Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Andílek na nervy [i] 09:15 Kráska a zviera [i] 11:30 CHART SHOW [i] 14:25 Hviezdna párty [i] 16:40 Zimný príbeh [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bournov odkaz [i] 23:15 Salt [i] 01:15 Bournov odkaz [i] 03:25 Salt [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Slovácko sa nesúdi: Odplata [i] 05:45 Slovácko sa nesúdi: Posledná vôľa [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa: Komu sa nechce spať [i] 07:25 Požiarnik Sam VIII.: Dobrodružstvo na majáku [i] 07:35 Prasiatko Peppa II: Hádka [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: Skrinka na hračky [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:00 Ako si vycvičiť drakov: Viking bez práce [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Nech žije deduško: List [i] 09:25 Slovensko v roku 2016 [i] 10:30 Svet v roku 2016 [i] 11:30 Šport v roku 2016 [i] 12:35 HiSTORY [i] 12:45 Za mestskými múrmi: Kováč Juraj [i] 14:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Karibské tajomstvo [i] 15:40 Drevená dedina [i] 17:20 Muž so železnou maskou [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Sváko Ragan 1/3 [i] 21:30 Cartouche [i] 23:20 Muž so železnou maskou [i] 01:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Karibské tajomstvo [i] 02:30 Cartouche [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Cez Karpaty: Nevinné dravce [i] 06:20 Cez Karpaty: Slovenský kras [i] 06:40 Miazgovci na cestách [i] 07:05 Miazgovci na cestách [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 09:00 Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien [i] 10:35 Família: Família- Holubí dom [i] 11:05 Návrat rysov [i] 12:00 Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien [i] 13:40 Koncert Šengenského orchestra [i] 14:05 Finist Jasný sokol [i] 15:20 Miazgovci na cestách [i] 15:45 Miazgovci na cestách [i] 16:10 Miazgovci na cestách [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:30 Snehuliacke rozprávky [i] 19:40 Chalúpka na vŕšku [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - ZÁZRAKY OKOLO NÁS [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tajomstvo Agathy Christie [i] 21:05 Vojna a mier 3/6 [i] 22:10 Sherlock IV.: Klamár detektív 2/3 [i] 23:40 Rallye DAKAR 2017 [i] 00:05 Major Dundee [i] 02:15 Správy RTVS "N" [i] 03:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:20 Káčerovo II. [i] 08:05 K-9: Legenda o stratenom poklade [i] 09:55 NAŠI: Scény z manželského života [i] 11:10 DVOJIČKY [i] 12:00 INKOGNITO SILVESTER 2016 [i] 13:30 Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách [i] 15:30 Krúdovci [i] 17:20 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Santa Claus [i] 22:20 Muž na hrane [i] 00:20 Útek zo Sibíri [i] 02:25 Santa Claus [i] 03:45 KRIMI 04:10 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA [i] 04:40 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Šokujúce rodinné tajomstvá 1/6 [i] 05:55 Štyri svadby 8,9 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Simpsonovci X. 9 [i] 09:10 Futurama VI. 6 [i] 09:35 Ninja Factor III. 1/25 [i] 10:15 Faktor strachu 6 [i] 11:00 Vojnové hry [i] 13:15 Jazda 1/10 [i] 13:50 Sekundy pred katastrofou IV. 1/6 [i] 14:45 Letecké katastrofy XII. 1/13 [i] 15:45 Joe Kidd [i] 17:25 Starostove starosti [i] 19:35 Hoď svišťom: Syn alebo vnuk? 14 [i] 20:30 Rodinka na výlete [i] 22:20 Vtákomlátič [i] 00:10 Joe Kidd [i] 01:50 Šokujúce rodinné tajomstvá 2 [i] 02:30 Zúfalí šoféri 2 [i] 03:15 Štyri svadby 8,9 [i] 04:45 Šokujúce rodinné tajomstvá 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 09:10 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 10:10 Tým Škorpion II. 11 [i] 11:10 Tým Škorpion II. 12 [i] 12:10 Medium Ii. 7 [i] 13:10 Medium Ii. 8 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 16:05 Jak prosté IV. 5 [i] 17:00 Jak prosté IV. 6 [i] 18:00 Vzpomínky IV. 7 [i] 19:00 Tým Škorpion II. 11 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 12 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 7 [i] 22:10 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 23:05 Chmatáci 1 [i] 01:05 Faster 1 [i] 02:50 Profil zločinu VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Největší loďaři světa (1. Řada) 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford 1956 na zakázku, 1. část 23 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 2. část 13 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 09:05 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (1. Řada): Renovace Barracudy 6 [i] 09:55 Parádní motorky (1. Řada) 6 [i] 10:50 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 6 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Hořící člověk 4 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Hračky pro chlapy 5 [i] 13:30 Likvidátor (2. Řada): Pro šibaly není odpočinku 3 [i] 13:55 Likvidátor (2. Řada): Otázka důvěry 4 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Nálezy na zápraží 20 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Wayne a trojčata 21 [i] 15:20 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Letiště nikdy nespí 3 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 4 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Caterham Seven 3 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Bugatti Veyron 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 19:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Hudsonová 3 [i] 21:00 Psi: jejich neznámé dějiny (1. Řada): Tuláci 5 [i] 22:00 Přežití exodu [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Prokletý záliv 4 [i] 00:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 3 [i] 00:55 Říční monstra (8. Řada): Zděšení v ráji 2 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Hudsonová 3 [i] 02:40 Psi: jejich neznámé dějiny (1. Řada): Tuláci 5 [i] 03:30 Přežití exodu [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Prokletý záliv 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kde bydlely princezny [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Přítelkyně pana ministra [i] 07:50 Úsměvy Jaroslava Ježka [i] 08:30 Až já budu velká [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pravda a lež [i] 14:20 Jak chutná láska [i] 15:30 Chlap na toboganu [i] 16:25 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 1/5 [i] 18:00 Tříkrálový koncert 2017 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Lída Baarová [i] 21:50 168 hodin [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Pátek čtrnáctého [i] 00:00 Místo činu - Schimanski [i] 01:40 Bolkoviny [i] 02:30 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 03:25 Žiješ jenom 2x [i] 03:50 13. komnata Jana Nedvěda [i] 04:20 Sváteční slovo předsedy Rady Církve bratrské a předsedy ERC Daniela Fajfra [i] 04:25 Zahrada je hra [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Do neznáma: Tajnosti 1/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Angličtina pro nejmenší [i] 06:20 Angličtina pro nejmenší [i] 06:30 3-2-1 tučňáci [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1967 1129/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Sníh, prach a popel [i] 09:30 Heydrich - konečné řešení: Modravé dálky 19/44 [i] 10:00 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická odvetná zbraň V1 [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? [i] 12:10 Sváteční slovo předsedy Rady Církve bratrské a předsedy ERC Daniela Fajfra [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:40 Uchem jehly [i] 13:10 Cesty víry: Ztracený hlas Karlova [i] 13:35 Postřehy odjinud [i] 13:40 Kočka není pes [i] 14:15 Na plovárně s Jeanem Reno [i] 14:40 S gurmánem na cestách I.: Nikaragua [i] 15:25 Království divočiny: Podivuhodná zvířata [i] 15:55 Na cestě po deltě Mekongu [i] 16:20 10 vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 17:05 Šanghaj, město kontrastů [i] 18:00 Ztraceni v Česku: Expozice 1/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Přestřelka u O.K. Corralu [i] 22:05 Sherlock IV: Skomírající detektiv 2/3 [i] 23:35 Nadia Comaneciová - diktátor a gymnastka [i] 00:35 Batesův motel III: Norma Louise 6/10 [i] 01:15 Folklorika [i] 01:45 Zbláznit se může každý [i] 02:10 Akce Mýtina [i] 02:25 Mládež patří nám! [i] 02:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:05 Jean Marais nebo Jan Mareš [i] 03:30 Šuhaj nebyl sám [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 O Hubertkách [i] 04:40 Herčivald [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:20 Lišákoviny [i] 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 2 [i] 07:10 Monstra vs. Vetřelci 8 [i] 07:35 Myšák Stuart Little 7 [i] 07:55 Show Toma a Jerryho 15 [i] 08:20 Lví hlídka 20 [i] 08:40 Krok za krokem VI 5 [i] 09:00 O statečném krejčíkovi [i] 10:10 První krok: Jdu do toho! 11 [i] 11:20 Hon za svobodou [i] 13:10 Láska na inzerát [i] 14:55 Hokejový zázrak [i] 17:20 Šťastný Nový rok [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Román pro ženy [i] 22:05 Střepiny [i] 22:35 Uprchlík [i] 00:55 Hokejový zázrak [i] 03:15 Áčko: Už nevěřím policii! [i] 03:55 První krok: Jdu do toho! 11 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:05 X-Men: Srážka 6 [i] 07:25 Nexo Knights: Noc hrůzy [i] 07:55 Nexo Knights: Zlatý hrad [i] 08:25 M*A*S*H 51 [i] 08:55 M*A*S*H 52 [i] 09:25 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Největší tankové bitvy I: Bitva u Kurska: Prochorovka 10 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:25 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:10 Jak se staví sen [i] 13:50 Vraždy v Midsomeru XI: Midsomer Life [i] 15:50 Siska VI: Zamilovaná advokátka 18 [i] 17:10 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12 [i] 18:05 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Památkáři [i] 22:30 Očima Josefa Klímy [i] 23:15 Turnaj zabijáků [i] 01:05 Tři mušketýři I 1 [i] 02:05 Největší tankové bitvy I: Bitva u Kurska: Prochorovka 10 [i] 02:55 Siska VI: Zamilovaná advokátka 18 [i] 03:55 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rosamunde Pilcherová: Dedičstvo lásky [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka III. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka III. [i] 12:10 Druhá šanca I. 1/12 [i] 13:45 Bolesti slávnych V. 3-4/13 [i] 15:35 Sladký život [i] 17:20 Zápisník jednej lásky [i] 20:00 Skutočný príbeh: Splnený sen [i] 22:35 Middletonská romanca [i] 00:40 Ohnivá vášeň [i] 02:30 Skutočný príbeh: Splnený sen [i] 04:55 Rosamunde Pilcherová: Dedičstvo lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 25 [i] 06:15 Poslední legie [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 21 [i] 11:20 Penelope [i] 13:05 Philomena [i] 14:50 Samotář [i] 16:30 Andrew - člen naší rodiny [i] 18:40 Muriel se vdává [i] 20:30 District 9 [i] 22:20 Krvavý stát [i] 23:45 U-Turn [i] 01:50 30 dní dlouhá noc [i] 03:35 Volání na ďábla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Zimní sporty [i] 06:00 Alpské lyžování [i] 06:45 Alpské lyžování [i] 07:30 Zimní sporty [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Zimní sporty [i] 19:00 Běžecké lyžování [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Biatlon [i] 20:30 Biatlon [i] 21:00 Běžecké lyžování [i] 21:30 Běžecké lyžování [i] 22:00 Zimní sporty [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Biatlon [i] 00:00 Biatlon [i] 00:30 Běžecké lyžování [i] 01:30 Zimní sporty [i] 02:30 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:30 Běžecké lyžování [i] 04:15 Alpské lyžování [i] 04:45 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Špicberky 2 [i] 06:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1 4 [i] 07:00 Existuje Yeti nebo ne? 1 2 [i] 08:00 Člověk a bestie 1 2 [i] 09:00 Přírodní ostrovy pokladů 1 2 [i] 10:00 Příběh života 1: První krůčky 1 [i] 11:00 Kdo se stane miliardářem? 1 4 [i] 12:00 Exkurze po továrně 1 2 [i] 13:00 Objevujeme Ameriky 1 2