Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry: Rýchlo a chlpato [i] 07:05 Božská relikvia 3 [i] 09:15 Princezna ze mlejna 2 [i] 11:40 Tak si predstav [i] 13:50 Šmolkovia [i] 15:50 Ninja korytnačky [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Hviezdna párty [i] 22:40 Sex v meste [i] 01:30 Hlavne nezáväzne [i] 04:15 Koleso šťastia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovácko sa nesúdi: Medicína [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Dúhenka [i] 08:25 Arabela: Hrdlička zasahuje 12/13 [i] 08:55 Arabela: Zvončekom sa to začalo, zvončekom sa to končí 13/13 [i] 09:30 Takmer ružový príbeh [i] 11:10 Jazerná kráľovná [i] 12:40 Kapitán [i] 14:25 Sokol a holubica 4/6 [i] 16:10 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka [i] 16:45 Slovácko sa nesúdi: Medveď [i] 17:15 V službách kráľa [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Bella a Sebastián [i] 22:00 Drahý priateľ [i] 23:40 Terminál [i] 01:50 Drahý priateľ [i] 03:30 Zázračná láska [i] 04:40 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Miazgovci na cestách [i] 06:30 Miazgovci na cestách [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Poštár Pat I [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Rozkošné zvieratá [i] 09:30 Kým rieky vyschnú [i] 10:35 Tajomstvá pokladov III.: Hľadanie Atlantídy [i] 11:30 Obedníček: Snehuliacke rozprávky [i] 11:35 Chalúpka na vŕšku [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Malá Dorritka 6/8 [i] 13:10 Chlapec a pes: Smutná lavička [i] 13:35 Chlapec a pes: Za teba sa postavím proti celému svetu [i] 14:15 Deti tundry [i] 15:00 Sadko [i] 16:25 Zlatá lýra: Roky zmien [i] 17:30 Miazgovci na cestách [i] 18:00 Miazgovci na cestách [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:35 Chalúpka na vŕšku [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - A WONDER [i] 18:50 Poštár Pat I [i] 19:05 Kniha džunglí I. [i] 19:15 Černicový živý plot [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Púť vody [i] 20:45 Keď zima k riekam prichádza [i] 21:15 21 gramov [i] 23:15 Rallye DAKAR 2017 [i] 23:40 Komunita [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ [i] 07:55 SÚDNA SIEŇ [i] 09:05 Zvláštne puto 2 [i] 11:00 Stratené duše 7,8 [i] 12:35 Kámo, kde mám fáro? [i] 14:00 Zúbková víla 2 [i] 15:45 Denník princeznej [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 22:40 Klub príšerných žien [i] 00:20 Bostonské zločiny V. 7 [i] 01:00 Poručík Backstrom 4 [i] 01:40 KRIMI 02:05 NOVINY TV JOJ 02:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 03:10 Poručík Backstrom 4 [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Vraždy v Midsomeri XII. 1/7 [i] 06:40 Štyri svadby 5 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:55 Vraždy v Midsomeri XII. 2 [i] 11:40 Neviditeľní 4 [i] 12:55 Faktor strachu 4 [i] 13:50 Profesionáli VIII.: Boh 15 [i] 14:30 Simpsonovci X. 7 [i] 15:00 Futurama VI. 4 [i] 15:30 Faktor strachu 5 [i] 16:25 Hviezdna brána III. 9 [i] 17:20 Simpsonovci X. 8 [i] 17:50 Futurama VI. 5 [i] 18:15 Láska vo hviezdach 13/13 [i] 19:10 Fórky, vtipky XXV. [i] 19:40 Profesionáli VIII.: Úžerník 16 [i] 20:30 Nebezpečný únos [i] 22:10 Akty X - Návrat 5,6/6 [i] 23:55 Hviezdna brána III. 9 [i] 00:45 Zákon gangu VI. 3 [i] 01:45 Profesionáli VIII.: Úžerník 16 [i] 02:20 Akty X - Návrat 5,6/6 [i] 03:45 Štyri svadby 5 [i] 04:30 Láska vo hviezdach 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 08:30 Jak prosté IV. 1 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 10:10 Vlčí mládě IV. 3 [i] 11:00 Medium I. 4 [i] 11:50 Jak prosté IV. 1 [i] 12:40 Prozíravost I. 1 [i] 13:30 Vlčí mládě IV. 3 [i] 14:20 Jak prosté IV. 1 [i] 15:10 Medium I. 4 [i] 16:00 Prozíravost I. 1 [i] 16:50 Vlčí mládě IV. 4 [i] 17:40 Jak prosté IV. 2 [i] 18:30 Medium I. 5 [i] 19:20 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 20:10 Prozíravost I. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 21:50 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 23:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 01:10 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na videohry 225 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kanadské žertíky 21 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Ozbrojen po zuby 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Nedostatek vzduchu 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): 80. léta a Coronet 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Veterán 13 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na tým A 226 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (1. Řada): Hrůza v Tanzanii 1 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (1. Řada): Trest v Panamě 2 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (1. Řada): Pekelný ostrov 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Arogantnost 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kanadské žertíky 21 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Ozbrojen po zuby 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Veterán 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 20:00 Lovci odpadu (8. Řada) 7 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 11 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 12 [i] 22:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? není to moje první rodeo 27 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? panna a orel 28 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Znovuzrození The Crow 8 [i] 00:55 Parádní motorky (1. Řada) 6 [i] 01:50 Lovci odpadu (8. Řada) 7 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 11 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 12 [i] 03:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Renault Alpine 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:45 Zajíci v pytli [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Soudkyně Amy II [i] 13:15 Ještě jednou Galashow 60 [i] 14:15 Legendy televizní zábavy [i] 15:15 Kojak [i] 16:05 Hubert a Staller IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Škoda lásky [i] 21:25 Šejdrem [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 22:55 Komisař Moulin [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Zpráva o sešlosti [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Národní klenoty [i] 05:25 Národní klenoty [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Cestománie [i] 09:30 Neznámá válka 1/5 [i] 10:25 Fenomén Hrádeček aneb duchové pod [i] 11:25 21 mluvčích Charty 77 2/3 [i] 12:20 Na pomoc životu - dech života [i] 12:40 Francie trnem v oku [i] 13:35 Bonbónky světa [i] 13:50 Propaganda za 2. světové války: Tvrdí vůdci [i] 14:35 Gigant: Hitlerův létající obr [i] 15:30 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i] 15:55 Expedice Grand Canyon [i] 16:20 Do neznáma: Tajnosti 1/39 [i] 17:10 Letem světem: Indie [i] 17:40 Postřehy Karla Kyncla [i] 17:45 21 mluvčích Charty 77 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Maják a muzeum [i] 19:25 Příběh rozhledny [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 21:00 Život podle Václava Havla [i] 22:15 Vyhnáni po Chartě: Nika: Brettschneiderová 2/5 [i] 22:45 Spi sladce [i] 23:25 Příliš mladá noc [i] 00:25 Queer: Proti proudu času [i] 00:50 Město žen VI: Dnes večer! 4/13 [i] 01:15 Šampaňské - bublinky touhy [i] 02:05 Kam zmizely Rychlé šípy [i] 02:30 V zajetí železné opony [i] 02:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Babylon [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:30 Jeseničtí sokoli [i] 04:40 Když přijede bigbít [i] 04:55 Nádraží: Nové vedení 1/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3158 [i] 10:00 Výměna manželek VII [i] 11:05 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa X 18 [i] 12:55 Krok za krokem VI 4 [i] 13:15 Ordinace v růžové zahradě: Musím ho zradit 64 [i] 14:20 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 15:10 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VII: Znovushledání 2 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa X 19 [i] 17:45 Co na to Češi [i] 18:35 Ulice 3159 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Taková normální rodinka [i] 22:05 Od kolébky do hrobu [i] 23:55 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 00:40 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 01:25 Dva a půl chlapa X 19 [i] 01:45 Áčko [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Musím ho zradit 64 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 X-Men: Zbroj 3 [i] 07:00 Nexo Knights: Kniha příšer 2/2 [i] 07:25 Nexo Knights: Merlokova síla [i] 08:10 M*A*S*H 48 [i] 09:05 M*A*S*H 49 [i] 09:40 Castle na zabití I: Ztracené děvčátko 9 [i] 10:35 Rosamunde Pilcher: Kde začala láska [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Siska VI: Temná vášeň 15 [i] 13:45 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 14:45 Castle na zabití I: Vražedná identita 10 [i] 15:40 Hádej, kdo jsem! [i] 16:45 Odpolední zprávy [i] 17:00 Soudní síň: "Vydřiduch" v sukni [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Deset malých černoušků 1/2 [i] 22:00 Pouto s vrahem [i] 23:50 Soudní síň: "Vydřiduch" v sukni [i] 00:35 Rosamunde Pilcher: Kde začala láska [i] 02:20 Siska VI: Temná vášeň 15 [i] 03:20 Komisař Rex I: Amok 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života 9-12 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:55 Zakázaná láska 90/158 [i] 12:10 Vymenené životy 155-156 [i] 14:35 Priatelia [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Keď budeš moja 217-218/238 [i] 18:40 Sandhya - svetlo môjho života 13-16 [i] 20:30 Vymenené životy 157-158 [i] 22:25 Burlesque [i] 00:40 Priatelia [i] 01:35 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:05 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 21 [i] 06:00 Big Screen 2 23 [i] 06:15 Život podle Dana [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Big Screen 2 23 [i] 11:20 Jako za starých časů [i] 13:05 Lháři [i] 14:45 Vila na kopci [i] 16:45 Wrestler [i] 18:35 14 ostří [i] 20:30 Love Lasts Three Years [i] 22:10 Operace Flash Point [i] 23:45 Pokrevní pouto [i] 01:55 Pytel kostí 1 1 [i] 03:15 Pytel kostí 1 2 [i] 04:35 Okruh [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 08:00 Běžecké lyžování [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:45 Saně [i] 12:30 Běžecké lyžování