TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Svokra [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:05 Mentalista II. 10-11/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 O 10 rokov mladší [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 23:35 Dva a pol chlapa V. [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 01:25 Mentalista II. 10-11/23 [i] 02:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 04:10 Koleso šťastia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Reportéri [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Marais Poitevin [i] 09:05 Svet v roku 2016 [i] 10:25 Policajné oddelenie: Vyjednávanie 77 [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 2/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie Loiry [i] 16:55 Zátoka nádejí 1/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Jimmyho šanca 1/3 [i] 22:55 Murdochove záhady I.: Presklenný strop 1/13 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Vyjednávanie 77 [i] 00:30 Správna Agáta I. 2/15 [i] 01:20 Jimmyho šanca 1/3 [i] 02:05 Murdochove záhady I.: Presklenný strop 1/13 [i] 02:55 Slovensko chutí [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Rajské záhrady: Kratochvíle [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Máša a medveď II [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Večer národnostných menšín [i] 09:55 Profesor Mamlock [i] 11:30 Obedníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 11:40 Chalúpka na vŕšku [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - EMOVINY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Plodiny budúcnosti [i] 14:05 Zabi svojho mamuta [i] 14:20 Ambulancia: Inovatívne operácie kolien [i] 15:00 Mojich sedem divov: Petr Jakeš [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Rajské záhrady: Kvetná záhrada [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vyšné Ružbachy [i] 16:30 Jeden deň: Je tu pošta! [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Poklady sveta II.: Chrám Thanjavure-chúťky Sokov, India [i] 17:30 Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien [i] 19:00 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 19:05 Chalúpka na vŕšku [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - OBYDLIA [i] 19:20 Poštár Pat I [i] 19:35 Kniha džunglí I. [i] 19:45 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Poklady.sk: Tufové skalné obydlia a pivnice [i] 20:30 Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Slová, ktoré zmenili svet: Nelson Mandela [i] 00:40 Rallye DAKAR 2017 [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:20 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:30 DEDIČSTVO: Otec 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše 10 [i] 13:40 Klamári 2 [i] 14:30 Kutyil s.r.o.: Pytačky [i] 15:15 Dovidenia, stará mama! [i] 15:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA PRVÁ DOVOLENKA: Farmári v New Yorku [i] 23:00 Vtierka Castle VIII. 16 [i] 00:00 Bostonské zločiny V. 9 [i] 00:55 Poručík Backstrom 6 [i] 01:40 KRIMI 02:05 NOVINY TV JOJ 02:45 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Vraždy v Midsomeri XII. 4 [i] 06:40 Štyri svadby II. 2 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 JAG: PILOT [i] 10:55 Bostonské zločiny V. 8 [i] 11:40 Neviditeľní 5 [i] 12:55 Faktor strachu 7 [i] 13:50 Profesionáli VIII.: Bomba 18 [i] 14:30 Simpsonovci X. 10 [i] 15:00 Faktor strachu 8 [i] 16:00 Hviezdna brána III. 12 [i] 16:50 Futurama VI. 8 [i] 17:15 Simpsonovci X. 11 [i] 17:45 JAG 1,2/22 [i] 19:35 Profesionáli VIII.: Policajný čin roka 19/19 [i] 20:30 TIPOS INFO [i] 20:35 Leningrad [i] 22:45 Zločin IV. 1,2/6 [i] 00:55 Hviezdna brána III. 12 [i] 01:50 Zákon gangu VI. 4 [i] 02:50 Zločin IV. 1,2/6 [i] 04:35 Zákon gangu VI. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 4 [i] 08:15 Vlčí mládě IV. 6 [i] 09:10 Medium I. 8 [i] 10:10 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 11:10 Prozíravost I. 4 [i] 12:10 Vlčí mládě IV. 6 [i] 13:05 Jak prosté IV. 4 [i] 14:05 Medium I. 8 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 7 [i] 17:05 Jak prosté IV. 5 [i] 18:00 Medium I. 10 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 20:00 Prozíravost I. 5 [i] 21:00 2 zbraně 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 00:00 Nikdy to nevzdávej 2 1 [i] 01:55 2 zbraně 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada) 6 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Transformeři 228 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Přátelé s výhodami 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Nezdařilý výstup 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super dodávka G10 z roku 1976 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Hvězdné války ? mýty vrací úder 229 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Zavazadla 4 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sněhová bouře 5 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Termín 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Peníze za příšery 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Přátelé s výhodami 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 20:00 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Další ztracená duše 5 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 23 [i] 22:00 Stále naživu (1. Řada) 2 [i] 23:00 Průkopníci (1. Řada): Křest ohněm 2 [i] 00:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední bojovníci Tanany 1 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 1 [i] 01:50 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Další ztracená duše 5 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 23 [i] 03:30 Stále naživu (1. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Jag XK8 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:45 Silvestrovský koktejl [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Kredenc [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky [i] 20:55 Hercule Poirot [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:40 Motiv IV [i] 23:25 Místo činu - Schimanski [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 13. komnata Jana Nedvěda [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Kočka není pes [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Lev - africký zabiják [i] 09:55 Divoká Brazílie: Nebezpečný svět [i] 10:45 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Tučňáci 1/12 [i] 11:15 Recyklační architektura [i] 11:35 Nedej se [i] 12:30 Chcete je? [i] 12:35 Příběhy předmětů [i] 13:05 Neznámá válka 2/5 [i] 13:55 Vyhnáni po Chartě: Eugen Brikcius 1/5 [i] 14:20 Vyhnáni po Chartě: Nika: Brettschneiderová 2/5 [i] 14:50 Propaganda za 2. světové války: Jak se prodává válka [i] 15:35 Heydrich - konečné řešení: Modravé dálky 19/44 [i] 16:00 Život podle Václava Havla [i] 17:15 Guyana - zelené peklo [i] 18:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Na cestě po deltě Mekongu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Afghánská Šangrila - Pan doktor a jeho král [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická Siegfriedova linie [i] 20:50 Fenomén Kohout [i] 21:50 Vyhnáni po Chartě: Jefim Fištejn 3/5 [i] 22:20 Vláda: Oni a my 16/30 [i] 23:20 Letecké katastrofy: Souboj s řízením [i] 00:05 Město žen VI: Každý má šanci 5/13 [i] 00:25 Nadia Comaneciová - diktátor a gymnastka [i] 01:25 Nádraží: Nové vedení 1/6 [i] 01:50 Zázrak na břehu Volhy [i] 02:10 Zpráva o Ivanu Křížovi [i] 02:45 Církev a stát [i] 03:05 Žijeme s vírou [i] 03:30 Ta naša kapela [i] 03:55 Čaj pro třetího [i] 04:25 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 3161 [i] 10:00 To nevymyslíš [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa X 21 [i] 12:55 Krok za krokem VI 7 [i] 13:15 Ordinace v růžové zahradě: Jde jen o sex 67 [i] 14:20 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 15:10 Mentalista III: Rudé zlato 15 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VII: Zásady vedení 5 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3162 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska za všechny peníze 701 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Stalker: Zprávy 13 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Rekviem za pornohvězdu 5 [i] 00:05 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 00:55 Mentalista III: Rudé zlato 15 [i] 01:35 Dva a půl chlapa X 21 [i] 01:55 Áčko: www.laskapresinternet.cz [i] 03:00 Krok za krokem VI 7 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Jde jen o sex 67 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Ztraceni 8 [i] 06:35 Nexo Knights: Labyrint překvapení [i] 07:05 Nexo Knights: Černý rytíř [i] 07:50 M*A*S*H 53 [i] 08:45 M*A*S*H 54 [i] 09:20 Castle na zabití II: Dvojí výzva 2 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Siska VII: Requiem za anděla 2 [i] 13:35 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 14:35 Castle na zabití II: Tvář módního týdne 3 [i] 15:35 Hádej, kdo jsem! [i] 16:40 Odpolední zprávy [i] 16:55 Soudní síň: Uhání mě dítětem [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Maigret a případ mrtvého muže [i] 21:55 TOP STAR magazín [i] 23:05 Pekelná kuchyně XI 2 [i] 23:55 Soudní síň: Uhání mě dítětem [i] 00:45 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 02:35 Siska VII: Requiem za anděla 2 [i] 03:35 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 04:20 Pekelná kuchyně XI 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života 17-20 [i] 08:25 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:50 Zakázaná láska 93/158 [i] 12:05 Vymenené životy 159-160 [i] 14:25 Priatelia [i] 15:20 Chlapi neplačú [i] 16:25 Keď budeš moja 221-222/238 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života 21-24 [i] 20:30 Vymenené životy 161-162 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 2/21 [i] 23:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 3-4/10 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:00 Big Screen 2 17 [i] 06:20 Samotář [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 11:35 Andrew - člen naší rodiny [i] 13:45 Ďáblova pouta 1 1 [i] 15:25 Ďáblova pouta 1 2 [i] 17:10 Královský víkend [i] 18:50 Holka z předměstí [i] 20:30 New Yorku, miluji tě [i] 22:10 Revenge of the Green Dragons [i] 23:50 Pokrevní bratři 2 [i] 01:55 Zachraňte generála Yanga [i] 03:30 Kočovníci smrti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Běžecké lyžování [i] 05:45 Alpské lyžování [i] 06:15 Alpské lyžování [i] 06:45 Biatlon [i] 07:30 Biatlon [i]