TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Zámena manželiek [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:05 Mentalista II. 4-5/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Najsilnejšie puto 2 [i] 22:40 Popoluška na snowboarde [i] 00:45 Odložený prípad II. 23/23 [i] 01:40 Mentalista II. 4-5/23 [i] 03:10 NCIS: Los Angeles II. 13/24 [i] 04:10 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Úžasné krajiny: Engadin [i] 08:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Červený kruh 5/6 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Do posledného dychu 74 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: Tváre lásky 64/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Škótsko [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Mazarinov drahokam 6/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Smrť na Níle [i] 22:40 Svedomie sudcu [i] 00:45 Lekári: Tváre lásky 64/65 [i] 01:30 Smrť na Níle [i] 03:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Miazgovci I.: Auto tortúra [i] 06:35 Miazgovci I.: Mumemo [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Poštár Pat I [i] 07:30 Laurina vianočná hviezda [i] 07:40 Malí ľudia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SNEHULIAK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Príbehy stromov: Z otca na syna [i] 09:25 Sokovia [i] 10:40 Tajomstvá pokladov II.: Nefertitina busta [i] 11:30 Obedníček: Miláčik [i] 11:40 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDESIATA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 3/10 [i] 14:15 EURO 2016 - Zvuky leta [i] 15:15 Magazín FIFA [i] 15:40 Štefan Svitko - dakarský hrdina [i] 16:10 Príbehy stromov: Korene detstva [i] 17:00 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov III. - Posadnutí horami [i] 17:35 Miazgovci I.: Riaditeľ robotov [i] 18:00 Miazgovci I.: Lietajúci tanier [i] 18:30 Večerníček: Miláčik [i] 18:35 Červíčkovia [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SNEHULIAK [i] 18:45 Laurina vianočná hviezda [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Blanche [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Kniha džunglí - Safari [i] 19:45 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dokonalý zmysel [i] 21:35 Brigitte Bardotová - nepochopená [i] 22:30 Umrika [i] 00:05 Zvukové stopy Mauricea Jarrea [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Kosti VI. 8 [i] 13:50 Denník slabocha 3 [i] 15:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 "Padesátka" [i] 22:45 Vtierka Castle VIII. 11 [i] 23:45 Bostonské zločiny V. 1/13 [i] 00:45 Agentúra Jasno II. 15 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:25 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov II. 23 [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 25 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri XI. 3 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 15 [i] 11:40 Agentúra Jasno II. 14 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 20/20 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 16 [i] 14:55 Profesionáli VIII.: Poľovačka 5 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 20 [i] 16:15 Hviezdna brána II. 21 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 12 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 13 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 21 [i] 19:35 Profesionáli VIII.: Olympijská pochodeň 6 [i] 20:30 Banánový Joe [i] 22:30 Gigantické presuny IV. 3 [i] 23:30 Ničitelia mýtov - Vianočný špeciál [i] 00:35 Hviezdna brána II. 21 [i] 01:30 Výhra mi zmenila život 13 [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 24 [i] 03:10 Profesionáli VIII.: Olympijská pochodeň 6 [i] 03:50 Banánový Joe [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 08:35 Království II. 5 [i] 09:30 Království II. 6 [i] 10:25 Kráska a zvíře III. 5 [i] 11:20 Kráska a zvíře III. 6 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 14:20 Království II. 6 [i] 15:15 Království II. 7 [i] 16:15 Království II. 8 [i] 17:10 Kráska a zvíře III. 7 [i] 18:05 Kráska a zvíře III. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 21:00 Vražedná práva III. 6 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 22:55 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 00:50 Vražedná práva III. 6 [i] 01:50 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 02:30 Myšlenky zločince XI. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 11 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Nevyřízené záležitosti 230 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada): Přišel šéf o štěstí? 2 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Ledový nápor 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Noční můra v Namibii 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): 50 nejlepších okamžiků 30 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Porsche 911 Targa 2 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Lety za fantazií 231 [i] 13:30 Harley a Davidsonovi (1. Řada): , 1. část 1 [i] 14:25 Harley a Davidsonovi (1. Řada): , 2. část 1 [i] 15:20 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Výbuch 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada): Přišel šéf o štěstí? 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Porsche 911 Targa 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 15 [i] 20:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 16 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vládci vesmíru 8 [i] 00:00 Největší loďaři světa (1. Řada) 3 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 8 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 15 [i] 02:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 16 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): BMW Isetta 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:55 Po stopách hvězd [i] 07:25 Soudkyně Amy II [i] 08:05 Soudkyně Amy II [i] 08:50 Máme se rádi [i] 09:35 Bohyně krásy [i] 10:40 Počítání oveček [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda M plus I [i] 13:20 Linecké pečivo [i] 13:40 Zamilovat se [i] 15:25 Chobotnice z II. patra: Blesky nad Čertovkou 2/4 [i] 16:25 Poslušně hlásím ...že jsem opět zde. [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Peklo s princeznou [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 22:45 Předávání Fanoušů za rok 1989 [i] 00:00 To je vražda, napsala III: Stará historie [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:15 Chalupa je hra [i] 01:40 Zahrada je hra [i] 02:00 Pod pokličkou [i] 02:25 Bydlení je hra [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pan Selfridge III 9/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge III 10/10 [i] 09:50 Profesionálové [i] 11:45 Náš venkov: Toť můj sad! [i] 12:10 Putování za muzikou [i] 12:40 Folklorika [i] 13:05 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 13:25 Duchovní kuchyně: New Age [i] 13:55 Jak cestoval Franz Kafka [i] 14:05 Kolínský Dóm [i] 14:50 Cestománie [i] 15:20 Nepovedený čert [i] 15:55 První den mého syna [i] 17:30 Velké stavby světa: Singapurské [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 S gurmánem na cestách II.: Vánoční průšvih [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Strážce zákona [i] 21:40 Grand restaurant pana Septima [i] 23:10 Tajemná Agatha Christie [i] 00:10 Santa je úchyl! [i] 01:35 Chcete mě? [i] 02:05 Prales Mionší [i] 02:20 U Hofmanů na Soláni [i] 02:40 Na hranici tradic [i] 03:05 Folklorní magazín [i] 03:30 Hrčava - rok 2000 [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3152 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Vaše noci mají křídla 699 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa X 8 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Chodíte mi za ženou 54 [i] 14:05 Mentalista II: Růžové brýle 11 [i] 15:00 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Cesta do Arizony 17 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3153 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Akce nový domov [i] 21:35 Soudce [i] 00:25 Mentalista II: Růžové brýle 11 [i] 01:10 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VI: Cesta do Arizony 17 [i] 02:35 Dva a půl chlapa X 8 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Chodíte mi za ženou 54 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Iron Man: Konec hry 12 [i] 06:55 Ninjago: Nebezpečná hrobka [i] 07:40 M*A*S*H 43 [i] 08:35 M*A*S*H 44 [i] 09:15 Castle na zabití I: Ledová královna 5 [i] 10:10 Inga Lindström: Druhá šance [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: Pozdní lítost 11 [i] 13:40 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 14:40 Castle na zabití I: Nekupujte padělky 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Sběratel polibků [i] 01:05 Inga Lindström: Druhá šance [i] 03:00 Siska VI: Pozdní lítost 11 [i] 04:00 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Indická nevesta 439-440 [i] 07:05 Zakázaná láska 84/158 [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Majster pekár [i] 12:10 Vymenené životy 148 [i] 13:40 Chlapi neplačú [i] 14:50 Keď budeš moja 204-205/238 [i] 16:50 Indická nevesta 441-442 [i] 17:45 Vianočné znamenie [i] 19:40 Monk VI. [i] 20:30 Vymenené životy 149 [i] 21:30 Rozprávkové Vianoce [i] 23:15 Stratená duša IV. 11/13 [i] 00:15 Monk VI. [i] 01:10 Majster pekár [i] 02:00 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Keď budeš moja 204-205/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 20 [i] 06:00 Big Screen 2 20 [i] 06:30 Rock ze střední [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Antboy [i] 13:25 Sputnik [i] 15:05 Ostrov pokladů [i] 16:45 Annie [i] 18:55 New Yorku, miluji tě [i] 20:30 Blondýna na předpis [i] 22:00 Superbad [i] 23:50 Střet impérií: Bitva o Asii [i] 01:40 Vyhnání z ráje