TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Varte s nami [i] 06:10 Tom a Jerry [i] 06:20 Mr. Bean [i] 06:45 Muži v čiernom 3 [i] 08:45 Princezna ze mlejna [i] 11:00 Hugo a jeho veľký objav [i] 13:25 Profesor v ringu [i] 15:40 Thor [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:50 Správcovia osudu [i] 01:45 Thor [i] 04:15 Koleso šťastia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Slovácko sa nesúdi: Hody [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Krajina dávnych vekov VIII - Veľké ochladenie [i] 08:00 Arabela: Rumburakova veľká šanca 10/13 [i] 08:30 Arabela: Príliš veľa generálov 11/13 [i] 09:00 Dobrodružstvá Hucka Finna [i] 10:45 Vták Ohnivák [i] 12:20 Hrbáč [i] 14:05 Sokol a holubica 3/6 [i] 15:55 Slovácko sa nesúdi: Divadlo [i] 16:40 Slovácko sa nesúdi: Medicína [i] 17:15 Kapitán [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Jobs [i] 22:20 Terminál [i] 00:25 Jobs [i] 02:20 Komisár Montalbano: Hlas huslí [i] 04:10 Postav dom, zasaď strom [i] 04:40 Slovácko sa nesúdi: Divadlo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Miazgovci na cestách [i] 06:30 Miazgovci na cestách [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Poštár Pat I [i] 07:30 Rallye DAKAR 2017 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Divokí miláčikovia: Divokí miláčikovia - Tajnostkárske zvieratá [i] 09:20 Universum: Dolomity - alpský drahokam [i] 10:15 Smrť v kufri [i] 10:40 Tajomstvá pokladov III.: Hľadanie svätého grálu [i] 11:30 Obedníček: Snehuliacke rozprávky [i] 11:35 Chalúpka na vŕšku [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKALENDÁR [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Malá Dorritka 5/8 [i] 13:05 Chlapec a pes: Krutosť [i] 13:35 Chlapec a pes: Rozlúčka [i] 14:15 Rozkošné zvieratá [i] 15:15 Integrácia [i] 16:30 Zlatá lýra: Nová vlna [i] 17:35 Miazgovci na cestách [i] 18:05 Miazgovci na cestách [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:40 Chalúpka na vŕšku [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky- SEZAM OTVOR SA! [i] 18:50 Poštár Pat I [i] 19:05 Kniha džunglí I. [i] 19:15 Černicový živý plot [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 19:55 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Lesné chrámy [i] 20:45 Vtáčnik z Alcatrazu [i] 23:05 Rallye DAKAR 2017 [i] 23:35 Sen a skutočnosť [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:25 SÚDNA SIEŇ [i] 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 Dokonalé Vianoce [i] 10:25 Stratené duše 5,6 [i] 12:05 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i] 13:50 Alvin a Chipmunkovia 3 [i] 15:25 Gróf Monte Cristo [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Dedo [i] 22:50 Vtierka Castle VIII. 15 [i] 23:40 Bostonské zločiny V. 6 [i] 00:30 Poručík Backstrom 3 [i] 01:15 KRIMI 01:40 NOVINY TV JOJ 02:25 SÚDNA SIEŇ [i] 03:10 Láska vo hviezdach 12 [i] 03:50 Poručík Backstrom 3 [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Vraždy v Midsomeri XI. 7/7 [i] 06:40 Štyri svadby 4 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:55 Vraždy v Midsomeri XII. 1/7 [i] 11:40 Neviditeľní 3 [i] 12:55 Faktor strachu 3 [i] 13:50 Profesionáli VIII.: Generál 14 [i] 14:30 Simpsonovci X. 6 [i] 15:00 Futurama VI. 3 [i] 15:30 Faktor strachu 4 [i] 16:25 Hviezdna brána III. 8 [i] 17:20 Simpsonovci X. 7 [i] 17:50 Futurama VI. 4 [i] 18:15 Láska vo hviezdach 12 [i] 19:10 Fórky, vtipky XXV. [i] 19:40 Profesionáli VIII.: Boh 15 [i] 20:30 Eragon [i] 22:25 Akty X - Návrat 3,4 [i] 00:05 Hviezdna brána III. 8 [i] 00:55 Zákon gangu VI. 2 [i] 02:05 Profesionáli VIII.: Boh 15 [i] 02:35 Akty X - Návrat 3,4 [i] 04:00 Štyri svadby 4 [i] 04:45 Fórky, vtipky XXV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Poslové I. 12 [i] 08:30 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 11:00 Vlčí mládě IV. 2 [i] 11:50 Poslové I. 12 [i] 12:40 Poslové I. 13 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 15:10 Vlčí mládě IV. 2 [i] 16:00 Poslové I. 13 [i] 16:50 Vlčí mládě IV. 3 [i] 17:40 Jak prosté IV. 1 [i] 18:30 Medium I. 4 [i] 19:20 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 20:10 Prozíravost I. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 19 [i] 21:50 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 22:40 Kamarád taky rád 1 [i] 00:30 Spolubydlící 1 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (19. Řada): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Nadpřirození střelci 224 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 19 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Horské kolo, puška 13 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Podivné zboží 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Ostrov v plamenech 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger z roku 1971, 2. část 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): BMW Z1 12 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na videohry 225 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967 1 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967, 2. část 2 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Swami říká 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Podivné zboží 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): BMW Z1 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Horské kolo, puška 13 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 19 [i] 20:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 20 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 3 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): Nikdo není svatý 1 [i] 00:00 Největší loďaři světa (1. Řada): Spuštění 5 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 2 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 19 [i] 02:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 20 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): BMW M5 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:40 Babička [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Soudkyně Amy II [i] 13:15 Galashow 60 [i] 14:20 Legendy televizní zábavy [i] 15:15 Kojak [i] 16:05 Hubert a Staller IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe - speciál [i] 21:25 DoktorKA [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Díky za každé nové ráno [i] 00:05 Kriminalista [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Kde bydlely princezny [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:25 Příběhy slavných [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Národní klenoty [i] 05:30 Národní klenoty [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Učitelé z hvězd [i] 10:05 Hon na císařské křižníky: Karavana námořníků [i] 10:55 21 mluvčích Charty 77 1/3 [i] 11:55 Kousek severu v srdci Evropy [i] 12:20 Jesenický Klondike [i] 12:50 Smích jako lidská přirozenost [i] 13:40 Poutní místa: Sloup [i] 14:00 Válečné epizody z archivů: Dokument o leteckých bojích nad [i] 14:45 Krásy evropského pobřeží: Helsinky [i] 14:55 Evropa dnes [i] 15:25 Francie trnem v oku [i] 16:15 Klíč [i] 16:45 Jan Patočka: darovat smrt [i] 17:40 Postřehy Karla Kyncla [i] 17:45 21 mluvčích Charty 77 2/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 19:05 Střepy ráje 1/3 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Havaj, klenot [i] 21:00 Na cestě po deltě Mekongu [i] 21:30 Letem světem: Indie [i] 22:00 Nádraží: Nové vedení 1/6 [i] 22:30 Černé zrcadlo: Národní hymna [i] 23:15 Jak se stát Alfa samcem? [i] 00:10 Alžběta II. - 90 let v 90 minutách [i] 01:40 Společný výslech: Dominik Duka a [i] 02:20 Cesta do hlubin študákovy kapsy [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Babylon [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Radhošť [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3157 [i] 10:00 To nevymyslíš [i] 11:05 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa X 17 [i] 12:55 Krok za krokem VI 3 [i] 13:15 Ordinace v růžové zahradě: Smutné konce velkých lásek 63 [i] 14:20 Mentalista III: Růžový kostýmek od Chanel 6 [i] 15:10 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravidla či následky 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa X 18 [i] 17:45 Co na to Češi [i] 18:35 Ulice 3158 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VII [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XII: Podvodník s uměním 17 [i] 22:20 Výkupné [i] 00:35 Mentalista III: Růžový kostýmek od Chanel 6 [i] 01:20 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 02:00 Dva a půl chlapa X 18 [i] 02:45 Co na to Češi [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Smutné konce velkých lásek 63 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 X-Men: U-Men 2 [i] 07:00 Nexo Knights [i] 07:25 Nexo Knights: Kniha příšer 2/2 [i] 08:10 M*A*S*H 47 [i] 09:05 M*A*S*H 48 [i] 09:40 Castle na zabití I: Duchové 8 [i] 10:35 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Siska VI: Smrt na objednávku 14 [i] 13:45 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 14:45 Castle na zabití I: Ztracené děvčátko 9 [i] 15:40 Hádej, kdo jsem! [i] 16:45 Odpolední zprávy [i] 17:00 Soudní síň: Syna jsi mi zabil [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Karel Gott 2014 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Pomsta [i] 00:50 Soudní síň: Syna jsi mi zabil [i] 01:40 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 03:20 Siska VI: Smrt na objednávku 14 [i] 04:20 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života 5-8 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Priatelia [i] 10:55 Zakázaná láska 89/158 [i] 12:05 Vymenené životy 153-154 [i] 14:30 Priatelia [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:30 Keď budeš moja 215-216/238 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života 9-12 [i] 20:30 Vymenené životy 155-156 [i] 22:30 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:00 Big Screen 2 19 [i] 06:15 Big Screen 2 20 [i] 06:30 Justin Bieber’s Believe [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Ikona [i] 12:40 Ikona [i] 14:15 Skóruj! [i] 15:50 Ozbrojení a nebezpeční [i] 17:20 Lháři [i] 19:00 Open Road [i] 20:30 Wrestler