TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Scooby-Doo a tajomný vynález [i] 06:20 SHREKove druhé Vianoce [i] 06:25 Legendárna partia [i] 07:50 Kúzelná opatrovateľka [i] 09:40 Kráľ Drozdia brada [i] 11:45 Šťastné a veselé Vianoce s Markízou [i] 11:50 S tebou mě baví svět [i] 13:40 Byl jednou jeden král... [i] 15:20 Mrázik [i] 17:05 Pacho, hybský zbojník [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dovolenka za trest [i] 22:55 Lúpež po taliansky [i] 01:10 Žoldnier [i] 02:50 Lúpež po taliansky [i] 04:30 To najlepšie zo Susedov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko v obrazoch [i] 05:50 Santov pomocník a zázračná snehová vločka [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 08:20 Arabela: Ako pán Majer našiel zvonček 1/13 [i] 08:50 Snehuliaci [i] 09:15 Chladné srdce [i] 10:40 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 11:45 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 12:55 Romulus a Remus [i] 14:40 Sedem zhavranelých bratov [i] 16:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Soľ nad zlato [i] 17:25 Korunný princ [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Winnetou: Nový svet 1/3 [i] 22:15 Love Song [i] 00:00 Polčas rozpadu [i] 01:40 Love Song [i] 03:25 Romulus a Remus [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Miazgovci I.: Atómová vila [i] 06:30 Miazgovci II.: Rozprávková planéta [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:00 Kniha džunglí I. [i] 07:10 Zvončeky šťastia pre planétu Zem [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vianoce na Honte [i] 09:20 Po stopách Svätého Petra 1/2 [i] 10:20 Slnečný cirkus: La nouba [i] 11:50 Štefanská veselica [i] 12:30 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 8/10 [i] 14:10 Po stopách Svätého Petra 2/2 [i] 15:10 František Rábek [i] 15:35 Rozmajrín [i] 17:00 V slovenskom betleheme [i] 18:30 Večerníček: Drobci [i] 18:35 Pánko Snehulianko [i] 18:45 Chalúpka na vŕšku [i] 18:50 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Siedmi koledníci [i] 18:55 Laurina vianočná hviezda [i] 19:05 Poštár Pat I [i] 19:20 Kniha džunglí I. [i] 19:30 Krtkove Vianoce [i] 19:55 Kniha džunglí - Safari [i] 20:10 Adele - koncert v Londýne [i] 21:15 Sherlock: Ohavná nevesta [i] 22:45 Od veci: Od veci Vianoce s Laskym [i] 23:10 Noc v archíve: Vianočná nádielka rozprávok [i] 00:10 Adele - koncert v Londýne [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 Popoluška [i] 08:50 Doba ľadová 2 [i] 10:30 Na vlásku [i] 12:15 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 14:50 Ľadové kráľovstvo [i] 16:45 Oslava v ľadovom kráľovstve [i] 16:50 Kapitán Sabertooth [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Novembrový muž [i] 22:40 Bojovníci severu [i] 00:40 Komplikovaná láska [i] 02:05 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:10 Láska na druhom konci [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Hoď svišťom [i] 06:00 Ničitelia mýtov IV. 29 [i] 06:50 Vianoce s Holly [i] 08:20 Komplikovaná láska [i] 09:50 V zajatí ľadu [i] 11:30 Stratení v horách [i] 13:00 Jastrabia žena [i] 15:25 Tiene minulých Vianoc [i] 17:20 Aféra Thomasa Crowna [i] 19:35 Profesionáli VIII.: José sa žení 8 [i] 20:30 Sám doma 3 [i] 22:25 Dokonalý únik [i] 00:20 V zajatí ľadu [i] 02:00 Mafstory - Vianoce [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Království II. 11 [i] 07:50 Kráska a zvíře III. 11 [i] 08:40 Kráska a zvíře III. 12 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 10:20 Království II. 11 [i] 11:10 Království II. 12 [i] 12:00 Kráska a zvíře III. 11 [i] 12:50 Kráska a zvíře III. 12 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 15:15 Království II. 12 [i] 16:05 Království II. 13 [i] 16:55 Království II. 14 [i] 17:45 Kráska a zvíře III. 13 [i] 18:35 Poslové I. 1 [i] 19:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 20:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 21:00 Světová invaze 1 [i] 23:00 Poznáš, až to přijde? 1 [i] 01:05 International 1 [i] 03:00 Vzpomínky IV. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Vymrštit něco z vody 233 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 15 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada): Inkasovat 5 [i] 09:05 Aljašská železnice (3. Řada): Oko bouře 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Rozbitá cesta 17 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký a parádní Chevrolet C-10 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Maserati 3200 GT 5 [i] 12:35 Dvanáct oblíbených epizod Bořičů mýtů (1. Řada): Letadla, vlaky a automobily 1 [i] 13:30 Aljašská železnice (1. Řada): Smrtící led 2 [i] 14:25 Aljašská železnice (1. Řada): Bestie 3 [i] 15:20 Aljašská železnice (1. Řada): Katastrofická cesta 4 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Dvojí tvář 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada): Inkasovat 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Maserati 3200 GT 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 1 [i] 21:00 Stále naživu (1. Řada): Nejhorší možný scénář 6 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Síla v bolesti 28 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vědci z dvorků 11 [i] 00:00 Zlatá horečka (Speciál 6. řady) (6. Řada): Hlava nehlava 4 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Úplné dno 11 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (2. Řada) 1 [i] 02:40 Stále naživu (1. Řada): Nejhorší možný scénář 6 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Síla v bolesti 28 [i] 04:20 Rození obchodníci (10. Řada): Aston Martin DB7 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Vůně jehličí [i] 06:00 Čepice [i] 06:15 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 07:20 Dívka na koštěti [i] 08:40 Byl jednou jeden král... [i] 10:15 Ať přiletí čáp, královno! [i] 11:50 Pekařův císař [i] 13:00 Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana [i] 14:00 Princezna ze mlejna II. [i] 15:55 Tři oříšky pro Popelku [i] 17:20 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázračný nos [i] 21:45 Adéla ještě nevečeřela [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 23:30 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 00:30 Ráno budeme moudřejší [i] 01:35 Máme se rádi [i] 02:20 Kavárnička dříve narozených [i] 03:05 Herecké Vánoce [i] 04:05 Hra pro tři [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dejme šanci tetřevům [i] 05:10 Kde se dobře vaří... [i] 05:30 Národní klenoty [i] 06:00 Československý filmový týdeník 1966 1127/2379 [i] 06:10 Abrahám 2/2 [i] 07:45 Vánoce podle Dickense [i] 08:15 Taje Altaje [i] 09:10 August Rush - Melodie mého srdce [i] 11:00 Nepovedený čert [i] 11:30 Medvědi [i] 13:05 Počesku [i] 13:15 Roma Spirit 2016 [i] 14:35 Duše v moři [i] 15:25 Prázdniny v Římě [i] 17:20 Život v časech "Panství Downton" 2/2 [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Romantické světlo [i] 19:25 Go! [i] 19:55 Postřehy odjinud [i] 20:00 Někdo to rád horké [i] 22:05 Půlnoční běh [i] 00:10 El Dorado [i] 02:10 Sběrné surovosti [i] 02:45 Grotesky [i] 03:05 Valašské Vánoce [i] 03:20 Sochař víry [i] 03:50 Hovořit obrazem [i] 04:10 Ivetka a hora [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Obří dobrodružství Toma a Jerryho [i] 06:50 O panně Mahuleně [i] 07:55 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 09:15 Flashdance [i] 11:05 S čerty nejsou žerty [i] 13:00 Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana 13:15 Princezna se zlatou hvězdou [i] 14:30 Za humny je drak [i] 16:15 Shrek Třetí [i] 17:50 O statečném kováři [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tři bratři [i] 22:05 Mystery, Aljaška [i] 00:25 Vzorec pro vraždu [i] 02:25 Ozzromantika [i] 03:10 Jack Frost [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Wolverine: Asano 5 [i] 06:40 Ninjago: Veřejný nepřítel číslo jedna [i] 07:00 Ninjago: Ve vězení [i] 07:30 Marley a já: Štěněcí léta [i] 09:20 Hledá se táta [i] 10:50 Rio 2 [i] 13:00 Katakomby [i] 14:30 Hrátky s čertem [i] 16:20 Notting Hill [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dračí princ [i] 22:35 Zůstaň se mnou [i] 00:45 Notting Hill [i] 02:50 Dračí princ [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Vianoce plné lásky [i] 07:50 Vianočný posol lásky [i] 09:15 Strieborné zvončeky [i] 11:00 Vianočný sen [i] 12:35 Stromček želaní [i] 14:15 Dobrý anjel [i] 15:50 Vianoce naruby [i] 17:45 Čo to dievča chce? [i] 19:45 Varte s nami [i] 20:00 Čarovné Vianoce [i] 21:35 Vianočná zámena [i] 23:20 Čo to dievča chce? [i] 01:15 Vezmeš si ma? 1-2/2 [i] 04:00 Smotánka špeciál [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 06:00 Big Screen 2 14 [i] 06:30 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 08:15 Big Screen 2 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 12:35 Horší to už nebude [i] 14:25 Agent z Panamy [i] 16:15 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 18:00 Dvě tváře lásky [i] 20:00 Šestý den [i] 22:00 Hannibal - Zrození [i] 23:55 Ruské peklo [i] 01:30 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 03:05 Hannibal - Zrození [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Freestylové lyžování [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Biatlon [i] 09:15 Biatlon [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Freestylové lyžování [i] 13:45 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Biatlon [i] 22:30 Biatlon [i] 23:00 Freestylové lyžování [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Freestylové lyžování [i] 02:30 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Freestylové lyžování [i] 04:00 Biatlon [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Horské travnaté louky: Rozmanitost a tradiční kultura [i] 06:00 “ptačí Paparazzi” 1: Rybí večeře 3 [i] 06:30 Nové okno do vesmíru [i] 06:55 Skrytá království: Vývoj 1 1 [i] 07:05 Ledová říše 1 5 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 1: Oportunisté 3 [i] 09:00 Skrytá království 1 1 [i] 10:00 Obři doby ledové 1 1 [i] 10:55 Každá kapka se počítá [i] 11:10 Brutální chemie 2 1 [i] 12:00 Lovci velryb 1 1 [i] 13:00 Lov částic 1 1 [i] 15:00 Věda vs. Bůh 1: Mysl a vědomí 3 [i] 16:00 Záhada hmoty – z čeho je tvořena země 1 3 [i] 17:00 Kdo byl Charles Darwin? [i] 18:00 Osmanská říše - Muslimštví vládci v Evropě 1 3 [i] 19:00 Biblické rány 1 3 [i] 20:00 Hvězdy hvězdičky 1 3 [i] 20:15 Lovci mýtů 1: Nacisté s Kniha Moci 3 [i] 21:10 Kód Krista 1 3 [i] 22:00 Bible: Historie 1 3 [i] 23:00 Násilí v historii lidstva 1 1