TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 21-22/23 [i] 14:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 96 hodín: Odplata [i] 22:35 CHART SHOW [i] 00:45 Top Aplikácie [i] 01:00 Hviezdna párty [i] 02:05 Dobre vedieť! [i] 02:50 Mentalista I. 21-22/23 [i] 04:15 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: La Serra da Estrela [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Zomierajúci detektív 3/6 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Vydieranie na pľaci 71 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Nikto nie je dokonalý [i] 15:15 HiSTORY [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Les Fontainebleau [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Zlatý cviker 4/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Ospalá diera [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Policajné oddelenie: Vydieranie na pľaci 71 [i] 01:50 Ospalá diera [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Skvosty našej prírody [i] 06:30 Zlatobránske Vianoce [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Kniha džunglí I. [i] 07:25 Poštár Pat I [i] 07:40 Malí ľudia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MAŤKO A KUBKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Muž v soli 2/2 [i] 11:30 Obedníček: Miláčik [i] 11:40 Blanche [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie -SMAJLILIMONÁDY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Cyklopotulky [i] 12:30 Slovensko Advent 2016: Sendreiovci a Kokavakere Lavutara z Dôstojníckeho pavilónu v Komárne [i] 13:35 Kontajner náš každodenný [i] 14:05 Poklady.sk: Slovenské tango [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Na samote bez samoty [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 16:00 Hokej - Arosa Challenge 2016 (Švajčiarsky pohár) [i] 18:45 Večerníček: Miláčik [i] 18:50 Červíčkovia [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MAŤKO A KUBKO [i] 19:05 Máša a medveď II [i] 19:10 Poštár Pat I [i] 19:25 Kniha džunglí I. [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Pocta Svetozárovi Stračinovi [i] 21:25 Hudba Svetozár Stračina [i] 21:55 Láska [i] 23:55 BJD 2015: GrooveHub (Slovensko) [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Láska kvitne v každom veku [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Plavčík [i] 09:50 Aféry: Pornoherci [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Kosti VI. 4,5 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ: Boj o syna [i] 15:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Piráti Karibiku: V neznámych vodách [i] 23:40 Môj dokonalý ex [i] 02:10 Vidiecka farma [i] 03:45 NOVINY TV JOJ 04:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 TOP STAR [i] 05:20 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 18 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri X. 8/8 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 12 [i] 11:40 Agentúra Jasno II. 12 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 18 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 13 [i] 15:00 Profesionáli VIII.: Bojov vrtuľník 2 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 17 [i] 16:10 Hviezdna brána II. 18 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 10 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 11 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 18 [i] 19:40 Profesionáli VIII.: Mamachuana 3 [i] 20:30 Pasca [i] 22:25 Amelia - Stratená v Pacifiku [i] 00:40 Hviezdna brána II. 18 [i] 01:40 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 02:35 Profesionáli VIII.: Mamachuana 3 [i] 03:15 Vraždy v Midsomeri X. 8/8 [i] 04:50 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 08:25 Rex Special Unit Ii. 11 [i] 09:25 Rex Special Unit Ii. 12 [i] 10:25 Medium V. 18 [i] 11:25 Medium V. 19 [i] 12:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 14:20 Rex Special Unit Ii. 12 [i] 15:20 Království II. 1 [i] 16:15 Království II. 2 [i] 17:10 Kráska a zvíře III. 1 [i] 18:10 Kráska a zvíře III. 2 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 5 [i] 22:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 6 [i] 22:55 Myšlenky zločince XI. 13 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu I. 9 [i] 00:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 5 [i] 01:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 6 [i] 02:35 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener 2 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na Simpsonovi 227 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 12 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Zimní smršť, 2. část 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Supersonické Camaro, 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): Ford Mustang Fastback - USA 14 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Transformeři 228 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Srdce v divočině 7 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vlčí smečka se vrací 8 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Řidič slečny deštivých 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Zlá krev 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): Ford Mustang Fastback - USA 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Dragster pneumatiky, poleva, plovoucí doky, spirálové potrubí 26 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 1 [i] 21:00 Muži Yukonu (4. Řada): Vyčerpanost 8 [i] 22:00 Castro: nejsledovanější muž na světě [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Když příroda volá 5 [i] 00:00 Guy Martin: Nejrychlejší chlapík na dvou kolech (1. Řada) 1 [i] 01:00 Rybolov nebo smrt [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (2. Řada) 1 [i] 02:40 Muži Yukonu (4. Řada): Vyčerpanost 8 [i] 03:30 Castro: nejsledovanější muž na světě [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Willys Jeep - USA 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Volební boj [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:35 Dokonalý muž, dokonalá žena aneb [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda N plus Y [i] 13:25 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 16:55 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Čert ví proč [i] 21:45 Všechnopárty [i] 22:40 Kolo plné hvězd [i] 23:34 Výsledky losování Šťastných 10 23:35 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Kde bydlely princezny [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pan Selfridge III 6/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge III 7/10 [i] 09:45 Ostrovy na prodej [i] 10:40 Cestománie [i] 11:05 Postřehy odjinud [i] 11:15 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 12:10 Divoká Francie 3/4 [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:30 Špion II: Krycí název: Pochybný bestseller 9/11 [i] 13:55 Jan Veselý pohledem Jána [i] 14:05 Poutní místa: Broumov [i] 14:25 Domov ve středu Evropy 13/13 [i] 14:35 Lodě duchů - přízraky války [i] 15:20 Legendární letadla východní fronty: Jak-3 a Pe-2 [i] 16:15 Stalin versus Trockij, soudruzi na život a na smrt [i] 17:10 Habsburkové: Pád orlů 7/7 [i] 17:40 Hokej: Rusko - Česko [i] 19:20 Na pomoc životu - sladký život [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Podraz [i] 22:15 Bony a klid [i] 23:45 Hrdelní zločiny: Zabijáci [i] 00:45 Babylon [i] 01:15 Chcete je? [i] 01:20 Náš venkov: Pečuj o svého zemědělce! [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:10 Co dítě to muzikant [i] 02:50 Cesty, které nekončí [i] 03:10 Památky na prodej: Klášter Chyše [i] 03:30 Oživlé dřevo [i] 03:45 U stánků na levnou krásu [i] 04:15 Valery na 1/2 cesty do Evropy [i] 04:35 Kvarteto [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3149 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Tonoucí se stébla chytá 698 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa X 5 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Za vším hledej chlapa 51 [i] 14:00 Mentalista II: Duch 5 [i] 15:00 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev 6 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Padlý pták [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3150 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Honza málem králem [i] 22:00 Smrtonosná zbraň 3 [i] 00:20 Mentalista II: Duch 5 [i] 01:10 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev 6 [i] 01:50 Dva a půl chlapa X 5 [i] 02:10 Prásk [i] 03:10 Co na to Češi [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě: Za vším hledej chlapa 51 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Iron Man: Přátelé pomáhají 7 [i] 06:40 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 07:25 M*A*S*H 38 [i] 08:15 M*A*S*H 39 [i] 08:55 Polda: Hvězda nad Prahou 8 [i] 10:15 Místo činu: Hamburk: Ohnivý ďábel 2 [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: Ztracený syn 8 [i] 13:35 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 14:40 Castle na zabití I: Ruská ruleta 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sexy 40 [i] 22:15 Aféra Thomase Crowna [i] 00:45 Místo činu: Hamburk: Ohnivý ďábel 2 [i] 02:35 Siska VI: Ztracený syn 8 [i] 03:35 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Indická nevesta 433-434 [i] 07:00 Zakázaná láska 81/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Pestúnka Fran VI. [i] 11:40 Vymenené životy 146 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 198-199/238 [i] 16:50 Indická nevesta 435-436 [i] 17:40 Pestúnka Fran VI. [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:40 Monk V. [i] 20:30 Vianočný stromček [i] 22:15 Sherlock a Watsonová III. 17-18/24 [i] 00:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:30 Pestúnka Fran VI. [i] 02:00 Monk V. [i] 02:40 Sherlock a Watsonová III. 17-18/24 [i] 04:00 Smotánka [i] 04:30 Na streche [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 05:45 Big Screen 2 14 [i] 06:00 Big Screen 2 15 [i] 06:30 Velké dobrodružství [i] 08:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 08:45 Big Screen 2 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 12:35 Labyrint [i] 14:10 Erasmus 2 [i] 16:20 Mr. Jones [i] 18:15 Černá kočka, bílý kocour [i] 20:30 Zakázané království [i] 22:10 1911: Pád poslední říše [i] 23:55 Hatfieldovi a McCoyovi 1 2 [i] 01:40 Spirit [i] 03:15 Krvavý stát [i] 04:40 Limit [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:15 Biatlon [i] 08:30 Biatlon [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Watts [i] 16:10 Fotbal [i] 16:15 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 18:45 Skoky na lyžích [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:50 Zprávy [i] 22:55 Fotbal [i] 23:00 Alpské lyžování [i] 23:30 Saně [i] 00:30 Watts [i] 00:45 Saně [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Neobjevená místa 1 2 [i] 06:00 Proklepnuto - Odklepnuto 1 10 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 1 10 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 10