TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:05 Scooby-Doo: Strašidelné hry [i] 06:25 Scooby-Doo a strašidelné Vianoce [i] 06:50 Aj Santa má brata [i] 09:05 Mr. Bean [i] 09:35 O statečném kováři [i] 11:20 Legendárna partia [i] 13:15 Popoluška na snowboarde [i] 15:20 Kúzelná opatrovateľka [i] 17:30 Pyšná princezna [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 S tebou mě baví svět [i] 22:20 Pelíšky [i] 01:00 Popoluška na snowboarde [i] 02:40 Najsilnejšie puto 2 [i] 04:15 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Duel šampiónov [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Zachránené Vianoce [i] 08:40 Laurina Vianočná hviezda [i] 09:30 Zlatná krajina [i] 10:45 Čert vie prečo [i] 12:30 Snehová kráľovná [i] 13:55 Medveď [i] 15:35 Šesť labutí [i] 17:05 Láska na vlásku [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Láska prichádza na Vianoce [i] 21:55 Láska nebeská [i] 00:05 Medveď [i] 01:45 Láska prichádza na Vianoce [i] 03:10 Láska nebeská [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Miazgovci I.: Mozgová živica [i] 06:35 Miazgovci I.: Posunovač času [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Kniha džunglí - Safari [i] 07:25 Poštár Pat I [i] 07:40 Laurina vianočná hviezda [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - S DEŤMI SA DÁ DOHODNÚŤ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Príbehy stromov: Premožitelia času [i] 09:20 Pokoj ľuďom dobrej vôle [i] 09:45 Poklady Vatikánu [i] 11:30 Obedníček: Strigôňove Vianoce [i] 11:40 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GAŚTANY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky [i] 12:35 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 5/10 [i] 14:20 Vinšujeme Vám tieto sviatky [i] 14:45 Vianoce Adama Boronču [i] 16:05 Príbehy stromov: Bohovia prírody [i] 17:00 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov V. - Legendy a ilúzie [i] 17:35 Miazgovci I.: Vnucovač vôle [i] 18:00 Miazgovci I.: Nafukovací stan Goliáš [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:35 Chalúpka na vŕšku [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - S DEŤMI SA DÁ DOHODNÚŤ [i] 18:50 Laurina vianočná hviezda [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Zabudnuté hračky [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Sloboda pod nákladom [i] 21:05 Poklady Jeruzalema [i] 22:55 Mosty Gesharim [i] 00:15 Zdenka [i] 01:05 Noc v archíve: Vianoce prichádzajú [i] 02:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 Simpsonovci XI. [i] 10:30 Hľadači svetla [i] 12:50 Divočina [i] 14:20 Vianočný drak: Zachránené Vianoce [i] 16:55 Doba ľadová [i] 18:30 Doba ľadová: Mamutie Vianoce [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Sám doma [i] 23:00 21 Jump Street [i] 01:20 Darček z lásky [i] 03:15 Nobelov testament [i] 04:40 V SIEDMOM NEBI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Ničitelia mýtov IV. 27 [i] 07:00 Klenot TV [i] 08:20 Vraždy v Midsomeri XI. 5 [i] 10:20 Už dosť, šéfe! X. 17 [i] 11:35 Darček z lásky [i] 13:50 Ničitelia mýtov IV. 18 [i] 14:55 Profesionáli VIII.: Šmejdi 7 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 22/22 [i] 16:15 Hviezdna brána III. 1/22 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 14 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 15 [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 8 [i] 19:35 Profesionáli: Vianoce [i] 20:30 Smrtonosná pasca 2 [i] 23:00 Nobelov testament [i] 01:00 Hviezdna brána III. 1/22 [i] 02:00 Výhra mi zmenila život 14 [i] 02:45 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 03:35 Nevesta pre milionára III. 3,4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 08:35 Království II. 9 [i] 09:30 Království II. 10 [i] 10:25 Kráska a zvíře III. 9 [i] 11:20 Kráska a zvíře III. 10 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 14:15 Království II. 10 [i] 15:10 Království II. 11 [i] 16:10 Království II. 12 [i] 17:05 Kráska a zvíře III. 11 [i] 18:05 Kráska a zvíře III. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 21:00 Exmanželka za odměnu 1 [i] 23:05 Celeste a Jesse navždy 1 [i] 00:50 Maximální riziko 1 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Nebezpečné řízení 232 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Přenosné podium, řasenka 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada): Otázka důvěry 4 [i] 09:05 Aljašská železnice (3. Řada): V obklíčení 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Utéct a uniknout 16 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super Impala 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Citroen 2CV 4 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Vymrštit něco z vody 233 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zimní hlídka 10 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Smečka se rozšiřuje 11 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 12 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Vesmírný nález 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada): Otázka důvěry 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Citroen 2CV 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 2 [i] 21:00 Muži Yukonu (4. Řada): Kritický bod 9 [i] 22:00 Průkopníci (1. Řada) 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nespočetné vynálezy 10 [i] 00:00 Zvuky moře [i] 01:00 Připraveni na přežití [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 2 [i] 02:40 Muži Yukonu (4. Řada): Kritický bod 9 [i] 03:30 Průkopníci (1. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Mercedes SLK 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:50 Popelka [i] 08:25 Kotva u přívozu [i] 10:00 Zajíc v pytli [i] 11:10 Tajemství mořské panny [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda B plus O [i] 13:30 Černovláska [i] 14:00 Nekonečný příběh [i] 15:35 Chobotnice z II. patra: Veselé Vánoce přejí Zelená a Modrý 4/4 [i] 16:35 Sedmero krkavců [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Anděl Páně [i] 21:35 Noc na Karlštejně [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 23:00 Vánoce [i] 00:00 Manéž Bolka Polívky [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:40 Hana a Petr Ulrychovi - Javorová píseň [i] 02:30 Vánoce s Hutkou [i] 02:50 Chalupa je hra [i] 03:15 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 03:20 Strejda Čtvrtek [i] 04:15 Kde bydlely princezny [i] 04:35 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Národní klenoty [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velké stavby světa: Singapurské [i] 09:50 Kolonie Lanfieri [i] 11:10 Sběrné surovosti [i] 11:40 Příběhy předmětů [i] 12:10 Chcete mě? [i] 12:35 Špion II: Krycí název: Poslední večeře 10/11 [i] 13:00 Mistr Eckhart [i] 13:25 Příběh Pražského Jezulátka [i] 13:45 Belmondo o Belmondovi [i] 15:25 Příliš hlučná samota [i] 16:55 Divoká Francie 4/4 [i] 17:50 Naše tradice: Štědrý den [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Duchovní kuchyně: New Age [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ranhojič [i] 22:35 Eso es [i] 00:20 Dýmky [i] 01:45 Chcete je? [i] 01:50 Náš venkov: Toť můj sad! [i] 02:15 Kavárna AVION-NOIVA [i] 02:40 Folklorní magazín [i] 03:05 Jistebničtí rybníkáři [i] 03:20 Na hranici tradic [i] 03:50 Hledání harmonie [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3154 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodně štěstí, Ježíšku 700 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa X 10 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Neutečeš mi? 56 [i] 14:05 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 15:00 Mentalista II: Rudý kód 16 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Hra na schovávanou 19 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3155 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ledové království [i] 22:05 Smrtonosná zbraň 4 [i] 00:30 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 01:20 Mentalista II: Rudý kód 16 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VI: Hra na schovávanou 19 [i] 02:45 Dva a půl chlapa X 10 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Neutečeš mi? 56 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Wolverine: Yukio 2 [i] 06:45 Ninjago: Prokletý svět 1/2 [i] 07:05 Ninjago: Prokletý svět 2/2 [i] 07:35 Království lesních strážců [i] 09:55 Strašidélko Plísňák 1/2 [i] 11:50 Tetička [i] 13:25 Grinch [i] 15:35 Falešná kočička [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 S tebou mě baví svět [i] 21:50 Vlak do neznáma [i] 00:20 Falešná kočička [i] 02:10 Vlak do neznáma [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Indická nevesta 443-444 [i] 07:00 Zakázaná láska 86/158 [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Majster pekár [i] 12:30 Vymenené životy 150 [i] 14:00 Chlapi neplačú [i] 15:05 Keď budeš moja 208-210/238 [i] 18:00 Vianočný stromček [i] 20:00 Dobrý anjel [i] 21:45 Priateľ pod stromček [i] 23:55 Vianoce so Santom [i] 01:35 Dobrý anjel [i] 03:10 Zázračný dar [i] 04:30 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:00 Big Screen 2 22 [i] 06:30 Ostrov pokladů [i] 08:15 Big Screen 2 23 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Antboy 3 [i] 13:35 Big Screen 2 24 [i] 13:50 Neposlušné tenisáky [i] 15:25 Annie [i] 17:35 Velký den slečny Pettigrewové [i] 19:05 Noční jízda [i] 20:30 Blázni ve vězení [i] 22:20 Východní přísliby [i] 00:00 Hatfieldovi a McCoyovi 1 3 [i] 01:30 Presumpce viny [i] 03:10 Casanova [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Skoky na lyžích [i] 06:45 Alpské lyžování [i] 07:30 Freestylové lyžování [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Watts [i] 10:30 Freestylové lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 12:30 Freestylové lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Watts [i] 15:00 Freestylové lyžování [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:15 Alpské lyžování [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Alpské lyžování [i] 20:45 Skoky na lyžích [i] 21:45 Biatlon [i] 22:15 Biatlon [i] 22:40 Zprávy [i] 22:45 Freestylové lyžování [i] 23:45 Alpské lyžování [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:15 Alpské lyžování [i] 03:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Biatlon [i] 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 13 [i] 05:30 Aristokrat Mezi Hady 1 [i] 06:00 Proklepnuto - Odklepnuto 1 15 [i] 06:30 Díla z garáže 1 5 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 6 [i] 08:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 3 [i] 08:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 4 [i] 09:00 Napsáno na kameni [i] 10:00 Sloní král [i] 11:00 Jak se to dělá 4: domek na hraní 6 [i] 11:10 Utajený šéf - USA 6 12