TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Scooby-Doo a kliatba bosorky [i] 06:15 Kocúr v čižmách [i] 07:35 Mr. Bean [i] 08:00 Silvester so Susedmi [i] 09:05 Mrázik [i] 10:40 Krokodíl Dundee [i] 12:30 Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva [i] 14:40 Kredenc [i] 15:40 To najlepšie z Uragánu [i] 16:15 Silvester s Markízou [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kredenc [i] 21:10 CHART SHOW - SILVESTER [i] 00:05 Najlepšie hity [i] 01:05 Najväčšie hity [i] 02:00 Mr. Bean [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka [i] 06:45 Levík Raa Raa: Škvŕkanie v džungli [i] 06:55 Požiarnik Sam VIII.: Ohnivé koleso [i] 07:10 Prasiatko Peppa II: Neviditeľný kamarát [i] 07:15 Prasiatko Peppa II: Podkrovie starých rodičov [i] 07:20 Garfield III.: Paparaci [i] 07:35 Alfa a Omega: Prázdninové dobrodružstvo [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Ovečka Shaun vo filme [i] 10:05 Dúhenka [i] 11:20 Rysavá jalovica [i] 12:30 Winnetou: Posledný boj 3/3 [i] 14:30 Škola rocku [i] 16:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Popoluška [i] 17:20 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 22:20 Zlatý Silvester [i] 00:00 Lýra 50 [i] 02:30 Zábava až do rána: Gala Repete [i] 04:00 Snehuliaci [i] 04:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Popoluška [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Prechádzka zimným rajom [i] 06:55 Dzeň derešovi [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hokej - MS do 20 rokov [i] 09:30 Noc v archíve: Silvestrovské prípravy [i] 10:35 Tatra revue alebo bol raz jeden kabaret [i] 11:00 Od Silvestra do Troch kráľov [i] 11:50 Zaprášené histórie: Sen noci silvestrovskej [i] 12:30 Malá Dorritka 3/8 [i] 13:35 Alain Delon, jedinečný portrét [i] 14:30 Silvester z minulých rokov [i] 15:00 KAPURA - 10 ROKOV [i] 16:30 Zlatá lýra: Znormalizované piesne [i] 17:35 Miazgovci II.: Superbella [i] 18:00 Miazgovci II.: V praveku [i] 18:30 Večerníček: Drobci [i] 18:35 9 min. [i] 18:45 Chalúpka na vŕšku [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEILY [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Černicový živý plot [i] 19:45 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Chaplin sa vracia z flámu [i] 20:40 Horúčka sobotňajšej noci [i] 22:35 Chaplin strážcom verejného poriadku [i] 22:55 Il Divo: Naživo v Japonsku [i] 00:00 Bumerang [i] 00:40 Ktosi je za dverami [i] 01:45 Hokej - MS do 20 rokov [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:45 SÚDNA SIEŇ [i] 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 Simpsonovci XVIII. 15,16 [i] 09:30 Marmaduke [i] 11:15 Jurský park 3 [i] 13:05 Slečna nebezpečná [i] 14:50 SILVESTROVSKÉ INKOGNITO [i] 16:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO SILVESTER 2016 [i] 22:15 Kameňák 2 [i] 23:59 INKOGNITO SILVESTER - Polnočné prekvapenie - PREMIÉRA [i] 00:05 VESELÝ NOVÝ ROK [i] 01:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:40 Profesionáli SILVESTER [i] 04:40 Mafstory SILVESTER [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 06:40 Výhra mi zmenila život 17/17 [i] 07:25 Klenot TV [i] 08:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:20 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i] 10:55 Hrochy v Afrike [i] 12:40 SILVESTROVSKÁ VÝHRA [i] 13:25 Kutyil s.r.o.: Silvester [i] 13:55 Horúce strely [i] 15:40 Horúce strely 2 [i] 17:20 Superpolicajti z Miami [i] 19:20 Profesionáli: Silvester [i] 20:30 Superpolicajt [i] 22:30 Horúce strely [i] 00:15 Horúce strely 2 [i] 02:00 Kutyil s.r.o.: Silvester [i] 02:30 Fórky, vtipky XXV.: - MARATÓN [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Kráska a zvíře III. 9 [i] 08:05 Kráska a zvíře III. 10 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 09:40 Tým Škorpion II. 9 [i] 10:30 Tým Škorpion II. 10 [i] 11:20 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 12:10 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 13:50 Medium Ii. 2 [i] 14:40 Medium Ii. 3 [i] 15:30 Kráska a zvíře III. 9 [i] 16:15 Kráska a zvíře III. 10 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 17:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 18:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 20:10 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 21:00 Muži v černém 3 1 [i] 22:50 Underworld: Vzpoura Lycanů 1 [i] 00:20 Against The Dark 1 [i] 01:55 Total Recall 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 15 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Bod zlomu 12 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 10 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (3. Řada): Manželské problémy 10 [i] 09:05 Války kontejnerů (2. Řada) 4 [i] 09:30 Války kontejnerů (2. Řada) 5 [i] 09:55 Boj o nemovitosti (1. Řada) 17 [i] 10:20 Boj o nemovitosti (1. Řada) 18 [i] 10:50 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 11:15 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Chudák Bogart 25 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Na kordy 29 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Filipíny 5 [i] 15:20 Dvojí přežití (6. Řada): Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 16:15 Nazí a vystrašení (2. Řada): Z popela 23 [i] 17:10 Ber Grils: Čovek protiv Everesta [i] 18:05 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pán krys 6 [i] 19:00 Největší loďaři světa (1. Řada) 2 [i] 20:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 5 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada) 16 [i] 23:00 Souboje robotů (1. Řada) 3 [i] 00:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Dálniční střety 1 [i] 00:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Bláznivé úniky 2 [i] 01:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Zvířata versus kola 3 [i] 01:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Jedno kolo 4 [i] 02:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Dálniční bojovníci 5 [i] 02:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Ošklivé smyky 6 [i] 03:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Nahá kola 7 [i] 03:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Podivné záliby 8 [i] 04:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Kola v ohni 9 [i] 04:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Nebezpečné silnice 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kavárnička dříve narozených aneb [i] 06:45 O komtesce a zbojníkovi [i] 07:30 Silvestrovské televarieté [i] 09:55 Silvestr svobodného pána [i] 10:30 To neznáte Hadimršku [i] 12:00 Silvestry Vladimíra Menšíka [i] 12:40 Pták Ohnivák [i] 14:15 O pokladech [i] 15:40 Losování Mimořádné Sportky a Šance 15:45 Duch nad zlato [i] 17:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 17:20 Lotrando a Zubejda [i] 19:00 Bohouš [i] 19:25 168 hodin [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Silvestrovská Všechnopárty [i] 22:35 Do roka a do dna [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:03 U muziky na Silvestra [i] 00:55 Silvestr hravý a dravý [i] 03:55 Románek za tři krejcary [i] 04:25 Myslivecký bál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Uchem jehly [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Taipan - nejjedovatější had světa [i] 06:50 Takové milé (pře)klepy pánů Šimka a Grossmanna [i] 07:20 K Pacifiku přes Coast Mountains [i] 07:50 S kuchařem kolem světa - speciál [i] 09:25 Učitelé z hvězd [i] 10:30 Velký bazar [i] 11:55 Jak se stát Alfa samcem? [i] 12:50 Malý indián ve městě [i] 14:15 Šampaňské - bublinky touhy [i] 15:10 Trhák pana Bowfingera [i] 16:45 Život s paviány [i] 17:40 Piti piti pa [i] 19:00 Recitál Jiří Suchý - Jiří Šlitr [i] 19:50 Posel z Liptákova [i] 21:35 Na stojáka [i] 22:05 Jára Cimrman, ležící, spící [i] 23:30 Na stojáka [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:03 Na stojáka [i] 00:30 Mississippi Queen z Pohořelic [i] 00:55 Nikdy nebude konec [i] 01:25 Dixie jako Brno [i] 01:50 Vínečko, ne voda [i] 02:40 Silvestr s četníky [i] 03:10 Při strážnickej bráně [i] 04:00 Mister Jazz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:20 Scooby-Doo a strašidelné svátky [i] 06:40 O princezně Amélii [i] 07:50 G-Force [i] 09:15 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 10:50 Poslední prázdniny [i] 12:50 Mrazík [i] 14:20 Kouzelný měšec [i] 16:15 Televizní noviny [i] 16:35 Shrek: Zvonec a konec [i] 18:15 Obušku, z pytle ven! [i] 19:30 Silvestrovské Televizní noviny [i] 20:35 Tvoje tvář má známý hlas - to nejlepší! [i] 00:01 Novoroční přípitek 00:03 Michal David 50 - Mejdan roku [i] 01:35 Hity z Václaváku [i] 02:30 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Wolverine: Shingen 10 [i] 06:50 Ninjago: Mistři přání [i] 07:15 Ninjago: Poslední možnost [i] 07:45 Ať žije nebožtík [i] 09:15 Flicka 2 [i] 11:15 Pytlákova schovanka [i] 13:20 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 15:15 Princ a Večernice [i] 17:05 Tři vejce do skla [i] 18:35 Zprávy FTV Prima [i] 18:50 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 20:30 Show Jana Krause [i] 21:35 Český mejdan s Impulsem [i] 00:05 Ještě větší blbec, než jsme doufali [i] 01:50 Tři vejce do skla [i] 03:15 Flicka 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Láska na karí [i] 08:35 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:25 Denník šialenej rodinky [i] 14:05 Všetky sú zadané [i] 15:55 Neznesiteľná krutosť [i] 17:50 Manžel na jedno použitie [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Muž s veľkým srdcom [i] 21:50 Príležitosť milovať [i] 23:35 Manžel na jedno použitie [i] 01:25 Neznesiteľná krutosť [i] 03:05 Všetky sú zadané [i] 04:50 Snehový raj [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:00 Big Screen 2 19 [i] 06:30 Hook [i] 08:45 Big Screen 2 23 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 12:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 13:05 Ten večer [i] 15:05 Vdáš se, a basta! [i] 16:50 Můj soused zabiják 2 [i] 18:30 Šestý den [i] 20:30 Akce nemluvně [i] 22:35 Neporazitelný: Vykoupení [i] 00:10 Hostel [i] 01:45 Hostel II [i] 03:15 Bullet [i] 04:35 Hledá se Jackie Chan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Alpské lyžování [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:00 Biatlon [i] 08:00 Alpské lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Běžecké lyžování [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:15 Běžecké lyžování [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:30 Běžecké lyžování [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Běžecké lyžování [i] 02:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:00 Běžecké lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 On The Spot 3: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i] 06:00 Městské safari 1 6 [i] 06:15 Pěšky napříč  Himalájemi 1 1 [i] 07:10 Putování džunglí s Richardem Hammondem 1 1 [i] 08:00 Svět kolibříků [i] 09:00 Attenborough: 60 let v divočině 1 3 [i] 10:00 Vzbuďme mamuty [i] 10:55 Autem napříč Amerikou 1 2 [i] 12:00 Kdo se stane miliardářem? 1 1 [i] 13:00 Nejúspěšnější projekty 1 5 [i] 14:00 Nulová gravitace [i] 15:00 Hubblův teleskop po 25 letech [i] 16:00 Egypt 1 3 [i] 17:00 Mein Kampf [i] 18:00 Světové války 1 5 [i] 19:00 Hitler 1 5 [i] 20:00 Městské safari 1 7 [i] 20:15 Lovci mýtů 1: Pátrání po knize kouzel 8 [i] 21:10 Den v životě diktátora 1 1 [i] 22:00 Navzdory přesile 2 1 [i] 22:55 Americká mafie 1 1 [i] 23:55 Dějiny našeho světa 1 8 [i] 00:55 Bývalí nepřátelé [i] 01:55 Navzdory přesile 2 1 [i] 02:40 Americká mafie 1 1 [i] 03:30 Hvězdy hvězdičky 1 1 [i] 03:45 Dějiny našeho světa 1 8