TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2020
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    16:10 Harry Potter a Fénixov rád [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šialený Max: Zbesilá cesta [i] 22:50 Terminátor Genisys [i] 01:15 Šialený Max: Zbesilá cesta [i] 03:10 Mechanik zabijak [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    16:15 "Ducháček to zařídí" [i] 17:45 V dobrej spoločnosti [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Hniezdo 2/13 [i] 21:30 Tisícročná včela: Otec 2/4 [i] 22:30 Vrchný inšpektor Banks I: Hra s ohňom 1/3 [i] 00:00 Agatha Christie : Poirot: Záhada Modrého vlaku [i] 01:35 "Ducháček to zařídí" [i] 03:00 Vrchný inšpektor Banks I: Hra s ohňom 1/3 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    15:10 Hokej - Tipsportliga [i] 17:15 Ktosi je za dverami [i] 18:30 Večerníček: Števko drievko a Alenka z polienka [i] 18:35 Chalúpka na vŕšku [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Smajlíkovci: SMAJLINÁDA - Smajlinádová tradícia [i] 18:55 Kniha džunglí III [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Odkaz vo fľaši I [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Herec - Portrét Ivana Mistríka [i] 21:05 Švédska lovestory [i] 23:10 Novoročný koncert Viedenských filharmonikov 2020 [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    16:10 GURMÁNI ULICE 3 [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Wind River [i] 23:15 Hitman: Agent 47 [i] 01:20 Ťažko zamilovaný [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:25 Kutyil s.r.o. II. 1/31 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    15:35 Slovácko sa nesúdi 3,4 [i] 17:25 Rande v ťažkostiach [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:50 DVOJIČKY 6 [i] 20:45 Ťažko zamilovaný [i] 23:05 Dvojitý život [i] 01:25 Outsider [i] 03:05 Tecumseh [i] 04:50 KINOSÁLA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    16:05 Bylo nás pět: Andělíček policajt 2/6 [i] 17:05 Jehla [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Hruška [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:53 Branky, body, vteřiny [i] 20:05 Losování Sportky a Šance [i] 20:10 Stockholmský syndrom 2/2 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Kabinet Dr. Honzáka [i] 22:40 Kde alibi nestačí [i] 00:15 Inspektor Banks V: Kousek srdce [i] 01:45 Manéž Bolka Polívky [i] 02:55 13. komnata Vladimíra Kořena [i] 03:25 Sváteční slovo básnířky Ireny Šťastné [i] 03:30 Žiješ jenom 2x: Na konci s dechem? [i] 03:55 Hobby naší doby [i] 04:25 Kuks, krajina jako park [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    16:00 Titáni hlubin: Dobytí oceánů 1/3 [i] 16:55 Santorini, ostrov opředený legendami [i] 17:45 Karibik z nebe [i] 18:45 Chaloupka na vršku: Jak se Honzík postavil čelem [i] 18:55 Folklorika: Boršické sedlácké [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Joe Kidd [i] 21:30 Mladý muž a bílá velryba [i] 23:00 Co se stalo Rosemary Kennedyové? [i] 23:55 Dětští vojáci mají novou práci [i] 00:55 Evropa dnes: Steroidy ohrožují Irsko 2/2 [i] 01:25 Divnopis: Mrkvojedy [i] 01:30 Zrušíme tělocvik [i] 01:55 Přísně tajné vraždy: Bolest plukovníka Lukase [i] 02:10 Zašlapané projekty: Zapomeňte na škodovku [i] 02:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 02:55 Na výspě mediteránu [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:45 Přátelé z bitevního pole [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    15:55 Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov [i] 17:55 Falošný snúbenec [i] 20:00 Prekliaty raj [i] 22:00 Beštiálny sused [i] 00:00 Dovolenka v pekle [i] 01:40 Prekliaty raj [i] 03:10 Beštiálny sused [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox





Aktuálne správy










 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.