Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:00 Mentalista II. 8-9/23 [i] 14:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Babovřesky [i] 23:15 Kúzelníci [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 02:15 Mentalista II. 8-9/23 [i] 04:10 Koleso šťastia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Duel šampiónov [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Slovensko v roku 2016 [i] 09:35 HiSTORY [i] 09:50 Policajné oddelenie: Niet úniku. 76 [i] 10:45 Duel šampiónov [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Správna Agáta I. 1/15 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Marais Poitevin [i] 17:00 Udeľovanie štátnych vyznamenaní [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Najhľadanejší muž [i] 22:15 Reportéri [i] 22:50 Sanitka II. 1/13 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Niet úniku. 76 [i] 00:40 Správna Agáta I. 1/15 [i] 01:25 Najhľadanejší muž [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Život lesných tíšin [i] 06:20 Miazgovci na cestách [i] 06:45 Miazgovci na cestách [i] 07:05 Miazgovci na cestách [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Tajomstvo papierových hárkov [i] 08:55 Miestopis cechov a manufaktúr: Štiavnickí fajkári [i] 09:15 Muzika z Terchovej [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Opojenie z premeny [i] 11:30 Obedníček: Snehuliacke rozprávky [i] 11:40 Chalúpka na vŕšku [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SYROVÝ SMAJLIPOHÁRIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Ponitrie [i] 12:50 Architekt spomína [i] 13:20 Ľudia na hranici [i] 14:30 Ambulancia: Kŕčové žily sú už komplikáciou, nie prvým príznakom [i] 15:00 Mojich sedem divov: Miroslav Stingl [i] 15:30 Národnostný magazín: Večer národnostných menšín [i] 16:00 Rajské záhrady: Kratochvíle [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Markušovce [i] 16:30 Jeden deň: Voda [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Khajuraho-ľúbostné hry Sokov, India [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Ocenenia FIFA [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Plodiny budúcnosti [i] 21:45 Gen.sk: Monika Gullerová [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Profesor Mamlock [i] 00:05 Rallye DAKAR 2017 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POLICAJTI V AKCII [i] 10:30 DEDIČSTVO: Američanka 1/34 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Stratené duše 9 [i] 13:40 Klamári 1/13 [i] 14:40 NAŠI: Scény z manželského života [i] 15:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 INKOGNITO [i] 23:00 SVET POD HLAVOU 2 [i] 00:10 Bostonské zločiny V. 8 [i] 01:05 Poručík Backstrom 5 [i] 01:45 NOVINY TV JOJ 02:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Hoď svišťom: Syn alebo vnuk? 14 [i] 05:55 Štyri svadby 10/10 [i] 06:40 Štyri svadby II. 1/8 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Jedinečné letisko v Dubaji 1/10 [i] 09:40 Zúfalí šoféri 2 [i] 10:45 Vraždy v Midsomeri XII. 4 [i] 12:45 Sekundy pred katastrofou IV. 1/6 [i] 13:45 Profesionáli VIII.: Pes 17 [i] 14:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 15:00 Faktor strachu 7 [i] 15:50 Hviezdna brána III. 11 [i] 16:50 Futurama VI. 7 [i] 17:15 Simpsonovci X. 10 [i] 17:45 JAG: Pilot [i] 19:35 Profesionáli VIII.: Bomba 18 [i] 20:35 SVET POD HLAVOU 2 [i] 21:25 Jazda 1/10 [i] 22:05 22 Jump Street [i] 00:10 Hviezdna brána III. 11 [i] 01:05 Profesionáli VIII.: Bomba 18 [i] 01:50 Leningrad [i] 03:40 Štyri svadby 10/10 [i] 04:25 Štyri svadby II. 1/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté IV. 3 [i] 08:15 Vlčí mládě IV. 5 [i] 09:10 Medium I. 7 [i] 10:10 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 11:10 Prozíravost I. 3 [i] 12:10 Vlčí mládě IV. 5 [i] 13:05 Jak prosté IV. 3 [i] 14:05 Medium I. 7 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 16:05 Vlčí mládě IV. 6 [i] 17:00 Jak prosté IV. 4 [i] 18:00 Medium I. 8 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 20:00 Prozíravost I. 4 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 17 [i] 21:55 Tým Škorpion II. 18 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 23:50 HOSTEL III. 1 [i] 01:30 Tým Škorpion II. 17 [i] 02:20 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na Simpsonovi 227 [i] 06:50 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Podivíni a Řekové 23 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Krach 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Panika v džungli 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Archivní záběry 15 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Transformeři 228 [i] 13:30 Zlatá horečka (6. Řada): Přesun obra 3 [i] 14:25 Zlatá horečka (6. Řada): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Buben za hubičku 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Podivíni a Řekové 23 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Krach 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Archivní záběry 15 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 3 [i] 21:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bear 2 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Z popela 2 [i] 00:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Mimozemšťané na Terrarose 2 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Týmová práce 13 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 3 [i] 02:40 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Bear 2 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): G-Wagen 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 A ještě jednou Sešlost [i] 10:00 168 hodin [i] 10:35 Četníci z Luhačovic: Pytláci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Milostné dopisy [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Svět pod hlavou: Anděl odplaty 2/10 [i] 20:55 Trpaslík 2/6 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Legendy kriminalistiky [i] 22:50 Kriminalista [i] 23:50 Bolkoviny [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo předsedy Rady Církve bratrské a předsedy ERC Daniela Fajfra [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Život etnografa a indianologa [i] 05:15 Střepy ráje 1/3 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Havaj, klenot [i] 09:55 Runway 06-24 [i] 10:55 Příběh rozhledny [i] 11:10 Ztraceni v Česku: Expozice 1/6 [i] 11:55 Babylon [i] 12:20 Obrázky z Francie: Provence [i] 12:40 Cesty víry: Ztracený hlas Karlova [i] 13:05 Klíč [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1967 1129/2379 [i] 13:45 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i] 14:10 Francie trnem v oku [i] 15:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Gene Winfield, geniální automechanik [i] 16:25 Letecké katastrofy: Souboj s řízením [i] 17:15 Neznámá válka 2/5 [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy předmětů [i] 19:25 Poutní místa: Sloup [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rudý baron [i] 22:10 Dvanáct opic [i] 00:20 Co čas nezahojil [i] 02:15 Queer: Proti proudu času [i] 02:45 Taneční chodníčky [i] 03:05 Český exil v Austrálii [i] 03:25 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 03:50 Žijeme s vírou [i] 04:15 Na moll [i] 04:55 Hon na císařské křižníky: Karavana námořníků [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3160 [i] 09:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:35 Střepiny [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa X 20 [i] 12:55 Krok za krokem VI 6 [i] 13:15 Ordinace v růžové zahradě: Skupinový sex 66 [i] 14:20 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 15:10 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VII: Hodný polda, zlý polda 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3161 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Neznámý [i] 22:20 Stalker: Tajnosti a lži 12 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Neviditelný 4 [i] 00:00 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 00:50 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 01:50 Áčko: Dostals málo, rasisto! [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 Krok za krokem VI 6 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Skupinový sex 66 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Zrada 7 [i] 06:35 Nexo Knights: Zlatý hrad [i] 07:05 Nexo Knights: Labyrint překvapení [i] 07:50 M*A*S*H 52 [i] 08:45 M*A*S*H 53 [i] 09:20 Castle na zabití II: Bílý kůň 1 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Siska VII: Stín ženy 1 [i] 13:35 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i] 14:35 Castle na zabití II: Dvojí výzva 2 [i] 15:35 Hádej, kdo jsem! [i] 16:40 Odpolední zprávy [i] 16:55 Soudní síň: Internetová známost [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Velký podvod 71 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:35 Pekelná kuchyně XI 1 [i] 23:25 Soudní síň: Internetová známost [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska [i] 02:05 Siska VII: Stín ženy 1 [i] 03:05 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i] 03:55 Pekelná kuchyně XI 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 08:25 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Frasier [i] 10:50 Zakázaná láska 92/158 [i] 12:10 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 14:25 Priatelia [i] 15:20 Chlapi neplačú [i] 16:30 Keď budeš moja 219-220/238 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života 17-20 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 159-160 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 1/21 [i] 23:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy IV. 1-2/10 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 18 [i] 06:15 Láska podle předlohy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 16 [i] 11:20 Philomena [i] 13:05 Vějíř lady Windermerové [i] 14:40 Muriel se vdává [i] 16:30 Penelope [i] 18:15 1911: Pád poslední říše [i] 20:00 Hodný, zlý a divný [i] 22:00 Pokrevní bratři 2 [i] 00:00 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti [i] 01:40 Revenge of the Green Dragons [i] 03:10 1911: Pád poslední říše [i] 04:45 Big Screen 2 15 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Biatlon [i] 06:00 Biatlon [i] 06:30 Běžecké lyžování [i] 07:00 Běžecké lyžování [i] 07:30 Alpské lyžování [i] 08:00 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 11:30 Zimní sporty [i] 12:30 Rychlobruslení [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Zimní sporty [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 16:30 Běžecké lyžování [i] 17:00 Biatlon [i] 17:30 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Biatlon [i] 20:45 Biatlon [i] 21:15 Běžecké lyžování [i] 21:45 Tenis [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye