Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Varte s nami [i] 09:00 Zámena manželiek [i] 10:05 Búrlivé víno [i] 11:10 Rodinné prípady [i] 13:05 Mentalista I. 17-18/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:25 Kredenc [i] 23:35 Susedské prípady [i] 00:30 Odložený prípad II. 19/23 [i] 01:30 Mentalista I. 17-18/23 [i] 03:00 NCIS: Los Angeles I. 23/24 [i] 04:05 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Región Perigord [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Balíček hrôzy 1/6 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Drogový kšeft 1.časť. 69 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Zmeny 60/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Región Bordelais [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Dom U troch štítov 2/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Vražda v Orient exprese [i] 22:25 Had [i] 00:25 Lekári: Zmeny 60/65 [i] 01:05 Vražda v Orient exprese [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Hory, batoh, kamera [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Železné vráta [i] 06:30 Zlatobránske Vianoce [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Kniha džunglí I. [i] 07:30 Poštár Pat I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZIMA A TMA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Príbuzní ľudia [i] 11:05 Generácia [i] 11:30 Lucia strážkyňa poriadku [i] 11:40 Červíčkovia [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2016: Barbora Bloom zo Župného domu v Nitre [i] 13:35 Život zvierat: Boj o život [i] 14:40 VAT: Slovenský robot YPSILON [i] 15:10 Vianoce v srdci [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 15:55 Košický zlatý poklad [i] 16:45 Hokej - Vyber Tipsport ligy a Repre SR [i] 19:30 Máša a medveď II [i] 19:35 Červíčkovia [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZIMA A TMA [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Presburger Klezmer Band z Cisársko - kráľovskej Jazdiarne v Nových Zámkoch [i] 21:00 Život zvierat: Čistenie pre život [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Kinorama [i] 23:25 Stalker [i] 02:00 Správy RTVS "N" [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Nevie, čo chce [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Rehoľníčka [i] 09:50 Aféry: Rodinný podnik [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti V. 22/22 [i] 13:45 Kosti VI. 1/23 [i] 14:45 ČERT NIKDY NESPÍ: Bosorky, Dvojitá nevera [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Môj dokonalý ex [i] 23:00 Vtierka Castle VIII.: . 10 [i] 00:00 Bostonské zločiny IV. 17 [i] 01:00 Agentúra Jasno II. 11 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Rehoľníčka [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 16 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri X. 6 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 10 [i] 11:40 Agentúra Jasno II. 10 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 16 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 11 [i] 15:00 Profesionáli VII.: Abstinentské školenie 9/9 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 15 [i] 16:10 Hviezdna brána II. 16 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 8 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 9 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 16 [i] 19:40 Profesionáli VIII.: Veľký návrat 1/19 [i] 20:30 Párna a nepárna [i] 22:50 Gigantické presuny IV. 2 [i] 23:50 Keď Hitler obsadil Britániu [i] 01:15 Hviezdna brána II. 16 [i] 02:15 Výhra mi zmenila život 7 [i] 03:00 Profesionáli VII. 9/9 [i] 03:30 Párna a nepárna [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 08:00 Rex Special Unit Ii. 7 [i] 09:00 Rex Special Unit Ii. 8 [i] 10:00 Medium V. 11 [i] 11:00 Medium V. 12 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 13:55 Rex Special Unit Ii. 8 [i] 14:55 Rex Special Unit Ii. 9 [i] 15:55 Rex Special Unit Ii. 10 [i] 17:00 Medium V. 16 [i] 18:00 Medium V. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 21:00 Vražedná práva III. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 13 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 00:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 01:00 Vražedná práva III. 5 [i] 02:00 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (21. Řada): Dragster pneumatiky, poleva, plovoucí doky, spirálové potrubí 26 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 6 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na videohry 225 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 10 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Pobřežní katastrofa 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zkrácený model A, 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): Triumph TR6 12 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Zaměřeno na tým A 226 [i] 13:30 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 4 [i] 14:25 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 5 [i] 15:20 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Lháři, lháři 13 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): Triumph TR6 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Kolenní ortéza, klimatizace, okenní fólie, výfuk motocyklu 24 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 13 [i] 20:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 14 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vejtahové 2 [i] 00:00 Největší loďaři světa (1. Řada) 2 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 7 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 13 [i] 02:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 14 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Cobra 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Nic pro zasmání [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 11:05 Tiché kroky [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda D plus R [i] 13:40 Soudkyně Amy [i] 14:25 Soudkyně Amy [i] 15:05 Kačenka [i] 15:20 To je vražda, napsala III: Nevyúčtovaná vražda [i] 16:05 Hubert a Staller IV [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Den, kdy nevyšlo slunce [i] 21:25 2 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Zatykač na královnu [i] 23:55 Kriminalista [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pan Selfridge III 4/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge III 5/10 [i] 09:45 Skautské desatero Jíry Stránského [i] 10:40 Osadné [i] 11:40 Irsko - záchranáři v extrémních podmínkách [i] 12:35 Eva Braunová: Manželka Adolfa [i] 13:30 Počesku [i] 13:40 Náš venkov: Pečuj o svého zemědělce! [i] 14:10 Putování za muzikou [i] 14:35 Folklorika [i] 15:05 Poutní místa: Broumov [i] 15:20 Kvarteto [i] 15:50 Hotel Praha story [i] 16:15 Odhalený doping ruských atletů [i] 16:55 Vánoční království [i] 17:20 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 18:15 Bedekr III. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bonbónky světa [i] 19:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Panama, země mezi dvěma oceány [i] 21:00 Bedekr III. [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Broumovsko [i] 22:00 Samuraj [i] 23:40 Lodě duchů - přízraky války [i] 00:25 Hrdelní zločiny: Když vraždí ženy [i] 01:25 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 01:50 Chcete mě? [i] 02:15 Folklorika [i] 02:55 Uchem jehly [i] 03:20 Za mnichy do Sept-Fons [i] 03:40 Památky na prodej: Zámek Loučná nad Desnou [i] 04:00 Náš drahý mlýn [i] 04:15 Slávek Volavý [i] 04:45 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3147 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Už jsme velký holky 697 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa X 3 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Muže si musíme hýčkat 49 [i] 14:05 Mentalista II: Vykoupení 1 [i] 15:00 Mentalista II: Šarlatové písmeno 2 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Tichá noc [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3148 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Akce nový domov [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Záblesk minulosti 16 [i] 22:30 Sedm [i] 01:00 Mentalista II: Vykoupení 1 [i] 01:50 Mentalista II: Šarlatové písmeno 2 [i] 02:30 Dva a půl chlapa X 3 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Muže si musíme hýčkat 49 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Epidemie 5 [i] 06:40 Ninjago: Změna větru [i] 07:25 M*A*S*H 36 [i] 08:20 Případy podporučíka Haniky: Ukradený ženich 5 [i] 09:20 Místo činu: Kolín: Franziska 26 [i] 11:15 Siska VI: Prostě jen zemřít 7 [i] 12:30 Polední zprávy [i] 12:40 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 14:40 Castle na zabití I: Květiny na tvůj hrob 1 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Zakázaná území 70 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Telebazar [i] 23:45 Karolína, domácí kuchařka [i] 00:20 Místo činu: Kolín: Franziska 26 [i] 02:05 Siska VI: Prostě jen zemřít 7 [i] 03:05 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Indická nevesta 429-430 [i] 07:00 Zakázaná láska 79/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Pestúnka Fran VI. [i] 11:40 Vymenené životy 144 [i] 13:25 Chlapi neplačú [i] 14:35 Keď budeš moja 194-195/238 [i] 16:45 Indická nevesta 431-432 [i] 17:35 Pestúnka Fran VI. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk V. [i] 20:30 Vymenené životy 145 [i] 21:50 Vianočný zázrak [i] 23:35 Stratená duša IV. 7/13 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:25 Pestúnka Fran VI. [i] 02:05 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Keď budeš moja 194-195/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 13 [i] 06:30 Poslední templář 1 1 [i] 08:00 Bratři Warnerové [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 12:35 Big Screen 2 24 [i] 12:50 Kenau: Bojovnice z Harlemu [i] 14:45 Andrew - člen naší rodiny [i] 17:00 Angelika [i] 18:55 Svatební mrákoty [i] 20:30 Jasmíniny slzy [i] 22:10 Operace Flash Point [i] 23:40 Výtah smrti [i] 01:35 Pianistka [i] 03:50 Věž smrti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:15 Cyklistika [i] 08:30 Rally [i] 09:00 Zimní sporty [i] 09:15 Biatlon [i] 10:00 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:15 Biatlon [i] 12:15 Freestylové lyžování [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:00 Snooker [i] 18:30 Freestylové lyžování [i] 19:15 Biatlon [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 23:45 Fotbal [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání