TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru 11/16 [i] 07:55 Arthur zachráni Vianoce [i] 09:55 Teória veľkého tresku VII. 22-24/24 [i] 11:20 Bláznivá vianočná dovolenka bratranca Eddieho [i] 13:10 Už sme tam? [i] 15:10 Pestúnka v akcii [i] 17:15 Shrek: Zvonec a koniec [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Snehulienka a lovec [i] 23:05 Dvojnásobné obvinenie [i] 01:15 Snehulienka a lovec [i] 03:30 Už sme tam? [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Spišský Jeruzalem [i] 05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Miláčik [i] 06:30 Máša a medveď II [i] 06:35 Poštár Pat I [i] 06:50 Kniha džunglí I. [i] 07:05 Levík Raa Raa: Škrabadlo [i] 07:15 Požiarnik Sam VIII.: Záchrankyňa Bessie [i] 07:25 Prasiatko Peppa II: Výlet na bicykloch [i] 07:30 Prasiatko Peppa II: Korčuľovanie [i] 07:40 Garfield III. [i] 07:50 Lassie - Nové dobrodružstvá: Veľké preteky - prvá časť [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Robin Hood II: Dobrý deň na smrť 12/13 [i] 10:25 Robin Hood II: My sme Robin Hood 13/13 [i] 11:10 PARK [i] 12:00 On air [i] 12:30 Na krok od neba II. 16/16 [i] 13:35 Najkrajší Vianočný darček [i] 15:15 Zlaté časy [i] 16:15 Milujem Slovensko [i] 17:50 Nebíčko v papuľke: Medzinárodné Vianoce [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Hodina deťom [i] 22:45 Najkrajší Vianočný darček [i] 00:20 Milujem Slovensko [i] 01:50 Nebíčko v papuľke: Medzinárodné Vianoce [i] 02:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 03:05 Robin Hood II: Dobrý deň na smrť 12/13 [i] 03:50 Robin Hood II: My sme Robin Hood 13/13 [i] 04:35 PARK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Tempo [i] 07:05 Autosalón [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazd av krajnej núdzi [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Vyšné Ružbachy. [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Julo Satinský v archíve [i] 10:20 Generácia [i] 10:50 Cesta [i] 11:15 VAT: Monitoring svahových deformácií [i] 11:45 Pravda o mlieku [i] 12:35 ZvedaVEC: Terapia [i] 12:40 Kapura [i] 13:35 Farmárska revue [i] 13:55 Test magazín: Test magazín: Tuky na pečenie [i] 14:05 Kvarteto [i] 14:40 Herecké legendy: Viera Strnisková [i] 14:55 Studené podnebie [i] 16:00 Hokej - Arosa Challenge 2016 (Švajčiarsky pohár) [i] 18:45 Večerníček: Miláčik [i] 18:50 Červíčkovia [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - SMAJLIZÁBAVA V TME [i] 19:05 Laurina vianočná hviezda [i] 19:15 Kniha džunglí I. [i] 19:25 Geolino [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Viliama Jána Grusku [i] 20:30 Katera [i] 21:35 Čierna ovca [i] 23:00 Vrahovia sú medzi nami [i] 00:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nemilosrdní [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 Sníček [i] 07:55 Zabi nudu! [i] 08:10 Káčerovo II. [i] 09:05 Simpsonovci XVIII. 14 [i] 09:35 Ninja Factor USA IV. [i] 11:40 Bláznivá olympiáda [i] 13:40 Láska na druhom konci [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 18:20 NAŠI: Recept na domáce blaho [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 3 dni na zabitie [i] 23:20 Skrytá identita [i] 02:00 Na doraz [i] 03:45 KRIMI 04:10 NAŠI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 05:55 Ničitelia mýtov IV. 19,20 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:10 NA CHALUPE 7 [i] 12:30 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 5,6 [i] 14:25 500 dní so Summer [i] 16:30 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 17:30 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 23,24 [i] 19:40 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 20:30 Správny dres [i] 22:40 500 dní so Summer [i] 00:45 Pasca [i] 02:35 Výhra mi zmenila život 9 [i] 03:15 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 04:05 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 04:35 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tým Škorpion II. 5 [i] 08:05 Tým Škorpion II. 6 [i] 09:00 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 10:00 Bez hranic III. 11 [i] 11:05 Bez hranic III. 12 [i] 12:10 Medium I. 12 [i] 13:10 Medium I. 13 [i] 14:10 Kráska a zvíře III. 3 [i] 15:10 Kráska a zvíře III. 4 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 18:10 Prozíravost I. 9 [i] 19:05 Prozíravost I. 10 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 19 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 20 [i] 23:00 Umění války 3: Odplata 1 [i] 00:40 Medium I. 12 [i] 01:40 Medium I. 13 [i] 02:25 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 11 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Den otců 10 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada): Oheň a led 8 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (3. Řada): Nevrlost 8 [i] 09:05 Války kontejnerů (1. Řada) 5 [i] 09:30 Války kontejnerů (1. Řada) 6 [i] 09:55 Boj o nemovitosti (1. Řada): Totální porážka 13 [i] 10:20 Boj o nemovitosti (1. Řada): Záhadný přídavek 14 [i] 10:50 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 11:15 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Soupeřivost nade vše 15 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Namibie 3 [i] 15:20 Dvojí přežití (6. Řada): Pobřeží komárů 3 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Hudsonová 3 [i] 17:10 Americký Tarzan (1. Řada) 3 [i] 18:05 Nazí a vystrašení (2. Řada): Cesta ke spáse 4 [i] 19:00 Největší loďaři světa (1. Řada): První platba 6 [i] 20:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i] 21:00 Parádní motorky (1. Řada) 6 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada) 14 [i] 23:00 Souboje robotů (1. Řada) 1 [i] 00:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Kola v ohni 9 [i] 00:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Nebezpečné silnice 10 [i] 00:55 Kola, která zklamou (1. Řada): Nelze ovlivnit 11 [i] 01:25 Kola, která zklamou (1. Řada): Jen o vlásek 12 [i] 01:50 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i] 02:40 Parádní motorky (1. Řada) 6 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada) 14 [i] 04:20 Souboje robotů (1. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Dědeček je lepší než pes [i] 07:20 Heřmánková víla [i] 08:00 Hodina zpěvu [i] 08:45 Pro pamětníky... [i] 10:10 Všechnopárty [i] 11:05 Naše zoo 6/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Veselé vánoční (pří)hody 2007 [i] 13:20 O spanilé Jašince [i] 14:20 Popelka [i] 16:00 Počítání oveček [i] 17:20 Kotva u přívozu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Lída Baarová [i] 21:45 Dobrý voják Švejk [i] 23:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:35 Odkud já vás znám [i] 00:20 Manéž Bolka Polívky [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:05 Hana a Petr Ulrychovi - Javorová píseň [i] 02:50 Kuchařská pohotovost: Co nadělí [i] 03:20 Malá farma: Vánoce se blíží [i] 03:45 Pod pokličkou [i] 04:10 Zahrada je hra [i] 04:30 Chalupa je hra [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge III 7/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Cvrček a stroj 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Toť můj sad! [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 10:35 Letecké katastrofy: Selhání systému [i] 11:25 Vláda: Vzhůru do boje 14/30 [i] 12:25 Eva Braunová: Manželka Adolfa [i] 13:20 Babylon [i] 13:50 Hraběnka z Hongkongu [i] 15:35 Bedekr III. [i] 16:00 Bedekr III. [i] 16:30 Klenoty naší krajiny: Broumovsko [i] 16:55 Klenoty naší krajiny: Bílé Karpaty [i] 17:20 Kamera na cestách: Panama, země mezi dvěma oceány [i] 18:15 Filantrop: Viliam Sivek [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Irsko - záchranáři v extrémních podmínkách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Atlas mraků [i] 22:55 Hon [i] 00:45 Mallory [i] 02:25 Cesty víry: Opravna duší [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:20 Peníze pro dobro [i] 03:40 Po stopách soudců Starého zákona [i] 04:05 Vzkaz Jaromíra Hniličky [i] 04:20 Památky na prodej: Tvrz Divice [i] 04:40 Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Lišákoviny [i] 06:00 Jake a piráti ze Země Nezemě 35 [i] 06:30 Monstra vs. Vetřelci 5 [i] 06:55 Myšák Stuart Little 4 [i] 07:20 Show Toma a Jerryho 12 [i] 07:50 Lví hlídka 17 [i] 08:10 Ďáblovy zlaté vlasy [i] 09:25 Ledové sny [i] 11:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:50 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:10 Výměna manželek [i] 15:30 Čtvery Vánoce [i] 17:15 Ratatouille [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pacific Rim: Útok na Zemi [i] 22:55 Mechanik zabiják [i] 00:35 Žraločí tornádo 2 [i] 02:15 Hvězdná párty [i] 03:00 Áčko: Vaši mi nesmí přes práh! [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Iron Man: Dcera Zvěrokruhu 8 [i] 06:35 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 07:05 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 07:35 M*A*S*H 39 [i] 08:00 M*A*S*H 40 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:50 Dr. Dokonalý: Srážlivost 16 [i] 10:45 Inga Lindstöm: Hotel u jezera [i] 12:45 Big Ben III: Policista v lázních 10 [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 17:00 Karolína, domácí kuchařka [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Zejtra napořád [i] 22:20 Krvavá pomsta [i] 00:20 Tajemství rodného domu [i] 02:15 Big Ben III: Policista v lázních 10 [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Vianočný zázrak [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:35 Doktorka Zoe III. 15-16/22 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 22-23/23 [i] 16:00 Pápež František [i] 20:00 Vôňa Vianoc [i] 21:45 Vianočný anjel [i] 23:40 Pápež František [i] 03:10 Vianočný anjel [i] 04:35 Odložený prípad VI. 23/23 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 16 [i] 06:30 Mafiánovi [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tom Sawyer a jeho kamarádi [i] 13:55 1911: Pád poslední říše [i] 15:35 Bláznivá svatba [i] 17:10 Vějíř lady Windermerové [i] 18:45 Mafiánovi [i] 20:30 Bratři z donucení [i] 22:10 Spirit [i] 23:50 Limit [i] 01:15 Symptom Pandorum [i] 02:55 Labyrint [i] 04:30 Rollerball [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Saně [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:45 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Zimní sporty [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Zimní sporty [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Biatlon [i] 04:30 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 1 [i] 05:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 2 [i] 06:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2 4 [i] 07:00 Ledová říše 1 1 [i] 08:00 David Attenborough: Afrika 1 4 [i] 09:00 Jak to chodí v přírodě? 1 1 [i] 10:00 Planeta mutantů 2 3 [i] 10:50 4 sezony v Hortobágy 1 3 [i] 11:05 Ohromné stroje 1 5 [i] 11:30 Ohromné stroje 1 6 [i] 11:55 Naučme se neplýtvat 1 2 [i] 13:00 Lidské limity 1 1 [i] 14:00 Uranium 2015 2