TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 23/23 [i] 14:00 Mentalista II. 1/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dědictví aneb Kurvahošigutntág [i] 23:10 Blbý a blbší sú späť [i] 01:20 Odložený prípad II. 21/23 [i] 02:20 Mentalista I. 23/23 [i] 03:00 Mentalista II. 1/23 [i] 03:55 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Duel [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:40 Slovensko v obrazoch [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Les Fontainebleau [i] 08:55 Neskoro večer [i] 10:00 Policajné oddelenie: Vražda na stavbe 72 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: Každý má svojho nepriateľa 62/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Vogézy [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Učiteľka [i] 22:05 Bathory [i] 00:20 Lekári: Každý má svojho nepriateľa 62/65 [i] 01:10 Učiteľka [i] 02:50 Slovensko chutí [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Zlatobránske Vianoce [i] 07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Poštár Pat I [i] 07:30 Laurina vianočná hviezda [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLISNEHULIAK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Smrť pri Lampeduse [i] 09:15 Generácia [i] 09:40 Cesta [i] 10:05 Orientácie [i] 10:35 Tajomstvá pokladov II.: Veľká pyramída [i] 11:30 Obedníček: Miláčik [i] 11:35 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 11:40 Bežkopotulky [i] 12:00 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 1/10 [i] 13:45 Noc nádejí [i] 16:10 Príbehy stromov: Vládcovia vody [i] 17:00 Príbehy tatranských štítov: Príbehy tatranských štítov I. - Súboj velikánov [i] 17:35 Miazgovci I.: Diaľkový servis [i] 18:00 Miazgovci I.: Zázračné bobule [i] 18:30 Večerníček: Miláčik [i] 18:40 Červíčkovia [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLISNEHULIAK [i] 18:50 Laurina vianočná hviezda [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Kniha džunglí I. [i] 19:25 Blanche [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Kniha džunglí - Safari [i] 19:50 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tess [i] 22:55 Prosba k Bohu [i] 00:25 Škandálni impresionisti [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Kosti VI. 6 [i] 14:00 Denník slabocha [i] 15:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 00:40 Bostonské zločiny IV. 19 [i] 01:40 Agentúra Jasno II. 13 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 23 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri XI. 1/7 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 13 [i] 11:40 Spravodlivosť v krvi IV. 20,21 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 14 [i] 14:55 Profesionáli VIII.: Mamachuana 3 [i] 15:50 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:15 Hviezdna brána II. 19 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 11,12 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 19 [i] 19:35 Profesionáli VIII.: Kondičné testy 4 [i] 20:30 3 dni na zabitie [i] 23:00 Smrtiaca zámena [i] 01:10 Hviezdna brána II. 19 [i] 02:05 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 03:10 Pravda o zombie [i] 03:55 Vraždy v Midsomeri XI. 1/7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 08:30 Království II. 1 [i] 09:25 Království II. 2 [i] 10:20 Kráska a zvíře III. 1 [i] 11:20 Kráska a zvíře III. 2 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 14:10 Království II. 2 [i] 15:05 Království II. 3 [i] 16:05 Království II. 4 [i] 17:00 Kráska a zvíře III. 3 [i] 18:00 Kráska a zvíře III. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 13 [i] 21:55 Tým Škorpion II. 14 [i] 22:55 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 23:50 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 00:50 Tým Škorpion II. 13 [i] 01:45 Tým Škorpion II. 14 [i] 02:25 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Transformeři 228 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 13 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Příliš vzdálený most 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Místo zřícení, 2. část 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada) 27 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): Mercedes SLK 15 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Hvězdné války ? mýty vrací úder 229 [i] 13:30 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 14:25 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 15:20 Aljašská železnice (1. Řada): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Figuríny 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): Mercedes SLK 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 20:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bulharský blizard 4 [i] 21:00 Stále naživu (1. Řada): Zřícení letadla 5 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zlá krev 26 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Lidští pokusní králíci 6 [i] 00:00 Zlatá horečka (Speciál 6. řady) (6. Řada): Legenda Klondiku 3 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Den otců 10 [i] 01:50 Dvojí přežití (6. Řada): Bulharský blizard 4 [i] 02:40 Stále naživu (1. Řada): Zřícení letadla 5 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zlá krev 26 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Nissan Skyline 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pod pokličkou [i] 06:20 Banánové rybičky [i] 06:50 Po stopách hvězd [i] 07:15 Soudkyně Amy [i] 08:00 Soudkyně Amy II [i] 08:45 Hezký Štědrý večer [i] 09:35 Král komiků [i] 10:55 Tchyně [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda G plus [i] 13:45 Frantík [i] 14:10 To je vražda, napsala III: Stará historie [i] 14:55 Tři muži a nemluvně [i] 16:40 O perlové panně [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kouzla králů [i] 21:35 Křídla Vánoc [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 23:20 Předávání Fanoušů [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Strejda Čtvrtek [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Po stopách starých rabínů [i] 05:40 Ježíšek měl jméno Zuzanka [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge III 8/10 [i] 09:50 Kamera na cestách: Panama, země mezi dvěma oceány [i] 10:40 Velké stavby světa: Singapurské [i] 11:30 Kurs Karibské ostrovy [i] 12:05 Postřehy odjinud [i] 12:15 Babylon [i] 12:40 Cesta k sobě [i] 13:05 Vánoční království [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1966 1126/2379 [i] 13:45 Zapomenuté výpravy: Vražednou stěnou Eigeru [i] 14:10 S gurmánem na cestách II.: Vánoční průšvih [i] 14:55 Jak se žije s českou rybou podle [i] 15:10 Letecké katastrofy: Selhání systému [i] 16:00 Anděl blažené smrti [i] 17:25 Jak odchází prezident [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Filantrop: Viliam Sivek [i] 19:25 Poutní místa: Broumov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mackennovo zlato [i] 22:10 Jeden hot a druhý čehý [i] 23:45 Bony a klid [i] 01:20 Odhalený doping ruských atletů [i] 01:55 Charlie Chaplin [i] 02:10 Vánoce v Evropě [i] 02:40 Folklorní magazín [i] 03:05 Na hranici tradic [i] 03:30 Zapomenutý revír [i] 03:50 Babylon [i] 04:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3150 [i] 09:50 Comeback: Berňák [i] 10:25 Comeback: Mrtvý muž [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa X 6 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Žena, nebo židle? 52 [i] 14:05 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 15:00 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Zastrašování 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3151 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 3 dny na zabití [i] 22:35 Stalker 9 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI 1 [i] 00:15 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 01:05 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI: Zastrašování 14 [i] 02:30 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Žena, nebo židle? 52 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Iron Man: Válečné ztrát 10 [i] 06:55 Ninjago: Království přichází [i] 07:40 M*A*S*H 41 [i] 08:35 M*A*S*H 42 [i] 09:15 Castle na zabití I: Ruská ruleta 3 [i] 10:10 Místo činu: Hamburk: Vražda na ostrově 3 [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: Konečné řešení 9 [i] 13:35 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i] 14:40 Castle na zabití I: Za vším hledej ženu 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:30 Táta na plný úvazek [i] 22:50 Jarní úklid s.r.o. [i] 00:45 Místo činu: Hamburk: Vražda na ostrově 3 [i] 02:40 Siska VI: Konečné řešení 9 [i] 03:40 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Indická nevesta 435-436 [i] 07:10 Zakázaná láska 82/158 [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vianočný bozk [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 200-201/238 [i] 16:45 Indická nevesta 437-438 [i] 17:45 Vianočný anjel [i] 19:30 Monk V. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 147 [i] 21:35 Vianoce u Tiffanyho [i] 23:25 Stratená duša IV. 9/13 [i] 00:20 Monk V. [i] 01:20 Adela show [i] 01:55 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Keď budeš moja 200-201/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 2 18 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:00 Big Screen 2 18 [i] 06:30 Bláznivá svatba [i] 08:00 Bratři Warnerové [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 12:35 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 14:35 Vějíř lady Windermerové [i] 16:10 Na cestě [i] 18:30 Agent z vesmíru [i] 20:05 Rivalové [i] 22:00 Prokletí domu slunečnic [i] 23:30 Kšeft na jeden den [i] 01:00 Nadaný žák [i] 02:45 Rollerball [i] 04:20 Prokletí domu slunečnic [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:45 Alpské lyžování [i] 07:30 Zimní sporty [i] 08:30 Biatlon [i] 09:00 Biatlon [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:30 Snooker [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:15 Snooker [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 21:00 Snooker [i] 22:15 Fotbal [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Jezdectví [i] 00:15 Snooker [i] 01:15 Alpské lyžování [i] 03:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 5 [i] 05:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 6