TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:05 Mentalista II. 12-13/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Domáci maznáčik [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 01:35 Mentalista II. 12-13/23 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 04:10 Koleso šťastia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Údolie Loiry [i] 09:00 Zátoka nádejí 1/14 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Lúpež 78 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 3/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Región Agrigento [i] 17:00 Zátoka nádejí 2/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nezmieriteľní [i] 22:35 Nebezpečne blízko [i] 00:05 Policajné oddelenie: Lúpež 78 [i] 00:55 Správna Agáta I. 3/15 [i] 01:40 Nebezpečne blízko [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Životodarné tepny Zeme [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Rajské záhrady: Kvetná záhrada [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Máša a medveď II [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 08:50 Miestopis cechov a manufaktúr: Pernikári a voskári [i] 09:15 Miestopis cechov a manufaktúr: Hroneckí zlievači [i] 09:35 Rusínsky magazín [i] 10:00 Americká tragédia 1/3 [i] 11:30 Obedníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 11:40 Chalúpka na vŕšku [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Život a krása našich hôr [i] 13:10 Peter Scherhaufer [i] 13:25 Slová, ktoré zmenili svet: Nelson Mandela [i] 14:35 Moja diagnóza: Karcinóm prsníka [i] 15:00 Mojich sedem divov: Miroslav Holub [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Rajské záhrady: Slavkov [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Tatranská Javorina [i] 16:30 Jeden deň: Čerstvé mäso [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Moskva- Kremeľ a Červené námestie, Rusko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:35 Chalúpka na vŕšku [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - DO NEZNÁMA [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Život zvierat: Jesť pre život [i] 21:00 Kontra história internetu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Noc v archíve: Zima na lyžiach [i] 00:00 Rallye DAKAR 2017 [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 SÚDNA SIEŇ [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 POLICAJTI V AKCII [i] 10:35 DEDIČSTVO: Minulosť 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše 11 [i] 13:40 Klamári 3 [i] 14:30 Kutyil s.r.o.: Svadba [i] 15:15 Dovidenia, stará mama! [i] 15:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 "Copak je to za vojáka" [i] 22:40 Vtierka Castle VIII. 17 [i] 23:40 Bostonské zločiny V. 10 [i] 00:35 Poručík Backstrom 7 [i] 01:25 KRIMI 01:50 NOVINY TV JOJ 02:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Futurama VI. 8 [i] 06:00 Štyri svadby II. 2 [i] 06:40 Štyri svadby II. 3 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 JAG 1,2 [i] 10:55 Bostonské zločiny V. 9 [i] 11:40 Neviditeľní 6 [i] 12:55 Faktor strachu 8 [i] 13:50 Profesionáli VIII.: Policajný čin roka 19/19 [i] 14:30 Simpsonovci X. 11 [i] 15:00 Faktor strachu 9 [i] 16:00 Hviezdna brána III. 13 [i] 16:50 Futurama VI. 9 [i] 17:15 Simpsonovci X. 12 [i] 17:45 JAG 3,4 [i] 19:30 ŽREBOVANIE 19:35 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 20:35 Kuriér II. 5,6 [i] 22:20 Zločin IV. 3,4 [i] 00:25 Hviezdna brána III. 13 [i] 01:20 Zákon gangu VI. 5 [i] 02:25 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 03:05 Zločin IV. 3,4 [i] 04:55 Zákon gangu VI. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 5 [i] 08:10 Vlčí mládě IV. 7 [i] 09:10 Medium I. 10 [i] 10:10 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 11:10 Prozíravost I. 5 [i] 12:10 Vlčí mládě IV. 7 [i] 13:10 Jak prosté IV. 5 [i] 14:05 Medium I. 10 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 8 [i] 17:00 Jak prosté IV. 6 [i] 18:00 Medium I. 11 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 20:00 Prozíravost I. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 23:00 S.W.A.T.: Pod palbou 1 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 01:35 Nikdy to nevzdávej 2 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Dřezy/kůže/pedálové steel kytary 7 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Hvězdné války ? mýty vrací úder 229 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Židle, květináče a gramofony 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Příliš mnoho kupujících 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Nedostatek vzduchu 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Ford F100 - Seattle 2 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Nevyřízené záležitosti 230 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957, 2. část 4 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Mustang Fastback - 1 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zběsilý Fastback z roku 1965, 2. část 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Chamtivost 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Příliš mnoho kupujících 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Ford F100 - Seattle 2 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Židle, květináče a gramofony 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 21 [i] 20:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 22 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 4 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): Ničitelé pořadí 2 [i] 00:00 Největší loďaři světa (1. Řada): První platba 6 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 3 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 21 [i] 02:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 22 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Cobra 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:50 Dobrodružství kriminalistiky [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Alimenty [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Přítelkyně z domu smutku: Dům smutku 1/4 [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 Legendy kriminalistiky [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:30 Walda [i] 02:25 Sváteční slovo předsedy Rady Církve bratrské a předsedy ERC Daniela Fajfra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Křesťanský magazín [i] 05:30 Babylon [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Šanghaj, město kontrastů [i] 09:55 Hon na císařské křižníky: Poslední loď [i] 10:50 10 vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 11:35 Náš venkov: Co by se kovbojkám stávat nemělo? [i] 12:00 Ta naša kapela [i] 12:30 Folklorika [i] 12:55 Poutní místa: Stará Boleslav [i] 13:15 Fenomén Hrádeček aneb duchové pod [i] 14:15 S gurmánem na cestách I.: Nikaragua [i] 14:55 Evropa dnes [i] 15:25 Kuba před revolucí - ráj mafie [i] 16:20 Televizní klub neslyšících [i] 16:45 Fenomén Kohout [i] 17:45 Postřehy Karla Kyncla [i] 17:50 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Mihule [i] 19:00 Střepy ráje 2/3 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Tokio, město superlativů [i] 21:00 Na cestě po východní Jávě [i] 21:30 Letem světem: Brazílie [i] 22:00 Nádraží: Levně, levněji, nejlevněji 2/6 [i] 22:25 Černé zrcadlo: Patnáct milionů meritů [i] 23:30 Tajné životy 1/13 [i] 00:25 Okupace: Duben 1/10 [i] 01:10 Okupace: Květen 2/10 [i] 02:00 Jehlou a nití [i] 02:20 Žijeme s vírou [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Padající květináč [i] 04:15 Na moll... [i] 04:50 Počesku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3162 [i] 09:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska za všechny peníze 701 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa X 22 [i] 12:55 Krok za krokem VI 8 [i] 13:15 Ordinace v růžové zahradě: Nechte mě snít 68 [i] 14:20 Mentalista III: Srdcová královna 16 [i] 15:10 Mentalista III: Proud krve 17 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VII: Vyhnanci a příbuzní 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3163 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VII [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Nový status 18 [i] 22:25 Hra s nevěrou [i] 00:25 Mentalista III: Srdcová královna 16 [i] 01:15 Mentalista III: Proud krve 17 [i] 01:55 Dva a půl chlapa X 22 [i] 02:15 Áčko: Přežít silou vůle! [i] 03:00 Krok za krokem VI 8 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Nechte mě snít 68 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Odhalení 9 [i] 06:35 Nexo Knights: Černý rytíř [i] 07:05 Nexo Knights: Kniha naprostého zla [i] 07:50 M*A*S*H 54 [i] 08:45 M*A*S*H 55 [i] 09:20 Castle na zabití II: Tvář módního týdne 3 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Až na konec světa [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Siska VII: Hra ve stínu 3 [i] 13:35 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 14:35 Castle na zabití II: Nekonečná identita 4 [i] 15:35 Hádej, kdo jsem! [i] 16:40 Odpolední zprávy [i] 16:55 Soudní síň: Rodinný podnik [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Z víly bojovnice 72 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Pekelná kuchyně XI 3 [i] 23:25 Soudní síň: Rodinný podnik [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Až na konec světa [i] 02:05 Siska VII: Hra ve stínu 3 [i] 03:05 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 03:55 Pekelná kuchyně XI 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života 21-24 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 94/158 [i] 12:00 Vymenené životy 161-162 [i] 14:20 Priatelia [i] 15:20 Chlapi neplačú [i] 16:25 Keď budeš moja 223-224/238 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života 25-27 [i] 20:30 Vymenené životy 163-164 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 3/21 [i] 23:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 5-6/10 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 06:30 Ďáblova pouta 1 1 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Královský víkend [i] 13:15 New Yorku, miluji tě [i] 14:55 Touha zvítězit [i] 17:10 Malcolm X [i] 20:30 Osvoboditel [i] 22:30 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti