TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Varte s nami [i] 06:10 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:15 Scooby-Doo a lochnesská príšera [i] 07:25 Beethovenovo vianočné dobrodružstvo [i] 09:10 Kúzelná opatrovateľka 2 [i] 11:20 Legenda o sovích strážcoch [i] 13:05 Šmolkovia 2 [i] 14:55 Lúpež po taliansky [i] 17:00 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Podfukári [i] 22:45 Hellboy: Zlatá armáda [i] 01:05 Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda [i] 02:40 Dovolenka za trest [i] 04:30 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Krajina dávnych vekov II. - Dobrodružstvo vo veľkom údolí [i] 06:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Princezna Mahuliena [i] 07:15 Krajina dávnych vekov III. - Čas veľkého dávania [i] 08:25 Arabela: Peter a princezná 3/13 [i] 08:55 Zázračná láska [i] 10:10 Pávie pierko [i] 11:50 Svätojánsky venček [i] 13:25 Johankino tajomstvo [i] 14:55 Medená veža [i] 16:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Princ v medvedej koži [i] 17:20 O dvanástich mesiačikoch [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Winnetou: Tajomstvo strieborného jazera 2/3 [i] 21:55 Obhajca [i] 23:50 Na krásnom modrom Dunaji [i] 02:00 Obhajca [i] 03:50 Nebíčko v papuľke: Pravoslávne Vianoce [i] 04:25 Svätohor [i] 04:55 Krajina dávnych vekov III. - Čas veľkého dávania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Miazgovci II.: Bláznivá planéta [i] 06:35 Miazgovci II.: Kriminália [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Laurina vianočná hviezda [i] 07:15 Prvý sneh zimy [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - TRADIČNÉ JEDLÁ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hokej - MS do 20 rokov [i] 09:30 František, pápež chudobných [i] 10:15 Tri dominá [i] 10:40 Tajomstvá pokladov II.: Kopija osudu [i] 11:30 Obedníček: Zima je, zima je... [i] 11:40 Chalúpka na vŕšku [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - JABLKÁ V ŽUPANE [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 10/10 [i] 14:10 V službách jeho svätosti [i] 15:00 Integrácia Seniorov 2016 [i] 16:00 Família: Família - Lásky môjho života [i] 16:30 Zlatá lýra: Zlomové roky [i] 17:35 Miazgovci II.: Zrýchlená planéta [i] 18:00 Miazgovci II.: Hudobná planéta [i] 18:30 Večerníček: Drobci [i] 18:35 Diviak Alojz lyžiarom [i] 18:45 Chalúpka na vŕšku [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - TRADIČNÉ JEDLÁ [i] 18:55 Laurina vianočná hviezda [i] 19:05 Blanche [i] 19:10 Černicový živý plot [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Postřižiny [i] 21:45 Frank Sinatra , alebo americká zlatá éra [i] 22:40 Stratené v preklade [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Hokej - MS do 20 rokov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:30 SÚDNA SIEŇ [i] 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:10 SILVESTROVSKÝ PANELÁK [i] 09:35 Sám doma 3 [i] 11:40 Vianočná obchádzka [i] 13:30 Kapitán Sabertooth [i] 15:20 Sám doma 4: Chceme náš dom späť! [i] 17:15 Marmaduke [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Plán hry [i] 22:50 Vtierka Castle VIII. 12,13 [i] 00:40 Bostonské zločiny V. 2 [i] 01:25 Agentúra Jasno II. 16/16 [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 02:45 SÚDNA SIEŇ [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Výhra mi zmenila život 15 [i] 06:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 06:40 Ničitelia mýtov V. 2 [i] 07:25 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 09:15 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i] 10:50 Choď na to! [i] 12:45 Ničitelia mýtov I V. 21,22 [i] 14:40 Profesionáli VIII.: Žirafa 9 [i] 15:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:30 Hviezdna brána III. 3 [i] 17:25 Simpsonovci X. 2 [i] 17:50 Láska vo hviezdach 3,4 [i] 19:35 Profesionáli VIII.: Dusíkova hymna 10 [i] 20:30 Bojovníci severu [i] 22:25 Mačka a pes [i] 00:30 Hviezdna brána III. 3 [i] 01:20 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 02:15 Profesionáli VIII.: Dusíkova hymna 10 [i] 02:55 Choď na to! [i] 04:40 Ničitelia mýtov III. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:25 Království II. 15 [i] 08:15 Poslové I. 2 [i] 09:00 Poslové I. 3 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 10:35 Království II. 15 [i] 11:25 Království II. 16 [i] 12:15 Poslové I. 2 [i] 13:00 Poslové I. 3 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 15:20 Království II. 16 [i] 16:10 Království II. 17 [i] 17:00 Království II. 18 [i] 17:45 Poslové I. 4 [i] 18:35 Poslové I. 5 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 21:00 Vražedná práva III. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 22:45 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 23:35 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 00:25 Vražedná práva III. 7 [i] 01:20 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 02:05 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa 10 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 16 [i] 06:00 Dvanáct oblíbených epizod Bořičů mýtů (1. Řada): Mokré a divoké 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 15 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Drtiče kamene, látková stínítka lamp, sypání na dorty, napařovací žehličky 15 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada): Nelehký obchod 7 [i] 09:05 Aljašská železnice (3. Řada): Mrtvá zóna 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Omráčeni sněhem 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): NHRA a růžový Cadillac z roku 55, 1. část 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Obojživelný vůz 7 [i] 12:35 Dvanáct oblíbených epizod Bořičů mýtů (1. Řada): Nejdůležitější je místo! 3 [i] 13:30 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 4 [i] 14:25 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 5 [i] 15:20 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada): Nelehký obchod 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Obojživelný vůz 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Přenosné podium, řasenka 8 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 17 [i] 20:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 18 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Hrdinové a šprýmaři 13 [i] 00:00 Největší loďaři světa (1. Řada): Vlečná loď 4 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 1 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 17 [i] 02:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 18 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (2. Řada) 4 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Dodge Charger 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 06:50 Banánové rybičky [i] 07:25 Čepice [i] 07:45 Štědrý večer pana rady Vacátka [i] 08:25 Číslo 5 žije [i] 10:05 Princové jsou na draka [i] 11:00 Abeceda F plus S [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Babička [i] 12:50 Zkřížené meče [i] 14:00 Dívka na koštěti [i] 15:15 Pekařův císař [i] 16:20 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Svatojánský věneček [i] 21:40 Muž z Ria [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 23:30 Do roka a do dna [i] 00:25 Zkouška [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:20 Bolkoviny [i] 02:15 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 03:05 Komediograf [i] 03:40 Bydlení je hra [i] 04:00 Kde bydlely princezny [i] 04:20 Sváteční slovo karmelitána Vojtěcha Kodeta [i] 04:25 Oltáře útěchy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Tomáš kardinál Špidlík [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Vánoční strom republiky [i] 06:25 Misie v Libanonu [i] 06:50 Route 66 - jedna jízda nestačí [i] 08:20 Žralok bílý - žijící legenda [i] 09:10 Baťa - rodina, která chtěla obout celý svět [i] 10:05 Zelňačka [i] 11:45 Já, člověk 1/2 [i] 12:30 Já, člověk 2/2 [i] 13:15 Život v časech "Panství Downton" 1/2 [i] 14:05 Život v časech "Panství Downton" 2/2 [i] 15:00 Nebožtíci přejí lásce [i] 17:20 Krása fauny [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Europa Jagellonica [i] 19:25 Tajemství podzemního království [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kaktusový květ [i] 21:45 Včera, dnes a zítra [i] 23:45 S kuchařem kolem světa - speciál [i] 01:20 Gangsterova milenka [i] 03:00 Čerti a svatí, Mikulášské obchůzky na Valašsku [i] 03:25 Ta naša kapela [i] 03:50 Rodina svaté Zdislavy [i] 04:10 Ženy SHR [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Gólová výměna [i] 07:35 Željesboj [i] 09:10 Z pekla štěstí 2 [i] 11:05 Vesničko má středisková [i] 12:40 Dva a půl chlapa X 12 [i] 13:10 Ordinace v růžové zahradě: Bacha na pohádky! 58 [i] 14:15 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 15:05 Mentalista II: Všude červená 20 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Jed [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:15 Tenkrát na východě [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Past na rodiče [i] 22:45 96 hodin: Odplata [i] 00:25 Skleněný dům [i] 02:15 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 02:55 Mentalista II: Všude červená 20 [i] 03:40 Dva a půl chlapa X 12 [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě: Bacha na pohádky! 58 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Wolverine: Vadhaka 7 [i] 06:45 Ninjago: Smolná tvrz stoupá [i] 07:15 Ninjago: Zbožné přání [i] 07:45 Sám doma 5: Vánoční loupež [i] 09:40 Velbloud uchem jehly [i] 11:15 Dr. Dolittle [i] 12:55 Provdám svou ženu [i] 14:30 Věčný příběh [i] 17:10 Pan Vok odchází [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jak se budí princezny [i] 22:05 Zlodějka knih [i] 00:45 Návrat mušketýrů [i] 02:30 Zlodějka knih [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 06:35 Vianočný príbeh 2 [i] 08:35 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:20 Vianočná zámena [i] 13:30 Čo to dievča chce? [i] 15:35 Vianočná láska [i] 17:10 Jedz, modli sa a miluj [i] 20:00 Láska na karí [i] 22:20 Ľadové sny [i] 00:05 Štyridsiatka na krku [i] 01:35 Hurikán [i] 03:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 06:00 Big Screen 2 16 [i] 06:30 Vánoce u Cartwrightů [i] 08:00 Big Screen 2 18 [i] 08:15 Big Screen 2 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Monsieur Max [i] 13:40 Dohola [i] 15:15 Královna [i] 17:00 Zážeh [i] 18:45 Pan Pip [i] 20:30 Dom Hemingway [i] 22:05 Na život a na smrt [i] 00:05 Mnich [i] 01:45 Pan Pip [i] 03:30 Revenge of the Green Dragons [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Freestylové lyžování [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Freestylové lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Biatlon [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 21:45 Biatlon [i] 22:45 Alpské lyžování [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:15 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:00 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Špicberky 2 [i] 06:00 Letiště na severním pólu 1 1 [i] 06:50 Skrytá království: Vývoj 1 3 [i]