Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:05 Obušku, z pytle ven! [i] 07:15 Kung Fu Panda slávi sviatky [i] 07:35 Ako vycvičiť draka na Vianoce [i] 07:55 Kocúr v čižmách: Vianočné prekvapenie [i] 08:10 Ja, zloduch [i] 09:55 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 11:45 Perinbaba [i] 13:35 Happy Feet 2 [i] 15:25 Tři oříšky pro Popelku [i] 17:10 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák 4 [i] 22:20 Herkules [i] 00:10 Hellboy [i] 02:20 Reset [i] 03:45 Vaši Susedia [i] 04:40 Mr. Bean [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Krajina dávnych vekov [i] 06:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Soľ nad zlato [i] 07:15 Krajina dávnych vekov II. - Dobrodružstvo vo veľkom údolí [i] 08:30 Arabela: Rumburakova pomsta 2/13 [i] 09:00 Svätohor [i] 09:35 Korunný princ [i] 11:10 Poklady.sk: Majstri neskorej gotiky [i] 11:25 Spartakus [i] 14:30 Zázračný nos [i] 16:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Princezna Mahuliena [i] 17:20 Pávie pierko [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Rysavá jalovica [i] 21:30 Zázrak z Korutánska [i] 23:00 Spartakus [i] 02:05 Zázrak z Korutánska [i] 03:35 Poklady.sk: Majstri neskorej gotiky [i] 03:50 Zlatná krajina [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Koledy na korze [i] 06:30 Vianoce so slávikom [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Krtkove Vianoce [i] 07:40 Laurina vianočná hviezda [i] 07:50 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Vianoční anjeli [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Goralská svadba [i] 09:20 Torysky [i] 09:40 Po stopách Svätého Petra 2/2 [i] 10:40 Tajomstvá pokladov II.: Archa zmluvy [i] 11:30 Obedníček: Pánko Snehulianko [i] 11:40 Chalúpka na vŕšku [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISUŠI [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 9/10 [i] 14:05 František, pápež chudobných [i] 14:50 Náš OĽUN [i] 16:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Karla Gotta [i] 16:30 Zlatá lýra: Roky nádeje [i] 17:35 Miazgovci II.: Bláznivá planéta [i] 18:00 Miazgovci II.: Kriminália [i] 18:30 Večerníček: Drobci [i] 18:35 Zima je, zima je... [i] 18:45 Chalúpka na vŕšku [i] 18:50 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Vianoční anjeli [i] 18:55 Laurina vianočná hviezda [i] 19:05 Prvý sneh zimy [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Amy [i] 22:15 Big Lebowski [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Gypsy Festival [i] 01:45 Hokej - MS do 20 rokov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:35 SÚDNA SIEŇ [i] 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:15 SILVESTROVSKÝ PANELÁK [i] 09:25 Tajomstvo Snehovej kráľovnej [i] 11:15 V utajení [i] 13:00 Ľadové Vianoce [i] 14:50 12 podmienok dedičstva [i] 17:00 Legenda o Chun-Li [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Solomon Kane [i] 22:40 Statočné srdce [i] 02:00 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 03:05 SÚDNA SIEŇ [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 05:45 Ničitelia mýtov IV. 30/30 [i] 06:35 Ničitelia mýtov V. 1/30 [i] 07:25 Klenot TV [i] 08:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 09:15 Detektív Extralarge: Cannonball [i] 10:55 Aféra Thomasa Crowna [i] 12:55 Ničitelia mýtov IV. 19,20 [i] 14:55 Profesionáli VIII.: José sa žení 8 [i] 15:40 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:30 Hviezdna brána III. 2 [i] 17:25 Simpsonovci X. 1/23 [i] 17:50 Láska vo hviezdach 1,2/13 [i] 19:40 Profesionáli VIII.: Žirafa 9 [i] 20:30 Vianočná obchádzka [i] 22:20 Novembrový muž [i] 00:35 Hviezdna brána III. 2 [i] 01:30 Ničitelia mýtov III. 2 [i] 02:25 Nevesta pre milionára III. 6,7,8 [i] 04:40 Ničitelia mýtov III. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:45 Poslové I. 1 [i] 08:35 Kráska a zvíře III. 13 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 10:15 Království II. 13 [i] 11:05 Království II. 14 [i] 11:55 Kráska a zvíře III. 13 [i] 12:45 Poslové I. 1 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 15:25 Království II. 14 [i] 16:15 Království II. 15 [i] 17:05 Království II. 16 [i] 17:55 Poslové I. 2 [i] 18:40 Poslové I. 3 [i] 19:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 22 [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 22:40 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 23:30 Havaj 5-0 III. 11 [i] 00:20 Myšlenky zločince X. 22 [i] 01:10 Havaj 5-0 III. 11 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 02:45 Tělo jako důkaz III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu 9 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 15 [i] 06:00 Dvanáct oblíbených epizod Bořičů mýtů (1. Řada): Letadla, vlaky a automobily 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 16 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada): Prostředník 6 [i] 09:05 Aljašská železnice (3. Řada): Pekelná noc 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Bolivijský boj 18 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký a parádní Chevrolet C-10, 2. část 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Chevrolet Camaro 6 [i] 12:35 Dvanáct oblíbených epizod Bořičů mýtů (1. Řada): Mokré a divoké 2 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Ben Stiller 2 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Channing Tatum 3 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Tom Arnold 4 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Pistolnický souboj 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada): Prostředník 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Chevrolet Camaro 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 20:00 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada) 3 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 21 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Vrah: 2. část 18 [i] 00:00 Nazí a vystrašení XL (speciální díly 1. sezony) (1. Řada): Mission Impossible 1 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (2. Řada): 23 dnů 12 [i] 01:50 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada) 3 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 21 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Vrah: 2. část 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Činčin [i] 06:00 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 06:50 Husa [i] 07:20 Banánové rybičky [i] 08:10 Princezna nevěsta [i] 09:45 Nezbedná pohádka [i] 10:30 Abeceda P plus U [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 O princezně se zlatým lukem [i] 13:35 Tři veteráni [i] 15:10 Císařův pekař [i] 16:30 Šíleně smutná princezna [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Korunní princ [i] 21:35 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:10 Nesmrtelná Jiřina [i] 00:05 Banánové rybičky [i] 00:55 Bolkoviny [i] 01:45 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 02:40 S četníky v civilu [i] 03:05 Pod pokličkou [i] 03:30 Chalupa je hra [i] 03:55 Žiješ jenom 2x [i] 04:20 Sváteční slovo karmelitána [i] 04:25 Josef Lux - Kříž... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Případ pro ombudsmana [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Glenn Miller: Jak zmizel? [i] 06:55 Paměť vody aneb odkaz Jakuba [i] 07:55 Vánoční rozhovor s Anselmem Grünem [i] 08:20 Já, člověk 1/2 [i] 09:05 Já, člověk 2/2 [i] 09:50 Cirque du Soleil: La Nouba [i] 11:20 K Pacifiku přes Coast Mountains [i] 11:50 Život pod horským velikánem [i] 12:45 Heydrich - konečné řešení: Konečně go! 17/44 [i] 13:10 Poutní místa: Mariazell [i] 13:30 Krása fauny [i] 14:25 Tajemná Agatha Christie [i] 15:20 Někdo to rád horké [i] 17:20 Taipan - nejjedovatější had světa [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Mistr Eckhart [i] 19:25 Špion II: Krycí název: Poslední večeře 10/11 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nebožtíci přejí lásce [i] 22:25 Gangsterova milenka [i] 00:05 Cats [i] 02:05 Ostrovy zapomenutého klidu: SOOS [i] 02:35 Počesku [i] 02:45 Duchovní kuchyně: New Age [i] 03:10 Vánoce, vánoce, skoro-li budete [i] 03:35 Česká křesťanská akademie [i] 03:55 Po stopách Makabejských [i] 04:20 Život bez značek [i] 04:45 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Výlet do Paříže [i] 07:05 Sněhová královna [i] 08:45 Z pekla štěstí [i] 11:00 O statečném kováři [i] 12:35 Dva a půl chlapa X 11 [i] 13:05 Ordinace v růžové zahradě: Léčba Gottem 57 [i] 14:10 Mentalista II: Červená krabička 17 [i] 15:05 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Počítání mrtvých [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:15 Dům naruby [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vesničko má středisková [i] 21:55 Specialista [i] 00:10 Anakonda [i] 01:40 Mentalista II: Červená krabička 17 [i] 02:20 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba VI: Počítání mrtvých [i] 03:45 Dva a půl chlapa X 11 [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě: Léčba Gottem 57 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Wolverine: Min 6 [i] 06:55 Ninjago: Smolná tvrz stoupá [i] 07:25 Garfield 2 [i] 09:10 Barbora řádí [i] 10:45 Návrat mušketýrů [i] 12:50 Valentin Dobrotivý [i] 14:45 Croodsovi [i] 16:40 Svatby pana Voka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Třetí princ [i] 21:50 Trosečník [i] 00:50 Svatby pana Voka [i] 02:30 Trosečník [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 06:35 Deduško pod stromček [i] 08:35 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:25 Extrémne vianočné stromčeky [i] 12:50 Čarovné Vianoce [i] 14:25 Vianočné vyznanie [i] 16:10 Ľadové sny [i] 17:55 Kráska z Manhattanu [i] 20:00 Princezná pod stromček [i] 21:40 Jedz, modli sa a miluj [i] 00:20 Julie a Julia [i] 02:20 Hurikán [i] 04:05 Smotánka [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Bratři Warnerové [i] 06:00 Big Screen 2 15 [i] 06:30 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 08:15 Big Screen 2 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Správce statku [i] 13:30 Vánoce u Cartwrightů [i] 15:05 Producenti [i] 17:20 Vyletět z hnízda [i] 18:45 Královna [i] 20:30 Králova přízeň [i] 22:25 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 00:05 Dom Hemingway [i] 01:45 W.E. [i] 03:35 Na život a na smrt [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Freestylové lyžování [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Freestylové lyžování [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:45 Freestylové lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Freestylové lyžování [i] 20:45 Biatlon [i] 21:30 Biatlon [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Freestylové lyžování [i] 23:30 Biatlon [i] 00:00 Biatlon [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:30 Biatlon [i] 03:00 Freestylové lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Biatlon [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 On The Spot 1: On The Spot - Reportéři v akci: Gaza 1 [i] 06:00 Projekt Helicon Life 1 4 [i] 06:20 Projekt Helicon Life 1 5 [i] 06:30 Chemici na Arktidě [i] 06:55 Skrytá království: Vývoj 1 2 [i] 07:10 Ledová říše 1 6 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 1: Kolonizátoři 4 [i] 09:00 Skrytá království 1 2 [i] 10:00 Obři doby ledové 1 2 [i] 10:55 Městské safari 1 1 [i] 11:10 Brutální chemie 2 2 [i] 12:00 Lovci velryb 1 2 [i] 13:00 Nejúspěšnější projekty 1 1 [i] 14:00 Jak vznikaly kontinenty? 1: Afrika 1 [i] 14:55 Tajemný svět kvantové fyziky 1 1 [i] 16:00 Budování starověkých měst: Řím a Atény 1: Athény 1