TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Scooby-Doo a duch bosorky [i] 07:00 Karate Kid [i] 09:25 Z pekla štěstí [i] 11:40 Nádherné bytosti [i] 14:00 Oblačno, miestami fašírky 2 [i] 15:50 Muži v čiernom 3 [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák 5 [i] 22:10 Vo štvorici po opici [i] 00:25 Paul [i] 02:15 Vo štvorici po opici [i] 04:15 Koleso šťastia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana [i] 05:40 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Krajina dávnych vekov VI. - Tajomstvo dinosaurej skaly [i] 08:00 Arabela: Petrove zmiznutie 6/13 [i] 08:30 Arabela: Roprávky idú do zberu 7/13 [i] 09:00 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 10:45 Škola rocku [i] 12:35 Prisľúbená princezná [i] 14:25 Sokol a holubica 1/6 [i] 16:10 Slovácko sa nesúdi: Parohy [i] 16:50 Slovácko sa nesúdi: Polienko [i] 17:35 Daj si pozor, La Tour! [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nedotknuteľní [i] 22:10 Dobrý Will Hunting [i] 00:15 Nedotknuteľní [i] 02:00 Dobrý Will Hunting [i] 04:00 Slovensko chutí [i] 04:35 Slovácko sa nesúdi: Parohy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Miazgovci II.: Premenlivá planéta [i] 06:35 Miazgovci II.: Planéta strojov [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Poštár Pat I [i] 07:30 Kniha džunglí - Safari [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZLATÉ PRASIATKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Po stopách ľudových tradícií pod Tatrami [i] 09:15 Bratislavský novoročný koncert 2017 [i] 10:40 Tajomstvá pokladov III.: Stratené mesto faraónov [i] 11:30 Obedníček: Jurošík a snehuliak [i] 11:35 Chalúpka na vŕšku [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHRUM [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Malá Dorritka 4/8 [i] 13:10 Chlapec a pes: Bak [i] 13:35 Chlapec a pes: Ako sa trblieta kryštálik [i] 14:15 Divokí miláčikovia: Divokí miláčikovia - Hravé tvory [i] 15:10 Ktosi je za dverami [i] 16:00 Le Monde [i] 16:30 Zlatá lýra: Roky Rocku [i] 17:35 Miazgovci II.: Planéta sirén [i] 18:00 Miazgovci II.: Planéta pohodlia [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:35 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZÁZRAK ŽIVOTA [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Černicový živý plot [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Malí ľudia [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Universum: Engadin - švajčiarska divočina [i] 21:00 GEN.sk: Jozef Ráž [i] 21:15 Radosť zo života: Eva Kostolányiová [i] 21:45 Zlodeji bicyklov [i] 23:10 Rallye DAKAR 2017 [i] 23:35 NOCADEŇ [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:20 Ako zachrániť Vianoce [i] 10:40 Stratené duše 1,2/22 [i] 12:25 Zvláštne puto [i] 14:10 Dokonalé Vianoce [i] 16:00 Eragon [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SVET POD HLAVOU 1/10 [i] 21:35 INKOGNITO [i] 22:40 INKOGNITO [i] 23:50 Bostonské zločiny V. 4 [i] 00:40 Poručík Backstrom 1/13 [i] 01:20 KRIMI 01:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 02:30 INKOGNITO [i] 03:25 Poručík Backstrom 1/13 [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fórky, vtipky XXV. [i] 06:40 Štyri svadby 1/10 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:45 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:55 Vraždy v Midsomeri XI. 6 [i] 11:40 Neviditeľní 1/13 [i] 13:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 13:50 Profesionáli: Silvester [i] 15:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 15:30 Faktor strachu 2/10 [i] 16:25 Hviezdna brána III. 6 [i] 17:20 Simpsonovci X. 5 [i] 17:50 Futurama VI. 2 [i] 18:15 Láska vo hviezdach 10 [i] 19:10 Fórky, vtipky XXV. [i] 19:40 Profesionáli VIII.: Konská hliadka 13 [i] 20:30 Hačikó: Príbeh psa [i] 22:15 Šesť výstrelov [i] 00:30 Hviezdna brána III. 6 [i] 01:20 Profesionáli VIII.: Konská hliadka 13 [i] 02:05 Neviditeľní 1/13 [i] 03:00 Štyri svadby 1/10 [i] 03:45 Láska vo hviezdach 10 [i] 04:25 Vraždy v Midsomeri XI. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Poslové I. 8 [i] 08:30 Tým Škorpion II. 10 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 10:10 Království II. 21 [i] 11:00 Království II. 22 [i] 11:50 Poslové I. 8 [i] 12:40 Poslové I. 9 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 15:10 Království II. 22 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 16:50 Vlčí mládě IV. 1 [i] 17:40 Poslové I. 10 [i] 18:30 Poslové I. 11 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 15 [i] 21:50 Tým Škorpion II. 16 [i] 22:40 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 23:30 Resident Evil: Odveta 1 [i] 01:05 Tým Škorpion II. 15 [i] 01:55 Tým Škorpion II. 16 [i] 02:40 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Neřízená střela 222 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 17 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Břidlicové tašky, stánky s hot dogy 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Kořist od soudu 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Bulharský blizard 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): S Davidem Hasslehoffem - Pontiac Trans Am, 1. část 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Audi TT 10 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Driftování v San Franciscu 223 [i] 13:30 Zlatá horečka (6. Řada): Krev, pot a zlato 1 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Loď se zlatem 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 17:40 Likvidátor (3. Řada): Kořist od soudu 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Audi TT 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Břidlicové tašky, stánky s hot dogy 11 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Prokletý poklad 2 [i] 21:00 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Gabe 1 [i] 22:00 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 23:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední bojovníci Tanany 1 [i] 00:00 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Probuzená kletba 1 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Bod zlomu 12 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada): Prokletý poklad 2 [i] 02:40 Lidé aljašské divočiny: kniha... (3. Řada): Gabe 1 [i] 03:30 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Fiat Dino Coupe 900 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Příběhy slavných [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Babička je ráda [i] 09:30 Jezerní královna [i] 11:00 Český Honza [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Strach má velké oči [i] 13:40 O princezně, která ráčkovala [i] 14:45 Pták Ohnivák [i] 16:20 Tajemství Lesní země [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Svět pod hlavou: Stín kapradiny 1/10 [i] 21:00 Trpaslík 1/6 [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Černí baroni [i] 23:25 Kriminalista [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo ředitele Charity Ostrava Martina Pražáka [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Muž po boku královny [i] 09:55 Snídaně u Tiffanyho [i] 11:45 Cirque du Soleil: Ka [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1967 1128/2379 [i] 13:20 Po stopách amazonských [i] 13:50 Život pod horským velikánem [i] 14:45 Gigant: Hitlerův létající obr [i] 15:35 Neznámá válka 1/5 [i] 16:30 S kuchařem kolem světa - speciál [i] 18:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Baťa - rodina, která chtěla obout celý svět [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Alžběta II. - 90 let v 90 minutách [i] 21:35 Sherlock IV 1/3 [i] 23:10 Čínská čtvrť [i] 01:15 Oligarchové, umění & dolary! [i] 02:10 Jen si tak trochu přihnout [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Babylon [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Všelikou bylinu dal jsem vám [i] 04:50 Skalická Morávka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Čertova nevěsta [i] 11:05 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa X 15 [i] 12:55 Krok za krokem VI 1 [i] 13:15 Ordinace v růžové zahradě: Antikoncepční blues 61 [i] 14:15 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 15:10 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VI: Vždy věrný 24 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa X 16 [i] 17:45 Co na to Češi [i] 18:35 Ulice 3156 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rivalové [i] 22:25 Stalker: Volání o pomoc 10 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Americká ostuda 2 [i] 00:05 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 00:50 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 01:30 Dva a půl chlapa X 16 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Wolverine: Logan 12 [i] 06:45 Ninjago: Země na obzoru! [i] 07:15 Ninjago: Cesta zpátky [i] 07:55 M*A*S*H 45 [i] 08:50 M*A*S*H 46 [i] 09:30 Show Jana Krause [i] 10:30 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Siska VI: Falešný svět 12 [i] 13:45 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 14:45 Castle na zabití I: Sběratelé šperků 7 [i] 15:40 Hádej, kdo jsem! [i] 16:45 Odpolední zprávy [i] 17:00 Soudní síň: Jsi obyčejný spekulant [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Manželská lest [i] 21:55 Ano, šéfe! [i] 23:05 Mortdecai: Grandiózní případ [i] 01:05 Soudní síň: Jsi obyčejný spekulant [i] 01:55 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:30 Vianočný výlet [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Frasier [i] 11:00 Zakázaná láska 87/158 [i] 12:20 Nevesta na úteku [i] 14:25 Priatelia [i] 15:20 Chlapi neplačú [i] 16:25 Keď budeš moja 211-212/238 [i] 18:30 Sandhya - svetlo môjho života 1-4 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 151-152 [i] 22:35 Záblesk slávy [i] 00:50 Priatelia [i] 01:35 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:00 Vila na kopci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Armáda v sukních [i] 13:00 Tajnosti a lži [i] 15:25 Ikona [i] 17:00 Ikona [i] 18:35 Brilantní plán [i] 20:25 Bratři z donucení [i] 22:00 Grázlové z vidlákova [i] 23:45 Valdemarův odkaz [i] 01:40 Město zločinu [i] 03:35 Shaolin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Běžecké lyžování [i] 06:30 Běžecké lyžování [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 21:25 Zprávy [i] 21:30 Olympijské hry [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Biozóna 1 1