TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:05 Mentalista I. 11-12/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Nezastaviteľný [i] 22:35 CHART SHOW [i] 00:45 Top Aplikácie [i] 01:05 Hviezdna párty [i] 02:10 Mentalista I. 11-12/23 [i] 03:35 NCIS: Los Angeles I. 13/24 [i] 04:15 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Duel [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Úžasné krajiny: Ile de Ré [i] 08:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Vznešený klient 5/6 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Očitý svedok 66 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Svet v obrazoch [i] 14:25 Strom želaní [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Čierny les [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Šplhajúci muž 6/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Červený drak [i] 00:05 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Policajné oddelenie: Očitý svedok 66 [i] 02:10 Červený drak [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Žena na konci sveta IV [i] 06:30 Zlatobránske Vianoce [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Poštár Pat I [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PÁROŽRÚTI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Zlý záber [i] 11:00 Orientácie [i] 11:30 Obedníček: Ovečky [i] 11:35 Geolino [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Slovensko Advent 2016: Zuzana Mikulcová Band z Elektrárne Piešťany [i] 13:50 Highlighty Európskej ligy [i] 14:45 Takí sme boli: Úspechy televíznej seriálovej tvorby [i] 15:00 Tvárou v tvár: Margit Garajszki, prekladateľka, dramaturgička [i] 15:25 Tvárou v tvár: Csaba Molnár, režisér [i] 15:50 Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Drienčany [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Everglades- umierajúci raj, USA [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Ovečky [i] 18:35 Červíčkovia [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PÁROŽRÚTI [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Zuzana Smatanová z Hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach [i] 21:00 Startup Awards - galavečer [i] 22:00 Kura na slivkách [i] 23:25 Milenec [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Správy RTVS z regiónov [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Vypadni z nášho života! [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Prelet cez kukučie hniezdo [i] 09:50 Aféry: Černoško [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Lovci pokladov: Kniha tajomstiev [i] 15:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Iron Man [i] 23:50 Piraňa [i] 01:30 Dom hrôzy [i] 03:20 KRIMI 03:45 NOVINY TV JOJ 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 TOP STAR [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 9 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri X. 3 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 7 [i] 11:45 Agentúra Jasno II. 8 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 14 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 8 [i] 15:05 Profesionáli VII.: Štrajk policajtov 6 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 12 [i] 16:15 Hviezdna brána II. 13 [i] 17:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 6 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 7 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 13 [i] 19:40 Profesionáli VII.: Preteky chrtov 7 [i] 20:30 Ženích na úteku [i] 22:25 Vydatá nevesta [i] 00:25 Hviezdna brána II. 13 [i] 01:25 Výhra mi zmenila život 3 [i] 02:25 Ničitelia mýtov II. 3,4 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeri X. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 08:05 Rex Special Unit Ii. 1 [i] 09:05 Rex Special Unit Ii. 2 [i] 10:05 Medium V. 3 [i] 11:05 Medium V. 4 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 14:05 Rex Special Unit Ii. 2 [i] 15:05 Rex Special Unit Ii. 3 [i] 16:05 Rex Special Unit Ii. 4 [i] 17:05 Medium V. 5 [i] 18:05 Medium V. 6 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 3 [i] 22:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 4 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 00:00 Od soumraku do úsvitu I. 8 [i] 01:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 3 [i] 01:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 4 [i] 02:40 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (21. Řada): Sajdkáry, mražený francouzský toast, ledničkové kompresory, plnicí dmychadlo 23 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Neřízená střela 222 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Kolenní ortéza, klimatizace, okenní fólie, výfuk motocyklu 24 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 7 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Z popela, 1. část 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): Jaguar Mark 2 9 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Driftování v San Franciscu 223 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Problémy v přístavu 4 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Na mrtvém bodě 5 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Polekaný a nebezpečný 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Kradená auta 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): Jaguar Mark 2 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Lisované sklo, nástavby na pickupy, vlákno vlny alpaky, univerzální nože 21 [i] 20:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 8 [i] 21:00 Pekelné silnice [i] 22:00 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Nejlepší klipy 7 [i] 00:00 Guy Martin: Poslední Vulcan [i] 01:00 Sydney Harbour (1. Řada): Přístav Sydney 2 [i] 01:50 Extrémní přepravci (1. Řada) 8 [i] 02:40 Pekelné silnice [i] 03:30 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Porsche 914 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo generálního vikáře olomouckého arcibiskupství Josefa Nuzíka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 10:10 Hubert a Staller IV [i] 11:00 Reportéři ČT [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Láska na vlásku [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Kolo plné hvězd [i] 23:44 Výsledky losování Šťastných 10 23:45 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:35 Dobré ráno [i] 04:05 Po stopách hvězd [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge III 1/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge III 2/10 [i] 09:45 Kdo stál za vraždou princů v [i] 10:35 Kde pramení Amazonka [i] 11:05 Cestománie [i] 11:35 Postřehy odjinud [i] 11:40 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 12:35 Divoká Francie 2/4 [i] 13:20 Potřebujeme skřivana? [i] 13:40 Chcete mě? [i] 14:10 Špion II: Krycí název: Dvojitý agent 8/11 [i] 14:30 Poutní místa: Jan Nepomucký a [i] 14:50 Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 15:45 Legendární letadla východní fronty: Il-2 a Airacobra [i] 16:35 Fighting Lady: Letadlová loď [i] 17:40 Počesku [i] 17:50 Příběhy předmětů [i] 18:15 Habsburkové: Soumrak bohů 6/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - CHOPN [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Nejtroufalejší zlodějíčci ve zvířecí říši [i] 21:00 Český žurnál: Krtek a Lao-C´ [i] 22:15 Šaráda [i] 00:05 Hrdelní zločiny: Když vraždí ženy [i] 01:05 Pološero - Do zbraně [i] 01:30 Babylon [i] 01:55 Chcete je? [i] 02:00 Náš venkov: Já a můj bratranec [i] 02:30 Bohu, co boží [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 Očima Jindřicha Štreita [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3144 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Superman nikdy nespí 696 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 24 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Klidně si sáhněte 46 [i] 14:05 Mentalista: Vražda a hypnóza 18 [i] 15:00 Mentalista: Tucet rudých růží 19 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Zástěrka [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3145 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Nejkrásnější hádanka [i] 22:20 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:35 Mentalista: Krevní msta 16 [i] 01:25 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 02:05 Prásk [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě: Klidně si sáhněte 46 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ferda Mravenec: O zázračných vynálezech 52 [i] 06:50 Ninjago: Očarovaní [i] 07:35 M*A*S*H 31 [i] 08:35 Polda: Alibi na míru 7 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Kontraband 23 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska VI: Nenávist je tichý vrah 4 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Hrozba ve vzduchu 21 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Utopenec 82 [i] 21:40 27 šatů [i] 00:05 Místo činu: Kolín: Kontraband 23 [i] 02:00 Siska VI: Nenávist je tichý vrah 4 [i] 03:00 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Indická nevesta 423-424 [i] 06:55 Zakázaná láska 76/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Pestúnka Fran VI. [i] 11:55 Vymenené životy 142 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 188-189/238 [i] 16:50 Indická nevesta 425-426 [i] 17:40 Pestúnka Fran VI. [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk V. [i] 20:30 Rande na Vianoce [i] 22:15 Sherlock a Watsonová III. 15-16/24 [i] 00:10 Priatelia [i] 00:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:35 Pestúnka Fran VI. [i] 02:05 Monk V. [i] 02:45 Sherlock a Watsonová III. 15-16/24 [i] 04:05 Smotánka [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 06:00 Big Screen 2 20 [i] 06:30 Falešný casting [i] 08:00 Bratři Warnerové [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 2 19 [i] 12:20 Big Screen 2 20 [i] 12:35 Tajnosti a lži [i] 14:55 Open Road [i] 16:25 Krása divokých koní [i] 18:25 Bílá hraběnka [i] 20:35 Po přečtení spalte [i] 22:10 Volavka [i] 00:00 Hatfieldovi a McCoyovi 1 1 [i] 01:50 Sex nebo život! [i] 03:20 Volavka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:15 Biatlon [i] 10:45 Biatlon [i] 11:15 Biatlon [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Freestylové lyžování [i] 18:00 Plavání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:30 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Plavání [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:00 Biatlon [i] 04:45 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Biozóna 1 5