TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:55 Šťastný domov [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:05 Mentalista I. 19-20/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Hviezdna párty [i] 22:40 Frajeri vo Vegas [i] 00:45 Odložený prípad II. 20/23 [i] 01:45 Mentalista I. 19-20/23 [i] 03:15 NCIS: Los Angeles II. 1/24 [i] 04:10 Šťastný domov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Región Bordelais [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Dom U troch štítov 2/6 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Drogový kšeft 2.časť 70 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Bez tajomstiev 61/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: La Serra da Estrela [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Zomierajúci detektív 3/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:25 Kubo [i] 22:40 Na krok od neba II. 16/16 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Drogový kšeft 2.časť 70 [i] 00:25 Lekári: Bez tajomstiev 61/65 [i] 01:10 Kubo [i] 02:25 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Slovenský raj [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 06:30 Zlatobránske Vianoce [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:30 Kniha džunglí I. [i] 07:40 Poštár Pat I [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - FROST [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Kalendár zvykov: Ja som baník... [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Muž v soli 1/2 [i] 11:30 Obedníček: Miláčik [i] 11:35 Geolino [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GRANÁTOVÉ JABLKO [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2016: Presburger Klezmer Band z Cisársko - kráľovskej Jazdiarne v Nových Zámkoch [i] 13:35 Život zvierat: Čistenie pre život [i] 14:35 Kinorama [i] 15:05 A zasa budú Vianoce [i] 15:40 Rómsky magazín [i] 16:05 Primáška [i] 16:25 Test magazín: Test magazín: Údené lososy [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Memphis,div sveta-pyramídy, Egypt [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Miláčik [i] 18:35 Červíčkovia [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - FROST [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Sendreiovci a Kokavakere Lavutara z Dôstojníckeho pavilónu v Komárne [i] 21:00 Moja diagnóza: Boj s reumou je poslaním na celý život [i] 21:30 VAT: Monitoring svahových deformácií [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:35 Polícia [i] 22:45 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nebezpečné priechody pre chodcov [i] 22:50 Profesionál [i] 23:00 Nostalgia [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:15 Národnostné správy [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Fľaška alebo revolver [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Baletka [i] 09:50 Aféry: Zlatokopka [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti VI. 2,3 [i] 14:45 ČERT NIKDY NESPÍ: Závet, Sexi susedka [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Recept na domáce blaho [i] 21:30 INKOGNITO [i] 22:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 15/15 [i] 23:40 Bostonské zločiny IV. 18 [i] 00:40 Agentúra Jasno II. 12 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Baletka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov II. 12 [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 17 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri X. 7 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 11 [i] 11:40 Agentúra Jasno II. 11 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 17 [i] 13:50 Ničitelia mýtov IV. 12 [i] 14:50 Profesionáli VIII.: Veľký návrat 1/19 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 16 [i] 16:10 Hviezdna brána II. 17 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 9 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 10 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 17 [i] 19:40 Profesionáli VIII.: Bojov vrtuľník 2 [i] 20:30 Bláznivá olympiáda [i] 22:25 Nebezpečné lety II. 9 [i] 23:25 Masaker v Nórsku: Myseľ vraha [i] 00:25 Hviezdna brána II. 17 [i] 01:25 Výhra mi zmenila život 8 [i] 02:15 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 03:05 Odvykačka s doktorom Drewom II. 4,5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 07:55 Rex Special Unit Ii. 9 [i] 08:55 Rex Special Unit Ii. 10 [i] 10:00 Medium V. 16 [i] 11:00 Medium V. 17 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 14:00 Rex Special Unit Ii. 10 [i] 15:05 Rex Special Unit Ii. 11 [i] 16:05 Rex Special Unit Ii. 12 [i] 17:05 Medium V. 18 [i] 18:05 Medium V. 19 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 21:55 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 01:45 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na tým A 226 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 8 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 11 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Supersonické Camaro, 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): BMW Isetta 13 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na Simpsonovi 227 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Rwanda 7 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Sonorská poušť, Arizona 8 [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Napospas osudu: pravidla přežití 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Šok a překvapení 14 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): BMW Isetta 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Solid-state drives, oční stíny, limuzíny, kladivo 25 [i] 20:00 Lovci odpadu (8. Řada) 4 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 5 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 6 [i] 22:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Z nuly hrdinou 4 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Auto Daddyho Davea 5 [i] 00:55 Parádní motorky (1. Řada) 3 [i] 01:50 Lovci odpadu (8. Řada) 4 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 5 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 6 [i] 03:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Jaguar Mark 2 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Nevyúčtovaná vražda [i] 09:45 Hubert a Staller IV [i] 10:35 Dokonalý muž, dokonalá žena [i] 11:05 Kolo plné hvězd [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda K plus X [i] 13:30 Soudkyně Amy [i] 14:10 Soudkyně Amy [i] 14:55 Logik [i] 15:25 To je vražda, napsala III: Volební boj [i] 16:10 Hubert a Staller IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Smrt černého krále [i] 21:50 Vánoční hvězda [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Hercule Poirot [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Objektiv [i] 01:45 Toulavá kamera [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge III 5/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge III 6/10 [i] 09:45 Šaráda [i] 11:35 Hitlerovo Nové říšské kancléřství [i] 12:30 Na pomoc životu - sladký život [i] 12:50 Duchovní kuchyně: Slovanské pohanství [i] 13:20 Skautské desatero Jíry Stránského [i] 14:10 Znovuobjevený Angkor [i] 15:10 Zapomenuté výpravy: Vražednou stěnou Eigeru [i] 15:35 Letecké katastrofy: Poslední poryv [i] 16:25 Arnošt Lustig očima Jana Němce [i] 16:40 Herbář [i] 17:10 Hokej: Finsko - Česko [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 21:00 Bedekr III. [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Bílé Karpaty [i] 22:00 Habsburkové: Pád orlů 7/7 [i] 22:30 Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou [i] 23:40 Stalin versus Trockij, soudruzi na život a na smrt [i] 00:30 Město žen VI: Konkurz na přítele 3/13 [i] 00:55 Uchem jehly [i] 01:20 Divnopis [i] 01:25 Strážnice 2011 [i] 02:15 Folklorika [i] 02:55 Nepotřebná smrt [i] 03:15 Jako bych se ponořil [i] 03:45 Uchem jehly [i] 04:10 Případ pro ombudsmana [i] 04:25 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3148 [i] 09:45 Akce nový domov [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa X 4 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuji doktora! 50 [i] 14:05 Mentalista II: Rudý odznak 3 [i] 15:00 Mentalista II: Rudá hrozba 4 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: V kleci [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3149 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tonoucí se stébla chytá 698 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Hvězdná párty [i] 23:15 Gangsteři [i] 01:20 Mentalista II: Rudý odznak 3 [i] 02:10 Mentalista II: Rudá hrozba 4 [i] 02:50 Dva a půl chlapa X 4 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuji doktora! 50 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Iron Man: Technické problémy 6 [i] 06:55 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 07:40 M*A*S*H 37 [i] 08:35 M*A*S*H 38 [i] 09:15 Ohnivý kuře: Zakázaná území 70 [i] 10:35 Místo činu: Hamburk: Studený start 1 [i] 12:30 Polední zprávy [i] 12:45 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 14:40 Castle na zabití I: Mrtvá chůva 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Srážlivost 16 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:20 Místo činu: Hamburk: Studený start 1 [i] 02:15 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Indická nevesta 431-432 [i] 07:05 Zakázaná láska 80/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Pestúnka Fran VI. [i] 12:00 Vymenené životy 145 [i] 13:45 Chlapi neplačú [i] 14:50 Keď budeš moja 196-197/238 [i] 16:55 Indická nevesta 433-434 [i] 17:40 Pestúnka Fran VI. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk V. [i] 20:30 Vymenené životy 146 [i] 21:50 Na Vianoce nepečiem [i] 23:35 Stratená duša IV. 8/13 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:25 Pestúnka Fran VI. [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Keď budeš moja 196-197/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 13 [i] 06:00 Big Screen 2 14 [i] 06:30 Poslední templář 1 2 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10