TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:15 Scooby Doo, kde si?! [i] 06:45 Scooby-Doo: Kniha upírov [i] 08:10 Bláznivá vianočná dovolenka bratranca Eddieho [i] 09:55 Shrek: Zvonec a koniec [i] 11:35 CHART SHOW [i] 13:35 Dobre vedieť! [i] 15:50 Hviezdna párty [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jack Reacher [i] 23:15 Čas pomsty [i] 01:20 Jack Reacher [i] 03:35 Mentalista I. 21/23 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Miláčik [i] 06:40 Laurina vianočná hviezda [i] 06:50 Geolino [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Levík Raa Raa: Rýchlo, Raa Raa [i] 07:30 Požiarnik Sam VIII.: Hroziaca guľa [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: U zubára [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Pevnosti [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:05 Lassie - Nové dobrodružstvá: Veľké preteky - druhá časť [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Materské znamienko: Bratia 7/7 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 10:05 Alpy zhora: Svietiace hory [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Puknuté zrkadlo [i] 15:05 Bud Bindi: Teraz alebo nikdy [i] 15:40 Kubo [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Dva zákony 1/2 [i] 21:55 Dva zákony 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Puknuté zrkadlo [i] 01:00 Dva zákony 1/2 [i] 02:35 Dva zákony 2/2 [i] 04:10 Alpy zhora: Svietiace hory [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Krásy našej prírody [i] 07:00 Cyklopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Vyšné Ružbachy. [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapurka [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín: Test magazín: Tuky na pečenie [i] 09:40 Smrť pri Lampeduse [i] 10:25 Dvojjazyční [i] 11:20 Príbeh vínom písaný - Ferdinand Fussmann [i] 11:45 Chichôtka [i] 12:40 Slovensko Advent 2016: Pocta Svetozárovi Stračinovi [i] 14:25 Orientácie [i] 14:50 Herecké legendy: Viera Strnisková [i] 15:05 Priateľstvá padajúceho lístia [i] 16:15 Chvíľka poézie: Večerná pieseň [i] 16:30 Dvere do televízie [i] 16:55 Família [i] 17:25 Stromček prianí [i] 18:30 Večerníček: Miláčik [i] 18:35 Červíčkovia [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - DVOJFAREBNÝ SMAJLITERMIX [i] 18:45 Laurina vianočná hviezda [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:25 Geolino [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Koledy pre Európu [i] 21:20 Divadlo nás baví [i] 21:35 Frida - Maľovať a milovať [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 Mestečko záhad [i] 08:35 Shelby: Pes, ktorý zachránil Vianoce [i] 10:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:35 Piráti Karibiku: V neznámych vodách [i] 14:30 Správny dres [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Smrtiaca zámena [i] 01:05 Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia [i] 03:00 KRIMI 03:25 NA CHALUPE [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 05:50 Ničitelia mýtov IV. 21,22 [i] 07:35 Klenot TV [i] 08:50 Prvé oddelenie [i] 09:45 Simpsonovci XXII. 18 [i] 10:15 X Factor Veľká Británia XIII. 31,32/32 [i] 14:40 Amelia - Stratená v Pacifiku [i] 17:00 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 18:00 Policajt v Hongkongu [i] 20:30 Kráľovstvo nebeské [i] 00:30 Policajt v Hongkongu [i] 02:45 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 04:25 Výhra mi zmenila život 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 09:20 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 10:15 Tým Škorpion II. 5 [i] 11:15 Tým Škorpion II. 6 [i] 12:10 Prozíravost I. 9 [i] 13:05 Prozíravost I. 10 [i] 14:05 Kráska a zvíře III. 5 [i] 15:00 Kráska a zvíře III. 6 [i] 16:00 Bez hranic III. 11 [i] 17:05 Bez hranic III. 12 [i] 18:10 Vzpomínky IV. 4 [i] 19:10 Tým Škorpion II. 5 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 6 [i] 23:05 International 1 [i] 01:15 Myšlenky zločince X. 19 [i] 02:10 Myšlenky zločince X. 20 [i] 02:55 Profil zločinu VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Největší loďaři světa (1. Řada): První platba 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 2. 20 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger z roku 1971, 2. část 10 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Citroën HY Van 16 [i] 09:05 Rychle a hlasitě (1. Řada): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 09:55 Parádní motorky (1. Řada) 3 [i] 10:50 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 10 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (1. Řada): Toronto 11 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - starožitné nářadí 31 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - José v akci 32 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Co si Wayne přeje 14 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Rudé a hlučné 15 [i] 15:20 Největší loďaři světa (1. Řada): První platba 6 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 1 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Rolls-Royce Phantom 5 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Maserati Quattroporte 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i] 19:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 20:00 Pomoc podnikatelům 6 [i] 21:00 Psi: jejich neznámé dějiny (1. Řada) 2 [i] 22:00 Teleskop [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Oběť 1 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Nedostatek vzduchu 7 [i] 00:55 Říční monstra (8. Řada): Démon z mořských hlubin 4 [i] 01:50 Pomoc podnikatelům 6 [i] 02:40 Psi: jejich neznámé dějiny (1. Řada) 2 [i] 03:30 Teleskop [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek: nebezpečná zátoka (1. Řada): Oběť 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Vánoční Růženka [i] 07:00 Chvíle pro píseň trubky [i] 08:00 Úsměvy Marie Rosůlkové [i] 08:40 Tchyně [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Bylo nás pět: Cesta do Indie a zpět 6/6 [i] 12:00 Škola princů [i] 13:15 Nevěsta s velkýma nohama [i] 14:30 Bohyně krásy [i] 15:35 Smrt černého krále [i] 17:30 Adventní koncerty 2016 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Šťastný smolař [i] 21:45 Poslušně hlásím ...že jsem opět zde. [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 23:15 Deset zastavení s mistry zábavy [i] 00:15 Manéž Bolka Polívky [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Gustav Brom Big Band [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:40 Zahrada je hra [i] 04:00 Kde bydlely princezny [i] 04:20 Malá farma: Výslužka pro Julii [i] 04:45 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Případ pro ombudsmana [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Cvrček a pila 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1126/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Sporty všeho druhu [i] 09:30 Heydrich - konečné řešení: Vánoce u Heydrichů 16/44 [i] 10:00 Zádušní mše za Václava Havla [i] 11:30 Václav Havel, vězeň číslo 9658 [i] 11:45 Havel jede na dovolenou [i] 13:05 Nedej se [i] 14:00 Chcete mě? [i] 14:30 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 15:00 Uchem jehly [i] 15:30 Na plovárně s Ivanem Passerem [i] 16:25 Sedm divů muslimského světa [i] 17:20 Habsburkové: Pád orlů 7/7 [i] 17:50 Divoká Francie 4/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Vražednou stěnou Eigeru [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jak odchází prezident [i] 21:00 Václav Havel a Dominik Duka: společný výslech [i] 21:40 Dobrodruzi [i] 23:30 S gurmánem na cestách II.: Vánoční průšvih [i] 00:15 Bedekr III. [i] 00:40 Bedekr III. [i] 01:10 Hrdelní zločiny: Zabijáci [i] 02:05 Nezabiješ! [i] 02:30 Pavel Tománek, profesor nanotechnolog [i] 02:45 Bantičtí čerti [i] 03:10 Uchem jehly [i] 03:35 Ing. Karel Holomek, ochránce slabých [i] 03:50 Skrytá zranění [i] 04:10 Cesty [i] 04:30 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Lišákoviny [i] 06:00 Jake a piráti ze Země Nezemě 36 [i] 06:30 Monstra vs. Vetřelci 6 [i] 07:00 Myšák Stuart Little 5 [i] 07:25 Show Toma a Jerryho 13 [i] 07:50 Lví hlídka 18 [i] 08:10 Děvčátko se sirkami [i] 09:25 Víkend [i] 10:30 První krok: Nečekaná zkouška 10 [i] 11:55 Vzhůru nohama [i] 13:40 Letos nepeču [i] 15:25 Honza málem králem [i] 17:15 Přijde letos Ježíšek? [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tři mušketýři [i] 22:20 Střepiny [i] 22:55 Bestie [i] 00:40 Smrtonosná zbraň 3 [i] 02:30 Volejte Novu [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 03:55 První krok: Nečekaná zkouška 10 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Iron Man: Souboj oceli 9 [i] 07:15 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 07:45 Ninjago: Cyklondo [i] 08:10 M*A*S*H 40 [i] 08:45 M*A*S*H 41 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Největší tankové bitvy I: Bitva u Kurska: Operace Citadela 9 [i] 10:50 Jak se staví sen [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben III: Banda vrahů 11 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pyšná princezna [i] 22:00 Mizerové [i] 00:30 Úkryt [i] 02:50 Komplikace: Kritický stav 10 [i] 03:40 Big Ben III: Banda vrahů 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Frasier [i] 06:10 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:20 Môj nový tučný život V. 11-13/13 [i] 14:20 Vianoce plné lásky [i] 16:15 Na Vianoce nepečiem [i] 18:00 Vôňa Vianoc [i] 20:00 Vianočné znamenie [i] 21:45 Strieborné zvončeky [i] 23:55 Vianočné znamenie [i] 01:40 Vianočný bozk [i] 03:10 Vianoce plné lásky [i] 04:45 Keď budeš moja 198-199/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 17 [i] 06:30 Tom Sawyer a jeho kamarádi [i] 08:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 08:45 Big Screen 2 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 12:35 Big Screen 2 17 [i] 12:50 Černá kočka, bílý kocour [i] 15:05 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 17:00 Bratři z donucení [i] 18:45 Zakázané království [i] 20:30 Na cestě [i] 22:45 Symptom Pandorum [i] 00:30 Agent z vesmíru [i] 02:00 7 pod nulou [i] 03:30 Nadaný žák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:30 Biatlon [i] 07:00 Biatlon [i] 07:30 Zimní sporty [i] 08:30 Saně [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:45 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Snooker [i] 17:00 Biatlon [i] 17:30 Severská kombinace [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Zimní sporty [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Zimní sporty [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Biatlon [i] 04:30 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 3 [i] 05:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 4 [i] 06:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2 5 [i] 07:00 Ledová říše 1 2 [i] 08:00 David Attenborough: Afrika 1 5 [i] 09:00 Jak to chodí v přírodě? 1 2 [i] 10:00 Planeta mutantů 2 4 [i] 10:50 4 sezony v Hortobágy 1 4 [i] 11:05 Brutální historie 2 3 [i] 11:55 Naučme se neplýtvat 1 3 [i] 13:00 Lidské limity 1 2 [i] 14:00 Uranium 2015 3 [i] 15:00 Cestovatelův průvodce po planetách 1 6 [i] 16:00 Vesmírní pionýři [i] 17:00 Ostrov pokladů Robinsona Crusoea [i] 18:00 Povstání černých faraonů