TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:05 Olsen Twins: Ideme ku starej mame [i] 07:35 Monštrá verzus Votrelci: Výbušná oslava [i] 07:50 Blázniví Mimoni [i] 08:00 Nejkrásnější hádanka [i] 09:55 Krokodíl Dundee 2 [i] 12:10 Múmia sa vracia [i] 14:40 S čerty nejsou žerty [i] 16:40 Andílek na nervy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kráska a zviera [i] 22:50 Mission: Impossible 4 [i] 01:30 Vlkolak [i] 03:00 Temné tiene [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovácko sa nesúdi: Medveď [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Kováč z Podlesia [i] 08:20 Arabela sa vracia: Pomóc, za kopcom je obor ! 1/26 [i] 08:50 Arabela sa vracia: Osudová veštba 2/26 [i] 09:20 Bella a Sebastián [i] 11:00 Malá morská víla [i] 12:25 V službách kráľa [i] 14:10 Sokol a holubica 5/6 [i] 16:00 Slovácko sa nesúdi: Glg za tri grajciare [i] 16:35 Slovácko sa nesúdi: Janek Vyskoč [i] 17:10 Čierny tulipán [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:20 František z Assisi 1/2 [i] 21:50 František z Assisi 2/2 [i] 23:25 Čierny tulipán [i] 01:15 Rošáda [i] 02:55 Slovak Fashion Night [i] 03:05 Sokol a holubica 5/6 [i] 04:55 Slovácko sa nesúdi: Glg za tri grajciare [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Miazgovci na cestách [i] 06:15 Miazgovci na cestách [i] 06:40 Tak prišli Vianoce [i] 07:10 Radostná zvesť [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Deti tundry [i] 09:15 Horehronské impresie [i] 09:45 Cerkev, ikony a pamätník [i] 10:00 Archijerejská sv. liturgia a svätenie vody v Jakubanoch [i] 12:45 Malá Dorritka 7/8 [i] 13:35 Mladé letá [i] 14:30 Snežné vtáča - príbeh malého tučniaka [i] 15:25 Kráľovstvo krivých zrkadiel [i] 16:40 Zlatá lýra: Pokusy a návraty [i] 17:40 Miazgovci na cestách [i] 18:05 Miazgovci na cestách [i] 18:30 Večerníček: Vianočné rozprávanie [i] 18:40 Chalúpka na vŕšku [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZÁHADA ČAROVNÉHO VAJÍČKA [i] 18:50 Poštár Pat I [i] 19:05 Kniha džunglí I. [i] 19:15 Černicový živý plot [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Škriatok [i] 21:15 Babička [i] 22:45 Pesničkový kolotoč [i] 23:50 Rallye DAKAR 2017 [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 Macko Elko na južnom póle [i] 09:00 Ľadová sezóna [i] 10:40 “Na samotě u lesa“ [i] 12:15 Gróf Monte Cristo [i] 14:40 Dedo [i] 17:00 Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Krúdovci [i] 22:30 Krvavé peniaze [i] 00:20 Klub príšerných žien [i] 01:40 Chilli, sex a samba [i] 03:00 Vojnové hry [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Vraždy v Midsomeri XII. 2 [i] 06:40 Štyri svadby 6 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Svadba bez ženícha [i] 10:50 Vraždy v Midsomeri XII. 3 [i] 12:50 Faktor strachu 5 [i] 13:40 Profesionáli VIII.: Úžerník 16 [i] 14:30 Simpsonovci X. 8 [i] 15:00 Futurama VI. 5 [i] 15:25 Faktor strachu 6 [i] 16:20 Hviezdna brána III. 10 [i] 17:15 Simpsonovci X. 9 [i] 17:40 Futurama VI. 6 [i] 18:00 Kámo, kde mám fáro? [i] 19:40 Profesionáli VIII.: Pes 17 [i] 20:30 Muž na hrane [i] 22:25 Za sklom - Korben Dallas - NAŽIVO [i] 23:30 Chilli, sex a samba [i] 01:20 Hviezdna brána III. 10 [i] 02:05 Liga snov V. 1,2,3/13 [i] 03:10 Profesionáli VIII.: Pes 17 [i] 03:45 Nebezpečný únos [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 09:20 Jak prosté IV. 2 [i] 10:10 Vlčí mládě IV. 4 [i] 11:00 Medium I. 5 [i] 11:50 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 12:40 Prozíravost I. 2 [i] 13:30 Vlčí mládě IV. 4 [i] 14:20 Jak prosté IV. 2 [i] 15:10 Medium I. 5 [i] 16:00 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 16:50 Vlčí mládě IV. 5 [i] 17:40 Jak prosté IV. 3 [i] 18:30 Medium I. 7 [i] 19:20 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 20:10 Prozíravost I. 3 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 7 [i] 21:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 8 [i] 22:40 Myšlenky zločince XI. 19 [i] 23:30 Od soumraku do úsvitu I. 10 [i] 00:20 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 7 [i] 01:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 8 [i] 02:00 Od soumraku do úsvitu I. 10 [i] 02:45 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na tým A 226 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Pianino, vlajka 15 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Kazové zboží 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Ztroskotání 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Lincoln Continental 14 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na Simpsonovi 227 [i] 13:30 Aljašská železnice (1. Řada): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 14:25 Aljašská železnice (1. Řada): Smrtící led 2 [i] 15:20 Aljašská železnice (1. Řada): Bestie 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nesmírné zisky 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Kazové zboží 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Lincoln Continental 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Pianino, vlajka 15 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (2. Řada): Obleva a pořádek 4 [i] 21:00 Muži Yukonu (5. Řada): Z popela 2 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Velké zemětřesení 1 [i] 23:00 Záhadná Země (1. Řada): Krvavé jezero 1 [i] 00:00 Berte to jako varování (4. Řada): Jako král 1 [i] 01:00 Berte to jako varování (4. Řada): To jako vážně? 2 [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (2. Řada): Obleva a pořádek 4 [i] 02:40 Muži Yukonu (5. Řada): Z popela 2 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Velké zemětřesení 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Porsche 914 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:40 Matematika [i] 11:05 Walda [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Soudkyně Amy II [i] 13:15 Pošta pro tebe - speciál [i] 14:40 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:25 Útěk ze seriálu [i] 16:55 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četníci z Luhačovic: Pytláci [i] 21:25 13. komnata Jana Nedvěda [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Silvestrovský koktejl [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 02:20 Žiješ jenom 2x [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Příběhy předmětů [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Gene Winfield, geniální automechanik [i] 09:55 Letem světem: Indie [i] 10:25 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 11:20 21 mluvčích Charty 77 3/3 [i] 12:15 Poutní místa: Sloup [i] 12:35 Jak se stát Alfa samcem? [i] 13:30 Život s paviány [i] 14:25 Obrázky z Francie: Provence [i] 14:45 Válečné projekty Třetí říše II.: Nacistická odvetná zbraň V1 [i] 15:30 Propaganda za 2. světové války: Tvrdí vůdci [i] 16:15 Peklo zvané Alcatraz [i] 17:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 17:15 Alžběta II. - 90 let v 90 minutách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - dech života [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Lev - africký zabiják [i] 21:00 10 vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 21:45 Casablanca [i] 23:25 Sherlock IV 1/3 [i] 00:55 Učitelé z hvězd [i] 01:55 Evropo, dávej! [i] 02:20 V zajetí železné opony [i] 02:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Babylon [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:20 Koliba na čtyřech kolech [i] 04:40 Olešno [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3159 [i] 10:00 To nevymyslíš [i] 11:05 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa X 19 [i] 12:55 Krok za krokem VI 5 [i] 13:15 Ordinace v růžové zahradě: Terapie šokem 65 [i] 14:20 Mentalista III: Veselý rudý skřítek 10 [i] 15:10 Mentalista III: Krvavý sport 11 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VII: Informátor 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa X 20 [i] 17:45 Co na to Češi [i] 18:35 Ulice 3160 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pozdravy ze spermabanky [i] 22:10 Světová invaze [i] 00:15 Mentalista III: Veselý rudý skřítek 10 [i] 01:05 Mentalista III: Krvavý sport 11 [i] 01:45 Dva a půl chlapa X 20 [i] 02:05 Áčko [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě: Terapie šokem 65 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 X-Men: Nové schopnosti 4 [i] 07:00 Nexo Knights: Merlokova síla [i] 07:25 Nexo Knights: Rytířský kodex [i] 08:10 M*A*S*H 49 [i] 09:05 M*A*S*H 50 [i] 09:40 Castle na zabití I: Vražedná identita 10 [i] 10:35 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Siska VI: Předem ohlášená smrt 16 [i] 13:45 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 14:45 Castle na zabití II: Bílý kůň 1 [i] 15:40 Hádej, kdo jsem! [i] 16:45 Odpolední zprávy [i] 17:00 Soudní síň: Rodinné bolesti [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav II: Drak 1 [i] 21:35 Sejměte Cartera! [i] 23:30 Soudní síň: Rodinné bolesti [i] 00:15 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 02:00 Siska VI: Předem ohlášená smrt 16 [i] 03:00 Komisař Rex I: První cena 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života 13-16 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:55 Zakázaná láska 91/158 [i] 12:05 Vymenené životy 157-158 [i] 14:20 Varte s nami [i] 15:00 Traja králi [i] 17:05 Prvý rytier [i] 20:00 Navždy v mojom srdci [i] 22:00 Zápisník jednej lásky [i] 00:30 Rock of Ages [i] 02:45 Burlesque [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Armáda v sukních [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 11:35 Po stopách Marsupilamiho [i] 13:25 Čmuchalky [i] 15:10 Open Road [i] 16:40 Nadějné vyhlídky [i] 18:50 Love Lasts Three Years [i] 20:30 Pokrevní pouto [i] 22:40 District 9 [i] 00:35 Věznice Fortress 2 [i] 02:15 Němý svědek [i] 03:55 Čmuchalky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 07:45 Biatlon [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:45 Saně [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:45 Saně [i] 19:15 Saně [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:30 Biatlon [i] 22:15 Běžecké lyžování [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Olympijské hry [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Biatlon [i] 02:30 Běžecké lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Biozóna 1 9 [i] 05:35 Biozóna 1 10 [i] 06:00 HungaRock z prvni ruky 1 7 [i] 07:10 Budapešť nadivoko 1 [i] 07:45 Každá kapka se počítá [i] 08:00 Sportovní vozy 1 5 [i] 09:00 Brutální fyzika II 2 1 [i] 10:00 Bitva o slony [i] 11:05 Nigel Marven a dobrodružství v neznámých vodách 1 5 [i] 12:00 Evoluce života [i] 13:00 Utajený šéf 5 4