TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:05 Aljaška [i] 07:45 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 09:25 Zabudnutý ostrov [i] 11:15 Kučeravá Sue [i] 13:10 Podfukári [i] 15:25 Taxi 4 [i] 17:15 Kocúr v čižmách [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Robin Hood [i] 23:20 Náhla smrť [i] 01:30 Herkules [i] 03:00 Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda [i] 04:35 Mr. Bean [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Princ v medvedej koži [i] 07:05 Krajina dávnych vekov IV. - Cesta do údolia hmly [i] 08:20 Arabela: Jazvečík Karel Majer 4/13 [i] 08:50 Zázračná rosa [i] 09:35 O dvanástich mesiačikoch [i] 11:15 Sokoliar Tomáš [i] 12:55 Winnetou: Nový svet 1/3 [i] 14:50 Orlie pierko [i] 16:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Jorinda a Joringel [i] 17:25 Orest z rodu čarodejníkov [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo sme komu urobili? [i] 22:00 Miluj suseda svojho [i] 23:40 Čo sme komu urobili? [i] 01:15 Miluj suseda svojho [i] 02:50 Orlie pierko [i] 04:20 Postav dom, zasaď strom [i] 04:50 Krajina dávnych vekov IV. - Cesta do údolia hmly [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Miazgovci II.: Zrýchlená planéta [i] 06:35 Miazgovci II.: Hudobná planéta [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Černicový živý plot [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - VIANOCE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hokej - MS do 20 rokov [i] 09:30 V službách jeho svätosti [i] 10:20 Žaba [i] 10:40 Tajomstvá pokladov III.: Americké skryté mesto pyramíd [i] 11:30 Obedníček: Diviak Alojz lyžiarom [i] 11:40 Chalúpka na vŕšku [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Malá Dorritka 1/8 [i] 13:30 Frank Sinatra , alebo americká zlatá éra [i] 14:20 Radošinské naivné divadlo: Silvester 1981 [i] 14:45 Lyžovanie - SP slalom ženy [i] 16:10 Silvestrovské pesničky [i] 16:40 Zlatá lýra: Koniec nádejí [i] 17:45 Lyžovanie - SP slalom ženy [i] 19:10 Večerníček: Drobci [i] 19:15 Zimný príbeh [i] 19:25 Chalúpka na vŕšku [i] 19:30 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - VIANOCE [i] 19:35 Laurina vianočná hviezda [i] 19:45 Kniha džunglí - Safari [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 "Slavnosti sněženek" [i] 21:35 Mastroianni, ideálny Talian [i] 22:30 Následky lásky [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 SÚDNA SIEŇ [i] 06:55 SÚDNA SIEŇ [i] 07:50 SILVESTROVSKÝ PANELÁK [i] 09:10 Sám doma 4: Chceme náš dom späť! [i] 11:00 12 podmienok dedičstva [i] 13:15 Legenda o Chun-Li [i] 15:15 Sám doma 5: Vianočná lúpež [i] 17:15 Jurský park 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Slečna nebezpečná [i] 22:20 Bodyguard proti svojej vôli [i] 00:20 Bostonské zločiny V. 3 [i] 01:00 Mačka a pes [i] 02:35 KRIMI 03:00 SÚDNA SIEŇ [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Výhra mi zmenila život 16 [i] 06:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 06:35 Ničitelia mýtov V. 3 [i] 07:25 Klenot TV [i] 08:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 09:15 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i] 11:00 Agentúra Jasno II. 16/16 [i] 11:45 Bostonské zločiny V. 2 [i] 12:35 Ničitelia mýtov IV. 23,24 [i] 14:30 Profesionáli VIII.: Dusíkova hymna 10 [i] 15:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:35 Hviezdna brána III. 4 [i] 17:30 Simpsonovci X. 3 [i] 17:55 Láska vo hviezdach 5,6 [i] 19:40 Profesionáli VIII.: Vence 11 [i] 20:30 Solomon Kane [i] 22:30 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 00:35 Hviezdna brána III. 4 [i] 01:30 Ničitelia mýtov III. 6 [i] 02:25 Profesionáli VIII.: Vence 11 [i] 03:05 Nevesta pre milionára III. 9,10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:30 Království II. 17 [i] 08:20 Poslové I. 4 [i] 09:05 Poslové I. 5 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 10:40 Království II. 17 [i] 11:30 Království II. 18 [i] 12:15 Poslové I. 4 [i] 13:00 Poslové I. 5 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 15:25 Království II. 18 [i] 16:10 Království II. 19 [i] 17:00 Království II. 20 [i] 17:50 Poslové I. 6 [i] 18:35 Poslové I. 7 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 21:50 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 23:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 01:10 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 06:00 Dvanáct oblíbených epizod Bořičů mýtů (1. Řada): Nejdůležitější je místo! 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 16 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Závodní volanty, míchaný salát, větrné turbíny 16 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada): Pomoc 8 [i] 09:05 Aljašská železnice (3. Řada): Vysokohorské peklo 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Chaos v Kolumbii 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): NHRA a růžový Cadillac z roku 55, 2. část 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Thunderbird 8 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Bořiči ztracených mýtů 221 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Patagonie 4 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Filipíny 5 [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Norsko 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada): Pomoc 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Thunderbird 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu 9 [i] 20:00 Lovci odpadu (8. Řada) 6 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 9 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 10 [i] 22:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nejlepší hity II 14 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Následky 7 [i] 00:55 Parádní motorky (1. Řada) 5 [i] 01:50 Lovci odpadu (8. Řada) 6 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 9 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 10 [i] 03:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): DeLorean 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 06:50 Banánové rybičky [i] 07:20 O Vánocích už nechci slyšet ani slovo [i] 08:30 Nekonečný příběh [i] 10:05 O štěstí a kráse [i] 11:10 Hádanice [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Zvonící meče [i] 13:40 Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí [i] 16:15 Adéla ještě nevečeřela [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Láska rohatá [i] 21:30 Muž z Acapulca [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Zas je tady Silvestr [i] 23:55 Husa [i] 00:25 Banánové rybičky [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:40 Zahrada je hra [i] 04:05 Kde bydlely princezny [i] 04:20 Zpráva o sešlosti [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Na moll [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Život pod horským velikánem [i] 06:50 Krásy evropského pobřeží: Pobřeží hor [i] 07:00 Třináctá komnata [i] 08:25 Taipan - nejjedovatější had světa [i] 09:20 Včera, dnes a zítra [i] 11:15 Glenn Miller: Jak zmizel? [i] 12:15 Ledové srdce [i] 13:15 Dobrodružství rabína Jákoba [i] 14:45 Savojsko, ráj milovníků hor [i] 15:40 Kaktusový květ [i] 17:20 Duše v moři [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Taje Altaje [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apartmá v hotelu Plaza [i] 21:55 Hoří, má panenko [i] 23:10 Muž po boku královny [i] 00:05 Oligarchové, umění & dolary! [i] 00:55 Ledové srdce [i] 01:55 Go! [i] 02:25 Mistr Eckhart [i] 02:50 Misie v Libanonu [i] 03:15 Vlčnovské Vánoce [i] 03:40 Počesku [i] 03:50 Ta naša kapela [i] 04:15 Venkov ve městě [i] 04:40 Když je táta za mřížemi [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Jedeme k babičce [i] 07:40 Jorinda a Joringel [i] 08:45 O zatoulané princezně [i] 10:30 Past na rodiče [i] 12:45 Dva a půl chlapa X 13 [i] 13:10 Ordinace v růžové zahradě: Milování omylem 59 [i] 14:15 Mentalista II: Hlavolam 21 [i] 15:05 Mentalista II: Rudé písmeno 22 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 1.) [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:15 Rytíři ze Šanghaje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slavnosti sněženek [i] 21:40 Protiúder [i] 23:50 Detektivové z Hollywoodu [i] 01:45 Mentalista II: Hlavolam 21 [i] 02:25 Mentalista II: Rudé písmeno 22 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 1.) [i] 03:45 Dva a půl chlapa X 13 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě: Milování omylem 59 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Wolverine: Koh 8 [i] 06:55 Ninjago: Zbožné přání [i] 07:20 Ninjago: Večeře s Nadakhanem [i] 07:50 Deník malého poseroutky 2 [i] 09:55 Důvod k rozvodu [i] 11:40 Střihoruký Edward [i] 13:50 Karel a já [i] 15:35 Třetí princ [i] 17:15 Ať žije nebožtík [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Princ a Večernice [i] 22:05 Výlet [i] 00:25 Střihoruký Edward [i] 02:20 Karel a já [i] 03:55 Velbloud uchem jehly [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i] 06:35 16 želaní [i] 08:35 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:50 Vianočný bozk [i] 14:05 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 15:50 Princezná pod stromček [i] 17:40 Láska na karí [i] 20:00 Vianočná premena [i] 21:45 Láska cez internet [i] 00:00 Tanec ulice 2 [i] 01:30 Hurikán [i] 03:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Big Screen 2 17 [i] 06:30 Producenti [i] 08:45 Big Screen 2 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 12:35 Hook [i] 15:00 Vyletět z hnízda [i] 16:35 Atentát v Ambassadoru [i] 18:30 Králova přízeň [i] 20:30 Mnich [i] 22:10 Identita [i] 23:45 Revenge of the Green Dragons [i] 01:20 Gangy New Yorku [i] 03:55 W.E. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Alpské lyžování [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:00 Alpské lyžování [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 15:00 Alpské lyžování [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 21:45 Alpské lyžování [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:00 Biatlon [i] 03:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Izrael 3 [i] 06:00 Městské safari 1 3 [i] 06:15 Letiště na severním pólu 1 2 [i] 07:05 Essequibo: Tajemná řeka 1 2 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 1: Divy zvířat 6 [i] 09:00 Attenborough: 60 let v divočině 1 1 [i] 10:00 Dinisauři v Británii 1 1 [i] 10:55 Městské safari 1 4