síň: Unesl mi děti [i] 23:50 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 01:30 Siska VII: Buď zticha a zemři 4 [i] 02:30 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 03:15 Pekelná kuchyně XI 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:15 Sandhya - svetlo môjho života 25-27 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 95/158 [i] 12:05 Vymenené životy 163-164 [i] 14:35 Priatelia [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Keď budeš moja 225-226/238 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života 28-31 [i] 20:30 Vymenené životy 165-166 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 4/21 [i] 23:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 7-8/10 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Big Screen 2 25 [i] 05:45 Big Screen 2 26 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 06:30 Ďáblova pouta 1 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 11:35 Touha zvítězit [i] 13:45 Novodobí Robinsoni [i] 15:30 Holka z předměstí [i] 17:10 Andy Summers - Autobiografie [i] 18:40 Cadillac Records [i] 20:30 Krokodýl Dundee v Los Angeles