TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Mr. Bean [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru: Vianočná misia [i] 06:10 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 06:30 Myšiak Stuart Little 2 [i] 07:45 SHREKove prvé Vianoce [i] 08:05 SHREKove druhé Vianoce [i] 08:10 Kung Fu Panda slávi sviatky [i] 08:30 Madagaskar 3 [i] 10:05 Princezna se zlatou hvězdou [i] 11:20 Popolvár najväčší na svete [i] 13:05 Ja, zloduch [i] 14:55 Šťastné a veselé Vianoce s Markízou [i] 15:00 Soľ nad zlato [i] 16:45 Kúzelná opatrovateľka 2 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dračia nevesta [i] 22:40 Čas plný zázrakov [i] 00:30 Dračia nevesta [i] 02:20 Snehulienka [i] 04:00 Susedia [i] 04:30 Mr. Bean [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zlatá hus [i] 06:35 Príbeh Vianoc [i] 07:20 Levík Raa Raa [i] 07:35 Požiarnik Sam VIII.: Pontypandy v zovretí ľadu [i] 07:45 Prasiatko Peppa - Zlaté čižmičky [i] 08:00 Garfield III. [i] 08:15 Stratený a nájdený [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Santov pomocník a zázračná snehová vločka [i] 10:30 Princezná a pisár [i] 11:55 Urbi et orbi [i] 12:35 Láska na vlásku [i] 14:30 Chladné srdce [i] 15:55 Svätojánsky venček [i] 17:35 Johankino tajomstvo [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 21:30 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 22:35 Svätá Barbora [i] 00:30 Anjeli [i] 02:05 Svätá Barbora [i] 03:55 Anjeli [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Spišský Jeruzalem [i] 06:45 Priniesli sme vám novinu [i] 07:25 Trpaslíci - Vianočný pesničkový špeciál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Universum: Čarovný les [i] 09:30 Slávnostné služby Božie na 1. sviatok vianočný [i] 11:00 Juraj Turzo [i] 11:50 Betlehemský večný salaš [i] 12:30 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 7/10 [i] 14:15 Po stopách Svätého Petra 1/2 [i] 15:10 Slnečný cirkus: La nouba [i] 16:45 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov VI. - Stopy na hrebeni [i] 17:35 Miazgovci I.: Atómová vila [i] 18:00 Miazgovci II.: Rozprávková planéta [i] 18:30 Večerníček: Drobci [i] 18:35 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 18:45 Chalúpka na vŕšku [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - CHRISTMAS [i] 18:55 Laurina vianočná hviezda [i] 19:05 Kniha džunglí I. [i] 19:15 Poštár Pat I [i] 19:30 Požiarnik Sam: Vianočný deň plný príhod [i] 19:50 Táraninky: Vianoce [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:10 Vojna a mier 1/6 [i] 21:10 Príbeh Márie [i] 22:40 Tutto Verdi - koncert Dalibora Jenisa [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Vianočný drak: Zachránené Vianoce [i] 07:00 Niko 2 [i] 08:10 NAŠI [i] 09:40 Doba ľadová [i] 11:10 Sám doma [i] 13:20 Všade samé sušienky [i] 15:00 Tajomstvo Snehovej kráľovnej [i] 17:00 V utajení [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 VIANOČNÉ V SIEDMOM NEBI [i] 22:30 Nič nás nerozdelí [i] 00:40 Dokonalý únik [i] 02:15 21 Jump Street [i] 03:55 KRIMI 04:20 NAŠI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 05:50 Profesionáli [i] 06:35 Ničitelia mýtov IV. 28 [i] 07:30 Vianočný Panelák [i] 10:15 Vianoce s Holly [i] 11:55 Základ rodiny [i] 13:50 Údolie rytierov [i] 15:45 Stratení v horách [i] 17:30 Kutyil s.r.o. VIANOCE [i] 19:10 Hoď svišťom VIANOCE [i] 20:30 Nebezpečne blonďavá [i] 22:30 Statočné srdce [i] 02:00 Minulosť sa vracia [i] 03:35 Vianočný Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 08:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 10:25 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 11:15 Tým Škorpion II. 7 [i] 12:00 Tým Škorpion II. 8 [i] 12:45 Exmanželka za odměnu 1 [i] 14:40 The Amazing Spider-man 1 [i] 17:00 Jak prosté IV. 1 [i] 17:50 Jak prosté IV. 2 [i] 18:40 Vzpomínky IV. 5 [i] 19:30 Tým Škorpion II. 7 [i] 20:15 Tým Škorpion II. 8 [i] 21:00 Poznáš, až to přijde? 1 [i] 23:05 Kamarád taky rád 1 [i] 00:55 Celeste a Jesse navždy 1 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Dvojí přežití (6. Řada): Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Corvette 1957, 1. část 21 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): 80. léta a Coronet 11 [i] 08:10 Nazí a vystrašení (2. Řada): Z popela 23 [i] 09:05 Dvojí přežití (6. Řada): Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 09:55 Parádní motorky (1. Řada) 4 [i] 10:50 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 4 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (1. Řada): Severní Karolína 12 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Skryté poklady 1 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - varovné znamení 33 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Tuny ponožek 35 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Životní šance 16 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Jen pro zvané 17 [i] 15:20 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Závod s časem 1 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Weismann MF5 7 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Lamborghini Aventador 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 19:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Winsletová 4 [i] 21:00 Psi: jejich neznámé dějiny (1. Řada) 3 [i] 22:00 Národ tukanů [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada) 2 [i] 00:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 1 [i] 00:55 Říční monstra (8. Řada): Smrt u protinožců 5 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Winsletová 4 [i] 02:40 Psi: jejich neznámé dějiny (1. Řada) 3 [i] 03:30 Národ tukanů [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Frantík [i] 06:20 To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle [i] 07:25 O štěstí a kráse [i] 08:30 Noc na Karlštejně [i] 10:00 Co takhle svatba, princi? [i] 11:30 Císařův pekař [i] 12:50 Sněžný drak [i] 14:25 Princezna ze mlejna [i] 16:10 Tři životy [i] 17:30 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Slíbená princezna [i] 21:45 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 23:25 Vladimír Menšík nonstop [i] 00:20 Arabesky [i] 01:30 Hezký Štědrý večer [i] 02:20 Řemen [i] 02:55 Kavárnička dříve narozených [i] 03:45 O Vánocích už nechci slyšet ani slovo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Babylon [i] 05:30 Zapomenuté výpravy: Vražednou stěnou Eigeru [i] 06:00 Abrahám 1/2 [i] 07:30 Poutní místa: Mariazell [i] 07:50 Vánoční koncert Hany a Petra [i] 08:25 Československý filmový týdeník 1966 1127/2379 [i] 08:40 Hledání ztraceného času: Veselé [i] 09:00 Heydrich - konečné řešení: Konečně go! 17/44 [i] 09:30 Vánoční strom republiky [i] 10:00 Evangelická bohoslužba Božího hodu vánočního [i] 11:00 Taje Altaje [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:25 Světci a svědci: Svatý Josef [i] 12:40 Vánoční rozhovor s Anselmem Grünem [i] 13:10 Naše tradice: Boží hod a svatý [i] 13:35 Koledy [i] 13:40 Žralok bílý - žijící legenda [i] 14:30 K Pacifiku přes Coast Mountains [i] 15:00 Funny Girl [i] 17:20 Život v časech "Panství Downton" 1/2 [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Krásy evropského pobřeží: Pobřeží hor [i] 19:30 Vánoce s Hradišťanem [i] 20:00 Prázdniny v Římě [i] 22:00 El Dorado [i] 00:05 Ranhojič [i] 02:35 Jako Fénix z popela [i] 02:50 Folklorní výlety [i] 03:15 Na hranici tradic [i] 03:40 Není betlém jako betlém [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Scooby-Doo: Záhada kolem Wrestlemánie [i] 07:05 Medvědí princ [i] 08:15 Nebojsa [i] 09:45 Pretty Woman [i] 12:05 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 13:55 Z pekla štěstí 2 [i] 15:55 Shrek 2 [i] 17:35 O zatoulané princezně [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 S čerty nejsou žerty [i] 22:10 Seznamte se, Joe Black [i] 01:30 Smrtonosná zbraň 4 [i] 03:40 Comeback: Heavy Christmas [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Wolverine: Omega Red 4 [i] 06:55 Ninjago: Veřejný nepřítel číslo jedna [i] 07:25 Rio [i] 09:25 Odvážné srdce [i] 11:25 Sám doma [i] 13:30 Holka nebo kluk [i] 15:25 S tebou mě baví svět [i] 17:00 Hrátky s čertem [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 22:45 Mizerové 2 [i] 01:35 Duch [i] 03:40 Holka nebo kluk [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Dokonalé Vianoce [i] 07:45 Pokoj a pohoda [i] 09:20 Šťastné a veselé! [i] 11:00 Santova dcéra [i] 12:40 Rozprávkové Vianoce [i] 14:20 Princ a bedár [i] 16:10 Mária, matka Ježišova [i] 17:55 Posledné Vianoce [i] 20:00 Vianočné vyznanie [i] 21:40 Stromček želaní [i] 23:20 Vianoce naruby [i] 01:05 Vianoce u Tiffanyho [i] 02:35 Pokoj a pohoda [i] 04:55 Santova dcéra [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 14 [i] 06:00 Big Screen 2 24 [i] 06:30 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 08:15 Big Screen 2 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bratři Warnerové [i] 13:05 Dvě tváře lásky [i] 15:05 Blázni a poloblázni [i] 16:45 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 18:30 Šťastné a Veselé [i] 20:30 Horší to už nebude [i] 22:20 JCVD [i] 23:55 Holky na tahu [i] 01:25 Barneyho ženy [i] 03:30 Ruské peklo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 05:30 Biatlon [i] 06:00 Biatlon [i] 06:30 Biatlon [i] 07:00 Alpské lyžování [i] 07:45 Alpské lyžování [i] 08:30 Freestylové lyžování [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 17:00 Biatlon [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:15 Biatlon [i] 20:45 Biatlon [i] 21:15 Biatlon [i] 21:45 Biatlon [i] 22:15 Biatlon [i] 22:45 Biatlon [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:15 Alpské lyžování [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:30 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:30 Skoky na lyžích [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Příběh obrovského stromu [i] 06:00 “ptačí Paparazzi” 1: Tři v podnájmu 2 [i] 06:30 Island v pohybu [i] 07:00 Ledová říše 1 4 [i] 08:00 Zázraky v říši zvířat 1: Super mozky 2 [i] 09:00 Jak to chodí v přírodě? 1 4 [i] 10:00 Planeta mutantů 2 6 [i] 11:00 Brutální historie 2 4 [i] 11:50 Budapešť nadivoko 1 [i] 12:25 Nejlepší strava na světě 1 2