Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:15 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:45 Vianoce bez Santa Clausa [i] 08:35 Vianočné prázdniny [i] 10:45 Shrek Tretí DolbySur [i] 12:25 CHART SHOW [i] 14:30 Dobre vedieť! [i] 16:45 Hviezdna párty [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rýchlo a zbesilo 5 [i] 23:10 Parchanti [i] 01:10 Rýchlo a zbesilo 5 [i] 03:25 Parchanti [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko v obrazoch [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Ovečky [i] 07:05 Máša a medveď II [i] 07:10 Kniha džunglí I. [i] 07:25 Levík Raa Raa [i] 07:35 Prasiatko Peppa II: Malé prasiatko [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Starkého vláčik [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:05 Lassie - Nové dobrodružstvá: Tajomstvo rodu Parkerovcov [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Materské znamienko: Záhradná slávnosť 6/7 [i] 09:35 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Nízke ranné teploty [i] 10:05 Alpy zhora: Šťavnaté pastviny [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Tajomstvo sídla Komíny [i] 15:05 Buď Bindi: Verím v Európsku úniu [i] 15:40 Zypa Cupák [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Klan Lanzacovcov 1/2 [i] 21:55 Klan Lanzacovcov 2/2 [i] 23:35 Julie Lescautová X.: Matka a dcéry 5/5 [i] 01:10 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Tajomstvo sídla Komíny [i] 02:40 Klan Lanzacovcov 1/2 [i] 04:15 Klan Lanzacovcov 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Cyklopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Trenčianske Teplice. [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Halali [i] 10:05 Slovenský raj [i] 10:30 Vyslanie koledníkov Dobrej noviny [i] 12:00 Lyžovanie - SP slalom ženy [i] 13:15 Lyžovanie - SP slalom ženy [i] 14:40 Herecké legendy: Viera Strnisková [i] 14:55 Ežo Vlkolinský [i] 16:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Marty Gajdošíkovej [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 18:20 Večerníček: O Petrovi [i] 19:30 Kniha džunglí I. [i] 19:40 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Okhwan - na ceste za slobodou [i] 21:10 Posledné filmové predstavenie [i] 23:10 Atletika - ME v krose [i] 23:55 Ivan Hrozný 2 [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 Zázrak na 34. ulici [i] 10:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:15 Iron Man [i] 14:15 Strážcovia Galaxie [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Nindža [i] 00:45 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 02:50 NA CHALUPE [i] 03:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov 5 [i] 05:50 Ničitelia mýtov IV. 12,13 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:50 Simpsonovci XXII. 13 [i] 10:15 X Factor Veľká Británia XIII. 29,30 [i] 13:10 Súperi [i] 15:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:00 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 17:00 Policajt drábom [i] 19:25 Ninja Factor IV.: USA 22 [i] 20:30 Pád Bieleho domu [i] 22:50 Piraňa 3DD [i] 00:35 Policajt drábom [i] 02:40 Ničitelia mýtov II. 6,7 [i] 04:20 Výhra mi zmenila život 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 09:10 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 10:05 Tým Škorpion II. 3 [i] 11:05 Tým Škorpion II. 4 [i] 12:05 Prozíravost I. 7 [i] 13:05 Prozíravost I. 8 [i] 14:05 Vlčí mládě V. 19 [i] 15:00 Vlčí mládě V. 20 [i] 15:55 Bez hranic III. 6 [i] 16:55 Bez hranic III. 9 [i] 18:00 Vzpomínky IV. 3 [i] 19:00 Tým Škorpion II. 3 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 12 [i] 21:55 Profil zločinu VI. 5 [i] 23:10 7 vteřin 1 [i] 01:00 Prozíravost I. 7 [i] 01:55 Prozíravost I. 8 [i] 02:40 Profil zločinu VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Největší loďaři světa (1. Řada): Spuštění 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 10 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 1. 19 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): S Davidem Hasslehoffem - Pontiac Trans Am, 2. část 9 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Messerschmitt KR200 15 [i] 09:05 Rychle a hlasitě (1. Řada): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 09:55 Parádní motorky (1. Řada) 2 [i] 10:50 Harley a Davidsonovi (1. Řada): , 2. část 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 8 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 9 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? prudká změna 29 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? příliš snadný obchod 30 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Přehřátí v Oregonu 12 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Záhadný nález 13 [i] 15:20 Největší loďaři světa (1. Řada): Spuštění 5 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 6 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Ferrari FF 3 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Audi R8 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 19:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 20:00 Pomoc podnikatelům 5 [i] 21:00 Psi: jejich neznámé dějiny (1. Řada): Přežijí ti nejpřátelštější 1 [i] 22:00 Castro: nejsledovanější muž na světě [i] 23:00 Mandelovo zrození [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Ostrov v plamenech 6 [i] 00:55 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 6 [i] 01:50 Pomoc podnikatelům 5 [i] 02:40 Psi: jejich neznámé dějiny (1. Řada): Přežijí ti nejpřátelštější 1 [i] 03:30 Castro: nejsledovanější muž na světě [i] 04:20 Mandelovo zrození [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zkus mít vkus [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 13. revír [i] 08:05 Úsměvy Ladislava Smoljaka [i] 08:45 Nevěsta [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Bylo nás pět: Cirkus svět 5/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hvězda života [i] 14:00 Ty, ty, ty, Moneti! [i] 14:35 Dvě z policejní brašny [i] 15:20 Osvětová přednáška v Suché Vrbici [i] 15:55 Pěnička a Paraplíčko [i] 17:30 Adventní koncerty 2016 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Správnej dres [i] 21:45 168 hodin [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Zatykač na královnu [i] 23:50 Komisař Moulin [i] 01:25 Bolkoviny [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:35 Žiješ jenom 2x [i] 03:00 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:30 Chalupa je hra [i] 03:55 Zahrada je hra [i] 04:20 Kde bydlely princezny [i] 04:35 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:05 Cvrček a housličky 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1125/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Děti ze žurnálu [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Venkov zachraňuje Prahu 15/44 [i] 10:00 Legendární letadla východní fronty: Il-2 a Airacobra [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:15 Tanec modrých andělů [i] 12:40 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:15 Uchem jehly [i] 13:40 Cesty víry: Opravna duší [i] 14:10 Příběhy předmětů [i] 14:35 Na cestě po Alsasku [i] 15:05 Kamera na cestách: Havana, kráska [i] 16:00 Znovuobjevený Angkor [i] 16:55 Habsburkové: Soumrak bohů 6/7 [i] 17:20 Divoká Francie 3/4 [i] 18:15 Filantrop: Libor Winkler [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Samuraj [i] 21:50 Lásce na stopě [i] 23:20 Ostrovy na prodej [i] 00:10 Batesův motel III: Dohoda 5/10 [i] 00:50 Bedekr III. [i] 01:20 Lapeni v síti [i] 01:45 Alternativní medicína cestovatele [i] 02:00 Novohradské hory [i] 02:30 Postřehy odjinud [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Zašlapané projekty [i] 03:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:35 Babylon [i] 04:00 Hořká voda [i] 04:20 Meandry řeky Moravy [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Hrdelní zločiny: Když vraždí ženy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Lišákoviny [i] 05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě 34 [i] 06:20 Monstra vs. Vetřelci 4 [i] 06:45 Myšák Stuart Little 3 [i] 07:15 Show Toma a Jerryho 11 [i] 07:40 Lví hlídka 16 [i] 08:00 Hvězdné tolary [i] 09:15 Víkend [i] 10:15 První krok: Největší fór 9 [i] 11:35 Vánoční prázdniny [i] 13:30 Královské Vánoce [i] 15:15 Nejkrásnější hádanka [i] 17:25 Rodinka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gladiátor [i] 23:20 Střepiny [i] 23:55 Sněžní psi [i] 01:45 Smrtonosná zbraň 2 [i] 03:55 První krok: Největší fór 9 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Iron Man: Nukleární problémy 2 [i] 06:40 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 07:10 Ninjago: Den draka [i] 07:40 M*A*S*H 32 [i] 08:15 M*A*S*H 33 [i] 08:45 Film o filmu: Výlet [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Největší tankové bitvy I: Bitva u Arracourtu 8 [i] 10:45 Jak se staví sen [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben III: Sioux City 9 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Krvavá svatba [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda: Hvězda nad Prahou 8 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Aréna mrtvých [i] 00:50 Komplikace: Zhoršení 9 [i] 01:45 Největší tankové bitvy I: Bitva u Arracourtu 8 [i] 02:40 Big Ben III: Sioux City 9 [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru XI: Krvavá svatba [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Santa Claus sa žení! [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:40 Môj nový tučný život V. 9-10/13 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 20-21/23 [i] 15:55 Zlaté Vianoce 3 [i] 17:55 Láska pod stromček [i] 20:00 Vianoce na inzerát [i] 22:00 Pokoj a pohoda [i] 00:00 Celebrita pod stromček [i] 01:50 Vianoce na inzerát [i] 03:20 Odložený prípad VI. 20/23 [i] 04:00 Frasier [i] 04:45 Keď budeš moja 188-189/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:00 Big Screen 2 22 [i] 06:30 Arthur Newman [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 08:30 Big Screen 2 21 [i] 08:45 Big Screen 2 22 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 12:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 13:05 Bílá hraběnka [i] 15:15 Let's Dance 3 [i] 17:10 Penelope [i] 18:55 Síť 2.0 [i] 20:30 Slova [i] 22:10 Volavka 3 [i] 00:15 Souboj [i] 02:00 Pokrevní pouto [i] 04:00 Volavka 3 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Závěr vysílání 05:00 Zimní sporty [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Saně [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Biatlon [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Zimní sporty [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:00 Dostihy [i] 22:15 Plavání [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Jezdectví [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:45 Biatlon [i] 04:45 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Neobjevená místa 1 1 [i] 06:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2 3 [i] 07:00 Ztracený svět: Rokle Vargyas [i] 08:00 David Attenborough: Afrika 1 3 [i] 09:00 Úžasný svět opic 1 3 [i] 10:00 Planeta mutantů 2 2 [i] 10:50 4 sezony v Hortobágy 1 2 [i] 11:05 Brutální historie 2 2 [i] 11:55 Naučme se neplýtvat 1 1 [i] 13:00 Globální logistika 1: Rajčatoví hrdinové - jak se z Nizozemska stal jeden z největších světových pěstitelů rajčat 4 [i] 14:00 Uranium 2015 1 [i] 15:00 Cestovatelův průvodce po planetách 1 4 [i] 16:00 Molekula, která stvořila svět 1 [i] 17:00 Královský dvůr Jindřicha VIII. [i] 18:05 Neznámá historie Velké čínské zdi [i]