Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:10 Vianoce labutej princeznej [i] 07:30 Bezmocná [i] 09:20 Príbeh o rytierovi [i] 11:50 CHART SHOW [i] 13:50 Dobre vedieť! [i] 16:05 Lov na exmanželku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 17. PLES V OPERE - naživo [i] 20:30 Experiment [i] 23:05 17. PLES V OPERE - naživo [i] 23:10 Hostiteľ [i] 01:30 Lov na exmanželku [i] 03:20 Experiment [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovácko sa nesúdi: Janek Vyskoč [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa: Hugovo pošmyknutie [i] 07:25 Požiarnik Sam VIII.: Kráľ hôr [i] 07:35 Prasiatko Peppa II: Turistický chodník [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Listová priateľka [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:00 Ako si vycvičiť drakov: Založenie Dračej akadémie [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Arabela sa vracia 3/26 [i] 09:25 Arabela sa vracia 4/26 [i] 09:55 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 11:15 František z Assisi 1/2 [i] 12:50 František z Assisi 2/2 [i] 14:20 Sokol a holubica 6/6 [i] 16:10 Slovácko sa nesúdi: Odplata [i] 16:45 Slovácko sa nesúdi: Posledná vôľa [i] 17:20 Gróf Monte Christo [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Salón sestier Fontanových 1/2 [i] 22:10 Salón sestier Fontanových 2/2 [i] 00:00 Gróf Monte Christo [i] 01:40 Modré z neba [i] 03:25 Sokol a holubica 6/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Cez Karpaty: Chodníčkami Veľkej Fatry [i] 06:20 Cez Karpaty: Stredoslovenské vulkanity [i] 06:40 Miazgovci na cestách [i] 07:05 Miazgovci na cestách [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Snežné vtáča - príbeh malého tučniaka [i] 09:25 Kolíska a kríž I. [i] 10:10 Pravoslávne Vianoce [i] 10:40 Família: Família - Rodina nielen počas Vianoc [i] 11:05 Biele objatie [i] 12:05 Malá Dorritka 8/8 [i] 13:00 Zbytočné trápenia [i] 14:10 Záhada ružového delfína [i] 15:05 Krásna Varvara [i] 16:25 Zlatá lýra: Finále [i] 17:30 Miazgovci na cestách [i] 17:55 Miazgovci na cestách [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:35 Chalúpka na vŕšku [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTA [i] 18:50 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:15 Malý rytier Trenk [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:50 Slovo: Pravoslávne Vianoce [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Oceány [i] 21:50 Lovec jeleňov [i] 00:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Horehronský rozparovač [i] 01:15 Rallye DAKAR 2017 [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 INKOGNITO [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:55 Káčerovo: Tajomstvo stratenej lampy [i] 09:15 Simpsonovci XVIII. 17,18 [i] 10:00 Ninja Factor III. [i] 10:55 Rodinka na výlete [i] 12:45 Zúbková víla 2 [i] 14:30 Kód Apokalypsy [i] 16:40 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hooten a Lady: Lovci pokladov 1,2/8 [i] 22:40 22 Jump Street [i] 00:50 Krvavé peniaze [i] 02:20 Železná lady [i] 03:55 NOVINY TV JOJ 04:35 Druhá svetová vojna v Paríži [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Vraždy v Midsomeri XII. 3 [i] 06:40 Štyri svadby 7 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Druhá svetová vojna v Paríži [i] 10:05 Hitlerov tajný útok na Ameriku [i] 10:55 Hotelové Áno, šéfe! II. 1,2/8 [i] 12:45 Starostove starosti [i] 14:55 Svadba bez ženícha [i] 16:40 Káčerovo: Tajomstvo stratenej lampy [i] 18:00 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 1,2/4 [i] 19:45 Hoď svišťom: Sexi mama 13 [i] 20:30 Útek zo Sibíri [i] 23:05 Železná lady [i] 01:10 Letecké katastrofy XII. 1/13 [i] 02:10 Jedinečné letisko v Dubaji 1/10 [i] 02:55 Šokujúce rodinné tajomstvá 1/6 [i] 03:40 Zúfalí šoféri 1/8 [i] 04:25 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 1/4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Tým Škorpion II. 11 [i] 08:10 Tým Škorpion II. 12 [i] 09:10 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 10:10 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 11:10 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 12:10 Medium Ii. 4 [i] 13:10 Medium Ii. 6 [i] 14:10 Kráska a zvíře III. 11 [i] 15:10 Kráska a zvíře III. 12 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 20:00 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 21:00 Chmatáci 1 [i] 23:00 Faster 1 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 02:30 Kráska a zvíře III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Přenosné podium, řasenka 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Týmová práce 13 [i] 07:15 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Probuzená kletba 1 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (3. Řada): Volání divočiny 11 [i] 09:05 Války kontejnerů (3. Řada): Hon za penězi 1 [i] 09:30 Války kontejnerů (3. Řada): Podivný konec 2 [i] 09:55 Boj o nemovitosti (1. Řada): Ve městě je nová holka 19 [i] 10:20 Boj o nemovitosti (1. Řada): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 10:50 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 11:15 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Rodinná hádka 35 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Norsko 6 [i] 15:20 Dvojí přežití (6. Řada): Ostrov v plamenech 6 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michael B. Jordan 7 [i] 17:10 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Probuzená kletba 1 [i] 18:05 Nazí a vystrašení (2. Řada): Přežít a prosperovat 7 [i] 19:00 Největší loďaři světa (1. Řada) 3 [i] 20:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 6 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada) 17 [i] 23:00 Souboje robotů (1. Řada) 4 [i] 00:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Dálniční střety 1 [i] 00:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Bláznivé úniky 2 [i] 01:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Zvířata versus kola 3 [i] 01:25 Kola, která zklamou (1. Řada): Jedno kolo 4 [i] 01:50 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 6 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada) 17 [i] 04:20 Souboje robotů (1. Řada) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Útěk ze seriálu [i] 07:25 Kalif čápem [i] 07:55 Dalskabáty, hříšná ves aneb [i] 09:55 Všechnopárty [i] 10:50 Hříchy pro pátera Knoxe: Intimní záležitost 1/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Po stopách hvězd [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zakleté princezně [i] 13:50 Jak vyženit z pekla štěstí [i] 14:45 Přítelkyně pana ministra [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:55 Kočka není pes [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vladimír Menšík - 75 [i] 21:45 Hrbáč [i] 23:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:50 Komisař Montalbano [i] 01:45 DoktorKA [i] 02:35 Bolkoviny [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 04:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Gigant: Hitlerův létající obr [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Angličtina pro nejmenší [i] 06:20 Angličtina pro nejmenší [i] 06:30 3-2-1 tučňáci [i] 06:55 Nick a Perry [i] 07:10 Garfieldova show II [i] 07:20 Tygřík Arnoštek [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Co by se kovbojkám stávat nemělo? [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Letecké katastrofy: Souboj s řízením [i] 11:10 Hon na císařské křižníky: Karavana námořníků [i] 12:05 Zoologická v africkém stylu [i] 12:15 Vláda: Zasaď strom 15/30 [i] 13:15 Babylon [i] 13:45 Baron Prášil [i] 15:05 To byl Karel Kyncl [i] 16:05 Divoká Brazílie: Nebezpečný svět [i] 16:55 Kamera na cestách: Havaj, klenot [i] 17:50 Zázračná planeta: Lev - africký zabiják [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vyhnáni po Chartě: Eugen Brikcius 1/5 [i] 19:20 Vyhnáni po Chartě: Nika: Brettschneiderová 2/5 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vinnetou - Nový svět [i] 22:05 Okupace: Duben 1/10 [i] 22:50 Okupace: Květen 2/10 [i] 23:40 Batesův motel III: Norma Louise 6/10 [i] 00:20 Černé zrcadlo: Národní hymna [i] 01:05 Spi sladce [i] 01:50 Cestománie [i] 02:15 Televise, která měla nebýt [i] 03:15 Jesenický Klondike [i] 03:40 Amatéři [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Exoti na českém dvorku [i] 04:45 Ve jménu svobody [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:35 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 1 [i] 07:00 Monstra vs. Vetřelci 7 [i] 07:25 Myšák Stuart Little 6 [i] 07:45 Show Toma a Jerryho 14 [i] 08:10 Lví hlídka 19 [i] 08:30 Krok za krokem VI 4 [i] 08:50 Jack [i] 10:50 Taková normální rodinka [i] 12:35 Zápisník jedné lásky [i] 14:50 Výměna manželek [i] 16:00 Zatímco jsi spal [i] 17:50 Kráska a Zvíře [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 John Carter: Mezi dvěma světy [i] 22:35 Zpátky do ringu [i] 00:40 Armáda jednoho [i] 02:10 Zápisník jedné lásky [i] 04:25 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 X-Men: Schopnosti 5 [i] 07:15 Nexo Knights: Rytířský kodex [i] 07:45 Nexo Knights: Noc hrůzy [i] 08:15 Autosalon [i] 09:20 M*A*S*H 50 [i] 09:50 M*A*S*H 51 [i] 10:20 Přístav II: Drak 1 [i] 11:35 Inga Lindström: Osudová výměna [i] 13:30 Zmatky jedné matky 2: Kmotřička [i] 15:30 Siska VI: Zemři pro mé štěstí 17 [i] 16:40 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 17:35 Ano, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Bezpečný přístav [i] 22:30 Gamer [i] 00:15 National Lampoon: Zvěřinec [i] 02:15 Siska VI: Zemři pro mé štěstí 17 [i] 03:15 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 04:00 Zmatky jedné matky 2: Kmotřička [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Príbehy o láske: Cesta za šťastím [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka III. [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka III. [i] 11:45 Doktorka Zoe III. 17-18/22 [i] 13:55 Bolesti slávnych V. 1-2/13 [i] 15:40 Navždy v mojom srdci [i] 17:45 Láska z Telerána [i] 20:00 Sladký život [i] 21:45 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 23:45 Sila lásky [i] 01:55 Zápisník jednej lásky [i] 03:45 Sladký život [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:00 Big Screen 2 22 [i] 06:15 Po stopách Marsupilamiho [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 24 [i] 11:20 Nadějné vyhlídky [i] 13:30 Láska podle předlohy [i] 15:20 Vějíř lady Windermerové [i] 16:55 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 18:30 Osvoboditel [i] 20:30 Poslední legie [i] 22:15 30 dní dlouhá noc [i] 00:10 Pytel kostí 1 1 [i] 01:35 Pytel kostí 1 2 [i] 03:00 Krvavý stát [i] 04:20 Němý svědek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Zimní sporty [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Biatlon [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Biatlon [i] 21:30 Biatlon [i] 22:00 Zimní sporty [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Zimní sporty [i] 02:30 Biatlon [i] 03:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Biatlon [i] 04:30 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Gaza 1 [i] 06:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1 3 [i] 07:00 Existuje Yeti nebo ne? 1 1 [i] 08:00 Člověk a bestie 1 1 [i] 09:00 Přírodní ostrovy pokladů 1 1 [i] 10:00 Příběh života - jak se natáčelo [i] 11:00 Kdo se stane miliardářem? 1 3