TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Šťastný domov [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Mentalista II. 6-7/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Princezna se zlatou hvězdou [i] 22:00 Posledné Vianoce [i] 00:15 Mentalista II. 6-7/23 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles II. 15-16/24 [i] 04:15 Šťastný domov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Duel [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Škótsko [i] 08:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Mazarinov drahokam 6/6 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Rukojemník 75 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Lekári: Napriek plánom 65/65 [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Gaskonsko [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel šampiónov [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Športovec roka [i] 22:05 Z posledných síl [i] 23:30 Policajné oddelenie: Rukojemník 75 [i] 00:20 Lekári: Napriek plánom 65/65 [i] 01:10 Z posledných síl [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 02:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mamička [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Miazgovci I.: Riaditeľ robotov [i] 06:35 Miazgovci I.: Lietajúci tanier [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Kniha džunglí - Safari [i] 07:25 Poštár Pat I [i] 07:40 Laurina vianočná hviezda [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - COOL HEAD [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Príbehy stromov: Korene detstva [i] 09:20 Boli v tom kraji pastieri... [i] 09:45 Brigitte Bardotová - nepochopená [i] 10:40 Tajomstvá pokladov II.: Kapitán Čierna Brada a jeho loď [i] 11:30 Obedníček: Miláčik [i] 11:35 Blanche [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:10 Bežkopotulky [i] 12:20 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 4/10 [i] 14:05 Dokument o letnej olympiáde [i] 15:05 Dokument o letnej paralympiáde [i] 15:40 Tlieska im celý svet [i] 16:10 Príbehy stromov: Premožitelia času [i] 17:00 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov IV. - Posledný z posledných [i] 17:35 Miazgovci I.: Mozgová živica [i] 18:00 Miazgovci I.: Posunovač času [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:35 Červíčkovia [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - COOL HEAD [i] 18:50 Laurina vianočná hviezda [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:25 Blanche [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Duel na južnom póle: Scott verzus Amundsen [i] 21:05 Poklady Vatikánu [i] 22:50 Hlas pro římskeho krále [i] 00:35 Mozart superstar [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti VI. 9 [i] 13:50 Nebezpečne blonďavá [i] 15:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Divočina [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI [i] 22:15 Chaos na Vianoce [i] 00:45 Smrtonosná pasca [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 26 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri XI. 4 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 16 [i] 11:40 Agentúra Jasno II. 15 [i] 12:45 Bostonské zločiny V. 1/13 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 17 [i] 14:55 Profesionáli VIII.: Olympijská pochodeň 6 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 21 [i] 16:15 Hviezdna brána II. 22/22 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 13 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 14 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 22/22 [i] 19:35 Profesionáli VIII.: Šmejdi 7 [i] 20:30 Darca [i] 22:25 Smrtonosná pasca [i] 01:20 Ničitelia mýtov: Nadrozmerný špeciálny diel [i] 03:00 Hviezdna brána II. 22/22 [i] 03:45 Ničitelia mýtov II. 26/26 [i] 04:35 Nevesta pre milionára III. 1,2/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře III. 7 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 08:50 Království II. 7 [i] 09:45 Království II. 8 [i] 10:40 Kráska a zvíře III. 7 [i] 11:30 Kráska a zvíře III. 8 [i] 12:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 14:25 Království II. 8 [i] 15:20 Království II. 9 [i] 16:15 Království II. 10 [i] 17:10 Kráska a zvíře III. 9 [i] 18:05 Kráska a zvíře III. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 02:00 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Lety za fantazií 231 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada): Pro šibaly není odpočinku 3 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Pekelný vlak 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Námořní noční můra 15 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): VW mikrobus 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Mazda RX7 3 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Nebezpečné řízení 232 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Guatemala 2 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Gobi 1 [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Namibie 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Mike Tyson 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada): Pro šibaly není odpočinku 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Mazda RX7 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 20:00 Lovci odpadu (8. Řada) 5 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 7 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 8 [i] 22:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Hříčky přírody 9 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Klepání na nebeskou bránu 6 [i] 00:55 Parádní motorky (1. Řada) 4 [i] 01:50 Lovci odpadu (8. Řada) 5 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 7 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 8 [i] 03:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Ford Mustang Fastback - USA 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Pod pokličkou [i] 06:20 Banánové rybičky [i] 06:50 Vánoční Růženka [i] 07:25 Dědeček je lepší než pes [i] 08:20 Zamilovat se [i] 10:00 Předávání Fanoušů za rok 1989 [i] 11:15 Nezbedná pohádka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda V plus CH [i] 13:55 Číslo 5 žije [i] 15:35 Chobotnice z II. patra: Všechno napůl! 3/4 [i] 16:35 O svatební krajce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dvanáct měsíčků [i] 21:40 Sportovec roku 2016 [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Sportu zdar! [i] 00:00 To je vražda, napsala III: To je vražda, řekla [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:25 Objektiv [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge III 10/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sedm divů muslimského světa [i] 10:00 Strážce zákona [i] 11:35 Europa Jagellonica [i] 12:05 Chcete je? [i] 12:15 ZAZ na cestě [i] 14:05 Bedekr III. [i] 14:35 Bedekr III. [i] 15:00 Falklandy - ráj tučňáků [i] 15:55 Dýmky [i] 17:20 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Selhání systému [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nedotknutelní [i] 21:55 Kašpárek [i] 23:40 Glenn Miller: Jak zmizel? [i] 00:40 Anděl blažené smrti [i] 02:00 Uchem jehly [i] 02:30 Evangelíci z Velké Lhoty [i] 02:55 Folklorní magazín [i] 03:20 Na hranici tradic [i] 03:50 S koněm do lesa [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i] 04:55 Národní klenoty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3153 [i] 09:45 Akce nový domov [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa X 9 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Zázraky se nedějí 55 [i] 14:05 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 15:00 Mentalista II: Vyrovnávání účtů 14 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Knockout 18 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3154 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodně štěstí, Ježíšku 700 [i] 21:30 Prázdniny [i] 00:15 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 01:00 Mentalista II: Vyrovnávání účtů 14 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI: Knockout 18 [i] 02:25 Dva a půl chlapa X 9 [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Zázraky se nedějí 55 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Wolverine 1 [i] 06:55 Ninjago: Nebezpečná hrobka [i] 07:20 Ninjago: Prokletý svět 1/2 [i] 07:50 Případy podporučíka Haniky: Muž, který nesměl domů 6 [i] 08:50 Putování s dinosaury [i] 10:45 Dunston: Sám v hotelu [i] 12:40 Děvčata, nedejte se! [i] 14:15 Rolničky, kam se podíváš [i] 16:10 Nezlobte dědečka [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Raluca [i] 00:30 Baby máma [i] 02:25 Raluca [i] 03:45 Děvčata, nedejte se! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Indická nevesta 441-442 [i] 07:00 Zakázaná láska 85/158 [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Majster pekár [i] 12:10 Vymenené životy 149 [i] 13:45 Chlapi neplačú [i] 14:55 Keď budeš moja 206-207/238 [i] 17:00 Indická nevesta (443-444) - FINÁLE [i] 17:55 Vianočná návšteva [i] 19:40 Monk VI. [i] 20:30 Vymenené životy 150 [i] 21:30 Zázračný dar [i] 23:15 Stratená duša IV. 12-13/13 [i] 01:05 Majster pekár [i] 01:55 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Keď budeš moja 206-207/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Big Screen 2 21 [i] 06:30 Ostrov pokladů [i] 08:15 Big Screen 2 21 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Antboy: Pomsta rudé fúrie [i] 13:40 Big Screen 2 22 [i] 13:55 New Yorku, miluji tě [i] 15:40 Vzpoura v Seattlu [i] 17:25 Neposlušné tenisáky [i] 19:00 Ruka mrtvého muže [i] 20:30 Hatfieldovi a McCoyovi 1 3 [i] 22:00 Noční jízda [i] 23:25 Blázni ve vězení [i] 01:20 Yves Saint Laurent [i] 03:00 Vyhnání z ráje