Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:05 Mentalista I. 13-14/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 22:55 Kredenc [i] 23:30 Susedské prípady [i] 00:25 Odložený prípad II. 17/23 [i] 01:25 Mentalista I. 13-14/23 [i] 03:00 NCIS: Los Angeles I. 19/24 [i] 04:05 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Duel [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:35 Slovensko v obrazoch [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Čierny les [i] 09:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:55 Policajné oddelenie: Angelina smrť 67 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: Prerušený koncert 58/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Región Beaufortain [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Domáca opatera [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 00:10 Policajné oddelenie: Angelina smrť 67 [i] 01:00 Lekári: Prerušený koncert 58/65 [i] 01:45 Domáca opatera [i] 03:15 Reportéri [i] 03:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Krásy našej prírody: Zima [i] 06:30 Zlatobránske Vianoce [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLITMA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Encyklopédia slov.obcí: Miková [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Obytná zóna [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Prvá vina odpustená [i] 11:20 (Ne)celebrity: Marián Čapka [i] 11:30 Obedníček: Ovečky [i] 11:35 Červíčkovia [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Slovensko Advent 2016: Zuzana Smatanová z Hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach [i] 13:50 Hudba Made in Slovakia: DORNKAPPEL & MEGA M [i] 14:15 PARK [i] 15:00 ZvedaVEC: Prognostika [i] 15:05 Vianoce z poštových schránok [i] 15:35 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:05 Žena na konci sveta IV [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Monticello-konkrétna utópia, USA [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Ovečky [i] 18:35 Červíčkovia [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLITMA [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Poštár Pat I [i] 19:05 Kniha džunglí I. [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Ľubica Čekovská zo Synagógy v Trnave [i] 21:00 Život zvierat: Ochrana života [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Bezo mňa [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Šéfka dohadzovačka [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Pivnica [i] 09:50 Aféry: Posadnutý svokor [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti V. 18,19 [i] 14:45 ČERT NIKDY NESPÍ: Previerka, Milenci [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 00:35 Bostonské zločiny IV. 15 [i] 01:35 Agentúra Jasno II. 9 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Pivnica [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fórky, vtipky XXIV. [i] 05:30 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 14 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri X. 4 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 8 [i] 11:40 Spravodlivosť v krvi IV. 18,19 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 9 [i] 15:00 Profesionáli VII.: Preteky chrtov 7 [i] 15:50 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:10 Hviezdna brána II. 14 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 9, 10 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 10 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 14 [i] 19:40 Profesionáli VII.: Áno, šéfka! 8 [i] 20:30 Prezidentov muž 2 - Ground Zero [i] 22:20 Nindža [i] 00:10 Hviezdna brána II. 14 [i] 01:10 Výhra mi zmenila život 5 [i] 02:10 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 03:00 Zombie Apocalypse [i] 03:40 Vraždy v Midsomeri X. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 08:10 Rex Special Unit Ii. 3 [i] 09:10 Rex Special Unit Ii. 4 [i] 10:10 Medium V. 5 [i] 11:10 Medium V. 6 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 14:05 Rex Special Unit Ii. 4 [i] 15:05 Rex Special Unit Ii. 5 [i] 16:05 Rex Special Unit Ii. 6 [i] 17:05 Medium V. 9 [i] 18:05 Medium V. 10 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 11 [i] 22:00 Tým Škorpion II. 12 [i] 23:00 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 23:55 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 00:50 Tým Škorpion II. 11 [i] 01:50 Tým Škorpion II. 12 [i] 02:35 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Driftování v San Franciscu 223 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Solid-state drives, oční stíny, limuzíny, kladivo 25 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 8 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Horské nebezpečí 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Z popela, 2. část 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rychlý vůz F100 22 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): Willys Jeep - USA 10 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Nadpřirození střelci 224 [i] 13:30 Australská železnice (1. Řada) 4 [i] 14:25 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 15:20 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Oko za oko 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): Willys Jeep - USA 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Odlitky těla, vařiče s odsavači, kompresní punčochy, elektrické motocykly 22 [i] 20:00 Dvojí přežití: zážitky [i] 21:00 Stále naživu (1. Řada): Ať se stane cokoliv 4 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Z popela 23 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Odvážlivci 3 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): Král Klondiku 19 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sny o zlatě 9 [i] 01:50 Dvojí přežití: zážitky [i] 02:40 Stále naživu (1. Řada): Ať se stane cokoliv 4 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Z popela 23 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): G-Wagen 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Naše zoo 5/6 [i] 09:55 Po stopách hvězd [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Nevěsta [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Abeceda A plus Z [i] 13:25 Soudkyně Amy [i] 14:10 Soudkyně Amy [i] 14:55 Zabijačka [i] 15:20 To je vražda, napsala III: Namaluj mi smrt [i] 16:05 Hubert a Staller IV [i] 16:55 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Ztracená brána 3/3 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Kriminalista [i] 23:00 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 23:45 Brak [i] 01:10 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Kalendárium [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge III 3/10 [i] 09:45 Kamera na cestách: Havana, kráska [i] 10:40 Lásce na stopě [i] 12:10 Krásy evropského pobřeží: V rytmu přílivu [i] 12:15 Bojovníci od Sokolova - deníček spojařky [i] 13:15 Babylon [i] 13:45 Cesty víry: Opravna duší [i] 14:10 Klíč [i] 14:40 Československý filmový týdeník 1966 1125/2379 [i] 14:55 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:50 Letecké katastrofy: Poslední poryv [i] 16:35 Lodě duchů - přízraky války [i] 17:20 Hitlerovo Nové říšské kancléřství [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Kokořínsko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Filantrop: Adam Walach [i] 19:25 Poutní místa: Jan Nepomucký a [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Eva Braunová: Manželka Adolfa [i] 21:05 Skautské desatero Jíry Stránského [i] 22:00 Umírání za dlouhého dne [i] 23:30 Vyměřený čas [i] 01:20 Queer: Ve své srsti [i] 01:45 Drsná krása [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:30 Pomáhat je přirozené [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:10 Ta naša kapela [i] 03:40 Památky na prodej: Zámek Sukorady [i] 03:55 Být dýdžej [i] 04:50 Vinaři a svatomartinské tradice [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3145 [i] 09:50 Comeback: Jmenuje se Dagmar! [i] 10:25 Comeback: CzechSteh [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa X 1 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Nemám domov 47 [i] 14:00 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 15:00 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Dýka v zádech [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3146 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Krev a benzín [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Kocovina 15 [i] 22:35 Stalker: Fanatik 7 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Zločinné myšlenky 23 [i] 00:20 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 01:10 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 01:50 Dva a půl chlapa X 1 [i] 02:10 Střepiny [i] 02:40 Áčko: Nebyla jsem těhotná! Jak to, že rodím? [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Nemám domov 47 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Iron Man: Kdo sklízí bouři 3 [i] 06:35 Ninjago: Největší obavy [i] 07:15 M*A*S*H 33 [i] 08:05 M*A*S*H 34 [i] 08:45 Přístav: Utopenec 82 [i] 10:10 Místo činu: Kolín: Na světle světa 24 [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: V případě mé smrti 5 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 14:40 Castle na zabití VII: Mrtvý z New Yorku 22 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Ohnivé dorty 69 [i] 21:35 Táta na plný úvazek [i] 22:55 Jste to, co jíte [i] 00:05 Místo činu: Kolín: Na světle světa 24 [i] 02:00 Siska VI: V případě mé smrti 5 [i] 03:00 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 03:45 Jste to, co jíte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Indická nevesta 425-426 [i] 07:00 Zakázaná láska 77/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vianoce na inzerát [i] 13:25 Chlapi neplačú [i] 14:35 Keď budeš moja 190-191/238 [i] 16:45 Indická nevesta 427-428 [i] 17:35 Pestúnka Fran VI. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk V. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 143 [i] 21:30 Pravý Santa [i] 23:15 Stratená duša IV. 5/13 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:15 Pestúnka Fran VI. [i] 02:00 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Keď budeš moja 190-191/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 23 [i] 06:30 Let's Dance 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 2 23 [i] 12:20 Dračí dvojčata [i] 14:15 Penelope [i] 16:00 Slova [i] 17:45 Andrew - člen naší rodiny [i] 19:55 Pokrevní pouto [i] 22:00 30 dní dlouhá noc [i] 23:50 Pianistka [i] 02:05 Já a ty [i] 03:35 Pevnost draků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Alpské lyžování [i] 06:00 Alpské lyžování [i] 06:30 Zimní sporty [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:15 Watts [i] 08:30 Krasobruslení [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Watts [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 18:30 Jezdectví [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Biatlon [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal