Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:50 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:05 Mentalista II. 2-3/23 [i] 15:05 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:50 Prázdniny [i] 00:35 Odložený prípad II. 22/23 [i] 01:35 Mentalista II. 2-3/23 [i] 03:05 NCIS: Los Angeles II. 11/24 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Vogézy [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Policajné oddelenie: Zlaté sny 73 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: Nádeje a obavy 63/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Engadin [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Červený kruh 5/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Až do konca 6/6 [i] 23:05 Policajné oddelenie: Zlaté sny 73 [i] 00:00 Lekári: Nádeje a obavy 63/65 [i] 00:45 Až do konca 6/6 [i] 01:40 Komisár Manara: Požehnaný medzi ženami 11/12 [i] 02:35 Komisár Manara: Ukryté pravdy 12/12 [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Miazgovci I.: Diaľkový servis [i] 06:35 Miazgovci I.: Zázračné bobule [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Poštár Pat I [i] 07:30 Laurina vianočná hviezda [i] 07:40 Kniha džunglí - Safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - TELESNÁ TEPLOTA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Príbehy stromov: Vládcovia vody [i] 09:25 Šťastie na dobierku [i] 10:40 Tajomstvá pokladov II.: Sochy na Veľkonočnom ostrove [i] 11:30 Obedníček: Miláčik [i] 11:40 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 2/10 [i] 14:10 Dokument o MS v hokeji [i] 15:00 Autosalón [i] 15:25 Jazdi Hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 15:35 V ríši kamzíka tatranského [i] 16:05 Príbehy stromov: Z otca na syna [i] 17:00 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov II. - Sny o slobode [i] 17:35 Miazgovci I.: Auto tortúra [i] 18:00 Miazgovci I.: Mumemo [i] 18:30 Večerníček: Miláčik [i] 18:35 Červíčkovia [i] 18:45 Laurina vianočná hviezda [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:30 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dva dni v New Yorku [i] 21:40 Marlon Brando, herec zvaný Túžba [i] 22:35 Cudzí obed [i] 00:20 Zvukové stopy Lala Schiffrina [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti VI. 7 [i] 13:50 Denník slabocha 2 [i] 15:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Tajné zbrane [i] 22:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 23:30 Bostonské zločiny IV. 20/20 [i] 00:30 Agentúra Jasno II. 14 [i] 01:25 NOVINY TV JOJ 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:15 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ničitelia mýtov II. 21 [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 24 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri XI. 2 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 14 [i] 11:40 Agentúra Jasno II. 13 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 19 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 15 [i] 14:55 Profesionáli VIII.: Kondičné testy 4 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 19 [i] 16:15 Hviezdna brána II. 20 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 11 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 12 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 20 [i] 19:35 Profesionáli VIII.: Poľovačka 5 [i] 20:30 Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia [i] 22:25 Nebezpečné lety II. 10/10 [i] 23:30 Zombie Apocalypse [i] 00:30 Hviezdna brána II. 20 [i] 01:25 Výhra mi zmenila život 12 [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 22 [i] 03:10 Profesionáli VIII.: Poľovačka 5 [i] 03:50 Vraždy v Midsomeri XI. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 08:25 Království II. 3 [i] 09:25 Království II. 4 [i] 10:20 Kráska a zvíře III. 3 [i] 11:20 Kráska a zvíře III. 4 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 14:20 Království II. 4 [i] 15:15 Království II. 5 [i] 16:10 Království II. 6 [i] 17:05 Kráska a zvíře III. 5 [i] 18:00 Kráska a zvíře III. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 21 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 22:55 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 23:55 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 00:55 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 02:30 Tělo jako důkaz III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 10 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Hvězdné války ? mýty vrací úder 229 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada): Riskantní podnik 1 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Zemětřesení 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Potíže v Himalájích 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada) 28 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Fiesta XR2 1 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Nevyřízené záležitosti 230 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Drew Brees 1 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Zac Efron 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Štěstěna 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada): Riskantní podnik 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Fiesta XR2 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener 2 [i] 20:00 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada) 2 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 20 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 17 [i] 00:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 18 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (2. Řada): Peklo nebo záplavy 3 [i] 01:50 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada) 2 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 20 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost: Vánoce bez ryb [i] 06:25 Banánové rybičky 2 [i] 06:55 Po stopách hvězd [i] 07:20 Soudkyně Amy II [i] 08:05 Soudkyně Amy II [i] 08:50 Ráno budeme moudřejší [i] 10:00 Předávání Fanoušů [i] 11:20 Cesta do Rokycan [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda C plus J [i] 13:45 Řemen [i] 14:20 To je vražda, napsala III: To je vražda, řekla [i] 15:10 Chobotnice z II. patra 1/4 [i] 16:10 Dobrý voják Švejk [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dešťová víla [i] 21:40 Snowboarďáci [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:20 Tak mi tedy řekněte [i] 00:20 Banánové rybičky 2 [i] 00:45 Vánoce s Hutkou [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Zahrada je hra [i] 02:15 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge III 8/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge III 9/10 [i] 09:45 Rytíř Pardaillan [i] 11:15 Počesku [i] 11:25 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:25 Divoká Francie 4/4 [i] 13:15 Příběhy předmětů [i] 13:40 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 13:55 Sedm divů muslimského světa [i] 14:50 Heydrich - konečné řešení: Vánoce u Heydrichů 16/44 [i] 15:20 Kurs Karibské ostrovy [i] 16:00 Kolonie Lanfieri [i] 17:20 Falklandy - ráj tučňáků [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Špion II: Krycí název: Pochybný bestseller 9/11 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Profesionálové [i] 22:00 Křidýlko nebo stehýnko? [i] 23:45 Jak odchází prezident [i] 00:40 Klenoty naší krajiny: Broumovsko [i] 01:05 Klenoty naší krajiny: Bílé Karpaty [i] 01:30 Křesťanský magazín [i] 02:00 Hory, doly, černý les [i] 02:15 Návraty do dětství [i] 02:40 Na hranici tradic [i] 03:05 Folklorní magazín [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Pod nebem [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3151 [i] 09:50 Hasiči [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa X 7 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Vztah je dřina 53 [i] 14:05 Mentalista II: Cennější než rubíny 9 [i] 15:00 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Pomsta 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3152 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vaše noci mají křídla 699 [i] 21:30 Když si Chuck bral Larryho [i] 23:45 Mentalista II: Cennější než rubíny 9 [i] 00:35 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba VI: Pomsta 15 [i] 01:55 Dva a půl chlapa X 6, 7 [i] 02:35 Áčko [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Vztah je dřina 53 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Iron Man: Začátek konce 11 [i] 06:55 Ninjago: Podraz [i] 07:40 M*A*S*H 42 [i] 08:35 M*A*S*H 43 [i] 09:15 Castle na zabití I: Za vším hledej ženu 4 [i] 10:10 Inga Lindström: Děti mé sestry [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: Mladík s nožem 10 [i] 13:40 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 14:40 Castle na zabití I: Ledová královna 5 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:30 Případy podporučíka Haniky: Muž, který nesměl domů 6 [i] 22:35 Řidič slečny Daisy [i] 00:40 Inga Lindström: Děti mé sestry [i] 02:30 Siska VI: Mladík s nožem 10 [i] 03:30 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Indická nevesta 437-438 [i] 07:00 Zakázaná láska 83/158 [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Majster pekár [i] 12:05 Vymenené životy 147 [i] 13:40 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 202-203/238 [i] 16:50 Indická nevesta 439-440 [i] 17:35 Strieborné zvončeky [i] 19:40 Monk VI. [i] 20:30 Vymenené životy 148 [i] 21:30 Vianoce so Santom [i] 23:10 Stratená duša IV. 10/13 [i] 00:10 Monk VI. [i] 01:05 Majster pekár [i] 01:50 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Keď budeš moja 202-203/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 19 [i] 06:00 Big Screen 2 19 [i] 06:30 Sputnik [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bratři Warnerové [i] 13:10 Rock ze střední [i] 15:05 Ostrov pokladů [i] 16:45 Rivalové [i] 18:45 Vzpoura v Seattlu [i] 20:30 Kšeft na jeden den [i] 22:00 Teror [i] 23:30 Blondýna na předpis [i] 01:00 7 pod nulou [i] 02:30 Střet impérií: Bitva o Asii [i] 04:20 Teror [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:15 Alpské lyžování [i] 07:45 Alpské lyžování [i] 08:30 Šerm [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Snooker [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:15 Alpské lyžování [i] 18:00 Snooker [i] 19:55 Zprávy