Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Medveď Yogi [i] 07:10 Kung Fu Panda: Tajomstvo majstrov [i] 07:30 Megamozog a vynález skazy [i] 07:40 Za plotom: Nové dobrodružstvo [i] 07:45 Cesta na tajomný ostrov [i] 09:30 Plavčík a Vratko [i] 11:15 Císařův pekař [i] 12:35 Pekařův císař [i] 13:40 Múmia [i] 16:05 Karate Kid [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Celebrity s.r.o. [i] 22:35 Osem hrozných [i] 01:40 Múmia [i] 03:35 Cesta na tajomný ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Ovečka Shaun vo filme [i] 06:45 Levík Raa Raa: Raa Raa a jeho obľúbený zvuk [i] 06:55 Požiarnik Sam IX: Na tenkom ľade [i] 07:10 Prasiatko Peppa II: Skolský výlet [i] 07:15 Prasiatko Peppa II: Zajačica Rebecca [i] 07:20 Garfield III. [i] 07:35 Alfa a Omega: Veľké vlčie preteky [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:45 Asterix a Obelix [i] 10:30 Novoročná svätá omša [i] 12:00 Neberte nám princeznú [i] 13:00 Novoročný príhovor prezidenta Slovenskej republiky [i] 13:20 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana [i] 13:30 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 13:40 Milujem Slovensko [i] 15:40 Kráska a zviera [i] 17:10 Prisľúbená princezná [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Vojtech [i] 22:05 Sladké starosti [i] 23:30 Baščovanský a zať [i] 00:55 Vojtech [i] 02:35 Sladké starosti [i] 04:00 Kráska a zviera [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Rieka Orava [i] 05:40 Dolný tok Váhu [i] 06:10 Miazgovci II.: Superbella [i] 06:35 Miazgovci II.: V praveku [i] 07:00 Dzeň kolačovi [i] 07:50 Živá panoráma [i] 08:20 Hokej - MS do 20 rokov [i] 09:20 Sloboda pod nákladom [i] 10:20 Na krásnom modrom Dunaji: Príbeh valčíka [i] 11:15 Novoročný koncert Viedenských filharmonikov [i] 13:45 Hľadanie stratených svetov [i] 14:10 Slnečný cirkus: KÁ [i] 15:40 Divoké Slovensko [i] 16:35 Zlatá lýra: Lýra pre mladých [i] 17:35 Miazgovci II.: Premenlivá planéta [i] 18:00 Miazgovci II.: Planéta strojov [i] 18:30 Večerníček: Jurošík a snehuliak [i] 18:35 Chalúpka na vŕšku [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TICHO [i] 18:45 Poštár Pat I [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:15 Černicový živý plot [i] 19:40 Máša a medveď II [i] 19:45 Kniha džunglí - Safari [i] 19:55 Táraninky: Nový rok [i] 20:05 Sviatočné slovo [i] 20:15 Tajomné Karpaty - Život v oblakoch [i] 21:05 Vojna a mier 2/6 [i] 22:10 Sherlock IV.: Šesť Thatcheriek 1/3 [i] 23:40 Bratislavský novoročný koncert 2017 [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 SILVESTROVSKÉ INKOGNITO [i] 06:35 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:25 Sami doma [i] 09:55 Noc v múzeu 2 [i] 11:45 Popoluška v Monte Carle [i] 13:50 Taxi [i] 15:35 Nebezpečná výprava [i] 17:15 Alvin a Chipmunkovia 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 15 ROKOV TV JOJ [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Hačikó: Príbeh psa [i] 22:20 Šesť výstrelov [i] 00:25 Lososy v Jemene [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 INKOGNITO SILVESTER 2016 [i] 04:30 VESELÝ NOVÝ ROK [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:40 Klenot TV [i] 08:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:30 Simpsonovci X. 4 [i] 10:00 Futurama VI. 1/16 [i] 10:20 Zvláštne puto [i] 12:00 Princ egyptský [i] 13:55 INKOGNITO SILVESTER 2016 [i] 15:25 KANDRÁČOVCI A HOSTIA [i] 16:35 Lososy v Jemene [i] 18:45 Láska vo hviezdach 9 [i] 19:35 Kutyil s.r.o.: Silvester [i] 20:30 Taxi [i] 22:20 Kód Apokalypsy [i] 00:30 Sunshine [i] 02:25 Odhalené tajomstvá UFO [i] 03:55 INKOGNITO SILVESTER 2016 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Tým Škorpion II. 9 [i] 08:25 Vzpomínky IV. 6 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 10:55 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 11:45 Tým Škorpion II. 9 [i] 12:35 Tým Škorpion II. 10 [i] 13:25 Muži v černém 3 1 [i] 15:15 Expresní zásilka 1 [i] 16:50 Jak prosté IV. 3 [i] 17:40 Jak prosté IV. 4 [i] 18:30 Vzpomínky IV. 6 [i] 19:20 Tým Škorpion II. 9 [i] 20:10 Tým Škorpion II. 10 [i] 21:00 Andělé a démoni 1 [i] 23:25 SHERLOCK: PŘÍZRAČNÁ NEVĚSTA 1 [i] 01:05 Maximální riziko 1 [i] 02:50 Underworld: Vzpoura Lycanů 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Největší loďaři světa (1. Řada) 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Corvette 1957, 2. část 22 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 1. část 12 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Honda S2000 18 [i] 09:05 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (1. Řada): Mustangové a Maverickové 5 [i] 09:55 Parádní motorky (1. Řada) 5 [i] 10:50 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 5 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Rozbitá kasa 2 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Závan minulosti 3 [i] 13:30 Likvidátor (2. Řada): Riskantní podnik 1 [i] 13:55 Likvidátor (2. Řada): Přišel šéf o štěstí? 2 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Velký závod 18 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Návrat na pláž 19 [i] 15:20 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Naprostá kontrola 2 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Alpha Romeo 4C 1 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Pagani Huayra 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 19:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Ed Helms 8 [i] 21:00 Psi: jejich neznámé dějiny (1. Řada): Miliardoví psi 4 [i] 22:00 Život poté: Černobyl [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada) 3 [i] 00:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 2 [i] 00:55 Říční monstra (8. Řada): Razorhead 1 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Ed Helms 8 [i] 02:40 Psi: jejich neznámé dějiny (1. Řada): Miliardoví psi 4 [i] 03:30 Život poté: Černobyl [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Námořnický karneval [i] 06:00 Jablko [i] 06:35 Spánek [i] 06:50 Dům U Zlatého úsvitu [i] 08:25 Perinbaba [i] 09:55 Kam slunce nechodí [i] 11:00 RumplCimprCampr [i] 12:35 Dalskabáty, hříšná ves aneb [i] 14:30 Jezerní královna [i] 16:00 Království potoků [i] 17:20 Královský slib [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Domácí péče [i] 21:30 Občanský průkaz [i] 23:39 Výsledky losování Šťastných 10 23:40 To neznáte Hadimršku [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 02:30 Banánové rybičky [i] 03:05 Bolkoviny [i] 03:50 Pod pokličkou [i] 04:10 Kde bydlely princezny [i] 04:30 Žiješ jenom 2x [i] 04:55 Sváteční slovo ředitele Charity Ostrava Martina Pražáka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 05:35 Případ pro ombudsmana [i] 06:00 Krása fauny [i] 06:55 Duše v moři [i] 07:45 Expedice Grand Canyon [i] 08:15 Deset století architektury: Stavovské divadlo [i] 08:30 Československý filmový týdeník 1967 1128/2379 [i] 08:40 Hledání ztraceného času: Archivní žurnál číslo 10 [i] 09:05 Heydrich - konečné řešení: Silver jako spojení 18/44 [i] 09:30 Velké manévry [i] 11:15 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2017 [i] 13:40 Novoroční promluva kardinála [i] 13:50 Zlatý oříšek 2016 [i] 14:45 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 14:50 Maják a muzeum [i] 15:25 Televise, která měla nebýt [i] 16:25 Národní klenoty [i] 16:50 Národní klenoty [i] 17:15 Společný výslech: Dominik Duka a [i] 18:00 Novoroční ekumenická slavnost [i] 19:00 Počesku [i] 19:10 Smích jako lidská přirozenost [i] 20:00 Baron Prášil [i] 21:25 Čínská čtvrť [i] 23:35 Peklo zvané Alcatraz [i] 00:25 Route 66 - jedna jízda nestačí [i] 01:55 Po stopách amazonských [i] 02:25 Monsieur Dakar [i] 02:50 Misie v Libanonu [i] 03:10 Betlémskou cestou [i] 03:40 Gabriel Nissim - prorok moderní doby [i] 04:00 Uchem jehly [i] 04:25 Jak se vaří dějiny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Scooby-Doo: Strašidelné hry [i] 06:25 Scooby-Doo: Tréma před vystoupením [i] 07:50 Jak Honza ke štěstí přišel [i] 08:55 Bílý tesák [i] 10:45 Čtyřlístek ve službách krále [i] 12:25 Zbožňuju trable [i] 14:35 Tři bratři [i] 16:15 Kocour v botách [i] 17:40 50 x a stále poprvé [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čertova nevěsta [i] 22:10 Česká spojka [i] 00:10 Empire State [i] 01:45 Zbožňuju trable [i] 03:45 Silvestrovská Ulice [i] 04:15 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Wolverine: Kurohagi 11 [i] 06:40 Ninjago: Země na obzoru! [i] 07:05 Hotel Modrá hvězda [i] 08:45 Gulliverovy cesty [i] 10:15 Král Králů [i] 11:55 Jak vycvičit draka 2 [i] 13:55 Mravnost nade vše [i] 15:15 Šmoulové [i] 17:10 Kristián [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mortdecai: Grandiózní případ [i] 22:05 Ronin [i] 00:25 Kristián [i] 02:00 Mravnost nade vše [i] 03:20 Gulliverovy cesty [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rosamunde Pilcherová: Muž s veľkým srdcom [i] 08:25 Príležitosť milovať [i] 10:20 Frasier [i] 11:30 Ako ustrážiť dom [i] 13:40 Moja krásna čarodejnica [i] 15:30 Šťastný Nový rok [i] 17:35 Správa vo fľaši [i] 20:00 Nevesta na úteku [i] 21:35 Po čom ženy túžia [i] 23:55 Správa vo fľaši [i] 02:20 Nevesta na úteku [i] 03:40 Šťastný Nový rok [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 14 [i] 06:15 Vdáš se, a basta! [i] 08:00 Teleshop [i] 09:00 Teleshop [i] 11:05 Příběh Vánoční noci [i] 12:40 Hledá se Jackie Chan [i] 14:20 Akce nemluvně [i] 16:35 Astronaut [i] 18:30 Bratři z donucení [i] 20:20 Dohola [i] 22:00 Shaolin [i] 00:25 Bullet [i] 02:00 Hostel [i] 03:30 Hostel II [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Alpské lyžování [i] 05:45 Skoky na lyžích [i] 07:00 Běžecké lyžování [i] 08:00 Tenis [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:30 Millions of Journeys [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 16:30 Běžecké lyžování [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Běžecké lyžování [i] 19:30 Běžecké lyžování [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:15 Skoky na lyžích [i] 22:00 Olympijské hry [i] 23:00 Olympijské hry [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Běžecké lyžování [i] 02:00 Běžecké lyžování [i] 02:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Srí Lanka 6 [i] 06:00 Městské safari 1 8 [i] 06:15 Pěšky napříč  Himalájemi 1 2 [i] 07:10 Putování džunglí s Richardem Hammondem 1 2 [i] 08:00 Jed, který zabíjí i léčí [i] 09:00 Super příroda [i] 10:00 Mastodonti, obři z Doby ledové [i] 10:55 Autem napříč Amerikou 1 3 [i] 12:00 Kdo se stane miliardářem? 1 2 [i] 12:50 Nejúspěšnější projekty 1 6 [i] 13:40 Poslední let raketoplánu [i] 15:00 Přelidnění: Hlavně žádnou paniku [i] 16:05 Egypt 1 4 [i] 17:00 Stalinova dcera [i] 18:00 Světové války 1 6 [i] 19:00 Hitler 1 6 [i] 20:00 Každá kapka se počítá [i] 20:15 Lovci mýtů 1: Záhada samurajského meče 9 [i] 21:10 Den v životě diktátora 1 2 [i] 22:00 Navzdory přesile 2 2 [i] 22:55 Americká mafie 1 2 [i] 23:55 Když Paříž patřila Německu [i] 01:45 Navzdory přesile 2 2 [i] 02:35 Americká mafie 1 2 [i] 03:30 Hvězdy hvězdičky 1 2 [i] 03:45 Tajemství deníku Anny Frankové [i] 04:40 Potrhlý vynálezce Bob 1 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Proč jsem nesnědl svého taťku [i] 07:45 Královská noc [i] 09:25 V tom domě straší! [i] 10:55 Vánoce v ohrožení [i] 12:20 Zootropolis: Město zvířat [i] 14:10 Polednice [i] 15:40 Captain America: První Avenger [i] 17:45 Captain America: Návrat prvního Avengera [i] 20:00 Captain America: Občanská válka [i]