TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:20 Spirit - neskrotný mustang [i] 07:35 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 09:30 Šmolkovia 2 [i] 11:20 Taxi 4 [i] 13:05 Hulk [i] 15:40 Medveď Yogi [i] 17:10 Cesta na tajomný ostrov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ostreľovač [i] 23:10 Tajný agent [i] 01:15 Ostreľovač [i] 03:15 Tajný agent [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Jorinda a Joringel [i] 07:05 Krajina dávnych vekov V. - Tajomný ostrov [i] 08:15 Arabela: Arabela na úteku 5/13 [i] 08:45 Smoliarka [i] 10:10 Orest z rodu čarodejníkov [i] 11:50 Tri životy [i] 13:10 Winnetou: Tajomstvo strieborného jazera 2/3 [i] 14:45 Stratená dolina [i] 16:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka [i] 17:15 Asterix a Obelix [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Winnetou: Posledný boj 3/3 [i] 22:25 Vlk z Wall Street [i] 01:20 Ženy môjho muža [i] 02:45 Stratená dolina [i] 04:05 Svet v obrazoch [i] 04:30 Krajina dávnych vekov V. - Tajomný ostrov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Laurina vianočná hviezda [i] 07:25 Kniha džunglí - Safari [i] 07:35 Malí ľudia [i] 07:40 Malí ľudia [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VIANOĆKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Storočie hokeja [i] 09:30 Vesmírna misia Rosetta [i] 10:10 Výkupné za náčelníka [i] 10:40 Tajomstvá pokladov III.: Mapa pokladov Mŕtveho mora [i] 11:30 Obedníček: Drobci [i] 11:35 Chalúpka na vŕšku [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HRUŚKOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Malá Dorritka 2/8 [i] 13:30 Mastroianni, ideálny Talian [i] 14:20 Silvester na Dunaji [i] 16:05 Silvestrovské rozkazovačky [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga: MHC Martin - HK Nitra [i] 18:20 Večerníček: O Petrovi [i] 19:30 Máša a medveď II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 "Na samotě u lesa" [i] 21:45 Alain Delon, jedinečný portrét [i] 22:40 Umelec [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Hokej - MS do 20 rokov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:20 SÚDNA SIEŇ [i] 07:05 SÚDNA SIEŇ [i] 08:00 SILVESTROVSKÝ PANELÁK [i] 09:05 Sám doma 5: Vianočná lúpež [i] 11:00 Profesionáli SILVESTER [i] 12:10 Kutyil s.r.o. SILVESTER [i] 13:00 Bodyguard proti svojej vôli [i] 14:50 Plán hry [i] 16:55 Noc v múzeu 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Popoluška v Monte Carle [i] 22:55 Bez šance [i] 00:35 41-ročný panic [i] 01:55 KRIMI 02:15 NOVINY TV JOJ 03:00 SÚDNA SIEŇ [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 KRIMI 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov III. 7 [i] 06:05 Fórky, vtipky XXIV. [i] 06:35 Ničitelia mýtov V. 4 [i] 07:25 Klenot TV [i] 08:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 09:15 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 10:55 Tajná zbraň [i] 12:35 Ničitelia mýtov IV. 25,26 [i] 14:30 Profesionáli VIII.: Vence 11 [i] 15:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:35 Hviezdna brána III. 5 [i] 17:25 Simpsonovci X. 4 [i] 17:55 Láska vo hviezdach 7,8 [i] 19:40 Profesionáli VIII.: Evička 12 [i] 20:30 Dvojníci [i] 22:30 Dvaja policajti [i] 00:50 Hviezdna brána III. 5 [i] 01:45 Ničitelia mýtov III. 8,9 [i] 03:30 Profesionáli VIII.: Evička 12 [i] 04:10 Nevesta pre milionára III. 12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 7 [i] 07:15 Království II. 19 [i] 08:05 Poslové I. 6 [i] 08:50 Poslové I. 7 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 10:25 Království II. 19 [i] 11:15 Království II. 20 [i] 12:05 Poslové I. 6 [i] 12:50 Poslové I. 7 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 15:15 Království II. 20 [i] 16:05 Království II. 21 [i] 16:55 Království II. 22 [i] 17:45 Poslové I. 8 [i] 18:35 Poslové I. 9 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 21:00 Total Recall 1 [i] 23:00 Andělé a démoni 1 [i] 01:25 SHERLOCK: PŘÍZRAČNÁ NEVĚSTA 1 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener 2 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Bořiči ztracených mýtů 221 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 17 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Bezpečnostní dveře, rtěnka, umělé palmy, mosazné desky 17 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada): Prostory 9 [i] 09:05 Aljašská železnice (3. Řada): Ledová záchrana 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Pobřeží komárů 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger - 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Jaguar XJC 9 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Neřízená střela 222 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Výstřely ve tmě 13 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Soudný den 14 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vypuštěni do volné přírody 15 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Poklady světové války 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada): Prostory 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Jaguar XJC 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa 10 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 3 [i] 21:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední bojovníci Tanany 1 [i] 22:00 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Lidští pokusní králíci 2 [i] 00:00 Fukušima: v přední linii [i] 01:00 Náš člověk v Lotyšsku [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 3 [i] 02:40 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední bojovníci Tanany 1 [i] 03:30 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Nákladní vůz Chevy 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:20 Jablko [i] 07:00 Černovláska [i] 07:30 Penelope [i] 09:10 Zlatovláska [i] 10:25 Perinbaba [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Spánek [i] 12:40 Zázračné meče [i] 13:45 Silvestr 79 aneb Hrajeme si jako děti [i] 16:20 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Silvestrovská hitparáda televizní zábavy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství staré bambitky [i] 21:25 Pupendo [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 23:30 Silvestr 1985 [i] 00:40 Silvestrovská Manéž Bolka Polívky [i] 02:35 Silvestrovské Banánové rybičky [i] 03:00 Silvestrovské Bolkoviny [i] 03:55 Žiješ jenom 2x [i] 04:25 Buďte pozdraven, pane Jouda! [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zpověď nebo psychoterapie? [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Na pomoc životu - mnohočetný myelom [i] 06:20 Monsieur Dakar [i] 06:45 Duchovní kuchyně: Ateismus [i] 07:10 Vánoční rozhovor s Anselmem Grünem [i] 07:40 Baťa - rodina, která chtěla obout celý svět [i] 08:35 Život v časech "Panství Downton" 1/2 [i] 09:25 Život v časech "Panství Downton" 2/2 [i] 10:20 Hoří, má panenko [i] 11:30 Savojsko, ráj milovníků hor [i] 12:25 Žralok bílý - žijící legenda [i] 13:15 Příběhy předmětů [i] 13:45 Špion II: Krycí název: Veselé Vánoce 11/11 [i] 14:30 Paměť vody aneb odkaz Jakuba [i] 15:30 Apartmá v hotelu Plaza [i] 17:20 Expedice Grand Canyon [i] 17:50 Naše tradice: Silvestr a Nový rok [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Po stopách amazonských [i] 19:25 Na pomoc životu - mnohočetný myelom [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Snídaně u Tiffanyho [i] 21:55 Muž z Hongkongu [i] 23:35 Smích jako lidská přirozenost [i] 00:25 Dobrodružství rabína Jákoba [i] 02:00 Cestománie [i] 02:30 Kousek severu v srdci Evropy [i] 02:55 Na Štěpána není pána... [i] 03:20 Ad limina apostolorum [i] 03:40 Legie - Patria Nostra [i] 04:40 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Scooby-Doo: Vítězné góly [i] 06:25 Táta z billboardu [i] 07:55 O bílém hadovi [i] 09:40 Za humny je drak [i] 11:20 Slavnosti sněženek [i] 12:45 Dva a půl chlapa X 14 [i] 13:10 Ordinace v růžové zahradě: Úlet není nevěra? 60 [i] 14:15 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 15:05 Mentalista III: Rudá noční obloha 1 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 2.) 23 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:15 Poslední prázdniny [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mrazík [i] 22:00 Odstřelovač [i] 00:20 Vražda za vraždu [i] 02:00 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 02:40 Mentalista III: Rudá noční obloha 1 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 2.) 23 [i] 04:00 Dva a půl chlapa X 14 [i] 04:30 Ordinace v růžové zahradě: Úlet není nevěra? 60 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Wolverine: Cesta smrti 9 [i] 06:55 Ninjago: Večeře s Nadakhanem [i] 07:25 Ninjago: Mistři přání [i] 07:55 Deník malého poseroutky 3 [i] 09:55 Plavecký mariáš [i] 11:45 Všichni musí být v pyžamu [i] 13:35 Král Králů [i] 15:15 Jak se budí princezny [i] 17:10 Hotel Modrá hvězda [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 21:55 Válka Roseových [i] 00:20 Výlet [i] 02:25 Všichni musí být v pyžamu [i] 03:45 Plavecký mariáš [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 06:30 Rodina pod stromček [i] 08:35 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:45 Vezmeš si ma? [i] 13:55 Snehový raj [i] 15:35 Kráska z Manhattanu [i] 17:35 Láska cez internet [i] 20:00 Vianočný výlet [i] 21:40 Neznámy Shakespeare [i] 00:15 Skutočná láska [i] 02:00 Silvestrovský Uragán [i] 03:20 Na streche [i] 04:30 Čarovné Vianoce v Dubaji [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 21 [i] 06:00 Big Screen 2 18 [i] 06:30 Dvakrát do stejné řeky [i] 08:15 Big Screen 2 22 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 12:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 13:05 Atentát v Ambassadoru [i] 15:00 Zážeh [i] 16:45 Ten večer [i] 18:45 Astronaut [i] 20:30 Můj soused zabiják 2 [i] 22:10 Gangy New Yorku [i] 00:55 Identita [i] 02:30 Neporazitelný: Vykoupení [i] 04:00 Monsieur Max [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Alpské lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:45 Biatlon [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:30 Alpské lyžování [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Biatlon [i] 02:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 On The Spot 4: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 06:00 Městské safari 1 5 [i] 06:15 Letiště na severním pólu 1 3 [i] 07:05 Essequibo: Tajemná řeka 1 3 [i] 08:00 Ryba za miliardu dolarů [i] 09:00 Attenborough: 60 let v divočině 1 2 [i] 10:00 Dinisauři v Británii 1 2 [i] 10:55 Autem napříč Amerikou 1 1 [i] 12:00 Co se děje s naším jídlem? [i] 13:00 Nejúspěšnější projekty 1 4 [i] 14:00 Jak vznikaly kontinenty? 1: Eurasie 4 [i] 15:00 Hledání života ve vesmíru 1 2 [i] 16:00 Egypt 1 2 [i] 17:00 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení 4 [i] 18:00 Světové války 1 4 [i] 19:00 Hitler 1 4 [i] 20:00 Hvězdy